SCM420H — Anyagadatok
Összesen 6 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
SCM420H feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
SCM420H anyagot keres?
Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
SCM420H · JIS G 4052-2008
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- JIS G 4052-2008
- Táblázat helye
- 2. táblázat és a/b megjegyzés,1/5. pont
- PDF fizikai oldal
- 3、5
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.17 ~ 0.23 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.55 ~ 0.95 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.85 ~ 1.25 |
| Mo | 0.15 ~ 0.3 |
| Cu | ≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
A JIS G4052:2008 hivatalos japán eredeti 2. táblázata és a/b megjegyzése, olvadékelemzési tömeghányad wt%; a minőségek H jelölése garantált átedzhetőségi sávot jelent, a H nélküli minőségekkel nem vonható össze. A 2. táblázat a megjegyzése minden minőség maradékaira Cu≤.30%; a fel nem sorolt Mo és más elemek nem kapnak kitalált egységes felső határt és nem számítanak nullának. A b megjegyzés szerint kölcsönös megállapodásos termékelemzésnél a vizsgálat 8.1 szerint, a megengedett eltérések a JIS G0321 4. táblázata szerint; nem adódnak hozzá az alapértelmezett olvadékelemzési tartományhoz. Melegen hengerelt / melegen kovácsolt és más melegalakított szerkezeti acél, általában további kovácsolással, forgácsolással és hőkezeléssel; az összetétel önmagában nem bizonyít hidegzömítési alkalmasságot vagy szállítást. Az átedzhetőség 10–33. táblázata, az ausztenites szemcseméret és más műszaki feltételek külön ellenőrizendők, e kör a vegyi összetételt egészíti ki.
Összetételi feltételek
A JIS G4052:2008 hivatalos japán eredeti 2. táblázata és a/b megjegyzése, olvadékelemzési tömeghányad wt%; a minőségek H jelölése garantált átedzhetőségi sávot jelent, a H nélküli minőségekkel nem vonható össze. A 2. táblázat a megjegyzése minden minőség maradékaira Cu≤.30%; a fel nem sorolt Mo és más elemek nem kapnak kitalált egységes felső határt és nem számítanak nullának. A b megjegyzés szerint kölcsönös megállapodásos termékelemzésnél a vizsgálat 8.1 szerint, a megengedett eltérések a JIS G0321 4. táblázata szerint; nem adódnak hozzá az alapértelmezett olvadékelemzési tartományhoz. Melegen hengerelt / melegen kovácsolt és más melegalakított szerkezeti acél, általában további kovácsolással, forgácsolással és hőkezeléssel; az összetétel önmagában nem bizonyít hidegzömítési alkalmasságot vagy szállítást. Az átedzhetőség 10–33. táblázata, az ausztenites szemcseméret és más műszaki feltételek külön ellenőrizendők, e kör a vegyi összetételt egészíti ki.
Ellenőrzési megjegyzés
Az eredeti japán szöveg 2 táblázatának mind a 24 minősége és lábjegyzetei szemrevételezéssel ellenőrizveSCM420H · Q/320582 SGY503-2024 (1. kiadás)
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Hidegzömítő acél
- Alkategória
- Hidegzömítő acél
- Termékforma
- Hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- 2024 évi 1. kiadás; közzététel:2024-04-26,hatálybalépés:2024-05-01
- Dokumentum címe
- Melegen hengerelt hidegzömítő acél hengerhuzal gépjármű-kötőelemekhez
- Táblázat helye
- 1. táblázat
- PDF fizikai oldal
- 6
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Gyártó
- Jiangsu Shagang Group Co., Ltd.
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.18 ~ 0.23 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.6 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.015 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.015 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |
| Ni | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Shagang Q/320582 SGY503-2024 (1. kiadás),1. táblázat,47. sor (PDF,6. oldal),adaganalízis wt%;e kiadás eredeti minőségjelei és értékei külön jelennek meg,a megrendelés és tényleges szállítás külön megerősítendő;ebből Creation Group szállítási ígéret nem következik.
