10B21 — Anyagadatok
Összesen 4 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
10B21 feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
10B21 anyagot keres?
Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
10B21 · Q/BQB 517-2023
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Hidegzömítő acél
- Termékforma
- Melegen hengerelt hidegzömítő acél hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- Q/BQB 517—2023
- Táblázat helye
- 6.1.1 / 1. táblázat, 53. sor, a megjegyzés
- PDF fizikai oldal
- 10
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.18 ~ 0.23 |
| Si | ≤ 0.1 (alsó határ nincs megadva) |
| Mn | 0.7 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.02 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.02 (alsó határ nincs megadva) |
| B | 0.0008 ~ 0.0035 |
| Cr | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
| Mo | ≤ 0.06 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Q/BQB 517—2023,a Baosteel hivatalos webhelyének eredeti dokumentuma,1. táblázat,53. sor; adaganalízis szerinti tömeghányad wt%. A táblázat a megjegyzése szerint a Cr≤0.20,Ni≤0.20,Cu≤0.20,Mo≤0.06 maradékelemekre wt% érvényes; ha a sor külön rendelkezik az adott elemről, a sor követelménye irányadó. A fel nem sorolt elemek és külön megállapodást igénylő követelmények nem tekinthetők nullának vagy alapértelmezett garanciának; a termékanalízis megengedett eltérései külön a GB/T 222 szerint értendők. A hengerhuzal melegen hengerelt szállítási állapotú; a Z1 szigorított P/S,felületi vagy zárványossági különleges minőségét a normatív A melléklet és a szerződés rendelési kódja szerint kell megerősíteni; a kémiai táblázatból nem vezethető le rögzített mechanikai tulajdonság.
Összetételi feltételek
Q/BQB 517—2023,a Baosteel hivatalos webhelyének eredeti dokumentuma,1. táblázat,53. sor; adaganalízis szerinti tömeghányad wt%. A táblázat a megjegyzése szerint a Cr≤0.20,Ni≤0.20,Cu≤0.20,Mo≤0.06 maradékelemekre wt% érvényes; ha a sor külön rendelkezik az adott elemről, a sor követelménye irányadó. A fel nem sorolt elemek és külön megállapodást igénylő követelmények nem tekinthetők nullának vagy alapértelmezett garanciának; a termékanalízis megengedett eltérései külön a GB/T 222 szerint értendők. A hengerhuzal melegen hengerelt szállítási állapotú; a Z1 szigorított P/S,felületi vagy zárványossági különleges minőségét a normatív A melléklet és a szerződés rendelési kódja szerint kell megerősíteni; a kémiai táblázatból nem vezethető le rögzített mechanikai tulajdonság.
Ellenőrzési megjegyzés
A Baosteel hivatalos webhelyének eredeti Q/BQB517:2023 dokumentumában az 1 táblázat 104 sora és a 2 táblázat 34 sora soronként ellenőrizve; korábbi kiadással nem keverhető.10B21 · Q/ZNGF 01.7—2023
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Hidegzömítő acél
- Alkategória
- Hidegzömítő acél
- Termékforma
- Hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- 2023 kiadás;közzététel:2023-09-21,hatálybalépés:2023-10-01;felváltja:Q/SG18—2022
- Dokumentum címe
- Acél hengerhuzal hidegzömítéshez és hidegextrudáláshoz
- Táblázat helye
- 1. táblázat
- PDF fizikai oldal
- 5
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Gyártó
- Guangdong Zhongnan Iron & Steel Co., Ltd.
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.18 ~ 0.23 |
| Si | ≤ 0.1 (alsó határ nincs megadva) |
| Mn | 0.6 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| B | 0.0005 ~ 0.003 |
| Cr | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Zhongnan Steel Q/ZNGF 01.7—2023,1. táblázat,37. sor (PDF,5. oldal),adaganalízis wt%; a lábjegyzetek,a szállítási gyártástechnológia és a megrendelés az adott kiadás szerint megerősítendők,ebből Creation Group szállítási ígéret nem következik.
Összetételi feltételek
1. táblázat, adaganalízis, wt% tömeghányad; a gondolatjel hiányzó határérték, nem nulla. / A 6.1.4 pont szerinti maradék(szennyező)elemek: Cr, Ni, Cu, egyenként≤0.20%; a táblázatban szándékosan hozzáadott Cr esetén az adott sor határa érvényes, nem a maradékelem-felsőhatár. / A hengerhuzal melegen hengerelt állapotban szállítandó; a szokásos minőségi osztály hidegzömítő próbája 1/2, a magasabb és magas minőségi osztályt szerződésben kell rögzíteni. / A 1. táblázat c lábjegyzete: ha a vevőnek Si tekintetében más követelménye van, rendszerint ≤0.10%, 0.10–0.20% vagy 0.15–0.35% értékben lehet megállapodni; ez a sor csak a táblázat alapértelmezett Si határértéke szerint kereshető, az alternatív feltételt szerződésben kell megerősíteni.
