← Zpět na předchozí stranuKatalog značek materiálů

X6CR17 — Údaje o materiálu

Počet zdrojových záznamů: 13. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.

Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.

Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro X6CR17 →

Posouzení požadavků na materiál

Hledáte materiál X6CR17?

Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.

Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.

Prohlédnout výrobky a možnosti zpracování

X6Cr17 · EN 10263-5-2001

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Feritická korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
EN 10263-5-2001
Umístění v tabulce
Tabulka2 a poznámky a–e; tabulka 3 slouží pouze jako podklad pro odchylky
Fyzická strana PDF
1、8、9

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Výchozí hodnoty tavbové analýzy tabulky 2 staršího vydání
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Poznámka b: Dohoda při poptávce a objednání pro zlepšení tváření za studena, C≤0.04%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Meze použitelnosti

Skutečně se používá DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8, tabulka 2 a poznámky a–e. Výchozí tavbové složení wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku podle tabulky 3 jsou samostatné a nepřičítají se k výchozím tavbovým rozsahům. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; zbytkové prvky nesmějí poškodit vlastnosti a použití. Starší tabulka nepoužívá podmíněné požadavky na síru vydání 2017; možnosti obrobitelnosti / svařitelnosti / leštitelnosti novějšího vydání se nekopírují. Pro značky stabilizované Ti platí 5×C≤Ti≤0.70%, propojeně podle naměřeného C; na značky bez Ti se nepřenáší. Norma pro pěchování a protlačování za studena; skutečné dodávky, rozměry, dodací stav a vlastnosti je stále nutné potvrdit.

Podmínky složení

Skutečně použité DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8 tabulka 2 a poznámky a–e. / Výchozí tavbové složení wt%; výrobkové úchylky se řídí zvlášť tabulkou 3 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. / Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); zbytkové prvky nesmějí poškodit vlastnosti a použití. / Starší tabulka nepoužívá podmíněné obsahy síry z vydání 2017; novější volby pro obrábění / svařování / leštění se nekopírují. / Pro značky stabilizované Ti platí 5×C≤Ti≤0.70%, ověřuje se společně podle naměřeného C; nepoužívá se pro značky bez Ti. / Rozsah normy: pěchování a protlačování za studena; skutečné dodání, rozměry, dodací stav a vlastnosti nadále vyžadují potvrzení.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí hodnoty tavbové analýzy tabulky 2 staršího vydání

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Poznámka b: Dohoda při poptávce a objednání pro zlepšení tváření za studena, C≤0.04%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Je nutné vybrat podmíněnou větev

Ano

Vysvětlení ověření

Vizuální kontrola obálky staršího originálu, všech 19 značek tabulky 2 a poznámek pod čarou

X6Cr17 · ISO 4954

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Drát pro pěchování za studena
Vysvětlení stavu původního záznamu
Vydání zdroje bylo identifikováno, ověření složení zbývá dokončit
Vydání normy
ISO 4954:2018
Umístění v tabulce
Tabulka D.2

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16 ~ 18

Meze použitelnosti

Složení podle ISO 4954:2018; výrobek neuvádí vydání, smluvně použitelné vydání je nutné potvrdit.

Podmínky složení

ISO 4954:2018, tabulka D.2 uvádí tavbovou analýzu; jednotlivá hodnota je horní mez, pomlčka není nula. / Úchylky výrobkové analýzy jsou samostatně v tabulkách 2/3 a přímo neuvolňují tavbové rozsahy. / Bez souhlasu kupujícího se nesmějí záměrně přidávat neuvedené prvky, kromě dokončení tavby. / Poznámka e doporučuje při objednání dohodnout C≤0.04% ke zlepšení tváření za studena; tabulkový limit zůstává C≤0.08%.

Vysvětlení ověření

Složení podle ISO 4954:2018; výrobek neuvádí vydání, smluvně použitelné vydání je nutné potvrdit.Zobrazit související produkt →

X6Cr17 · ISO 4954-2018

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
ISO 4954:2018
Umístění v tabulce
Tabulka D.2

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16 ~ 18

Meze použitelnosti

ISO 4954:2018, tabulka D.2: Tavbová analýza; jednotlivé hodnoty jsou horní meze, pomlčka není nula. Úchylky výrobkové analýzy se uvádějí samostatně podle tabulek 2/3 normy a přímo nerozšiřují rozsah tavbového složení. Bez souhlasu kupujícího se neuvedené prvky záměrně nepřidávají, kromě dokončení tavby. Poznámka e doporučuje dohodnout v objednávce C≤0.04% ke zlepšení tvářitelnosti za studena; tabulková mez zůstává C≤0.08%.

