10B29 — Anyagadatok
Összesen 3 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
10B29 feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
10B29 anyagot keres?
Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
10B29 · SAE J403-2014
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Szénacél
- Alkategória
- Szénacél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- Referenciaadat, az eredeti szöveg nincs ellenőrizve
- Szabványkiadás
- SAE J403-2014
- Táblázat helye
- 1. táblázat
Karbonegyenérték-tájékoztató
Az alábbi becslések az összetétel különböző alkalmazási feltételei szerint készülnek; a tényleges rendelési feltételeknek kell megfelelniük, a tartományok nem vonhatók össze.
Lapos termék,az 1/2 táblázat és 1 megjegyzés alkalmazási köre szerint
Hosszútermékek, a 1/2. táblázat és a 1 megjegyzés alkalmazási köre szerint; a 2. táblázat alapján az alkalmazási kör nem terjeszthető ki hengerhuzalra
Összetételi rekord (további feltételágakkal; önmagában nem tekinthető feltétel nélküli követelménynek)
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.25 ~ 0.31 |
| Mn | 0.6 ~ 0.9 |
| B | 0.0005 ~ 0.003 |
Alkalmazási korlátok
P és S sík- / hosszútermék szerint külön választandó, felső határaik nem vonhatók össze. Si megrendelési megállapodást igényel: hengerhuzalhoz választható ≤0.10, 0.07–0.15, 0.10–0.20, 0.15–0.35, 0.20–0.40, 0.30–0.60%; más termékeknél ugyanezek az opciók 0.07–0.15 kivételével. Megállapodás nélkül rögzített Si nem adható meg. A maradékelemek 2 megjegyzése: A Cu≤0.20/Ni≤0.20/Cr≤0.15/Mo≤0.06; B Cu≤0.35/Ni≤0.25/Cr≤0.20/Mo≤0.06 (eltérő megállapodás hiányában alapértelmezett); C Cu≤0.40/Ni≤0.40/Cr≤0.30/Mo≤0.12; D nem korlátozott, de jelentendő. A A opció ≤1060 síktermékre vonatkozik, más eset megállapodásos. A 3 megjegyzés szerint bóracélnál a második és harmadik hely közé B kerül, UNS utolsó karaktere 1 lesz; B értéke 0.0005–0.003%.
Összetételi feltételek
P és S sík- / hosszútermék szerint külön választandó, felső határaik nem vonhatók össze. Si megrendelési megállapodást igényel: hengerhuzalhoz választható ≤0.10, 0.07–0.15, 0.10–0.20, 0.15–0.35, 0.20–0.40, 0.30–0.60%; más termékeknél ugyanezek az opciók 0.07–0.15 kivételével. Megállapodás nélkül rögzített Si nem adható meg. A maradékelemek 2 megjegyzése: A Cu≤0.20/Ni≤0.20/Cr≤0.15/Mo≤0.06; B Cu≤0.35/Ni≤0.25/Cr≤0.20/Mo≤0.06 (eltérő megállapodás hiányában alapértelmezett); C Cu≤0.40/Ni≤0.40/Cr≤0.30/Mo≤0.12; D nem korlátozott, de jelentendő. A A opció ≤1060 síktermékre vonatkozik, más eset megállapodásos. A 3 megjegyzés szerint bóracélnál a második és harmadik hely közé B kerül, UNS utolsó karaktere 1 lesz; B értéke 0.0005–0.003%.
A feltételágak eredeti rekordjai
Lapos termék,az 1/2 táblázat és 1 megjegyzés alkalmazási köre szerint
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.25 ~ 0.31 |
| Mn | 0.6 ~ 0.9 |
| B | 0.0005 ~ 0.003 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
Hosszútermékek, a 1/2. táblázat és a 1 megjegyzés alkalmazási köre szerint; a 2. táblázat alapján az alkalmazási kör nem terjeszthető ki hengerhuzalra
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.25 ~ 0.31 |
| Mn | 0.6 ~ 0.9 |
| B | 0.0005 ~ 0.003 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.05 (alsó határ nincs megadva) |
Feltételág kiválasztása szükséges
IgenEllenőrzési megjegyzés
A szabvány eredeti szövege ellenőrizve; a termékformát és a megrendelési opciókat ki kell választani10B29 · China Steel Corporation rúdacél-/hengerhuzal-katalógus 2014-C1 / 7.1.2 CSC szén-bóracél/króm-vanádium-bóracél
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Bóracél
- Alkategória
- Bóracél
- Termékforma
- Rúd és hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (a hátsó borítón kifejezetten feltüntetve)
- Dokumentum címe
- Rúdacél- és hengerhuzal-termékkézikönyv Bars & Wire Rods
- Táblázat helye
- 7.1.2 China Steel szén-bóracél / króm-vanádium-bóracél
- PDF fizikai oldal
- 13
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (tajvani CSC)
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.26 ~ 0.3 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.7 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| B | ≥ 0.0005 (felső határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
China Steel rúd- és hengerhuzal-katalógus CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, PDF, 13. oldal / nyomtatott 11. oldal, 7.1.2 China Steel szén-bóracél / króm-vanádium-bóracél. Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Történeti gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását.
Összetételi feltételek
2014-C1 történeti gyártói katalógus, rúdacél/hengerhuzal; a hivatkozott szabvány meg nem adott kiadási évét nem szabad más katalógusból pótolni, és a katalógus nem minősíthető át a szabvány hivatalos eredeti szövegévé. / A gondolatjel és az üres cella nem nulla; az összetételi adat megléte nem igazolja a képlet teljességét vagy alkalmazhatóságát; a mechanikai tulajdonságok és a szállítás külön ellenőrzendők.
Ellenőrzési megjegyzés
A teljes katalógus 28 táblázatának geometriai és összevont cellaszerkezete helyreállítva, hiányzó cella nincs; az eredeti ábrák, folytatóoldalak és megjegyzések szerint rögzítve, a vitatott feltételek függőben maradnak.10B29 · ASTM A29/A29M-2020
A forrás eredeti szövegének ellenőrzése nem teljes; nem használható hivatalos szabványalapként
- Anyagkategória
- Szénacél
- Alkategória
- Szénacél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Ellenőrzési állapot
- Referenciaadat, az eredeti szöveg nincs ellenőrizve
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| B | 0.0005 ~ 0.003 |
| C | 0.25 ~ 0.31 |
| Mn | 0.6 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.05 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Az anyagadatbázisban talált egyezés nem hidegzömítési alkalmassági vagy késztermékszilárdsági ígéret; a huzalállapot, alakváltozás, hőkezelés és tényleges vizsgálat alapján megerősítendő.