36CRNIMO4 — Anyagadatok
Összesen 5 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
36CRNIMO4 feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
36CRNIMO4 anyagot keres?
Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
36CrNiMo4 · DIN 17200-1987
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- DIN 17200-1987-03
- Táblázat helye
- 2. táblázat és 1–5 lábjegyzetek; 7.3.1–7.3.2
- PDF fizikai oldal
- 1、2、15、16、17
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.4 |
| Mn | 0.5 ~ 0.8 |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | 0.15 ~ 0.3 |
| Ni | 0.9 ~ 1.2 |
| Si | ≤ 0.4 (alsó határ nincs megadva) |
| P | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
2. táblázat,adaganalízis,wt% tömeghányad;Si felső határ,a nem előírt elemek nem pótolhatók nullával.A C,Ck,Cm sorozatok P/S követelményei külön megőrizve;az S tartalmú minőségek S0.020–0.035% értéke kétoldali tartomány. 1 megjegyzés:a fel nem sorolt elemek a metallurgiai kikészítéshez szükséges eset kivételével a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá;ebből rögzített számszerű maradékelem-érték nem vezethető le.A 3 táblázat termékanalízis-eltéréseit az adaganalízis határaihoz nem adták hozzá;az alkalmazható méretek és a pozitív/negatív eltérés iránya külön ellenőrizve.A hőkezelési állapot,az átedzhetőség és a méretfüggő tulajdonságok külön ellenőrzendők;a szabvány melegen hengerelt hengerhuzalt is tartalmaz,de az összetételből közvetlen hidegzömítőanyag-szállítási ígéret nem következik. 2 megjegyzés:szűkített átedzhetőségi sáv vagy nemesített/normalizált tulajdonságok rendelésekor kis összetételi eltérésről lehet megállapodni (P/S kivételével),legfeljebb a 3 táblázat szerint;e rekord a 2 táblázat alapértékeit tartja meg,nem tágítja automatikusan. 4 megjegyzés:a vékony betűvel szedett minőségek csak különleges alkalmazásokhoz valók;5 megjegyzés:csak a megjelölt C sorozathoz rendelhető külön Pb0.15–0.30%,ez nem kerül a szokásos minőség alapösszetételébe.Az eredeti anyagszám 1.6511;a 4 megjegyzés különleges alkalmazása nincs megjelölve.
Összetételi feltételek
2. táblázat,adaganalízis,wt% tömeghányad;Si felső határ,a nem előírt elemek nem pótolhatók nullával.A C,Ck,Cm sorozatok P/S követelményei külön megőrizve;az S tartalmú minőségek S0.020–0.035% értéke kétoldali tartomány. 1 megjegyzés:a fel nem sorolt elemek a metallurgiai kikészítéshez szükséges eset kivételével a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá;ebből rögzített számszerű maradékelem-érték nem vezethető le.A 3 táblázat termékanalízis-eltéréseit az adaganalízis határaihoz nem adták hozzá;az alkalmazható méretek és a pozitív/negatív eltérés iránya külön ellenőrizve.A hőkezelési állapot,az átedzhetőség és a méretfüggő tulajdonságok külön ellenőrzendők;a szabvány melegen hengerelt hengerhuzalt is tartalmaz,de az összetételből közvetlen hidegzömítőanyag-szállítási ígéret nem következik. 2 megjegyzés:szűkített átedzhetőségi sáv vagy nemesített/normalizált tulajdonságok rendelésekor kis összetételi eltérésről lehet megállapodni (P/S kivételével),legfeljebb a 3 táblázat szerint;e rekord a 2 táblázat alapértékeit tartja meg,nem tágítja automatikusan. 4 megjegyzés:a vékony betűvel szedett minőségek csak különleges alkalmazásokhoz valók;5 megjegyzés:csak a megjelölt C sorozathoz rendelhető külön Pb0.15–0.30%,ez nem kerül a szokásos minőség alapösszetételébe.Az eredeti anyagszám 1.6511;a 4 megjegyzés különleges alkalmazása nincs megjelölve.