Podmínky složení

ISO 4954:2018, tabulka D.2 uvádí tavbovou analýzu; jednotlivá hodnota je horní mez, pomlčka není nula. / Úchylky výrobkové analýzy jsou samostatně v tabulkách 2/3 a přímo neuvolňují tavbové rozsahy. / Bez souhlasu kupujícího se nesmějí záměrně přidávat neuvedené prvky, kromě dokončení tavby. / Poznámka e doporučuje při objednání dohodnout C≤0.04% ke zlepšení tváření za studena; tabulkový limit zůstává C≤0.08%.

Vysvětlení ověření

Byla ověřena tabulka D.2 původního textu normy a poznámky pod čarou

X6Cr17 · EN 10263-5-2017

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
EN 10263-5-2017
Umístění v tabulce
Tabulka 3 a poznámky a–e

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Výchozí složení podle tabulky 3
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Podmínka pro obrobitelnost: S 0.015–0.030%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Podmínka pro svařitelnost: S 0.008–0.030%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Doporučení pro leštitelnost: S≤0.015%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Výchozí složení tabulky 3; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Podmínka pro obrobitelnost: S 0.015–0.030%; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Podmínka pro svařitelnost: S 0.008–0.030%; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Doporučení pro leštitelnost: S≤0.015%; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Meze použitelnosti

Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; výrobkové úchylky se řídí samostatně tabulkou 4. Podmínky síry pro obrábění, svařování a leštitelnost podle tabulky 3, poznámky b zůstávají odděleny, různé požadavky se nevnucují současně. Značky stabilizované Ti vyžadují 5×C≤Ti≤0.70%, propojení se musí ověřit podle naměřených C/Ti. Norma platí pro korozivzdorné oceli na pěchování a protlačování za studena; dodací stav, rozměry, povrch a mechanické vlastnosti stále vyžadují samostatné potvrzení. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené hodnoty nejsou nula. Poznámka c dovoluje při poptávce a objednání dohodnout C≤0.04% ke zlepšení tvářitelnosti za studena; výchozí tabulková mez je ≤0.08%.

Podmínky složení

Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; výrobkové úchylky se řídí samostatně tabulkou 4. Podmínky síry pro obrábění, svařování a leštitelnost podle tabulky 3, poznámky b zůstávají odděleny, různé požadavky se nevnucují současně. Značky stabilizované Ti vyžadují 5×C≤Ti≤0.70%, propojení se musí ověřit podle naměřených C/Ti. Norma platí pro korozivzdorné oceli na pěchování a protlačování za studena; dodací stav, rozměry, povrch a mechanické vlastnosti stále vyžadují samostatné potvrzení. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené hodnoty nejsou nula. Poznámka c dovoluje při poptávce a objednání dohodnout C≤0.04% ke zlepšení tvářitelnosti za studena; výchozí tabulková mez je ≤0.08%.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí složení podle tabulky 3

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Podmínka pro obrobitelnost: S 0.015–0.030%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S0.015 ~ 0.03
Cr16.0 ~ 18.0

Podmínka pro svařitelnost: S 0.008–0.030%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S0.008 ~ 0.03
Cr16.0 ~ 18.0

Doporučení pro leštitelnost: S≤0.015%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Výchozí složení tabulky 3; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Podmínka pro obrobitelnost: S 0.015–0.030%; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S0.015 ~ 0.03
Cr16.0 ~ 18.0

Podmínka pro svařitelnost: S 0.008–0.030%; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S0.008 ~ 0.03
Cr16.0 ~ 18.0

Doporučení pro leštitelnost: S≤0.015%; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Je nutné vybrat podmíněnou větev

Ano

Vysvětlení ověření

Tabulka 3 anglického originálu a poznámky pod čarou byly ověřeny

X6Cr17 · DIN EN 10263-5-2002

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
DIN EN 10263-5-2002
Umístění v tabulce
Tabulka2 a poznámky a–e; tabulka 3 slouží pouze jako podklad pro odchylky
Fyzická strana PDF
1、8、9

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Výchozí hodnoty tavbové analýzy tabulky 2 staršího vydání
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Poznámka b: Dohoda při poptávce a objednání pro zlepšení tváření za studena, C≤0.04%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Meze použitelnosti

Původní web označoval DIN EN 10263-5-2018, ale složení záznamu bylo skutečně ověřeno podle DIN EN 10263-5-2002. Nyní je podle původních důkazů uvedeno vydání 2002; vydání 2018 viz samostatné úplné tabulkové záznamy. Skutečně použito DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8, tabulka 2 a poznámky a–e. Výchozí tavbové složení wt%; výrobkové úchylky se řídí samostatně tabulkou 3 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; zbytkové prvky nesmějí zhoršit vlastnosti a použití. Stará tabulka nepoužívá podmíněná pravidla síry vydání 2017, novější možnosti pro obrábění / svařování / leštitelnost se nekopírují. Značky stabilizované Ti mají 5×C≤Ti≤0.70%, propojení se ověřuje podle naměřeného C; značky bez Ti tuto podmínku nepřebírají. Rozsah normy je pěchování a protlačování za studena; skutečná dodávka, rozměry, dodací stav a vlastnosti stále vyžadují potvrzení.

