SNB16 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 4. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SNB16 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál SNB16?
Související katalogové informace jsou k dispozici. Uvítáme také nové požadavky na materiál a zpracování. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
SNB16 · JIS G4107
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Ocel pro tváření za studena
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Referenční záznam přepisu normy
- Vydání normy
- JIS G 4107:2007
- Umístění v tabulce
- Tabulka 3
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.36 ~ 0.44 |
| Si | 0.2 ~ 0.35 |
| Mn | 0.45 ~ 0.7 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.8 ~ 1.15 |
| Mo | 0.5 ~ 0.65 |
| V | 0.25 ~ 0.35 |
Meze použitelnosti
Tavbová analýza; výjimka pro velký průměr SNB7 neplatí pro tyto dvě značky. Web neuvádí vydání; záznam se zobrazuje podle vydání zdroje, bez potvrzení použitelnosti pro smlouvu.
Vysvětlení ověření
Zdroj normy: JIS G 4107:2007 · Tabulka 3Zobrazit související produkt →SNB16 · JIS G4107-2007
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G4107-2007
- Umístění v tabulce
- Použitelný průměr podle tabulky 1, tavbová analýza podle tabulky 3 a poznámky a/b
- Fyzická strana PDF
- 1、2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.36 ~ 0.44 |
| Si | 0.2 ~ 0.35 |
| Mn | 0.45 ~ 0.7 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.8 ~ 1.15 |
| Mo | 0.5 ~ 0.65 |
| V | 0.25 ~ 0.35 |
Meze použitelnosti
JIS G4107:2007, oficiální japonský hlavní text, tabulky 1/3 a článek 5, tavbová analýza v hmotnostních procentech. Platí pro průměr≤180mm. Pro SNB7 o průměru >90mm lze podle poznámky b tabulky 3 použít horní mez C .50, jako samostatnou volbu. Originál pro SNB5 stanovuje C≥.10%, pouze dolní mez; horní mez uhlíku ani úplná horní mez uhlíkového ekvivalentu se nevymýšlejí. Prvky nestanovené tabulkou se bez dohody obou stran nesmějí záměrně přidávat, kromě potřeb dokončení tavby; prázdné pole neznamená nulu. Přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku se řídí samostatně tabulkou 4 normy JIS G0321 a nebyly smíchány s tavbovými hodnotami. Materiál šroubů z legované oceli pro vysoké teploty, zahrnuje tyče / válcovaný drát apod. Postup pěchování za studena a skutečné dodací podmínky se stále ověřují samostatně; produkt nebyl automaticky přidán do produktového centra.
Podmínky složení
JIS G4107:2007, oficiální japonský hlavní text, tabulky 1/3 a článek 5, tavbová analýza v hmotnostních procentech. Platí pro průměr≤180mm. Pro SNB7 o průměru >90mm lze podle poznámky b tabulky 3 použít horní mez C .50, jako samostatnou volbu. Originál pro SNB5 stanovuje C≥.10%, pouze dolní mez; horní mez uhlíku ani úplná horní mez uhlíkového ekvivalentu se nevymýšlejí. Prvky nestanovené tabulkou se bez dohody obou stran nesmějí záměrně přidávat, kromě potřeb dokončení tavby; prázdné pole neznamená nulu. Přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku se řídí samostatně tabulkou 4 normy JIS G0321 a nebyly smíchány s tavbovými hodnotami. Materiál šroubů z legované oceli pro vysoké teploty, zahrnuje tyče / válcovaný drát apod. Postup pěchování za studena a skutečné dodací podmínky se stále ověřují samostatně; produkt nebyl automaticky přidán do produktového centra.
