SCM420RCH — Anyagadatok
Összesen 3 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
SCM420RCH feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
SCM420RCH anyagot keres?
Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
SCM420RCH · JIS G 3509-1-2021
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Gyengén ötvözött acél kiinduló hengerhuzal hidegzömítéshez;szokásos RCH osztály
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- JIS G 3509-1:2021
- Táblázat helye
- 4. pont / 1. táblázat; 6. pont / 2. táblázat, a maradék Cu megjegyzésével együtt
- PDF fizikai oldal
- 6、7、8
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.18 ~ 0.23 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.6 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Cu | ≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva) |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |
Alkalmazási korlátok
A JIS G3509-1:2021 hivatalos japán eredeti 1/2. táblázata alapján, adagelemzési tömeghányad wt%; e tétel alapanyag-hengerhuzal, nem automatikusan azonos a WCH feldolgozott acélhuzal szállítási tulajdonságaival vagy szállításával. A szokásos RCH, garantált átedzhetőségű HRCH és megállapodásos H1/H2 külön rekordok; a H típus vegyi tartománya e kiadás önálló sora szerinti, a szokásos összetételből automatikusan nem bővíthető. A teljes táblázatra Cu≤0.30%; a Mo gondolatjelek és a fel nem sorolt elemek nem kapnak 0 értéket, az olvasztás célján kívül szándékosan nem adhatók hozzá. Szemcsefinomításra Al hozzáadása megállapodásos. Si alapértéke 0.15—0.35%, a 0.15% alatti alsó határ csak megállapodással alkalmazható; e rekord az alapértelmezett tartományt őrzi, a megállapodásos Si a tényleges érték szerint külön ellenőrizendő. A termékelemzési eltérések külön a hivatkozott JIS G0321 4. táblázata szerint, az adagelemzési határ nem tekinthető termékelemzési határnak. A 7.1 átlagos dekarbonizált rétegmélysége csak a vevő előírásakor: d≤15mm ferrites / teljes dekarbonizációja ≤0.02/0.12mm, 15<d≤25mm esetén ≤0.02/0.15mm, 25<d≤32mm esetén ≤0.02/0.20mm, 32<d≤40mm esetén ≤0.03/0.25mm, 40<d≤50mm esetén ≤0.03/0.30mm, d>50mm megállapodásos. A 7.2 nemfémes zárvány csak a vevő előírásakor, e kiadás 4. táblázata és a JIS G0555 megfelelő tisztasági módszere szerint értékelendő, nem automatikusan azonos a ASTM E45 módszerével. Az alapértelmezett felületihiba-mélység ≤0.10mm; a szigorúbb felület és méretpontosság külön megállapodásos. E tétel szokásos RCH minősége nem rendelkezik automatikusan a HRCH átedzhetőségi garanciájával; a vegyi táblázat rögzített szakítószilárdságot és szállítási keménységet nem ír elő.
Összetételi feltételek
A JIS G3509-1:2021 hivatalos japán eredeti 1/2. táblázata alapján, adagelemzési tömeghányad wt%; e tétel alapanyag-hengerhuzal, nem automatikusan azonos a WCH feldolgozott acélhuzal szállítási tulajdonságaival vagy szállításával. A szokásos RCH, garantált átedzhetőségű HRCH és megállapodásos H1/H2 külön rekordok; a H típus vegyi tartománya e kiadás önálló sora szerinti, a szokásos összetételből automatikusan nem bővíthető. A teljes táblázatra Cu≤0.30%; a Mo gondolatjelek és a fel nem sorolt elemek nem kapnak 0 értéket, az olvasztás célján kívül szándékosan nem adhatók hozzá. Szemcsefinomításra Al hozzáadása megállapodásos. Si alapértéke 0.15—0.35%, a 0.15% alatti alsó határ csak megállapodással alkalmazható; e rekord az alapértelmezett tartományt őrzi, a megállapodásos Si a tényleges érték szerint külön ellenőrizendő. A termékelemzési eltérések külön a hivatkozott JIS G0321 4. táblázata szerint, az adagelemzési határ nem tekinthető termékelemzési határnak. A 7.1 átlagos dekarbonizált rétegmélysége csak a vevő előírásakor: d≤15mm ferrites / teljes dekarbonizációja ≤0.02/0.12mm, 15<d≤25mm esetén ≤0.02/0.15mm, 25<d≤32mm esetén ≤0.02/0.20mm, 32<d≤40mm esetén ≤0.03/0.25mm, 40<d≤50mm esetén ≤0.03/0.30mm, d>50mm megállapodásos. A 7.2 nemfémes zárvány csak a vevő előírásakor, e kiadás 4. táblázata és a JIS G0555 megfelelő tisztasági módszere szerint értékelendő, nem automatikusan azonos a ASTM E45 módszerével. Az alapértelmezett felületihiba-mélység ≤0.10mm; a szigorúbb felület és méretpontosság külön megállapodásos. E tétel szokásos RCH minősége nem rendelkezik automatikusan a HRCH átedzhetőségi garanciájával; a vegyi táblázat rögzített szakítószilárdságot és szállítási keménységet nem ír elő.