Podmínky složení

Skutečně použité DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8 tabulka 2 a poznámky a–e. / Výchozí tavbové složení wt%; výrobkové úchylky se řídí zvlášť tabulkou 3 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. / Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); zbytkové prvky nesmějí poškodit vlastnosti a použití. / Starší tabulka nepoužívá podmíněné obsahy síry z vydání 2017; novější volby pro obrábění / svařování / leštění se nekopírují. / Pro značky stabilizované Ti platí 5×C≤Ti≤0.70%, ověřuje se společně podle naměřeného C; nepoužívá se pro značky bez Ti. / Rozsah normy: pěchování a protlačování za studena; skutečné dodání, rozměry, dodací stav a vlastnosti nadále vyžadují potvrzení.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí hodnoty tavbové analýzy tabulky 2 staršího vydání

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Poznámka b: Dohoda při poptávce a objednání pro zlepšení tváření za studena, C≤0.04%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Je nutné vybrat podmíněnou větev

Ano

Vysvětlení ověření

Původní web uváděl DIN EN 10263-5-2018; složení tohoto záznamu bylo skutečně ověřeno podle DIN EN 10263-5-2002. Podle původních důkazů je nyní označeno jako vydání 2002; vydání 2018 viz samostatný záznam celé tabulky.

X6Cr17 · DIN EN 10263-5-2002

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
DIN EN 10263-5-2002
Umístění v tabulce
Tabulka2 a poznámky a–e; tabulka 3 slouží pouze jako podklad pro odchylky
Fyzická strana PDF
1、8、9

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Výchozí hodnoty tavbové analýzy tabulky 2 staršího vydání
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Poznámka b: Dohoda při poptávce a objednání pro zlepšení tváření za studena, C≤0.04%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Meze použitelnosti

Skutečně se používá DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8, tabulka 2 a poznámky a–e. Výchozí tavbové složení wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku podle tabulky 3 jsou samostatné a nepřičítají se k výchozím tavbovým rozsahům. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; zbytkové prvky nesmějí poškodit vlastnosti a použití. Starší tabulka nepoužívá podmíněné požadavky na síru vydání 2017; možnosti obrobitelnosti / svařitelnosti / leštitelnosti novějšího vydání se nekopírují. Pro značky stabilizované Ti platí 5×C≤Ti≤0.70%, propojeně podle naměřeného C; na značky bez Ti se nepřenáší. Norma pro pěchování a protlačování za studena; skutečné dodávky, rozměry, dodací stav a vlastnosti je stále nutné potvrdit.

Podmínky složení

Skutečně použité DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8 tabulka 2 a poznámky a–e. / Výchozí tavbové složení wt%; výrobkové úchylky se řídí zvlášť tabulkou 3 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. / Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); zbytkové prvky nesmějí poškodit vlastnosti a použití. / Starší tabulka nepoužívá podmíněné obsahy síry z vydání 2017; novější volby pro obrábění / svařování / leštění se nekopírují. / Pro značky stabilizované Ti platí 5×C≤Ti≤0.70%, ověřuje se společně podle naměřeného C; nepoužívá se pro značky bez Ti. / Rozsah normy: pěchování a protlačování za studena; skutečné dodání, rozměry, dodací stav a vlastnosti nadále vyžadují potvrzení.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí hodnoty tavbové analýzy tabulky 2 staršího vydání

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Poznámka b: Dohoda při poptávce a objednání pro zlepšení tváření za studena, C≤0.04%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Je nutné vybrat podmíněnou větev

Ano

Vysvětlení ověření

Vizuální kontrola obálky staršího originálu, všech 19 značek tabulky 2 a poznámek pod čarou

X6Cr17 · DIN EN 10263-5-2002

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
DIN EN 10263-5-2002
Umístění v tabulce
Tabulka2 a poznámky a–e; tabulka 3 slouží pouze jako podklad pro odchylky
Fyzická strana PDF
1、8、9

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Výchozí hodnoty tavbové analýzy tabulky 2 staršího vydání
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Poznámka b: Dohoda při poptávce a objednání pro zlepšení tváření za studena, C≤0.04%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Meze použitelnosti

Skutečně se používá DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8, tabulka 2 a poznámky a–e. Výchozí tavbové složení wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku podle tabulky 3 jsou samostatné a nepřičítají se k výchozím tavbovým rozsahům. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; zbytkové prvky nesmějí poškodit vlastnosti a použití. Starší tabulka nepoužívá podmíněné požadavky na síru vydání 2017; možnosti obrobitelnosti / svařitelnosti / leštitelnosti novějšího vydání se nekopírují. Pro značky stabilizované Ti platí 5×C≤Ti≤0.70%, propojeně podle naměřeného C; na značky bez Ti se nepřenáší. Norma pro pěchování a protlačování za studena; skutečné dodávky, rozměry, dodací stav a vlastnosti je stále nutné potvrdit.

