← Zpět na předchozí stranuKatalog značek materiálů

SCM420H — Údaje o materiálu

Počet zdrojových záznamů: 6. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.

Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.

Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SCM420H →

Posouzení požadavků na materiál

Hledáte materiál SCM420H?

Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.

Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.

Prohlédnout výrobky a možnosti zpracování

SCM420H · JIS G 4052-2008

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
JIS G 4052-2008
Umístění v tabulce
Tabulka 2 a poznámka a/b, článek 1/5
Fyzická strana PDF
3、5

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV:0.4617–0.7350 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.2550–0.3908 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.2825–0.4387 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle normy, nikoli naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.17 ~ 0.23
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.55 ~ 0.95
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.25 (dolní mez neuvedena)
Cr0.85 ~ 1.25
Mo0.15 ~ 0.3
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

JIS G4052:2008, oficiální japonský původní text, tabulka 2 a poznámky a/b; hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. H v označení značek znamená zaručené pásmo prokalitelnosti; značky se neslučují se značkami bez H. Tabulka 2, poznámka a: zbytkové Cu≤.30% pro všechny značky; pro neuvedené prvky jako Mo se nevytváří jednotná horní mez ani se nepovažují za nulu. Poznámka b: Při dohodě obou stran o výrobkové analýze se zkouší podle 8.1, dovolené úchylky podle JIS G0321, tabulky 4; nepřičítají se k výchozím tavbovým rozsahům. Jde o konstrukční ocel tvářenou za tepla, například válcováním či kováním, obvykle dále kovanou, obráběnou a tepelně zpracovanou; složení samo nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani dodávku. Tabulky prokalitelnosti 10–33, velikost austenitického zrna a jiné technické podmínky se ověřují samostatně; tato úprava doplňuje chemické složení.

Podmínky složení

JIS G4052:2008, oficiální japonský původní text, tabulka 2 a poznámky a/b; hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. H v označení značek znamená zaručené pásmo prokalitelnosti; značky se neslučují se značkami bez H. Tabulka 2, poznámka a: zbytkové Cu≤.30% pro všechny značky; pro neuvedené prvky jako Mo se nevytváří jednotná horní mez ani se nepovažují za nulu. Poznámka b: Při dohodě obou stran o výrobkové analýze se zkouší podle 8.1, dovolené úchylky podle JIS G0321, tabulky 4; nepřičítají se k výchozím tavbovým rozsahům. Jde o konstrukční ocel tvářenou za tepla, například válcováním či kováním, obvykle dále kovanou, obráběnou a tepelně zpracovanou; složení samo nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani dodávku. Tabulky prokalitelnosti 10–33, velikost austenitického zrna a jiné technické podmínky se ověřují samostatně; tato úprava doplňuje chemické složení.

Vysvětlení ověření

Vizuální kontrola všech 24 značek tabulky 2 japonského originálu a poznámek pod čarou

SCM420H · Q/320582 SGY503-2024 (vydání 1)

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Ocel pro pěchování za studena
Podkategorie
Ocel pro pěchování za studena
Forma materiálu
Válcovaný drát
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text výrobce byl ověřen
Vydání dokumentu
Vydání 1 z roku 2024; vydáno 2024-04-26, účinné od 2024-05-01
Název dokumentu
Ocelový válcovaný drát válcovaný za tepla pro pěchování automobilových spojovacích prvků za studena
Umístění v tabulce
Tabulka 1
Fyzická strana PDF
6
Jednotka
Hmotnostní podíl (wt%)
Výrobce
Jiangsu Shagang Group Co., Ltd.

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

IIW / CEV:0.4900–0.6967 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.2700–0.3767 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.3000–0.4200 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.18 ~ 0.23
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr0.9 ~ 1.2
Mo0.15 ~ 0.25
Ni≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Shagang Q/320582 SGY503-2024 (vydání 1), tabulka 1, řádek 47 (strana 6 souboru PDF), tavbová analýza wt%. Původní značky a hodnoty tohoto vydání se zobrazují samostatně. Objednávku a skutečnou dodávku je nutné potvrdit samostatně; nejde o příslib dodávky Creation Group.