Összetételi feltételek
2024 évi 1. kiadás,1. táblázat,adaganalízis szerinti tömeghányad wt%;a gondolatjel nem nulla. / A 6.1.3 pont szerinti Cr≤0.20%,Ni≤0.20%,Cu≤0.20%,Mo≤0.05% maradékelemek; ahol az 1 táblázat külön rendelkezik, az adott minőség követelménye érvényes. / Az AlT oszlop a teljes alumínium alsó határa,B külön oszlopban,Ti,V stb. a megjegyzésoszlopban szerepel;a minőségjel utótagja szigorúan e kiadás eredeti táblázata szerint értendő. / 2. táblázat: oxigén≤30×10⁻⁶,nitrogén≤70×10⁻⁶; nem kerültek a wt% tömeghányadú ötvözőelemmezőkbe. / A 6.10/6.11 pont mért keménységi és mechanikai adatai nem szállítási átvételi alapok,általános tulajdonság nincs kitöltve.
Ellenőrzési megjegyzés
A gyártó 2024 évi 1. kiadásának 1 táblázatából a fekete eredeti táblázatszöveg közvetlenül kinyerve és soronként ellenőrizve;a kék nyilvános vízjel a kinyerési rétegből kizárva.SCM420H · BEXG 021-2020
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Hidegzömítő acél
- Alkategória
- Hidegzömítő acél
- Termékforma
- Hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- BEXG 021-2020,a borító szerint tizenhatodik módosítás,közzététel és hatálybalépés:2020-12-29; csak a helyben elérhető legújabb eredeti szöveg
- Dokumentum címe
- Hidegzömítő acél hengerhuzal szállítási műszaki feltételei gépjármű-alkatrészekhez
- Táblázat helye
- 1. táblázat
- PDF fizikai oldal
- 7
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Gyártó
- Baoshan Iron & Steel Co., Ltd.
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.17 ~ 0.23 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.55 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.85 ~ 1.25 |
| Mo | 0.15 ~ 0.35 |
| Ni | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Baosteel BEXG 021-2020,1. táblázat,66. sor,PDF,7. oldal; adagösszetétel wt%,melegen hengerelt hengerhuzal; 2020 a helyben elérhető eredeti kiadás, nem állítjuk, hogy a vállalat jelenlegi legújabb kiadása. A különleges feltételek és a tényleges szállítás külön megerősítendők.
Összetételi feltételek
Az 1 táblázat és folytatása adagösszetételt ad meg,wt% tömeghányad-egységben; a termék gépjármű-alkatrészekhez való melegen hengerelt hengerhuzal. / Eltérő előírás hiányában a Cr≤0.20%,Ni≤0.20%,Cu≤0.20%,Mo≤0.06% maradékelem-követelmények; a táblázat és a kiegészítő megjegyzések külön előírásai elsőbbséget élveznek. / A gondolatjel nem nulla; a táblázatban nem szereplő összetétel nem pótolható a minőségjelből vagy a hivatkozott szabványból következtetve.
Ellenőrzési megjegyzés
Az 1 táblázat eredeti ábrái a 3–10 fizikai oldaltól oldalanként ellenőrizve; az oldalon átnyúló végszámjegyek és az egyéb oszlop különválasztva; a két vitatott sor kizárva.A forrás lábjegyzete
Mo:0.15-0.35Kapcsolódó termék megtekintése →SCM420H · Nippon Steel hengerhuzal-katalógus EXE203 2008.3 / JIS G4052-2003
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; a borító szerzői jogi éve:2008
- Dokumentum címe
- „Nippon Steel Wire Rods” – Nippon Steel hengerhuzal-katalógus
- Táblázat helye
- Nyomtatott oldal:18,táblázatindex:0
- PDF fizikai oldal
- 11
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.17 ~ 0.23 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.55 ~ 0.95 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.85 ~ 1.25 |
| Mo | 0.15 ~ 0.3 |
| Cu | ≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Nippon Steel hengerhuzal-katalógus, EXE203 2008.3, történeti anyag; PDF, 11. oldal / nyomtatott 18. oldal, JIS G4052-2003. Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását.
