23MnCrMo5-5-4 Dane materiałowe
Liczba zapisów źródłowych: 1. Normy, wydania i warunki są podane oddzielnie.
Ocena potrzeb materiałowych
Szukasz materiału 23MnCrMo5-5-4?
Nie ma w naszym katalogu? Możesz przesłać swoje wymagania. Oceniamy, czy nasze urządzenia, linie produkcyjne i możliwości procesowe odpowiadają wymaganemu gatunkowi, postaci produktu, wymiarom oraz wymaganiom obróbki i dostawy, a następnie omawiamy możliwą obróbkę, próby lub dostawę.
Wykonalność i warunki dostawy potwierdza się po ocenie technicznej. Dane normowe tej strony nie stanowią zobowiązania do dostawy ani właściwości.
Zachowaj wpisane dane i spróbuj później lub skontaktuj się z website@chqwire.net. Jeśli otrzymano już potwierdzenie, nie wysyłaj ponownie.
23MnCrMo5-5-4 · ISO 683-3:2022
Skład chemiczny · Analiza wytopu
Ułamek masowy %; Tabela 3, strona 18 pliku PDF użytkownika. Pierwiastki niewymienione nie mogą być traktowane jako 0; zamierzone dodanie niewymienionych pierwiastków podlega normie i umowie zamówienia.
| Pierwiastek | Ułamek masowy / % |
|---|---|
| C | 0.2~0.25 |
| Si | ≤0.4 |
| Mn | 1.1~1.4 |
| P | ≤0.025 |
| S | ≤0.035 |
| Cr | 1.1~1.4 |
| Mo | 0.2~0.5 |
| Ni | ≤0.6 |
| Cu | ≤0.4 |
A.4 nie wymienia wyraźnie minimalnej zawartości krzemu dla tego konkretnego oznaczenia gatunku. Brak automatycznie przypisanej wartości minimalnej; potwierdzić w zamówieniu, jeśli jest wymagana.
Warunki dostawy i twardość · Tabela 7
Twardość Brinella. +S: obróbka poprawiająca podatność na cięcie nożycami; +A: wyżarzanie zmiękczające; +TH: obróbka zapewniająca określony zakres twardości; +FP: obróbka zapewniająca strukturę ferrytyczno-perlityczną; +N: normalizowanie. „—” oznacza brak określonego wymagania dla danego stanu dostawy.
| Stan dostawy | Wymaganie dotyczące twardości Brinella |
|---|---|
| +S | ≤255 |
| +A | ≤229 |
| +TH | 179~229 |
| +FP | 159~207 |
| +N | — |
Warunki obróbki cieplnej i próbki testowej · Tabela 8
| Pozycja | Temperatura / ℃ |
|---|---|
| Temperatura austenityzowania do próby hartowania od czoła | 860 ± 5 |
| Temperatura nawęglania (wskazówka) | 880~1050 |
| Temperatura bezpośredniego i pierwszego hartowania (wskazówka) | 860~900 |
| Drugie hartowanie: temperatura hartowania rdzenia (wskazówka) | 890~920 |
| Drugie hartowanie: temperatura hartowania warstwy nawęglonej (wskazówka) | 780~820 |
| Temperatura odpuszczania (wskazówka) | 150~200 |
Z wyjątkiem temperatury austenityzowania do próby hartowania od czoła, temperatury nawęglania, hartowania i odpuszczania są orientacyjne; rzeczywisty proces musi zapewnić wymagane właściwości. Orientacyjne czasy wygrzewania wynoszą co najmniej 30 minut przy austenityzowaniu i co najmniej 1 godzinę przy odpuszczaniu. Ośrodek hartowniczy dobiera się według kształtu wyrobu, warunków chłodzenia i załadunku pieca.
Warunki hartowności · Tabele 5 i 6
Odległość od hartowanego końca w mm; twardość w HRC. Stosować tylko wtedy, gdy odpowiadający warunek hartowności jest określony w zamówieniu. „—” wskazuje, że w tej pozycji nie określono limitu.
