← Vissza az előző oldalraAnyagminőségek jegyzéke

A312 TP304L — Anyagadatok

Összesen 1 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.

A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.

A312 TP304L feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →

Anyagigény értékelése

A312 TP304L anyagot keres?

Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.

A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.

Termékek és megmunkálási képességek felfedezése

A312 TP304L · ASTM A312/A312M-2025

A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését

Anyagkategória
Rozsdamentes acél
Alkategória
Ausztenites rozsdamentes acél
Termékforma
Referenciaanyagok rekordjai
Az eredeti rekord állapotának leírása
A történeti kiadás eredeti szövege ellenőrizve
Szabványkiadás
ASTM A312/A312M-2017
Táblázat helye
1. táblázat,A–M lábjegyzet és 7.1. pont
PDF fizikai oldal
1、2、3、6

Karbonegyenérték-tájékoztató

Az alábbi becslések az összetétel különböző alkalmazási feltételei szerint készülnek; a tényleges rendelési feltételeknek kell megfelelniük, a tartományok nem vonhatók össze.

Az 1 táblázat szokásos feltételei (különleges lábjegyzetfeltételek nélkül)
IIW / CEV: a jelenlegi anyagkategóriára közvetlenül nem alkalmazható
Pcm (Ito–Bessyo): a jelenlegi anyagkategóriára közvetlenül nem alkalmazható
CET: a jelenlegi anyagkategóriára közvetlenül nem alkalmazható
D lábjegyzet: külső átmérő <12.7mm, vagy átlagos falvastagság <1.20mm (legkisebb falvastagság <1.10mm), vagy mindkettő, és többmenetes húzás szükséges
IIW / CEV: a jelenlegi anyagkategóriára közvetlenül nem alkalmazható
Pcm (Ito–Bessyo): a jelenlegi anyagkategóriára közvetlenül nem alkalmazható
CET: a jelenlegi anyagkategóriára közvetlenül nem alkalmazható

Összetételi rekord (további feltételágakkal; önmagában nem tekinthető feltétel nélküli követelménynek)

ElemÖsszetételi követelmények
C≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva)
Mn≤ 2.0 (alsó határ nincs megadva)
P≤ 0.045 (alsó határ nincs megadva)
S≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva)
Si≤ 1.0 (alsó határ nincs megadva)
Cr18.0 ~ 20.0
Ni8.0 ~ 13.0

Alkalmazási korlátok

A 1. táblázat tömeghányad %-ban; az egyedi érték felső határ, a három pont elő nem írt értéket jelent, nem írunk helyére nullát. A 7.1 pont a 1. táblázatnak való megfelelést követeli; a 5.1 pont A999/A999M általános követelményei továbbra is alkalmazandók, most csak a vegyi összetételi táblázatot ellenőriztük. Ausztenites acélcső szabványa; hidegzömítési huzalra való alkalmasságot vagy a termék teljes átvételi megfelelőségét közvetlenül nem igazolja. A C lábjegyzet: a nitrogénelemzés módszeréről a vevő és eladó állapodik meg. A D lábjegyzet: külső átmérő <12.7mm, vagy átlagos falvastagság <1.20mm (minimális falvastagság <1.10mm), vagy mindkettő teljesül, és több húzási művelet szükséges; C felső határa 0.04%, a tényleges termékfeltételt kell kiválasztani.

Összetételi feltételek

A 1. táblázat tömeghányad %-ban; az egyedi érték felső határ, a három pont elő nem írt értéket jelent, nem írunk helyére nullát. A 7.1 pont a 1. táblázatnak való megfelelést követeli; a 5.1 pont A999/A999M általános követelményei továbbra is alkalmazandók, most csak a vegyi összetételi táblázatot ellenőriztük. Ausztenites acélcső szabványa; hidegzömítési huzalra való alkalmasságot vagy a termék teljes átvételi megfelelőségét közvetlenül nem igazolja. A C lábjegyzet: a nitrogénelemzés módszeréről a vevő és eladó állapodik meg. A D lábjegyzet: külső átmérő <12.7mm, vagy átlagos falvastagság <1.20mm (minimális falvastagság <1.10mm), vagy mindkettő teljesül, és több húzási művelet szükséges; C felső határa 0.04%, a tényleges termékfeltételt kell kiválasztani.

Összevont korlátozások

Elemek összevont korlátozása

    A feltételágak eredeti rekordjai

    Az 1 táblázat szokásos feltételei (különleges lábjegyzetfeltételek nélkül)

    ElemÖsszetételi követelmények
    C≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva)
    Mn≤ 2.0 (alsó határ nincs megadva)
    P≤ 0.045 (alsó határ nincs megadva)
    S≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva)
    Si≤ 1.0 (alsó határ nincs megadva)
    Cr18.0 ~ 20.0
    Ni8.0 ~ 13.0
    Összevont korlátozások
    Elemek összevont korlátozása

      D lábjegyzet: külső átmérő <12.7mm, vagy átlagos falvastagság <1.20mm (legkisebb falvastagság <1.10mm), vagy mindkettő, és többmenetes húzás szükséges

      ElemÖsszetételi követelmények
      C≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva)
      Mn≤ 2.0 (alsó határ nincs megadva)
      P≤ 0.045 (alsó határ nincs megadva)
      S≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva)
      Si≤ 1.0 (alsó határ nincs megadva)
      Cr18.0 ~ 20.0
      Ni8.0 ~ 13.0
      Összevont korlátozások
      Elemek összevont korlátozása

        Feltételág kiválasztása szükséges

        Igen

        Ellenőrzési megjegyzés

        A 2017. kiadás eredeti 1. táblázatát és lábjegyzeteit alkalmazzuk; a 2025. kiadás még nincs ellenőrizve, a két kiadás összetételének azonosságát nem állítjuk.
        WhatsApp Műszaki érdeklődés →
        Képek és tartalmak használata · Creation Group