MNB123H — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 4. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro MNB123H →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál MNB123H?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
MnB123H · Q/320582 SGY503-2024 (vydání 1)
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Ocel pro pěchování za studena
- Podkategorie
- Ocel pro pěchování za studena
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- Vydání 1 z roku 2024; vydáno 2024-04-26, účinné od 2024-05-01
- Název dokumentu
- Ocelový válcovaný drát válcovaný za tepla pro pěchování automobilových spojovacích prvků za studena
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1
- Fyzická strana PDF
- 5
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Výrobce
- Jiangsu Shagang Group Co., Ltd.
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.2 ~ 0.24 |
| Si | 0.15 ~ 0.25 |
| Mn | 0.7 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.015 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.07 ~ 0.2 |
| B | ≥ 0.0008 (horní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | ≤ 0.05 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shagang Q/320582 SGY503-2024 (vydání 1), tabulka 1, řádek 29 (strana 5 souboru PDF), tavbová analýza wt%. Původní značky a hodnoty tohoto vydání se zobrazují samostatně. Objednávku a skutečnou dodávku je nutné potvrdit samostatně; nejde o příslib dodávky Creation Group.
Podmínky složení
Vydání 1 z roku 2024, tabulka 1, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; pomlčky nejsou nula. / Článek 6.1.3: zbytkové Cr≤0.20%, Ni≤0.20%, Cu≤0.20%, Mo≤0.05%; zvláštní ustanovení tabulky 1 se řídí příslušnou značkou. / AlT je dolní mez celkového hliníku, B má vlastní sloupec, Ti, V apod. jsou v poznámkách; přípony značek přesně podle tabulky tohoto vydání. / Tabulka 2: kyslík ≤30×10⁻⁶, dusík ≤70×10⁻⁶; nebyly sloučeny s poli legujících prvků v hmotnostních podílech wt%. / Naměřená tvrdost a mechanické údaje podle 6.10/6.11 nejsou podkladem dodání, všeobecné vlastnosti nebyly doplněny.
Vysvětlení ověření
Z původní tabulky 1 výrobce, rok 2024, vydání 1, byl přímo extrahován černý text a porovnán řádek po řádku. Modrý veřejný vodoznak byl vyloučen z extrahované vrstvy.MnB123H · Q/XG 243-2019
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Ocel legovaná borem
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- Q/XG 243-2019
- Umístění v tabulce
- Tabulka 2, řádek 7
- Fyzická strana PDF
- 2
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.2 ~ 0.24 |
| Si | 0.15 ~ 0.25 |
| Mn | 0.7 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| B | 0.001 ~ 0.003 |
| Cr | 0.07 ~ 0.2 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Hmotnostní podíly wt%; Q/XG 243-2019, tavbová analýza, strana 2 místního PDF. Přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku se ověřují podle GB/T 222; tavbové rozsahy nejsou přímo zaručenými rozsahy výrobku. Podniková norma pro válcovaný drát pro pěchování za studena pro osobní automobily vyžadující schválení výrobcem vozidla; neznamená skladové zásoby naší společnosti, zákaznickou certifikaci ani schválení náhrady.
Podmínky složení
Hmotnostní podíly wt%; Q/XG 243-2019, tavbová analýza, strana 2 místního PDF. Přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku se ověřují podle GB/T 222; tavbové rozsahy nejsou přímo zaručenými rozsahy výrobku. Podniková norma pro válcovaný drát pro pěchování za studena pro osobní automobily vyžadující schválení výrobcem vozidla; neznamená skladové zásoby naší společnosti, zákaznickou certifikaci ani schválení náhrady.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků
- Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola jednotlivých řádků a sloučených buněk originálu Q/XG 243-2019, tabulka 2, strana 2 souboru PDFMnB123H · BEXG 021-2020
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Ocel pro pěchování za studena
- Podkategorie
- Ocel pro pěchování za studena
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- BEXG 021-2020, obálka uvádí šestnáctou revizi, vydáno a účinné od 2020-12-29; pouze nejnovější původní text dostupný v místních podkladech
- Název dokumentu
- Technické dodací podmínky pro ocelový válcovaný drát pro pěchování automobilových dílů za studena
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1
- Fyzická strana PDF
- 8
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Výrobce
- Baoshan Iron & Steel Co., Ltd.