Podmínky složení

Vydání 1 z roku 2024, tabulka 1, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; pomlčky nejsou nula. / Článek 6.1.3: zbytkové Cr≤0.20%, Ni≤0.20%, Cu≤0.20%, Mo≤0.05%; zvláštní ustanovení tabulky 1 se řídí příslušnou značkou. / AlT je dolní mez celkového hliníku, B má vlastní sloupec, Ti, V apod. jsou v poznámkách; přípony značek přesně podle tabulky tohoto vydání. / Tabulka 2: kyslík ≤30×10⁻⁶, dusík ≤70×10⁻⁶; nebyly sloučeny s poli legujících prvků v hmotnostních podílech wt%. / Naměřená tvrdost a mechanické údaje podle 6.10/6.11 nejsou podkladem dodání, všeobecné vlastnosti nebyly doplněny.

Vysvětlení ověření

Z původní tabulky 1 výrobce, rok 2024, vydání 1, byl přímo extrahován černý text a porovnán řádek po řádku. Modrý veřejný vodoznak byl vyloučen z extrahované vrstvy.

SCM420H · BEXG 021-2020

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Ocel pro pěchování za studena
Podkategorie
Ocel pro pěchování za studena
Forma materiálu
Válcovaný drát
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text výrobce byl ověřen
Vydání dokumentu
BEXG 021-2020, obálka uvádí šestnáctou revizi, vydáno a účinné od 2020-12-29; pouze nejnovější původní text dostupný v místních podkladech
Název dokumentu
Technické dodací podmínky pro ocelový válcovaný drát pro pěchování automobilových dílů za studena
Umístění v tabulce
Tabulka 1
Fyzická strana PDF
7
Jednotka
Hmotnostní podíl (wt%)
Výrobce
Baoshan Iron & Steel Co., Ltd.

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

IIW / CEV:0.4617–0.7267 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.2550–0.3858 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.2825–0.4325 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.17 ~ 0.23
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.55 ~ 0.9
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr0.85 ~ 1.25
Mo0.15 ~ 0.35
Ni≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Baosteel BEXG 021-2020, tabulka 1, řádek 66, strana 7 souboru PDF; tavbové složení wt%, válcovaný drát válcovaný za tepla. 2020 je vydání původního textu dostupné v těchto místních podkladech, nikoli tvrzení o aktuálně nejnovějším vydání výrobce. Zvláštní podmínky a skutečnou dodávku je nutné potvrdit samostatně.

Podmínky složení

Tabulka 1 a její pokračování uvádějí tavbové složení v hmotnostních podílech wt%; výrobkem je válcovaný drát válcovaný za tepla pro automobilové součásti. / Bez zvláštního upřesnění jsou zbytkové Cr≤0.20%, Ni≤0.20%, Cu≤0.20%, Mo≤0.06%; zvláštní ustanovení tabulky a doplňujících poznámek mají přednost. / Pomlčka není nula; složení mimo tabulku se nedoplňuje odhadem z názvu značky či citované normy.

Vysvětlení ověření

Původní obrazy tabulky 1 na fyzických stranách 3–10 byly porovnány stránku po stránce; číselné přesahy mezi stránkami a ostatní sloupce jsou odděleny. Dva sporné řádky byly vyloučeny.

Poznámky pod čarou zdroje

Mo:0.15-0.35Zobrazit související produkt →

SCM420H · Katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3 / JIS G4052-2003

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Legovaná ocel
Podkategorie
Legovaná ocel
Forma materiálu
Válcovaný drát
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text výrobce byl ověřen
Vydání dokumentu
Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; autorská práva uvedená na obálce 2008
Název dokumentu
Válcovaný drát Nippon Steel
Umístění v tabulce
Tištěná strana 18, index tabulky 0
Fyzická strana PDF
11
Jednotka
Hmotnostní podíl (%)
Typ analýzy
Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
Výrobce
NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

IIW / CEV:0.4617–0.7350 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.2550–0.3908 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.2825–0.4387 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.17 ~ 0.23
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.55 ~ 0.95
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.25 (dolní mez neuvedena)
Cr0.85 ~ 1.25
Mo0.15 ~ 0.3
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Historický katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3, strana 11 souboru PDF / tištěná strana 18, JIS G4052-2003. Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy. Údaje o rozsazích výrobce, nikoli hodnoty zaručené normou ani skutečné naměřené hodnoty tavby a dávky, ani příslib dodávky naší společnosti.

Podmínky složení

Původní katalog uvádí hmotnostní podíly v %, historické podklady výrobce 2008.3; názvy a vydání citovaných norem jsou zachovány podle originálu, neznamená to získání a ověření oficiálního textu těchto norem. / Pomlčka ani prázdné pole nejsou 0; tato dávka ověřuje pouze chemické složení, mechanické vlastnosti a skutečné dodání je nutné ověřit zvlášť podle podmínek.

Vysvětlení ověření

Skupinové tabulky byly rozvinuty v plném rozsahu a ověřeny podle původních obrazů a poznámek; běžné prvky, zbytkové prvky a podmíněné prvky jsou odděleny. Neúplné tabulky přípon základních ocelí byly vyloučeny.

SCM420H · Katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3 / JASO M106-92

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Legovaná ocel
Podkategorie
Legovaná ocel
Forma materiálu
Válcovaný drát
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text výrobce byl ověřen
Vydání dokumentu
Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; autorská práva uvedená na obálce 2008
Název dokumentu
Válcovaný drát Nippon Steel
Umístění v tabulce
Tištěná strana 22, index tabulky 0
Fyzická strana PDF
13
Jednotka
Hmotnostní podíl (%)
Typ analýzy
Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
Výrobce
NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

IIW / CEV:0.4617–0.7367 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.2550–0.3917 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.2825–0.4387 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.17 ~ 0.23
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.55 ~ 0.9
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr0.85 ~ 1.25
Mo0.15 ~ 0.35
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.25 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Historický katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3, strana 13 souboru PDF / tištěná strana 22, JASO M106-92. Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy. Údaje o rozsazích výrobce, nikoli hodnoty zaručené normou ani skutečné naměřené hodnoty tavby a dávky, ani příslib dodávky naší společnosti.

Podmínky složení

Původní katalog uvádí hmotnostní podíly v %, historické podklady výrobce 2008.3; názvy a vydání citovaných norem jsou zachovány podle originálu, neznamená to získání a ověření oficiálního textu těchto norem. / Pomlčka ani prázdné pole nejsou 0; tato dávka ověřuje pouze chemické složení, mechanické vlastnosti a skutečné dodání je nutné ověřit zvlášť podle podmínek.

Vysvětlení ověření

Skupinové tabulky byly rozvinuty v plném rozsahu a ověřeny podle původních obrazů a poznámek; běžné prvky, zbytkové prvky a podmíněné prvky jsou odděleny. Neúplné tabulky přípon základních ocelí byly vyloučeny.

SCM420H · Katalog tyčí a válcovaného drátu China Steel Corporation 2014-C1 / 7.1.10 JIS G4052 (vydání citované normy není uvedeno)

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Legovaná ocel
Podkategorie
Legovaná ocel
Forma materiálu
Tyče a válcovaný drát
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text výrobce byl ověřen
Vydání dokumentu
CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (výslovně uvedeno na zadní straně obálky)
Název dokumentu
Příručka výrobků z tyčí a válcovaného drátu „Bars & Wire Rods“
Umístění v tabulce
7.1.10 JIS G4052 (vydání není uvedeno)
Fyzická strana PDF
19
Jednotka
Hmotnostní podíl (%)
Typ analýzy
Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
Výrobce
CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (Tchaj-wan)

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

IIW / CEV:0.4617–0.7350 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.2550–0.3908 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.2825–0.4387 Vypočtený interval při nezávislém uvažování mezních obsahů prvků podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.17 ~ 0.23
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.55 ~ 0.95
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.25 (dolní mez neuvedena)
Cr0.85 ~ 1.25
Mo0.15 ~ 0.3
Cu≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Katalog tyčí a válcovaného drátu China Steel CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, strana 19 souboru PDF / tištěná strana 17, 7.1.10 JIS G4052 (vydání není uvedeno). Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy. Historické rozsahy výrobce, nikoli hodnoty zaručené normou ani skutečně naměřené hodnoty tavby a dávky, ani příslib dodávky naší společnosti.

Podmínky složení

Historický katalog výrobce 2014-C1, tyče / drát; chybějící roky citovaných norem se nedoplňují z jiného katalogu a katalog není povýšen na oficiální text normy. / Pomlčka a prázdné pole nejsou nula; dostupné složení neznamená úplnost ani platnost vzorce. Mechanické vlastnosti a dodání ověřit zvlášť.

Vysvětlení ověření

Ve všech 28 tabulkách katalogu byla obnovena geometrie sloučených buněk bez chybějících buněk; záznam podle původních obrazů, pokračujících stran a poznámek. Sporné podmínky zůstávají odloženy.
WhatsApp Technický dotaz →
Použití obrázků a obsahu · Creation Group