Ellenőrzési megjegyzés
A 2023 kiadás 1 táblázatának 69 sora és a/b/c lábjegyzete soronként ellenőrizve; a -1/-2/-3 technológiai utótagot a lábjegyzetbetűtől meg kell különböztetni.10B21 · China Steel Corporation rúdacél-/hengerhuzal-katalógus 2014-C1 / 7.1.2 CSC szén-bóracél/króm-vanádium-bóracél
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Bóracél
- Alkategória
- Bóracél
- Termékforma
- Rúd és hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (a hátsó borítón kifejezetten feltüntetve)
- Dokumentum címe
- Rúdacél- és hengerhuzal-termékkézikönyv Bars & Wire Rods
- Táblázat helye
- 7.1.2 China Steel szén-bóracél / króm-vanádium-bóracél
- PDF fizikai oldal
- 13
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (tajvani CSC)
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.18 ~ 0.23 |
| Si | ≤ 0.1 (alsó határ nincs megadva) |
| Mn | 0.7 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| B | ≥ 0.0005 (felső határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
China Steel rúd- és hengerhuzal-katalógus CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, PDF, 13. oldal / nyomtatott 11. oldal, 7.1.2 China Steel szén-bóracél / króm-vanádium-bóracél. Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Történeti gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását.
Összetételi feltételek
2014-C1 történeti gyártói katalógus, rúdacél/hengerhuzal; a hivatkozott szabvány meg nem adott kiadási évét nem szabad más katalógusból pótolni, és a katalógus nem minősíthető át a szabvány hivatalos eredeti szövegévé. / A gondolatjel és az üres cella nem nulla; az összetételi adat megléte nem igazolja a képlet teljességét vagy alkalmazhatóságát; a mechanikai tulajdonságok és a szállítás külön ellenőrzendők.
Ellenőrzési megjegyzés
A teljes katalógus 28 táblázatának geometriai és összevont cellaszerkezete helyreállítva, hiányzó cella nincs; az eredeti ábrák, folytatóoldalak és megjegyzések szerint rögzítve, a vitatott feltételek függőben maradnak.10B21 · AGT2282 January 2013 (Acument beszerzési előírás)
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Szénacél
- Alkategória
- Szénacél
- Termékforma
- Hengerhuzal és rúd
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- 2013. január
- Dokumentum címe
- „AGT2282 Carbon & Alloy Steel Specification” – Ötvözetlen és ötvözött acél specifikációja
- Táblázat helye
- 6.1
- PDF fizikai oldal
- 5、6
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis
- Gyártó
- Acument Global Technologies (AGT)
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.2 ~ 0.23 |
| Mn | 0.75 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Si | 0.15 ~ 0.3 |
| Al | ≤ 0.06 (alsó határ nincs megadva) |
| B | 0.0005 ~ 0.003 |
Alkalmazási korlátok
Acument AGT2282 January 2013 történeti beszerzési előírás, PDF, 6. oldal, 6.1. táblázat; adagösszetétel wt%, állapot SKFG. A táblázaton kívüli követelmények és a maradékok összegére vonatkozó hivatkozások még nincsenek teljesen lezárva; csak megjelenítési referencia, a határértékek szerinti fordított keresésben nem vesz részt; nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény.
Összetételi feltételek
AGT2282 January 2013 történeti beszerzési előírás,6.1/6.2. táblázat,adaganalízis,tömeghányad%;nem az SAE eredeti szövege vagy jelenlegi ellenőrzött szállítási garancia. / A 6.3 termékanalízis-eltérései az ASTM F2282 és SAE J409 dokumentumra hivatkoznak,nem alkalmazhatók a jelenlegi adaganalízisre;a bevonat,cementálás és dekarbonizáció befolyásolhatja a termékmintavételt. / 6.5 a maradékelemekre az ASTM F2282 szerinti követelményt írja elő,maradékelemek összege≤0.35%;e körben a hivatkozott kiadás és a maradékelemek meghatározása nincs pótolva,az összeg tagjai nem találhatók ki. / A táblázaton kívüli összetétel külön az SAE J403/J404 dokumentumra hivatkozik (az év nem tisztázott);a hivatkozási feltételek ellenőrzése nem teljes,egyelőre csak referencia,határértékes fordított keresésben nem vesz részt. / Az állapotoszlop SKFG jelölése az eredeti szerint megőrizve,a választható állapotok nem vonhatók össze egyetlen acélgyártási feltétellé. / A fel nem sorolt elemek és a gondolatjel nem pótolhatók 0 értékkel,az egyoldali alsó/felső határ nem alakítható rögzített értékké.
Feltételes követelmények
- Lábjegyzet
- 6.5
- Az eredeti feltételek leírása
- Maradékelemek összege≤0.35%;a tagok és egyedi határok az ASTM F2282 dokumentumra hivatkoznak,a hivatkozott kiadás és maradékelem-kör ellenőrzése nem teljes,nincs automatikus egyeztetés.
- Lábjegyzet
- Táblázaton kívüli hivatkozás
- Az eredeti feltételek leírása
- A táblázaton kívüli összetétel az SAE J403/J404 és beszerzési megállapodás szerint külön ellenőrzendő,nem jelenti,hogy e táblázat mindent felsorol.