Ellenőrzési megjegyzés
A 2021 hivatalos japán 2 táblázatának független összetételi sorai és Cu táblázati megjegyzései ellenőrizve;a HRCH és a szokásos RCH eltérő összetételi tartományai megőrizve.SCM420RCH · JIS G 3509-1-2003
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Gyengén ötvözött acél hengerhuzal hidegzömítéshez (RCH/HRCH)
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- JIS G 3509-1:2003
- Táblázat helye
- A törzsszöveg 1 táblázatának minőségei és 1—2 megjegyzése,2. táblázat,adaganalízis és (1) megjegyzés/1—3 megjegyzés
- PDF fizikai oldal
- 7、8
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.18 ~ 0.23 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.6 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |
| Cu | ≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
JIS G 3509-1:2003 eredeti angol kiadás,törzsszöveg,1. táblázat,SCM420RCH,króm-molibdén acélként besorolva;e rekord termékformája hidegzömítésre való gyengén ötvözött acél hengerhuzal.A törzsszöveg 2 táblázata adaganalízis szerinti tömeghányad%;Si alapértelmezett értéke 0.15–0.35%,a 0.15% alatti alsó határ csak szállító-vevő megállapodás szerinti,nem alapértelmezett alsó határ.A törzsszöveg 2 táblázatának 1 megjegyzése:minden minőség szennyezőire Cu≤0.30%;2 megjegyzés:Al szemcsefinomításra csak megállapodással adható hozzá;a termékanalízis-eltérés csak a felek megállapodásával a JIS G 0321 4 táblázata szerint.E kiadás tényleges minőségjelei a 2005/2010/2021 stb. későbbi kiadásoktól külön jelennek meg,a korábbi kiadásból jelenlegi szabvány vagy tényleges szállíthatóság nem következtethető ki.
Összetételi feltételek
JIS G 3509-1:2003 eredeti angol kiadás,törzsszöveg,1. táblázat,SCM420RCH,króm-molibdén acélként besorolva;e rekord termékformája hidegzömítésre való gyengén ötvözött acél hengerhuzal.A törzsszöveg 2 táblázata adaganalízis szerinti tömeghányad%;Si alapértelmezett értéke 0.15–0.35%,a 0.15% alatti alsó határ csak szállító-vevő megállapodás szerinti,nem alapértelmezett alsó határ.A törzsszöveg 2 táblázatának 1 megjegyzése:minden minőség szennyezőire Cu≤0.30%;2 megjegyzés:Al szemcsefinomításra csak megállapodással adható hozzá;a termékanalízis-eltérés csak a felek megállapodásával a JIS G 0321 4 táblázata szerint.E kiadás tényleges minőségjelei a 2005/2010/2021 stb. későbbi kiadásoktól külön jelennek meg,a korábbi kiadásból jelenlegi szabvány vagy tényleges szállíthatóság nem következtethető ki.
Ellenőrzési megjegyzés
A 2003 eredeti angol kiadásának törzsszövegében az 1 és 2 táblázat soronként ellenőrizve;minőség:SCM420RCHSCM420RCH · China Steel Corporation rúdacél-/hengerhuzal-katalógus 2014-C1 / 7.1.8 JIS G3509-1 (kiadás nincs megadva)
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Hidegzömítő acél
- Alkategória
- Hidegzömítő acél
- Termékforma
- Rúd és hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (a hátsó borítón kifejezetten feltüntetve)
- Dokumentum címe
- Rúdacél- és hengerhuzal-termékkézikönyv Bars & Wire Rods
- Táblázat helye
- 7.1.8 JIS G3509-1 (kiadás nincs megadva)
- PDF fizikai oldal
- 16
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (tajvani CSC)
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.18 ~ 0.23 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.6 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |
| Cu | ≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
China Steel rúd- és hengerhuzal-katalógus CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, PDF, 16. oldal / nyomtatott 14. oldal, 7.1.8 JIS G3509-1 (a kiadás nincs feltüntetve). Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Történeti gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását. Feltétel: a több oldalra kiterjedő megjegyzés szerint megállapodással Si alsó határa 0.15 alá csökkenthető, és Al is hozzáadható szemcsefinomításra; jelenleg a főtáblázat Si tartományát követjük, Al határt önkényesen nem adunk meg.
Összetételi feltételek
2014-C1 történeti gyártói katalógus, rúdacél/hengerhuzal; a hivatkozott szabvány meg nem adott kiadási évét nem szabad más katalógusból pótolni, és a katalógus nem minősíthető át a szabvány hivatalos eredeti szövegévé. / A gondolatjel és az üres cella nem nulla; az összetételi adat megléte nem igazolja a képlet teljességét vagy alkalmazhatóságát; a mechanikai tulajdonságok és a szállítás külön ellenőrzendők. / Oldalakon átnyúló megjegyzés:megállapodással Si alsó határa 0.15 alá csökkenthető,illetve Al hozzáadható szemcsefinomításra;jelenleg a főtáblázat Si tartománya érvényes,Al határérték önkényesen nem pótolható.