Podmínky složení

Skutečně použité DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8 tabulka 2 a poznámky a–e. / Výchozí tavbové složení wt%; výrobkové úchylky se řídí zvlášť tabulkou 3 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. / Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); zbytkové prvky nesmějí poškodit vlastnosti a použití. / Starší tabulka nepoužívá podmíněné obsahy síry z vydání 2017; novější volby pro obrábění / svařování / leštění se nekopírují. / Pro značky stabilizované Ti platí 5×C≤Ti≤0.70%, ověřuje se společně podle naměřeného C; nepoužívá se pro značky bez Ti. / Rozsah normy: pěchování a protlačování za studena; skutečné dodání, rozměry, dodací stav a vlastnosti nadále vyžadují potvrzení.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí hodnoty tavbové analýzy tabulky 2 staršího vydání

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Poznámka b: Dohoda při poptávce a objednání pro zlepšení tváření za studena, C≤0.04%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Je nutné vybrat podmíněnou větev

Ano

Vysvětlení ověření

Vizuální kontrola obálky staršího originálu, všech 19 značek tabulky 2 a poznámek pod čarou

X6Cr17 · EN 10088-1-2005

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
EN 10088-1-2005
Umístění v tabulce
Tabulka 2 a poznámky a/b/c, všech 21 značek feritických korozivzdorných ocelí
Fyzická strana PDF
1、3、7、8

Zdrojový dokument

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Běžná horní mez síry podle tabulky 2; možnost pro dlouhé výrobky podle poznámky b nebyla zvolena.
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Poznámka b: Tyče, válcovaný drát, ocelový drát, profily, lesklé výrobky a odpovídající polotovary, S≤.030
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Poznámka b: Pro zlepšení obrobitelnosti se doporučuje a připouští S .015–.030
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Poznámka b: Pro zlepšení svařitelnosti se doporučuje a připouští S .008–.030
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Poznámka b: Pro leštitelnost se doporučuje S≤.015
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0

Meze použitelnosti

EN10088-1:2005, tabulka 2, hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; úplná tabulka 2 v oficiální ukázce převzetí SIST PDF8. Ukázka není úplnou normou. Poznámka a: Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; prázdné pole není nula a zbytková maxima se nedoplňují bez zdroje. Poznámka b platí pouze pro značky označené b; S se posuzuje podle zvoleného výrobku a požadovaných vlastností, nikoli jednotně pro celou tabulku. Propojená minima Ti/Nb/Zr a C/N se zachovávají samostatně. Neuvedená horní mez N se nedoplňuje nulou; bez naměřeného N nelze potvrdit příslušnou propojenou podmínku. Tato část je seznamem korozivzdorných ocelí; konkrétní dodací a mechanické požadavky se řídí příslušnou výrobkovou normou. Automaticky se nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena, dodávka ani rovnocennost národních vydání.

Podmínky složení

EN10088-1:2005, tabulka 2, licí / tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; úplná tabulka 2 na PDF8 oficiálního náhledu převzetí SIST. Náhled není úplná norma. / Poznámka a: neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); prázdné pole není nula a zbytkové horní meze se svévolně nedoplňují. / Poznámka b platí pouze pro značky označené b; S se zobrazuje odděleně podle vybraného výrobku a podmínek vlastností, nikoli pro celou tabulku. / Vázaná minima Ti/Nb/Zr a C/N jsou zachována samostatně; chybějící horní mez N se nenahrazuje nulou. Bez naměřeného N nelze potvrdit příslušnou vázanou podmínku. / Tato část je seznamem korozivzdorných ocelí; dodání konkrétního výrobku a mechanické požadavky se řídí příslušnou výrobkovou normou. Automaticky neprokazuje vhodnost pro pěchování za studena, dodání ani totožnost různých národních vydání.

Kombinovaná omezení

Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky

    Původní záznam podmíněné větve

    Běžná horní mez síry podle tabulky 2; možnost pro dlouhé výrobky podle poznámky b nebyla zvolena.

