HSN72-1 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 1. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro HSN72-1 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál HSN72-1?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
HSn72-1 · GB/T 5231-2012
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Měď a slitiny mědi
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- GB/T 5231-2012
- Umístění v tabulce
- Tabulka 3, řádek 36, označení C44300
- Fyzická strana PDF
- 8、9
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Netrubkové výrobky, základní složení tabulky 3
Trubkové výrobky: Tabulka 3, poznámka d, zvyšuje dolní mez Sn na 0.9%.
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| Cu | 70.0 ~ 73.0 |
| As | 0.02 ~ 0.06 |
| Sn | 0.8 ~ 1.2 |
| Fe | ≤ 0.06 (dolní mez neuvedena) |
| Pb | ≤ 0.07 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Hmotnostní podíly wt%; GB/T5231—2012, tabulka 3, řádek 36, kód C44300. Zn je zbytek; neuvedené prvky nejsou nula. Tabulkový součet nečistot ≤0.4% se vypočte podle článku 2.3 a poznámek. Tabulka 3, poznámka d: Je-li výrobkem této značky trubka, nejnižší hmotnostní podíl Sn je 0.9%; jiné výrobky používají tabulkové minimum 0.8%.
Podmínky složení
Hmotnostní podíly wt%; GB/T5231—2012, tabulka 3, řádek 36, kód C44300. Zn je zbytek; neuvedené prvky nejsou nula. Tabulkový součet nečistot ≤0.4% se vypočte podle článku 2.3 a poznámek. Tabulka 3, poznámka d: Je-li výrobkem této značky trubka, nejnižší hmotnostní podíl Sn je 0.9%; jiné výrobky používají tabulkové minimum 0.8%.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků
- Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky
Původní záznam podmíněné větve
Netrubkové výrobky, základní složení tabulky 3
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| Cu | 70.0 ~ 73.0 |
| As | 0.02 ~ 0.06 |
| Sn | 0.8 ~ 1.2 |
| Fe | ≤ 0.06 (dolní mez neuvedena) |
| Pb | ≤ 0.07 (dolní mez neuvedena) |
Trubkové výrobky: Tabulka 3, poznámka d, zvyšuje dolní mez Sn na 0.9%.
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| Cu | 70.0 ~ 73.0 |
| As | 0.02 ~ 0.06 |
| Sn | 0.9 ~ 1.2 |
| Fe | ≤ 0.06 (dolní mez neuvedena) |
| Pb | ≤ 0.07 (dolní mez neuvedena) |