+H · Normalna hartowność
| Limit / Odległość mm | 1.5 | 3 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 20 | 25 | 30 | 35 | 40 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksimum | 48 | 48 | 48 | 48 | 47 | 47 | 46 | 46 | 44 | 43 | 42 | 41 | 41 |
| Minimum | 40 | 40 | 39 | 38 | 37 | 36 | 35 | 34 | 32 | 31 | 30 | 29 | 29 |
+HH · Ograniczony zakres hartowności
| Limit / Odległość mm | 1.5 | 3 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 20 | 25 | 30 | 35 | 40 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksimum | 48 | 48 | 48 | 48 | 47 | 47 | 46 | 46 | 44 | 43 | 42 | 41 | 41 |
| Minimum | 43 | 43 | 42 | 41 | 40 | 40 | 39 | 38 | 36 | 35 | 34 | 33 | 33 |
+HL · Ograniczony zakres hartowności
| Limit / Odległość mm | 1.5 | 3 | 5 | 7 | 9 | 11 | 13 | 15 | 20 | 25 | 30 | 35 | 40 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Maksimum | 45 | 45 | 45 | 45 | 44 | 43 | 42 | 42 | 40 | 39 | 38 | 37 | 37 |
| Minimum | 40 | 40 | 39 | 38 | 37 | 36 | 35 | 34 | 32 | 31 | 30 | 29 | 29 |
Dopuszczalne odchylenia w analizie produktu · Tabela 4
| Pierwiastek | Określony zakres analizy wytopu / % | Dopuszczalne odchylenie analizy produktu / % |
|---|---|---|
| C | 0.07<C≤0.31 | ±0.02 |
| Si | ≤0.40 | ±0.03 |
| Mn | ≤1.00 / >1.00~1.65 | ±0.04 / ±0.06 |
| P | ≤0.025 | +0.005 |
| S | ≤0.040 | ±0.005 |
| Cr | ≤1.80 | ±0.05 |
| Mo | ≤0.30 / >0.30~0.50 | ±0.03 / ±0.04 |
| Ni | ≤1.00 / >1.00~2.00 / >2.00~3.50 | ±0.03 / ±0.05 / ±0.07 |
| Cu | ≤0.40 | +0.05 |
| B | ≤0.0050 | ±0.0003 |
„±” dopuszcza odchylenie dla pojedynczego wytopu powyżej górnej granicy lub poniżej dolnej granicy, tylko w jednym kierunku. Odchylenia w analizie produktu nie zmieniają granic analizy wytopu w Tabeli 3.
Wydanie normy i uwagi do zamówienia
- ISO 683-3:2022; plik użytkownika stanowi przyjęcie EN ISO 683-3:2022. Wymagania poszczególnych wydań podano oddzielnie; dotychczasowe źródła są zachowane.
- Wydanie 2022 usuwa minimalną zawartość krzemu z Tabeli 3. Podstawowym wymogiem jest Si≤0.40%; wartość minimalna w Załączniku A.4 obowiązuje tylko jako wyraźnie uzgodniona opcja zamówienia.
- Załącznik A.4 podaje 15MnCrS5 oraz 18CrMo7-6, które różnią się od oznaczeń gatunków w Tabeli 3. Niniejsza strona nie koryguje ich w sposób dorozumiany ani nie przypisuje automatycznie minimalnej zawartości krzemu; dodatkowe wymagania muszą zostać uzgodnione między kupującym a dostawcą.
- W przypadku zamówienia zgodnie z wymaganiami hartowności, Tabela 3, przypis a dopuszcza ograniczone niewielkie odchylenia składu: z wyłączeniem P i S, C ±0.01%, oraz pozostałe pierwiastki w granicach Tabeli 4. Nie są to zakresy domyślne dla zwykłych zamówień.
- Warianty łatwoobrabialne z wysoką zawartością siarki lub dodatkiem ołowiu stosuje się tylko na życzenie kupującego i za uzgodnieniem; nie zastępują one zwykłych zakresów składu pokazanych tutaj.
Norma obejmuje między innymi walcówkę. Dostawa, obróbka i właściwości gotowego drutu do spęczania na zimno wymagają oceny technicznej i potwierdzenia w zamówieniu. — oznacza brak ustalonego wymagania w tabeli, a nie 0.

Porównanie źródeł: zweryfikowane przez Codex z normą dostarczoną przez użytkownika. Niniejsza strona internetowa nie zastępuje oficjalnej normy, umowy zamówienia ani certyfikatu inspekcyjnego.