Ellenőrzési megjegyzés
Az 1987-03 dokumentum 2 táblázata és lábjegyzetei teljes egészében átírva; a tulajdonságok külön ellenőrzendők36CrNiMo4 · EN 10250-3-1999
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- EN 10250-3-1999
- Táblázat helye
- 1. táblázat és 1/2 megjegyzés;1,3.1,3.2. pont
- PDF fizikai oldal
- 6、8、9
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.4 |
| Si | ≤ 0.4 (alsó határ nincs megadva) |
| Mn | 0.5 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | 0.15 ~ 0.3 |
| Ni | 0.9 ~ 1.2 |
Alkalmazási korlátok
A BS EN10250-3:2000 által közölt EN10250-3:1999 eredeti 1. táblázata és lábjegyzetei alapján, adagelemzési tömeghányad wt%. E szabvány nemesített állapotban szállított különleges ötvözött acél szabadon alakított kovácsdarabokra, kovácsolt rudakra és előkovácsolás után gyűrűhengerelt termékekre vonatkozik; nem automatikusan hidegzömítőhuzal-szállítási szabvány. A 1. táblázat 1 megjegyzése a gyártónak szemcseszabályozásra Al, Ti, V, Nb önálló vagy kombinált hozzáadását engedi; új számszerű tartományt nem ad, nullát vagy kitalált felső határt nem írunk be. A vevő hozzájárulása nélkül a 1/2. táblázatban fel nem sorolt elemek szándékosan nem adhatók hozzá (a metallurgiai kikészítéshez szükséges esetet kivéve). A 3.1 az adagösszetételt a 1. táblázat szerint kéri, és a EN10250-1 A.7/A.8 részére hivatkozik; a 3.2 termékelemzés eltérései a 2. táblázat és a EN10250-1 9.2. pontja szerint külön kezelendők, az alapértelmezett adagelemzési tartományt nem bővítik közvetlenül. Jelenleg csak a vegyi összetétel, minőség- / acélszám-megfeleltetés és a kapcsolódó hatályi lábjegyzetek megerősítettek; nem állítjuk minden mechanikai tulajdonság és a hivatkozott 1. rész teljes ellenőrzését.
Összetételi feltételek
A BS EN10250-3:2000 által közölt EN10250-3:1999 eredeti 1. táblázata és lábjegyzetei alapján, adagelemzési tömeghányad wt%. E szabvány nemesített állapotban szállított különleges ötvözött acél szabadon alakított kovácsdarabokra, kovácsolt rudakra és előkovácsolás után gyűrűhengerelt termékekre vonatkozik; nem automatikusan hidegzömítőhuzal-szállítási szabvány. A 1. táblázat 1 megjegyzése a gyártónak szemcseszabályozásra Al, Ti, V, Nb önálló vagy kombinált hozzáadását engedi; új számszerű tartományt nem ad, nullát vagy kitalált felső határt nem írunk be. A vevő hozzájárulása nélkül a 1/2. táblázatban fel nem sorolt elemek szándékosan nem adhatók hozzá (a metallurgiai kikészítéshez szükséges esetet kivéve). A 3.1 az adagösszetételt a 1. táblázat szerint kéri, és a EN10250-1 A.7/A.8 részére hivatkozik; a 3.2 termékelemzés eltérései a 2. táblázat és a EN10250-1 9.2. pontja szerint külön kezelendők, az alapértelmezett adagelemzési tartományt nem bővítik közvetlenül. Jelenleg csak a vegyi összetétel, minőség- / acélszám-megfeleltetés és a kapcsolódó hatályi lábjegyzetek megerősítettek; nem állítjuk minden mechanikai tulajdonság és a hivatkozott 1. rész teljes ellenőrzését.
