SB410 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 2. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SB410 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál SB410?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
SB410 · Q/BQB 130-2003
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Uhlíková ocel
- Podkategorie
- Uhlíková ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- Q/BQB 130—2003
- Umístění v tabulce
- 4.1.1 / tabulka 3 a poznámky 1–3
- Fyzická strana PDF
- 3、4
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Způsob dezoxidace K; použitelné pro tloušťku hotového plechu 6~15 mm
Způsob dezoxidace K; použitelné pro tloušťku hotového plechu >15~35 mm
Způsob dezoxidace K; použitelné pro tloušťku hotového plechu >35~50 mm
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.1 ~ 0.19 |
| Si | 0.1 ~ 0.35 |
| Mn | 0.4 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.035 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Q/BQB 130—2003 je norma pro předvalky plochého průřezu určené k převálcování; tloušťka hotového plechu v tabulce 3 znamená tloušťku po převálcování předvalku, nikoli tloušťku předvalku nebo průměr drátu. Tabulka 3 uvádí hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; C označuje ocel s přerušeným varem při odlévání ingotu, A ocel uklidněnou hliníkem, G ocel uklidněnou hliníkem a křemíkem a K ocel uklidněnou křemíkem. Hodnoty se čtou podle podmíněných řádků; neuvedené prvky nejsou nula. Tabulka 3, poznámka 3 požaduje pro předvalky na tlusté plechy (hotová tloušťka ≥15 mm) ocel G uklidněnou hliníkem a křemíkem; použitelnost řádků s jiným způsobem dezoxidace musí ověřit dodavatel a odběratel. Dovolené úchylky výrobkové analýzy uklidněných ocelí se řídí samostatně GB/T 222 a nesměšují se s tavbovými hodnotami tabulky 3.
Podmínky složení
Q/BQB 130—2003 je norma pro předvalky plochého průřezu určené k převálcování; tloušťka hotového plechu v tabulce 3 znamená tloušťku po převálcování předvalku, nikoli tloušťku předvalku nebo průměr drátu. Tabulka 3 uvádí hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; C označuje ocel s přerušeným varem při odlévání ingotu, A ocel uklidněnou hliníkem, G ocel uklidněnou hliníkem a křemíkem a K ocel uklidněnou křemíkem. Hodnoty se čtou podle podmíněných řádků; neuvedené prvky nejsou nula. Tabulka 3, poznámka 3 požaduje pro předvalky na tlusté plechy (hotová tloušťka ≥15 mm) ocel G uklidněnou hliníkem a křemíkem; použitelnost řádků s jiným způsobem dezoxidace musí ověřit dodavatel a odběratel. Dovolené úchylky výrobkové analýzy uklidněných ocelí se řídí samostatně GB/T 222 a nesměšují se s tavbovými hodnotami tabulky 3.
Původní záznam podmíněné větve
Způsob dezoxidace K; použitelné pro tloušťku hotového plechu 6~15 mm
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.1 ~ 0.19 |
| Si | 0.1 ~ 0.35 |
| Mn | 0.4 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.035 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
- Kombinovaná omezení
- Fyzická strana zdrojového PDF
- 3
- Číslo řádku zdrojové tabulky
- 38
Způsob dezoxidace K; použitelné pro tloušťku hotového plechu >15~35 mm
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.24 |
| Si | 0.1 ~ 0.35 |
| Mn | 0.45 ~ 0.95 |
| P | ≤ 0.035 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
- Kombinovaná omezení
- Fyzická strana zdrojového PDF
- 3
- Číslo řádku zdrojové tabulky
- 39
Způsob dezoxidace K; použitelné pro tloušťku hotového plechu >35~50 mm
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.16 ~ 0.25 |
| Si | 0.1 ~ 0.35 |
| Mn | 0.5 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
- Kombinovaná omezení
- Fyzická strana zdrojového PDF
- 3
- Číslo řádku zdrojové tabulky
- 40
Je nutné vybrat podmíněnou větev
AnoVysvětlení ověření
Úplná původní tabulka 3 Baosteel, buňky přes více řádků a poznámky byly porovnány řádek po řádku; podmínky se volí podle způsobu dezoxidace a tloušťky hotového plechu.SB410 · JIS G 3103-2019
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Podkategorie
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| B | ≤ 0.001 (dolní mez neuvedena) |
| C | ≤ 0.24 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.4 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.15 ~ 0.9 |
| Mo | ≤ 0.12 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.4 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.4 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.