SUJ2 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 4. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SUJ2 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál SUJ2?
Související katalogové informace jsou k dispozici. Uvítáme také nové požadavky na materiál a zpracování. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
SUJ2 · JIS G4805
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Ocel pro tváření za studena
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Referenční záznam přepisu normy
- Vydání normy
- JIS G 4805:2008
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | ≤ 0.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 1.3 ~ 1.6 |
| Mo | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
JIS G 4805:2008; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %; poznámky pod tabulkou a podmínky použitelnosti viz původní stránka. Tento záznam se týká drátu válcovaného za tepla, podle poznámky a platí Cu≤0.20%; pro jiné výrobky je horní mez 0.25%. Web neuvádí vydání; záznam se zobrazuje podle vydání zdroje, bez potvrzení použitelnosti pro smlouvu.
Vysvětlení ověření
Zdroj normy: JIS G 4805:2008 · Tabulka 1Zobrazit související produkt →SUJ2 · JIS G 4805:2008
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Podkategorie
- Vysokouhlíková chromová ložisková ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G 4805:2008
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1 a poznámky a–d; 4c
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Válcovaný drát, tavbová analýza, tabulka 1, poznámka a, Cu≤0.20%
Ocelové výrobky kromě válcovaného drátu, tavbová analýza, tabulka 1, poznámka a, Cu≤0.25%
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | ≤ 0.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 1.3 ~ 1.6 |
| Mo | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Tabulka 1, tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Poznámka a: Ni/Cu každý ≤0.25%, pro válcovaný drát Cu≤0.20%. Poznámka b: Kromě dezoxidace se nestanovené prvky bez dohody obou stran nesmějí záměrně přidávat; dohodou lze dovolit přídavky mimo tabulku do 0.25%, nikoli obecné zaručené maximum všech zbytkových prvků. Poznámka c: Při výrobkové analýze předepsané odběratelem se zkouší podle 14.1, dovolené úchylky viz JIS G0321, tabulka 4. Tavbové meze nejsou výrobkové úchylky. Poznámka d: Nečistota Mo u SUJ2/3 ≤0.08%. Podle 4c se obvykle žíhá na globulární karbidy, na předepsání objednatele lze žíhání vynechat; výrobní stav sám neprokazuje vhodnost všech součástí pro pěchování za studena.
Podmínky složení
Tabulka 1, tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Poznámka a: Ni/Cu každý ≤0.25%, pro válcovaný drát Cu≤0.20%. Poznámka b: Kromě dezoxidace se nestanovené prvky bez dohody obou stran nesmějí záměrně přidávat; dohodou lze dovolit přídavky mimo tabulku do 0.25%, nikoli obecné zaručené maximum všech zbytkových prvků. Poznámka c: Při výrobkové analýze předepsané odběratelem se zkouší podle 14.1, dovolené úchylky viz JIS G0321, tabulka 4. Tavbové meze nejsou výrobkové úchylky. Poznámka d: Nečistota Mo u SUJ2/3 ≤0.08%. Podle 4c se obvykle žíhá na globulární karbidy, na předepsání objednatele lze žíhání vynechat; výrobní stav sám neprokazuje vhodnost všech součástí pro pěchování za studena.
Původní záznam podmíněné větve
Válcovaný drát, tavbová analýza, tabulka 1, poznámka a, Cu≤0.20%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | ≤ 0.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 1.3 ~ 1.6 |
| Mo | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
Ocelové výrobky kromě válcovaného drátu, tavbová analýza, tabulka 1, poznámka a, Cu≤0.25%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | ≤ 0.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 1.3 ~ 1.6 |
| Mo | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Je nutné vybrat podmíněnou větev
AnoVysvětlení ověření
Tabulka 1 na straně 4 souboru PDF a poznámky pod čarou byly ověřenySUJ2 · Katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3 / JIS G4805-1999
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Ložisková ocel
- Podkategorie
- Ložisková ocel
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; autorská práva uvedená na obálce 2008
- Název dokumentu
- Válcovaný drát Nippon Steel
- Umístění v tabulce
- Tištěná strana 19, index tabulky 1
- Fyzická strana PDF
- 11
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (%)
- Typ analýzy
- Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
- Výrobce
- NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | ≤ 0.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 1.3 ~ 1.6 |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Historický katalog drátu Nippon Steel EXE203 2008.3, PDF strana 11 / tištěná strana 19, JIS G4805-1999. Původní katalog v této tabulce neurčuje typ analýzy. Rozsahy výrobce nejsou normovými zaručenými hodnotami ani naměřenými výsledky konkrétní tavby či dávky a nepotvrzují dodávku společnosti. Podmínka: Původní poznámka ložiskových ocelí uvádí pro Cu obvykle ≤0.25 a zvlášť pro válcovaný drát ≤0.20%; používá se podmínka válcovaného drátu.
Podmínky složení
Původní katalog uvádí hmotnostní podíly v %, historické podklady výrobce 2008.3; názvy a vydání citovaných norem jsou zachovány podle originálu, neznamená to získání a ověření oficiálního textu těchto norem. / Pomlčka ani prázdné pole nejsou 0; tato dávka ověřuje pouze chemické složení, mechanické vlastnosti a skutečné dodání je nutné ověřit zvlášť podle podmínek. / Původní poznámka pro ložiskové oceli uvádí obvykle Cu ≤0.25, pro válcovaný drát zvlášť ≤0.20%; používá se podmínka pro válcovaný drát.
Vysvětlení ověření
Skupinové tabulky byly rozvinuty v plném rozsahu a ověřeny podle původních obrazů a poznámek; běžné prvky, zbytkové prvky a podmíněné prvky jsou odděleny. Neúplné tabulky přípon základních ocelí byly vyloučeny.SUJ2 · Katalog tyčí a válcovaného drátu China Steel Corporation 2014-C1 / 7.1.13 JIS G4805 (vydání citované normy není uvedeno)
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Ložisková ocel
- Podkategorie
- Ložisková ocel
- Forma materiálu
- Tyče a válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (výslovně uvedeno na zadní straně obálky)
- Název dokumentu
- Příručka výrobků z tyčí a válcovaného drátu „Bars & Wire Rods“
- Umístění v tabulce
- 7.1.13 JIS G4805 (vydání není uvedeno)
- Fyzická strana PDF
- 21
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (%)
- Typ analýzy
- Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
- Výrobce
- CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (Tchaj-wan)
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | ≤ 0.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 1.3 ~ 1.6 |
| Mo | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Katalog tyčí a drátu China Steel CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, PDF strana 21 / tištěná strana 19, 7.1.13 JIS G4805 (vydání neuvedeno). Původní katalog v této tabulce neurčuje typ analýzy. Historické rozsahy výrobce nejsou normovými zaručenými hodnotami ani naměřenými výsledky konkrétní tavby či dávky a nepotvrzují dodávku společnosti. Podmínka: Každý dohodnutý přídavek legujícího prvku je ≤0.25%; možnost sama automaticky nepřidává neznámé prvky.
Podmínky složení
Historický katalog výrobce 2014-C1, tyče / drát; chybějící roky citovaných norem se nedoplňují z jiného katalogu a katalog není povýšen na oficiální text normy. / Pomlčka a prázdné pole nejsou nula; dostupné složení neznamená úplnost ani platnost vzorce. Mechanické vlastnosti a dodání ověřit zvlášť. / Každý z dohodnutých přídavných legujících prvků ≤0.25%; tato volba automaticky nepřidává neznámé prvky.