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
    Cr16.0 ~ 18.0

    Poznámka b: Tyče, válcovaný drát, ocelový drát, profily, lesklé výrobky a odpovídající polotovary, S≤.030

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
    Cr16.0 ~ 18.0

    Poznámka b: Pro zlepšení obrobitelnosti se doporučuje a připouští S .015–.030

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S0.015 ~ 0.03
    Cr16.0 ~ 18.0

    Poznámka b: Pro zlepšení svařitelnosti se doporučuje a připouští S .008–.030

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S0.008 ~ 0.03
    Cr16.0 ~ 18.0

    Poznámka b: Pro leštitelnost se doporučuje S≤.015

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
    Cr16.0 ~ 18.0

    Je nutné vybrat podmíněnou větev

    Ano

    Vysvětlení ověření

    Vizuální kontrola všech 21 řádků tabulky 2 oficiálního originálu a poznámek pod čarou; zachovávají se pouze výslovně uvedené možnosti stabilizace.

    X6Cr17 · EN 10088-1-2005

    Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

    Forma materiálu
    Záznam referenčních údajů
    Vysvětlení stavu původního záznamu
    Původní text normy byl ověřen
    Vydání normy
    EN 10088-1-2005
    Umístění v tabulce
    Tabulka 2 a poznámky a/b/c, všech 21 značek feritických korozivzdorných ocelí
    Fyzická strana PDF
    1、3、7、8

    Zdrojový dokument

    Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

    Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

    Běžná horní mez síry podle tabulky 2; možnost pro dlouhé výrobky podle poznámky b nebyla zvolena.
    IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Poznámka b: Tyče, válcovaný drát, ocelový drát, profily, lesklé výrobky a odpovídající polotovary, S≤.030
    IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Poznámka b: Pro zlepšení obrobitelnosti se doporučuje a připouští S .015–.030
    IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Poznámka b: Pro zlepšení svařitelnosti se doporučuje a připouští S .008–.030
    IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Poznámka b: Pro leštitelnost se doporučuje S≤.015
    IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

    Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
    Cr16.0 ~ 18.0

    Meze použitelnosti

    EN10088-1:2005, tabulka 2, hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; úplná tabulka 2 v oficiální ukázce převzetí SIST PDF8. Ukázka není úplnou normou. Poznámka a: Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; prázdné pole není nula a zbytková maxima se nedoplňují bez zdroje. Poznámka b platí pouze pro značky označené b; S se posuzuje podle zvoleného výrobku a požadovaných vlastností, nikoli jednotně pro celou tabulku. Propojená minima Ti/Nb/Zr a C/N se zachovávají samostatně. Neuvedená horní mez N se nedoplňuje nulou; bez naměřeného N nelze potvrdit příslušnou propojenou podmínku. Tato část je seznamem korozivzdorných ocelí; konkrétní dodací a mechanické požadavky se řídí příslušnou výrobkovou normou. Automaticky se nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena, dodávka ani rovnocennost národních vydání.

    Podmínky složení

    EN10088-1:2005, tabulka 2, licí / tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; úplná tabulka 2 na PDF8 oficiálního náhledu převzetí SIST. Náhled není úplná norma. / Poznámka a: neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); prázdné pole není nula a zbytkové horní meze se svévolně nedoplňují. / Poznámka b platí pouze pro značky označené b; S se zobrazuje odděleně podle vybraného výrobku a podmínek vlastností, nikoli pro celou tabulku. / Vázaná minima Ti/Nb/Zr a C/N jsou zachována samostatně; chybějící horní mez N se nenahrazuje nulou. Bez naměřeného N nelze potvrdit příslušnou vázanou podmínku. / Tato část je seznamem korozivzdorných ocelí; dodání konkrétního výrobku a mechanické požadavky se řídí příslušnou výrobkovou normou. Automaticky neprokazuje vhodnost pro pěchování za studena, dodání ani totožnost různých národních vydání.

    Kombinovaná omezení

    Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky

      Původní záznam podmíněné větve

      Běžná horní mez síry podle tabulky 2; možnost pro dlouhé výrobky podle poznámky b nebyla zvolena.

      PrvekPožadavky na složení
      C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
      Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
      Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
      P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
      S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
      Cr16.0 ~ 18.0

      Poznámka b: Tyče, válcovaný drát, ocelový drát, profily, lesklé výrobky a odpovídající polotovary, S≤.030

      PrvekPožadavky na složení
      C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
      Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
      Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
      P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
      S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
      Cr16.0 ~ 18.0

      Poznámka b: Pro zlepšení obrobitelnosti se doporučuje a připouští S .015–.030

      PrvekPožadavky na složení
      C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
      Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
      Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
      P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
      S0.015 ~ 0.03
      Cr16.0 ~ 18.0

      Poznámka b: Pro zlepšení svařitelnosti se doporučuje a připouští S .008–.030

      PrvekPožadavky na složení
      C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
      Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
      Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
      P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
      S0.008 ~ 0.03
      Cr16.0 ~ 18.0

      Poznámka b: Pro leštitelnost se doporučuje S≤.015

      PrvekPožadavky na složení
      C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
      Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
      Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
      P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
      S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
      Cr16.0 ~ 18.0

      Je nutné vybrat podmíněnou větev

      Ano

      Vysvětlení ověření

      Vizuální kontrola všech 21 řádků tabulky 2 oficiálního originálu a poznámek pod čarou; zachovávají se pouze výslovně uvedené možnosti stabilizace.