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola tabulek 1/3 japonského originálu a podmínek průměruSNB16 · Q/BQB 517-2023
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Podkategorie
- Ocel pro pěchování za studena
- Forma materiálu
- Za tepla válcovaný drát z oceli pro pěchování za studena
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- Q/BQB 517—2023
- Umístění v tabulce
- 6.1.1 / tabulka 1, řádek 101, poznámka a
- Fyzická strana PDF
- 12
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.36 ~ 0.44 |
| Si | 0.2 ~ 0.35 |
| Mn | 0.45 ~ 0.7 |
| P | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.8 ~ 1.15 |
| Mo | 0.5 ~ 0.65 |
| V | 0.25 ~ 0.35 |
| Ni | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Q/BQB 517—2023, oficiální původní text z webu Baosteel, tabulka 1, řádek 101; hmotnostní podíly wt% pro tavbovou analýzu. Poznámka a pod tabulkou: zbytkové Cr≤0.20, Ni≤0.20, Cu≤0.20, Mo≤0.06 wt%; stanovuje-li řádek pro daný prvek jinak, platí požadavek příslušného řádku. Neuvedené prvky a požadavky zvláštních dohod se nepovažují za nulu ani za automatickou záruku. Přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku samostatně podle GB/T 222. Válcovaný drát se dodává po válcování za tepla; zpřísnění P/S podle Z1, zvláštní jakost povrchu nebo vměstků je nutné potvrdit podle normativní přílohy A a smluvních objednacích kódů. Z chemické tabulky se neodvozují pevně dané mechanické vlastnosti.
Podmínky složení
Q/BQB 517—2023, oficiální původní text z webu Baosteel, tabulka 1, řádek 101; hmotnostní podíly wt% pro tavbovou analýzu. Poznámka a pod tabulkou: zbytkové Cr≤0.20, Ni≤0.20, Cu≤0.20, Mo≤0.06 wt%; stanovuje-li řádek pro daný prvek jinak, platí požadavek příslušného řádku. Neuvedené prvky a požadavky zvláštních dohod se nepovažují za nulu ani za automatickou záruku. Přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku samostatně podle GB/T 222. Válcovaný drát se dodává po válcování za tepla; zpřísnění P/S podle Z1, zvláštní jakost povrchu nebo vměstků je nutné potvrdit podle normativní přílohy A a smluvních objednacích kódů. Z chemické tabulky se neodvozují pevně dané mechanické vlastnosti.
Vysvětlení ověření
Tabulka 1 s 104 řádky a tabulka 2 s 34 řádky z původního Q/BQB517:2023 na oficiálním webu Baosteel byly porovnány řádek po řádku; nesměšují se se starším vydáním.SNB16 · Q/XG 243-2019
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- Q/XG 243-2019
- Umístění v tabulce
- Tabulka 3, řádek 8
- Fyzická strana PDF
- 3
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.36 ~ 0.44 |
| Si | 0.2 ~ 0.35 |
| Mn | 0.45 ~ 0.7 |
| P | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.9 ~ 1.15 |
| Mo | 0.5 ~ 0.65 |
| V | 0.25 ~ 0.35 |
| Ni | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Al | ≤ 0.015 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Hmotnostní podíly wt%; Q/XG 243-2019, tavbová analýza, strana 3 místního PDF. Přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku se ověřují podle GB/T 222; tavbové rozsahy nejsou přímo zaručenými rozsahy výrobku. Podniková norma pro válcovaný drát pro pěchování za studena pro osobní automobily vyžadující schválení výrobcem vozidla; neznamená skladové zásoby naší společnosti, zákaznickou certifikaci ani schválení náhrady. Článek 5.4: Při požadavku na zkoušku pěchováním za studena vyššího nebo zvýšeného stupně musí být tělesa s C≥0.30% nejprve sferoidizačně žíhána.
Podmínky složení
Hmotnostní podíly wt%; Q/XG 243-2019, tavbová analýza, strana 3 místního PDF. Přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku se ověřují podle GB/T 222; tavbové rozsahy nejsou přímo zaručenými rozsahy výrobku. Podniková norma pro válcovaný drát pro pěchování za studena pro osobní automobily vyžadující schválení výrobcem vozidla; neznamená skladové zásoby naší společnosti, zákaznickou certifikaci ani schválení náhrady. Článek 5.4: Při požadavku na zkoušku pěchováním za studena vyššího nebo zvýšeného stupně musí být tělesa s C≥0.30% nejprve sferoidizačně žíhána.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků
- Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky