SUJ2 — Anyagadatok
Összesen 4 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
SUJ2 feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
SUJ2 anyagot keres?
Kapcsolódó katalógusadatok rendelkezésre állnak. Új anyag- és megmunkálási igényeket is szívesen fogadunk. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
SUJ2 · JIS G4805
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Termékforma
- Acél hidegalakításhoz
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- Szabványátirat referenciarekordja
- Szabványkiadás
- JIS G 4805:2008
- Táblázat helye
- 1. táblázat
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | ≤ 0.5 (alsó határ nincs megadva) |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 1.3 ~ 1.6 |
| Mo | ≤ 0.08 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
JIS G 4805:2008; olvadékelemzés, tömeghányad %; a táblázat alatti megjegyzéseket és alkalmazási feltételeket lásd az eredeti oldalon. E rekord hengerhuzalra vonatkozik, a a megjegyzés szerint Cu≤0.20%; a nem hengerhuzal termék felső határa 0.25%. A weboldal nem tünteti fel a kiadást; e tétel forráskiadása szerint jelenítjük meg, a szerződéses alkalmazhatóságot nem bizonyítja
Ellenőrzési megjegyzés
Szabványforrás:JIS G 4805:2008 · 1. táblázatKapcsolódó termék megtekintése →SUJ2 · JIS G 4805:2008
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Nagy széntartalmú króm csapágyacél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- JIS G 4805:2008
- Táblázat helye
- 1. táblázat és a–d megjegyzés; 4c
Karbonegyenérték-tájékoztató
Az alábbi becslések az összetétel különböző alkalmazási feltételei szerint készülnek; a tényleges rendelési feltételeknek kell megfelelniük, a tartományok nem vonhatók össze.
Hengerhuzal, adagelemzés, 1. táblázat, a megjegyzés: Cu≤0.20%
Hengerhuzalon kívüli acéltermékek, adagelemzés, 1. táblázat, a megjegyzés: Cu≤0.25%
Összetételi rekord (további feltételágakkal; önmagában nem tekinthető feltétel nélküli követelménynek)
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | ≤ 0.5 (alsó határ nincs megadva) |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 1.3 ~ 1.6 |
| Mo | ≤ 0.08 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
A 1. táblázat adagelemzés, tömeghányad %-ban. A a megjegyzés: Ni/Cu egyenként ≤0.25%, huzalnál Cu≤0.20%. A b megjegyzés: dezoxidálás kivételével az elő nem írt elemek a felek megállapodása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá; megállapodás engedheti a táblázaton kívüli elemek hozzáadását 0.25% értékig, ez nem feltételezhető minden maradék elem általános garantált maximumaként. A c megjegyzés: ha a vevő termékelemzést kér, a vizsgálat 14.1 szerint, a megengedett eltérések a JIS G0321 4. táblázatában; az adagelemzési határ nem tekinthető közvetlenül termékelemzési eltérésnek. A d megjegyzés: SUJ2/3 esetén a Mo szennyező ≤0.08%. A 4c általában gömbösítő lágyítású, a megrendelő előírására ez elhagyható; e gyártási állapotra vonatkozó pont önmagában nem igazolja, hogy minden alkatrész hidegzömítésére alkalmas.
Összetételi feltételek
A 1. táblázat adagelemzés, tömeghányad %-ban. A a megjegyzés: Ni/Cu egyenként ≤0.25%, huzalnál Cu≤0.20%. A b megjegyzés: dezoxidálás kivételével az elő nem írt elemek a felek megállapodása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá; megállapodás engedheti a táblázaton kívüli elemek hozzáadását 0.25% értékig, ez nem feltételezhető minden maradék elem általános garantált maximumaként. A c megjegyzés: ha a vevő termékelemzést kér, a vizsgálat 14.1 szerint, a megengedett eltérések a JIS G0321 4. táblázatában; az adagelemzési határ nem tekinthető közvetlenül termékelemzési eltérésnek. A d megjegyzés: SUJ2/3 esetén a Mo szennyező ≤0.08%. A 4c általában gömbösítő lágyítású, a megrendelő előírására ez elhagyható; e gyártási állapotra vonatkozó pont önmagában nem igazolja, hogy minden alkatrész hidegzömítésére alkalmas.