Összetételi feltételek
Az eredeti katalógus szerinti tömeghányad%,2008.3 történeti gyártói dokumentum; a hivatkozott szabványnevek és kiadások az eredeti szerint szerepelnek, ez nem jelenti e szabványok hivatalos eredeti szövegének beszerzését és ellenőrzését. / A gondolatjel vagy üres cella nem 0; e tételben csak a kémiai összetétel ellenőrzött, a mechanikai tulajdonságok és a tényleges szállítás a feltételek szerint külön ellenőrzendők.
Ellenőrzési megjegyzés
A csoportosított táblázatok teljes kibontása, eredeti ábráinak és megjegyzéseinek ellenőrzése megtörtént; az alap-, maradék- és feltételes elemek külön kezelve, a hiányos alapacél-utótagtáblázatok kizárva.SCM420H · Nippon Steel hengerhuzal-katalógus EXE203 2008.3 / JASO M106-92
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; a borító szerzői jogi éve:2008
- Dokumentum címe
- „Nippon Steel Wire Rods” – Nippon Steel hengerhuzal-katalógus
- Táblázat helye
- Nyomtatott oldal:22,táblázatindex:0
- PDF fizikai oldal
- 13
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.17 ~ 0.23 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.55 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.85 ~ 1.25 |
| Mo | 0.15 ~ 0.35 |
| Cu | ≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Nippon Steel hengerhuzal-katalógus, EXE203 2008.3, történeti anyag; PDF, 13. oldal / nyomtatott 22. oldal, JASO M106-92. Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását.
Összetételi feltételek
Az eredeti katalógus szerinti tömeghányad%,2008.3 történeti gyártói dokumentum; a hivatkozott szabványnevek és kiadások az eredeti szerint szerepelnek, ez nem jelenti e szabványok hivatalos eredeti szövegének beszerzését és ellenőrzését. / A gondolatjel vagy üres cella nem 0; e tételben csak a kémiai összetétel ellenőrzött, a mechanikai tulajdonságok és a tényleges szállítás a feltételek szerint külön ellenőrzendők.
Ellenőrzési megjegyzés
A csoportosított táblázatok teljes kibontása, eredeti ábráinak és megjegyzéseinek ellenőrzése megtörtént; az alap-, maradék- és feltételes elemek külön kezelve, a hiányos alapacél-utótagtáblázatok kizárva.SCM420H · China Steel Corporation rúdacél-/hengerhuzal-katalógus 2014-C1 / 7.1.10 JIS G4052 (kiadás nincs megadva)
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Rúd és hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (a hátsó borítón kifejezetten feltüntetve)
- Dokumentum címe
- Rúdacél- és hengerhuzal-termékkézikönyv Bars & Wire Rods
- Táblázat helye
- 7.1.10 JIS G4052 (kiadás nincs megadva)
- PDF fizikai oldal
- 19
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (tajvani CSC)
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.17 ~ 0.23 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.55 ~ 0.95 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.85 ~ 1.25 |
| Mo | 0.15 ~ 0.3 |
| Cu | ≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
China Steel rúd- és hengerhuzal-katalógus CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, PDF, 19. oldal / nyomtatott 17. oldal, 7.1.10 JIS G4052 (a kiadás nincs feltüntetve). Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Történeti gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását.
Összetételi feltételek
2014-C1 történeti gyártói katalógus, rúdacél/hengerhuzal; a hivatkozott szabvány meg nem adott kiadási évét nem szabad más katalógusból pótolni, és a katalógus nem minősíthető át a szabvány hivatalos eredeti szövegévé. / A gondolatjel és az üres cella nem nulla; az összetételi adat megléte nem igazolja a képlet teljességét vagy alkalmazhatóságát; a mechanikai tulajdonságok és a szállítás külön ellenőrzendők.