Ellenőrzési megjegyzés
Az 1. táblázat két oldalának 21 sora és lábjegyzetei szemrevételezéssel ellenőrizve; az elemek és az egyedi betűkészlet-leképezés alapján helyreállított eredeti cellák tételes összehasonlítása egyezést mutatott36CrNiMo4 · EN ISO 683-2-2018
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Nemesítésre szánt ötvözött acél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- EN ISO 683-2-2018
- Táblázat helye
- 3. táblázat, a–d megjegyzések; 7.1.2 pont; 4. táblázat határa
- PDF fizikai oldal
- 22
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis;nem termékanalízis
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.4 |
| Si | 0.1 ~ 0.4 |
| Mn | 0.5 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.4 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | 0.15 ~ 0.3 |
| Ni | 0.9 ~ 1.2 |
Alkalmazási korlátok
E 3 táblázat adagelemzésre (cast) alkalmazható, tömeghányad wt%; a 4. táblázat termékelemzési eltérései nem adódnak közvetlenül a szokásos 3. táblázat határaihoz. E dokumentum EN ISO 683-2:2018, változtatás nélküli átvétel, a ISO 683-2:2016 törzsszövegével együtt; e rekord a EN ISO 683-2-2018 azonosságot kifejezetten megőrzi, nem nevezi ISO 2018 kiadásnak. Csak a 3. táblázat vegyi összetétele és forrásfeltételei ellenőrzöttek, ebből átedzhetőségi, hőkezelési, mechanikai, huzalszállításiállapot- vagy hidegzömítési garanciát nem állítunk. A a megjegyzés csak előírt átedzhetőségnél érint adagelemzési eltérést; C legfeljebb ±0.01%, P/S kivételével, más elemek a 4. táblázat szerint. A szokásos 3. táblázat nem enyhül automatikusan, H/HH/HL nem vonható össze a szokásos minőséggel. A b megjegyzés szerint kérhető javított forgácsolhatóságú acél, S körülbelül 0.10% értékre emelésével (szulfidalak-szabályozással) vagy Pb hozzáadásával; S emelésekor Mn felső határa 0.15 százalékponttal emelhető. Ez nem alapértelmezett követelmény, a közelítő érték nem e kör pontos automatikus határa, a fel nem sorolt Pb tartományt más szabványból nem pótoljuk. Eredeti megjegyzés: a fel nem sorolt elemek az olvasztási kezelés célján kívül a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá; a hulladékból és más forrásból bekerülő elemeket szabályozni kell. A fel nem sorolt adat nem nulla. A d megjegyzés alacsonyabb Si értéket enged, de más dezoxidálási módszer szükséges; az eredeti egységes alacsony Si tartományt nem ad, a megállapodásos feltétel a táblázati 0.10–0.40% értéket automatikusan nem helyettesíti.
Összetételi feltételek
E 3 táblázat adagelemzésre (cast) alkalmazható, tömeghányad wt%; a 4. táblázat termékelemzési eltérései nem adódnak közvetlenül a szokásos 3. táblázat határaihoz. E dokumentum EN ISO 683-2:2018, változtatás nélküli átvétel, a ISO 683-2:2016 törzsszövegével együtt; e rekord a EN ISO 683-2-2018 azonosságot kifejezetten megőrzi, nem nevezi ISO 2018 kiadásnak. Csak a 3. táblázat vegyi összetétele és forrásfeltételei ellenőrzöttek, ebből átedzhetőségi, hőkezelési, mechanikai, huzalszállításiállapot- vagy hidegzömítési garanciát nem állítunk. A a megjegyzés csak előírt átedzhetőségnél érint adagelemzési eltérést; C legfeljebb ±0.01%, P/S kivételével, más elemek a 4. táblázat szerint. A szokásos 3. táblázat nem enyhül automatikusan, H/HH/HL nem vonható össze a szokásos minőséggel. A b megjegyzés szerint kérhető javított forgácsolhatóságú acél, S körülbelül 0.10% értékre emelésével (szulfidalak-szabályozással) vagy Pb hozzáadásával; S emelésekor Mn felső határa 0.15 százalékponttal emelhető. Ez nem alapértelmezett követelmény, a közelítő érték nem e kör pontos automatikus határa, a fel nem sorolt Pb tartományt más szabványból nem pótoljuk. Eredeti megjegyzés: a fel nem sorolt elemek az olvasztási kezelés célján kívül a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá; a hulladékból és más forrásból bekerülő elemeket szabályozni kell. A fel nem sorolt adat nem nulla. A d megjegyzés alacsonyabb Si értéket enged, de más dezoxidálási módszer szükséges; az eredeti egységes alacsony Si tartományt nem ad, a megállapodásos feltétel a táblázati 0.10–0.40% értéket automatikusan nem helyettesíti.