A feltételágak eredeti rekordjai
Hengerhuzal, adagelemzés, 1. táblázat, a megjegyzés: Cu≤0.20%
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | ≤ 0.5 (alsó határ nincs megadva) |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 1.3 ~ 1.6 |
| Mo | ≤ 0.08 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
Hengerhuzalon kívüli acéltermékek, adagelemzés, 1. táblázat, a megjegyzés: Cu≤0.25%
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | ≤ 0.5 (alsó határ nincs megadva) |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 1.3 ~ 1.6 |
| Mo | ≤ 0.08 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
Feltételág kiválasztása szükséges
IgenEllenőrzési megjegyzés
A PDF 4. oldalának 1. táblázata és lábjegyzetei ellenőrizveSUJ2 · Nippon Steel hengerhuzal-katalógus EXE203 2008.3 / JIS G4805-1999
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Csapágyacél
- Alkategória
- Csapágyacél
- Termékforma
- Hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; a borító szerzői jogi éve:2008
- Dokumentum címe
- „Nippon Steel Wire Rods” – Nippon Steel hengerhuzal-katalógus
- Táblázat helye
- Nyomtatott oldal:19,táblázatindex:1
- PDF fizikai oldal
- 11
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | ≤ 0.5 (alsó határ nincs megadva) |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 1.3 ~ 1.6 |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
| Mo | ≤ 0.08 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Nippon Steel hengerhuzal-katalógus, EXE203 2008.3 történeti anyag; PDF, 11. oldal / nyomtatott 19. oldal, JIS G4805-1999. Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását. Feltétel: a csapágyacél eredeti megjegyzése szerint Cu rendszerint ≤0.25, hengerhuzalnál külön ≤0.20%; a hengerhuzal-feltételt alkalmazzuk.
Összetételi feltételek
Az eredeti katalógus szerinti tömeghányad %, 2008.3 történeti gyártói dokumentum; a hivatkozott szabványnevek és kiadások az eredeti szerint szerepelnek, ez nem jelenti e szabványok hivatalos eredeti szövegének beszerzését és ellenőrzését. / A gondolatjel vagy üres cella nem 0; e tételben csak a kémiai összetétel ellenőrzött, a mechanikai tulajdonságok és a tényleges szállítás a feltételek szerint külön ellenőrzendők. / A csapágyacél eredeti megjegyzésében Cu általában ≤0.25, hengerhuzalra külön ≤0.20%; a hengerhuzal feltételét alkalmazzuk.
Ellenőrzési megjegyzés
A csoportosított táblázatok teljes kibontása, eredeti ábráinak és megjegyzéseinek ellenőrzése megtörtént; az alap-, maradék- és feltételes elemek külön kezelve, a hiányos alapacél-utótagtáblázatok kizárva.SUJ2 · China Steel Corporation rúdacél-/hengerhuzal-katalógus 2014-C1 / 7.1.13 JIS G4805 (kiadás nincs megadva)
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Csapágyacél
- Alkategória
- Csapágyacél
- Termékforma
- Rúd és hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (a hátsó borítón kifejezetten feltüntetve)
- Dokumentum címe
- Rúdacél- és hengerhuzal-termékkézikönyv Bars & Wire Rods
- Táblázat helye
- 7.1.13 JIS G4805 (kiadás nincs megadva)
- PDF fizikai oldal
- 21
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (tajvani CSC)
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | ≤ 0.5 (alsó határ nincs megadva) |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 1.3 ~ 1.6 |
| Mo | ≤ 0.08 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
China Steel rúd- és hengerhuzal-katalógus CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, PDF, 21. oldal / nyomtatott 19. oldal, 7.1.13 JIS G4805 (a kiadás nincs feltüntetve). Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Történeti gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását. Feltétel: a megállapodás szerint hozzáadott ötvözőelemek egyenként ≤0.25%, e opció alapján ismeretlen elem nem adódik hozzá automatikusan.
Összetételi feltételek
2014-C1 történeti gyártói katalógus, rúdacél/hengerhuzal; a hivatkozott szabvány meg nem adott kiadási évét nem szabad más katalógusból pótolni, és a katalógus nem minősíthető át a szabvány hivatalos eredeti szövegévé. / A gondolatjel és az üres cella nem nulla; az összetételi adat megléte nem igazolja a képlet teljességét vagy alkalmazhatóságát; a mechanikai tulajdonságok és a szállítás külön ellenőrzendők. / A megállapodás szerint hozzáadott ötvözőelemek egyenként ≤0.25%, e opció alapján ismeretlen elem nem adódik hozzá automatikusan.