      X6Cr17 · NF EN 10088-1-2005

      Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

      Forma materiálu
      Záznam referenčních údajů
      Vysvětlení stavu původního záznamu
      Podklad pro složení podle použité normy byl ověřen
      Vydání normy
      EN 10088-1-2005
      Umístění v tabulce
      Tabulka 2 a poznámky a/b/c, všech 21 značek feritických korozivzdorných ocelí
      Fyzická strana PDF
      1、3、7、8

      Zdrojový dokument

      Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

      Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

      Běžná horní mez síry podle tabulky 2; možnost pro dlouhé výrobky podle poznámky b nebyla zvolena.
      IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      Poznámka b: Tyče, válcovaný drát, ocelový drát, profily, lesklé výrobky a odpovídající polotovary, S≤.030
      IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      Poznámka b: Pro zlepšení obrobitelnosti se doporučuje a připouští S .015–.030
      IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      Poznámka b: Pro zlepšení svařitelnosti se doporučuje a připouští S .008–.030
      IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      Poznámka b: Pro leštitelnost se doporučuje S≤.015
      IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
      CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

      Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

      PrvekPožadavky na složení
      C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
      Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
      Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
      P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
      S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
      Cr16.0 ~ 18.0

      Meze použitelnosti

      NF EN 10088-1:2005 přebírá EN 10088-1:2005 (EN 10088-1-2005); skutečný zdrojový soubor a číslo tabulky složení viz datové podklady. EN10088-1:2005, tabulka 2, analýza odlitku / tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%. Úplná tabulka 2 v oficiální ukázce převzetí SIST, PDF8; ukázka není úplnou normou. Poznámka a: Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby. Prázdné pole není nula, zbytkové horní meze se svévolně nedoplňují. Poznámka b platí pouze pro značky označené b; S se prohlíží podle zvolených výrobkových a výkonnostních podmínek a nerozšiřuje se na celou tabulku. Propojená minima Ti/Nb/Zr a C/N zůstávají samostatně zachována; neuvedená horní mez N se nedoplňuje nulou. Bez naměřeného N nelze potvrdit příslušné propojené podmínky. Tato část je seznamem korozivzdorných ocelí, konkrétní dodací a mechanické požadavky se řídí příslušnou výrobkovou normou. Automaticky se nepředpokládá vhodnost pro pěchování za studena, dodávka ani rovnocennost národních vydání.

      Podmínky složení

      EN10088-1:2005, tabulka 2, licí / tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; úplná tabulka 2 na PDF8 oficiálního náhledu převzetí SIST. Náhled není úplná norma. / Poznámka a: neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); prázdné pole není nula a zbytkové horní meze se svévolně nedoplňují. / Poznámka b platí pouze pro značky označené b; S se zobrazuje odděleně podle vybraného výrobku a podmínek vlastností, nikoli pro celou tabulku. / Vázaná minima Ti/Nb/Zr a C/N jsou zachována samostatně; chybějící horní mez N se nenahrazuje nulou. Bez naměřeného N nelze potvrdit příslušnou vázanou podmínku. / Tato část je seznamem korozivzdorných ocelí; dodání konkrétního výrobku a mechanické požadavky se řídí příslušnou výrobkovou normou. Automaticky neprokazuje vhodnost pro pěchování za studena, dodání ani totožnost různých národních vydání.

      Kombinovaná omezení

      Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky

        Původní záznam podmíněné větve

        Běžná horní mez síry podle tabulky 2; možnost pro dlouhé výrobky podle poznámky b nebyla zvolena.

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
        Cr16.0 ~ 18.0

        Poznámka b: Tyče, válcovaný drát, ocelový drát, profily, lesklé výrobky a odpovídající polotovary, S≤.030

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
        Cr16.0 ~ 18.0

        Poznámka b: Pro zlepšení obrobitelnosti se doporučuje a připouští S .015–.030

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S0.015 ~ 0.03
        Cr16.0 ~ 18.0

        Poznámka b: Pro zlepšení svařitelnosti se doporučuje a připouští S .008–.030

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S0.008 ~ 0.03
        Cr16.0 ~ 18.0

        Poznámka b: Pro leštitelnost se doporučuje S≤.015

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
        Cr16.0 ~ 18.0

        Je nutné vybrat podmíněnou větev

        Ano

        Vysvětlení ověření

        Oficiální vztah převzetí a odpovídající originál složení EN byly ověřeny; úplný text národního převzetí nebyl ověřen po jednotlivých stranách.