Ellenőrzési megjegyzés
Az eredeti ábra 3 táblázatának 25 fizikai sora és összevont cellái ellenőrizve;az azonos forrás 5 sorának és 40 cellájának meglévő független képkivágásos eredménye felhasználva,a többi eredeti cella egyenként átírva;a két kiadás külön rögzítve.36CrNiMo4 · ISO 683-2-2016
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Nemesítésre szánt ötvözött acél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- ISO 683-2-2016
- Táblázat helye
- 3. táblázat, a–d megjegyzések; 7.1.2 pont; 4. táblázat határa
- PDF fizikai oldal
- 22
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis;nem termékanalízis
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.4 |
| Si | 0.1 ~ 0.4 |
| Mn | 0.5 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.4 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | 0.15 ~ 0.3 |
| Ni | 0.9 ~ 1.2 |
Alkalmazási korlátok
E 3 táblázat adagelemzésre (cast) alkalmazható, tömeghányad wt%; a 4. táblázat termékelemzési eltérései nem adódnak közvetlenül a szokásos 3. táblázat határaihoz. E dokumentum EN ISO 683-2:2018, változtatás nélküli átvétel, a ISO 683-2:2016 törzsszövegével együtt; e rekord a ISO 683-2-2016 azonosságot kifejezetten megőrzi, nem nevezi ISO 2018 kiadásnak. Csak a 3. táblázat vegyi összetétele és forrásfeltételei ellenőrzöttek, ebből átedzhetőségi, hőkezelési, mechanikai, huzalszállításiállapot- vagy hidegzömítési garanciát nem állítunk. A a megjegyzés csak előírt átedzhetőségnél érint adagelemzési eltérést; C legfeljebb ±0.01%, P/S kivételével, más elemek a 4. táblázat szerint. A szokásos 3. táblázat nem enyhül automatikusan, H/HH/HL nem vonható össze a szokásos minőséggel. A b megjegyzés szerint kérhető javított forgácsolhatóságú acél, S körülbelül 0.10% értékre emelésével (szulfidalak-szabályozással) vagy Pb hozzáadásával; S emelésekor Mn felső határa 0.15 százalékponttal emelhető. Ez nem alapértelmezett követelmény, a közelítő érték nem e kör pontos automatikus határa, a fel nem sorolt Pb tartományt más szabványból nem pótoljuk. Eredeti megjegyzés: a fel nem sorolt elemek az olvasztási kezelés célján kívül a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá; a hulladékból és más forrásból bekerülő elemeket szabályozni kell. A fel nem sorolt adat nem nulla. A d megjegyzés alacsonyabb Si értéket enged, de más dezoxidálási módszer szükséges; az eredeti egységes alacsony Si tartományt nem ad, a megállapodásos feltétel a táblázati 0.10–0.40% értéket automatikusan nem helyettesíti.
Összetételi feltételek
E 3 táblázat adagelemzésre (cast) alkalmazható, tömeghányad wt%; a 4. táblázat termékelemzési eltérései nem adódnak közvetlenül a szokásos 3. táblázat határaihoz. E dokumentum EN ISO 683-2:2018, változtatás nélküli átvétel, a ISO 683-2:2016 törzsszövegével együtt; e rekord a ISO 683-2-2016 azonosságot kifejezetten megőrzi, nem nevezi ISO 2018 kiadásnak. Csak a 3. táblázat vegyi összetétele és forrásfeltételei ellenőrzöttek, ebből átedzhetőségi, hőkezelési, mechanikai, huzalszállításiállapot- vagy hidegzömítési garanciát nem állítunk. A a megjegyzés csak előírt átedzhetőségnél érint adagelemzési eltérést; C legfeljebb ±0.01%, P/S kivételével, más elemek a 4. táblázat szerint. A szokásos 3. táblázat nem enyhül automatikusan, H/HH/HL nem vonható össze a szokásos minőséggel. A b megjegyzés szerint kérhető javított forgácsolhatóságú acél, S körülbelül 0.10% értékre emelésével (szulfidalak-szabályozással) vagy Pb hozzáadásával; S emelésekor Mn felső határa 0.15 százalékponttal emelhető. Ez nem alapértelmezett követelmény, a közelítő érték nem e kör pontos automatikus határa, a fel nem sorolt Pb tartományt más szabványból nem pótoljuk. Eredeti megjegyzés: a fel nem sorolt elemek az olvasztási kezelés célján kívül a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá; a hulladékból és más forrásból bekerülő elemeket szabályozni kell. A fel nem sorolt adat nem nulla. A d megjegyzés alacsonyabb Si értéket enged, de más dezoxidálási módszer szükséges; az eredeti egységes alacsony Si tartományt nem ad, a megállapodásos feltétel a táblázati 0.10–0.40% értéket automatikusan nem helyettesíti.