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.2 ~ 0.26 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.7 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.07 ~ 0.3 |
| B | 0.001 ~ 0.003 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | ≤ 0.06 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Baosteel BEXG 021-2020, tabulka 1, řádek 69, strana 8 souboru PDF; tavbové složení wt%, válcovaný drát válcovaný za tepla. 2020 je vydání původního textu dostupné v těchto místních podkladech, nikoli tvrzení o aktuálně nejnovějším vydání výrobce. Zvláštní podmínky a skutečnou dodávku je nutné potvrdit samostatně.
Podmínky složení
Tabulka 1 a její pokračování uvádějí tavbové složení v hmotnostních podílech wt%; výrobkem je válcovaný drát válcovaný za tepla pro automobilové součásti. / Bez zvláštního upřesnění jsou zbytkové Cr≤0.20%, Ni≤0.20%, Cu≤0.20%, Mo≤0.06%; zvláštní ustanovení tabulky a doplňujících poznámek mají přednost. / Pomlčka není nula; složení mimo tabulku se nedoplňuje odhadem z názvu značky či citované normy.
Vysvětlení ověření
Původní obrazy tabulky 1 na fyzických stranách 3–10 byly porovnány stránku po stránce; číselné přesahy mezi stránkami a ostatní sloupce jsou odděleny. Dva sporné řádky byly vyloučeny.Poznámky pod čarou zdroje
B:0.0010-0.0030Cu:≤0.30Ni:≤0.25Zobrazit související produkt →MnB123H · AGT2282 January 2013 (nákupní specifikace Acument)
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Uhlíková ocel
- Podkategorie
- Uhlíková ocel
- Forma materiálu
- Válcovaný drát a tyče
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- Leden 2013
- Název dokumentu
- AGT2282 – specifikace uhlíkových a legovaných ocelí
- Umístění v tabulce
- 6.1
- Fyzická strana PDF
- 5、6
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza
- Výrobce
- Acument Global Technologies (AGT)
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.2 ~ 0.26 |
| Mn | 0.75 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | 0.15 ~ 0.3 |
| Al | ≤ 0.06 (dolní mez neuvedena) |
| B | 0.001 ~ 0.003 |
| Cr | 0.07 ~ 0.3 |
Meze použitelnosti
Historická nákupní specifikace Acument AGT2282 January 2013, strana 6 souboru PDF, tabulka 6.1; tavbové složení wt%, označení stavu SKFG. Odkazy požadavků mimo tabulku a součtu zbytkových prvků dosud nejsou plně ověřeny; pouze orientační zobrazení, bez reverzního vyhledávání podle mezí. Nejde o hodnoty zaručené normou ani skutečně naměřené hodnoty tavby a dávky.
Podmínky složení
AGT2282 January 2013, historická nákupní specifikace; tabulky 6.1/6.2, tavbová analýza v hmotnostních procentech %. Nejde o původní normu SAE ani současnou řízenou záruku dodání. / 6.3 odkazuje pro úchylky výrobkové analýzy na ASTM F2282 a SAE J409; nelze je přenášet do aktuální tavbové analýzy. Povlaky, nauhličení a oduhličení mohou ovlivnit odběr výrobkových vzorků. / 6.5 předepisuje zbytkové prvky podle ASTM F2282, jejich součet ≤0.35%; tato dávka nedoplnila vydání odkazů ani definici zbytkových prvků a nevymýšlí členy součtu. / Pro mimotabulkové složení se odkazuje na SAE J403/J404 (rok neupřesněn); podmínky odkazů nejsou uzavřeny, nyní pouze referenční zobrazení bez zpětného vyhledávání podle limitů. / Pole stavu SKFG je zachováno podle originálu; volitelné stavy se neslučují do jedné podmínky výroby oceli. / Neuvedené prvky a pomlčky se nenahrazují 0 a jednostranné meze se nemění na pevné hodnoty.
Podmíněné požadavky
- Poznámka pod čarou
- 6.5
- Vysvětlení podmínek původního textu
- Součet zbytkových prvků ≤0.35%; členy součtu a jednotlivé meze odkazují na ASTM F2282. Ověření citovaného vydání a rozsahu zbytkových prvků není dokončeno, automatické přiřazení se neprovádí.
- Poznámka pod čarou
- Odkaz mimo tabulku
- Vysvětlení podmínek původního textu
- Složení mimo tabulku je nutné ověřit samostatně podle SAE J403/J404 a nákupní dohody; neznamená to úplnost této tabulky.