        X6Cr17 · ISO 15510-2014

        Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

        Kategorie materiálu
        Korozivzdorná ocel
        Podkategorie
        Korozivzdorná ocel
        Forma materiálu
        Záznam referenčních údajů
        Vysvětlení stavu původního záznamu
        Původní text normy byl ověřen
        Vydání normy
        ISO 15510-2014
        Umístění v tabulce
        Řádek této značky v tabulce1; poznámka a a příslušné poznámky pod čarou (originál publikační platformy)
        Fyzická strana PDF
        13

        Zdrojový dokument

        Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

        Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

        Základní rozsah tabulky 1: C≤0.08%
        IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Poznámka i pro zvláštní použití, například svařitelnost nebo vysokopevnostní drát, dovoluje dohodnout C≤0.12%; bez dohody se nepoužívá.
        IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

        Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
        Cr16.0 ~ 18.0

        Meze použitelnosti

        ISO 15510:2014, tabulka 1: Tavbová analýza, hmotnostní podíly wt%; hodnoty bez rozsahu či dolní meze jsou podle poznámky a horní meze, pomlčka není nula. Řádky složení vycházejí z výňatku oficiálního vydání PDF, příslušné poznámky pod čarou z původní tabulky 1 v části „Sample“ hlavního textu na publikační platformě. Úplná norma ani mechanické vlastnosti se nevydávají za ověřené. Norma platí pro tvářené výrobky včetně ingotů a polotovarů; podobné složení neznamená přímou zaměnitelnost, vhodnost pro pěchování za studena a dodací stav se potvrzují samostatně. Doporučení poznámky b pro S 0.015–0.030% kvůli obrobitelnosti, 0.008–0.020% kvůli svařitelnosti a S≤0.015% kvůli leštitelnosti se týkají konkrétních vlastností a přímo nenahrazují meze síry tohoto řádku.

        Podmínky složení

        ISO 15510:2014, tabulka 1: Tavbová analýza, hmotnostní podíly wt%; hodnoty bez rozsahu či dolní meze jsou podle poznámky a horní meze, pomlčka není nula. Řádky složení vycházejí z výňatku oficiálního vydání PDF, příslušné poznámky pod čarou z původní tabulky 1 v části „Sample“ hlavního textu na publikační platformě. Úplná norma ani mechanické vlastnosti se nevydávají za ověřené. Norma platí pro tvářené výrobky včetně ingotů a polotovarů; podobné složení neznamená přímou zaměnitelnost, vhodnost pro pěchování za studena a dodací stav se potvrzují samostatně. Doporučení poznámky b pro S 0.015–0.030% kvůli obrobitelnosti, 0.008–0.020% kvůli svařitelnosti a S≤0.015% kvůli leštitelnosti se týkají konkrétních vlastností a přímo nenahrazují meze síry tohoto řádku.

        Původní záznam podmíněné větve

        Základní rozsah tabulky 1: C≤0.08%

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
        Cr16.0 ~ 18.0

        Poznámka i pro zvláštní použití, například svařitelnost nebo vysokopevnostní drát, dovoluje dohodnout C≤0.12%; bez dohody se nepoužívá.

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.12 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
        Cr16.0 ~ 18.0

        Je nutné vybrat podmíněnou větev

        Ano

        Vysvětlení ověření

        Řádek této značky v tabulce 1 byl ověřen podle oficiálního PDF; pro příslušné původní poznámky pod čarou jsou zvlášť uloženy důkazy čtení na publikační platformě. Úplný text normy a mechanické vlastnosti je nutné ověřit samostatně.

        X6Cr17 · DIN EN 10263-5-2018

        Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

        Forma materiálu
        Záznam referenčních údajů
        Vysvětlení stavu původního záznamu
        Původní text normy byl ověřen
        Vydání normy
        DIN EN 10263-5:2018-02
        Umístění v tabulce
        Tabulka 3 a poznámky pod čarou a–e; odchylky kontrolní analýzy výrobku podle tabulky 4 je nutné ověřit samostatně.
        Fyzická strana PDF
        1、10、11
        Jednotka
        Hmotnostní podíl (wt%)
        Typ analýzy
        Tavbová analýza

        Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

        Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

        Výchozí složení podle tabulky 3
        IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Podmínka pro obrobitelnost: S 0.015–0.030%
        IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Podmínka pro svařitelnost: S 0.008–0.030%
        IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Doporučení pro leštitelnost: S≤0.015%
        IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Výchozí složení tabulky 3; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%
        IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Podmínka pro obrobitelnost: S 0.015–0.030%; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%
        IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Podmínka pro svařitelnost: S 0.008–0.030%; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%
        IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Doporučení pro leštitelnost: S≤0.015%; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%
        IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

        Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
        Cr16.0 ~ 18.0

        Meze použitelnosti

        DIN EN 10263-5:2018-02 je německým vydáním EN 10263-5:2017; tento záznam byl ověřen podle tavbové analýzy a poznámek pod čarou tabulky 3 oficiálního německého vydání. Tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku samostatně podle tabulky 4. Podmínky obsahu síry pro obrobitelnost, svařitelnost a leštitelnost podle poznámky b tabulky 3 zůstávají oddělené; rozdílné požadavky se neukládají současně. Značky stabilizované Ti vyžadují 5×C≤Ti≤0.70% a propojené ověření podle naměřeného C/Ti. Norma je pro korozivzdorné oceli pro pěchování a protlačování za studena; dodací stav / rozměry / povrch / mechanické vlastnosti je stále nutné potvrdit samostatně. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené údaje se ve výpočtu nepovažují za nulu. Poznámka c: Pro zlepšení tváření za studena lze při poptávce a objednání dohodnout C≤0.04%; výchozí tabulková mez≤0.08%.

        Podmínky složení

        DIN EN 10263-5:2018-02 je německým vydáním EN 10263-5:2017; tento záznam byl ověřen podle tavbové analýzy a poznámek pod čarou tabulky 3 oficiálního německého vydání. Tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku samostatně podle tabulky 4. Podmínky obsahu síry pro obrobitelnost, svařitelnost a leštitelnost podle poznámky b tabulky 3 zůstávají oddělené; rozdílné požadavky se neukládají současně. Značky stabilizované Ti vyžadují 5×C≤Ti≤0.70% a propojené ověření podle naměřeného C/Ti. Norma je pro korozivzdorné oceli pro pěchování a protlačování za studena; dodací stav / rozměry / povrch / mechanické vlastnosti je stále nutné potvrdit samostatně. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené údaje se ve výpočtu nepovažují za nulu. Poznámka c: Pro zlepšení tváření za studena lze při poptávce a objednání dohodnout C≤0.04%; výchozí tabulková mez≤0.08%.

        Původní záznam podmíněné větve

        Výchozí složení podle tabulky 3

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
        Cr16.0 ~ 18.0

        Podmínka pro obrobitelnost: S 0.015–0.030%

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S0.015 ~ 0.03
        Cr16.0 ~ 18.0

        Podmínka pro svařitelnost: S 0.008–0.030%

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S0.008 ~ 0.03
        Cr16.0 ~ 18.0

        Doporučení pro leštitelnost: S≤0.015%

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
        Cr16.0 ~ 18.0

        Výchozí složení tabulky 3; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
        Cr16.0 ~ 18.0

        Podmínka pro obrobitelnost: S 0.015–0.030%; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S0.015 ~ 0.03
        Cr16.0 ~ 18.0

        Podmínka pro svařitelnost: S 0.008–0.030%; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S0.008 ~ 0.03
        Cr16.0 ~ 18.0

        Doporučení pro leštitelnost: S≤0.015%; dohodnuté tváření za studena, C≤0.04%

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
        Cr16.0 ~ 18.0

        Je nutné vybrat podmíněnou větev

        Ano

        Vysvětlení ověření

        Ověření řádku 17 tabulky 3 a poznámek a–e oficiálního německého vydání DIN EN 10263-5:2018-02; přebírá EN 10263-5:2017.

        X6Cr17 · EN 10263

        Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy

        Kategorie materiálu
        Korozivzdorná ocel
        Podkategorie
        Korozivzdorná ocel
        Forma materiálu
        Tažený drát
        Stav ověření
        Zveřejněno na webu; ověření originálu není dokončeno

        Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

        IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
        CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

        Záznam složení

        PrvekPožadavky na složení
        C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
        Cr16 ~ 18
        Mn≤ 1 (dolní mez neuvedena)
        P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
        S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
        Si≤ 1 (dolní mez neuvedena)

        Meze použitelnosti

        Přednost mají zveřejněné technické produktové stránky webu Ruixiong; reverzní hledání složení používá doplňkové místní referenční rozsahy. Konečné posouzení se řídí normou příslušné produktové stránky, technickou dohodou a skutečným ověřením.

        Zobrazit související produkt →
        WhatsApp Technický dotaz →
        Použití obrázků a obsahu · Creation Group