G51300 — Anyagadatok
Összesen 2 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
G51300 feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
G51300 anyagot keres?
Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
G51300 · ASTM A29/A29M-2012
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- ASTM A29/A29M-2012
- Táblázat helye
- 2. táblázat és 1–4,A megjegyzés
Karbonegyenérték-tájékoztató
Az alábbi becslések az összetétel különböző alkalmazási feltételei szerint készülnek; a tényleges rendelési feltételeknek kell megfelelniük, a tartományok nem vonhatók össze.
A 2 táblázatban megadott Si tartomány alkalmazva
A vevő Si≤0.10% előírása,a 2 táblázat A megjegyzése szerint
Összetételi rekord (további feltételágakkal; önmagában nem tekinthető feltétel nélküli követelménynek)
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.28 ~ 0.33 |
| Mn | 0.7 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Cr | 0.8 ~ 1.1 |
| Cu | ≤ 0.35 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Mo | ≤ 0.06 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Az összetételi határok a ASTM A29/A29M-2012 2. táblázata szerint, a névmegfeleltetés a SAE J404:2009 1. táblázata szerint; a két szabványos alap külön megmarad. A 2. táblázat 1 megjegyzésének maradék Cu≤.35/Ni≤.25/Cr≤.20/Mo≤.06 feltétele csak nem előírt ötvözőelemekre vonatkozik, az előírt ötvözeti tartomány elsőbbséget élvez. A Si táblázati tartomány és a vevő által előírt ≤.10 opció külön megmarad, egyszerre nem kényszerítjük őket az anyagra. A tartomány adagelemzésre vonatkozik, a termék megengedett eltérései külön a 6. táblázat szerint; G43406 jelentése E4340, nem vonható össze szokásos 4340 minőségként.
Összetételi feltételek
Az összetételi határok a ASTM A29/A29M-2012 2. táblázata, a névmegfeleltetés a SAE J404:2009 1. táblázata szerint; a két szabványforrás külön megmarad. / A 2. táblázat 1 megjegyzése: maradék Cu≤.35/Ni≤.25/Cr≤.20/Mo≤.06, csak ötvözőként elő nem írt elemeknél; az előírt ötvözeti tartomány elsőbbséget élvez. / A Si táblázati tartománya és a vevő által előírt ≤.10 opció külön megmarad, nem alkalmazzuk kényszerűen egyszerre. / A tartomány adagelemzés, a termék megengedett eltérései külön a 6. táblázat szerint; G43406 a E4340, az általános 4340 minőséggel nem egyesíthető.
A feltételágak eredeti rekordjai
A 2 táblázatban megadott Si tartomány alkalmazva
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.28 ~ 0.33 |
| Mn | 0.7 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Cr | 0.8 ~ 1.1 |
| Cu | ≤ 0.35 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Mo | ≤ 0.06 (alsó határ nincs megadva) |
A vevő Si≤0.10% előírása,a 2 táblázat A megjegyzése szerint
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.28 ~ 0.33 |
| Mn | 0.7 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| Si | ≤ 0.1 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.8 ~ 1.1 |
| Cu | ≤ 0.35 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Mo | ≤ 0.06 (alsó határ nincs megadva) |
Feltételág kiválasztása szükséges
IgenEllenőrzési megjegyzés
Az ASTM A29-2012 összetétele és az SAE J404-2009 névmegfeleltetés eredeti szövege külön ellenőrizveG51300 · SAE J404-2000
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- SAE J404-2000
- Táblázat helye
- 1. táblázat és 1–3 megjegyzések; hatály
- PDF fizikai oldal
- 1、2
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.28 ~ 0.33 |
| Mn | 0.7 ~ 0.9 |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.8 ~ 1.1 |
| Mo | ≤ 0.06 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.35 (alsó határ nincs megadva) |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
Alkalmazási korlátok
A 2000. év 6. havi szabvány 1. táblázata üstelemzés, tömeghányad wt%; a termékelemzési eltérések a SAE J409 szerint külön ellenőrizendők, a táblázati értékeket közvetlenül nem bővítik. A 1 megjegyzés: az eredeti táblázatban nem előírt és nem kért elemekre a maradék-felsőhatár Cu/Ni/Cr/Mo egyenként ≤0.35/0.25/0.20/0.06%; a kifejezett ötvözeti tartomány elsőbbséget élvez. Pb0.15–0.35% tartalomhoz külön L minőségjelölést kell előírni, a szokásos minőséghez nem adódik automatikusan. Al, Ti, Nb, V előírástól függetlenül jelentendő; 0.008% alatt <0.008% jelenthető, ez jelentési küszöb, nem egységes összetételi felső határ. A E előtagú minőség elektromos kemencében gyártott acél, P/S felső határai rendre 0.025%, a szokásos minőségtől külön. Bugákra, laposbugákra, lemezekre, hengerhuzalra és melegen hengerelt / hidegalakított rudakra is alkalmazható; az összetétel önmagában nem garantál hidegzömítési alkalmasságot.
Összetételi feltételek
A 2000. év 6. havi szabvány 1. táblázata üstelemzés, tömeghányad wt%; a termékelemzési eltérések a SAE J409 szerint külön ellenőrizendők, a táblázati értékeket közvetlenül nem bővítik. A 1 megjegyzés: az eredeti táblázatban nem előírt és nem kért elemekre a maradék-felsőhatár Cu/Ni/Cr/Mo egyenként ≤0.35/0.25/0.20/0.06%; a kifejezett ötvözeti tartomány elsőbbséget élvez. Pb0.15–0.35% tartalomhoz külön L minőségjelölést kell előírni, a szokásos minőséghez nem adódik automatikusan. Al, Ti, Nb, V előírástól függetlenül jelentendő; 0.008% alatt <0.008% jelenthető, ez jelentési küszöb, nem egységes összetételi felső határ. A E előtagú minőség elektromos kemencében gyártott acél, P/S felső határai rendre 0.025%, a szokásos minőségtől külön. Bugákra, laposbugákra, lemezekre, hengerhuzalra és melegen hengerelt / hidegalakított rudakra is alkalmazható; az összetétel önmagában nem garantál hidegzömítési alkalmasságot.