Ellenőrzési megjegyzés
Az eredeti ábra 3 táblázatának 25 fizikai sora és összevont cellái ellenőrizve;az azonos forrás 5 sorának és 40 cellájának meglévő független képkivágásos eredménye felhasználva,a többi eredeti cella egyenként átírva;a két kiadás külön rögzítve.36CrNiMo4 · DIN EN 10277:2018-09
A tájékoztató melléklet eredeti táblázata ellenőrizve; a hivatalos normatív összetétel és kiadás ellenőrzésre vár, csak referenciaként használható
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Összetételi adat jellege
- A tájékoztató melléklet adaganalízise, csak referenciaként
- Ellenőrzési állapot
- A tájékoztató melléklet eredeti táblázata ellenőrizve; a hivatalos normatív összetétel és kiadás ellenőrzésre vár
- Szabványkiadás
- DIN EN 10277:2018-09
- Táblázat helye
- Tájékoztató melléklet A.4
- PDF fizikai oldal
- 47
- Egység
- Tömeghányad wt%
- Analízis típusa
- Adaganalízis (tájékoztató referencia)
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.4 |
| Si | 0.1 ~ 0.4 |
| Mn | 0.5 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | 0.15 ~ 0.3 |
| Ni | 0.9 ~ 1.2 |
| Cu | ≤ 0.4 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
A tájékoztató melléklet eredeti táblázata ellenőrizve, csak referenciaként használható; a törzsszöveg 7.1.2 pontja a hivatkozott szabványok szerinti összetételt írja elő, a hivatalos normatív összetétel és az alkalmazandó kiadás még ellenőrzésre vár. Nem használható szállítási garancia, fordított összetételkeresés vagy szabványos tartományra számított karbonegyenérték alapjaként.
Összetételi feltételek
A tájékoztató melléklet eredeti táblázata ellenőrizve, csak referenciaként használható; a törzsszöveg 7.1.2 pontja a hivatkozott szabványok szerinti összetételt írja elő, a hivatalos normatív összetétel és az alkalmazandó kiadás még ellenőrzésre vár. Nem használható szállítási garancia, fordított összetételkeresés vagy szabványos tartományra számított karbonegyenérték alapjaként. / b lábjegyzet: S körülbelül 0.10% értékre emelése vagy Pb hozzáadása ajánlatkérést igényel; S emelésekor Mn felső határa 0.15% értékkel növelhető, nem automatikusan. / c lábjegyzet: Si csökkentéséhez más dezoxidációs intézkedések szükségesek. / A fel nem sorolt elemek a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá.
Feltételes követelmények
- Lábjegyzet
- Tájékoztató jellegből adódó korlátok
- Az eredeti feltételek leírása
- A tájékoztató melléklet eredeti táblázata ellenőrizve,csak referenciaként használható;a törzsszöveg 7.1.2 pontja a hivatkozott szabványok szerinti összetételt írja elő,a hivatalos normatív összetétel és az alkalmazandó kiadás még ellenőrzésre vár.Nem használható szállítási garancia,fordított összetételkeresés vagy szabványos tartományra számított karbonegyenérték alapjaként.A törzsszöveg hivatkozása:EN ISO 683-1,EN ISO 683-2 (dátum nélküli hivatkozás,az alkalmazandó kiadás ellenőrzésre vár).
- Lábjegyzet
- Eredeti táblázati feltétel 1
- Az eredeti feltételek leírása
- b lábjegyzet: S körülbelül 0.10% értékre emelése vagy Pb hozzáadása ajánlatkérést igényel; S emelésekor Mn felső határa 0.15% értékkel növelhető, nem automatikusan.
- Lábjegyzet
- Eredeti táblázati feltétel 2
- Az eredeti feltételek leírása
- c lábjegyzet: Si csökkentéséhez más dezoxidációs intézkedések szükségesek.
- Lábjegyzet
- Eredeti táblázati feltétel 3
- Az eredeti feltételek leírása
- A fel nem sorolt elemek a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá.