39MNCRB6-2 — Anyagadatok
Összesen 3 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
39MNCRB6-2 feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
39MNCRB6-2 anyagot keres?
Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
39MnCrB6-2 · DIN EN 10083-3-2007
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- DIN EN 10083-3-2007
- Táblázat helye
- 3. táblázat és a–c megjegyzés
- PDF fizikai oldal
- 1、18
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.36 ~ 0.42 |
| Mn | 1.4 ~ 1.7 |
| S | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.3 ~ 0.6 |
| B | 0.0008 ~ 0.005 |
| Si | ≤ 0.4 (alsó határ nincs megadva) |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Az összetétel a DIN EN10083-3:2007-01 hivatalos angol szövegének EN10083-3:2006 3. táblázata szerint, adagelemzés wt%. A a megjegyzés szerint a fel nem sorolt elemek a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá, az olvasztáshoz és a bór átedzhetőségi hatásának biztosításához szükséges esetet kivéve; a nem előírt adat nem nulla. A b megjegyzés átedzhetőségi vagy nemesített állapotú mechanikai követelménynél kis eltéréseket enged, C/P/S kivételével; a többi nem haladhatja meg a 4. táblázatot, alapértelmezésként az adagelemzési tartomány nem bővül. A szabvány nem bórötvözésű acéljainál a c megjegyzés szerint kérhető javított forgácsolhatóságú acél, körülbelül 0.10% kéntartalommal, és Mn felső határa 0.15% értékkel emelhető; a közelítő érték nem alapértelmezett szigorú felső határ, a konkrét ajánlatkérés és megrendelés szerint kell meghatározni, a szokásos minőségekbe nem kerül automatikusan. E szabvány nemesíthető ötvözött acélokra vonatkozik; a hidegzömítési alkalmasság, hengerhuzal-szállítás, lágyítás / felület / méret külön megerősítendő, új termék nem adódik hozzá automatikusan.
Összetételi feltételek
Az összetétel alapja a DIN EN10083-3:2007-01 hivatalos angol szövegében szereplő EN10083-3:2006 3. táblázata, adagelemzés wt%. / A a megjegyzés szerint a fel nem sorolt elemek a vevő beleegyezése nélkül szándékosan nem adhatók hozzá, az olvasztás befejezéséhez és a bór átedzhetőségi hatásának biztosításához szükségesek kivételével; a nem előírt érték nem nulla. / A b megjegyzés átedzhetőségi vagy nemesített mechanikai követelménynél kisebb eltéréseket enged, de C/P/S kivételével, a többi nem haladhatja meg a 4. táblázatot; az adagelemzési tartomány alapértelmezetten nem bővül. / E szabvány nem bórötvözésű acéljainál a c megjegyzés kérésre javított forgácsolhatóságú acél szállítását engedi, kéntartalma körülbelül 0.10%, Mn maximuma 0.15% mértékben emelhető; a közelítő érték nem alapértelmezett szigorú maximum, a konkrét ajánlatkérés / rendelés szerint határozandó meg, általános minőségbe automatikusan nem keverhető. / E szabvány nemesíthető ötvözött acélra vonatkozik, a hidegzömítési alkalmasság, hengerhuzal-szállítás, lágyítás / felület / méret külön megerősítendő, új termék automatikusan nem keletkezik.
Ellenőrzési megjegyzés
A hivatalos angol eredeti szöveg borítója,a 3 táblázat mind a 28 minősége és a–c megjegyzése szemrevételezéssel ellenőrizveTermékanalízis megengedett eltérései (az adaganalízis tartományába nem építhetők be)
DIN EN10083-3:2007-01 (az EN10083-3:2006 átvétele) · 4. táblázat,a/b,7.1.2.2 megjegyzés;a rendelt termékanalízis az A.5 szerint · PDF oldal 11,19,55 · tömeghányad wt%;az eltérés a tömegszázalék százalékpontjában értendő
A szabvány teljes eltérési táblázata,csak e minőség eredeti táblázatában előírt elemekre és a megfelelő tartalmi/kéntartomány-feltételekre alkalmazható;nem tágítja az adagösszetétel,a karbonegyenérték vagy a fordított keresés tartományát.
| Elem | Előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom wt% | Negatív eltérés százalékpontban | Pozitív eltérés százalékpontban | Alkalmazási feltételek |
|---|---|---|---|---|
| C | ≤0.55 | -0.02 | +0.02 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| Si | ≤0.40 | Az eredeti táblázat nem ad negatív eltérést | +0.03 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| Mn | ≤1.00 | -0.04 | +0.04 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| Mn | >1.00≤1.70 | -0.05 | +0.05 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| P | ≤0.025 | Az eredeti táblázat nem ad negatív eltérést | +0.005 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| S | ≤0.040 | Az eredeti táblázat nem ad negatív eltérést | +0.005 | Csak a kén felső határa előírt,a b megjegyzés teljes 0.020–0.040% tartománya nincs alkalmazva |
| Cr | ≤2.00 | -0.05 | +0.05 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| Cr | >2.00≤2.20 | -0.1 | +0.1 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| Mo | ≤0.30 | -0.03 | +0.03 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| Mo | >0.30≤0.60 | -0.04 | +0.04 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| Ni | ≤2.00 | -0.05 | +0.05 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| Ni | >2.00≤4.3 | -0.07 | +0.07 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| V | ≤0.25 | -0.02 | +0.02 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| B | ≤0.0050 | -0.0003 | +0.0003 | Az eredeti táblázatban előírt legnagyobb adaganalízis-tartalom sávja szerint választandó |
| S | ≤0.040 | -0.005 | +0.005 | Csak ha a 3 táblázat adaganalízise kifejezetten teljes S=0.020–0.040% tartományt ír elő (4. táblázat,b megjegyzés) |
- A 4 táblázat a megjegyzése:azonos adagban a ± eltérés csak egy irányban,felső határ fölé vagy alsó határ alá megengedett,nem egyszerre mindkettő.
- S általában csak +0.005;csak ha az adaganalízis kifejezetten teljes 0.020–0.040% tartományt ír elő,enged a b megjegyzés ±0.005 eltérést;önmagában S legnagyobb tartalmából a b megjegyzés nem alkalmazható.
- 7.1.2.2 szerint a termékanalízist rendeléskor kell előírni,külön az A.5 szerint;adagon mért jelentés nélkül e táblázat nem bizonyít tényleges termékmegfelelőséget.
- A.5 adagonként egy termékanalízist ír elő,csak az adott acélminőségnél előírt elemekre;mintavétel EN ISO14284,vita esetén referenciamódszer a CR10261 felsorolt európai szabványai szerint.
Ez a szabvány teljes eltérési táblázata,nem jelenti,hogy e minőségnél minden elem előírt;a fel nem sorolt elemek e táblázat alapján nem pótolhatók.Azonos adagban a szimmetrikus eltérés csak felfelé vagy csak lefelé engedett;a Pb aszimmetrikus eltérése csak az EN10087 Pb sorában található,nem alkalmazható a Pb elemet fel nem soroló más szabványokra.Nem tágítja automatikusan az adagösszetétel,a karbonegyenérték vagy a fordított keresés tartományát.
39MnCrB6-2 · EN ISO 683-2-2018
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Bóracél
- Alkategória
- Bórötvözésű,nemesítésre szánt acél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- EN ISO 683-2-2018
- Táblázat helye
- 3. táblázat, a–d megjegyzések; 7.1.2 pont; 4. táblázat határa
- PDF fizikai oldal
- 22
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis;nem termékanalízis
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.36 ~ 0.42 |
| Si | ≤ 0.4 (alsó határ nincs megadva) |
| Mn | 1.4 ~ 1.7 |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.4 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.3 ~ 0.6 |
| B | 0.0008 ~ 0.005 |
Alkalmazási korlátok
E 3 táblázat adagelemzésre (cast) alkalmazható, tömeghányad wt%; a 4. táblázat termékelemzési eltérései nem adódnak közvetlenül a szokásos 3. táblázat határaihoz. E dokumentum EN ISO 683-2:2018, változtatás nélküli átvétel, a ISO 683-2:2016 törzsszövegével együtt; e rekord a EN ISO 683-2-2018 azonosságot kifejezetten megőrzi, nem nevezi ISO 2018 kiadásnak. Csak a 3. táblázat vegyi összetétele és forrásfeltételei ellenőrzöttek, ebből átedzhetőségi, hőkezelési, mechanikai, huzalszállításiállapot- vagy hidegzömítési garanciát nem állítunk. A a megjegyzés csak előírt átedzhetőségnél érint adagelemzési eltérést; C legfeljebb ±0.01%, P/S kivételével, más elemek a 4. táblázat szerint. A szokásos 3. táblázat nem enyhül automatikusan, H/HH/HL nem vonható össze a szokásos minőséggel. A b megjegyzés szerint kérhető javított forgácsolhatóságú acél, S körülbelül 0.10% értékre emelésével (szulfidalak-szabályozással) vagy Pb hozzáadásával; S emelésekor Mn felső határa 0.15 százalékponttal emelhető. Ez nem alapértelmezett követelmény, a közelítő érték nem e kör pontos automatikus határa, a fel nem sorolt Pb tartományt más szabványból nem pótoljuk. Eredeti megjegyzés: a fel nem sorolt elemek az olvasztási kezelés célján kívül a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá; a hulladékból és más forrásból bekerülő elemeket szabályozni kell. A fel nem sorolt adat nem nulla. E sor Si értékére csak ≤0.40% szerepel, alsó határ nélkül, 0.10% nem pótolható; B az eredeti táblázat Others oszlopának 0.0008–0.0050% értéke szerint megőrizve.
Összetételi feltételek
E 3 táblázat adagelemzésre (cast) alkalmazható, tömeghányad wt%; a 4. táblázat termékelemzési eltérései nem adódnak közvetlenül a szokásos 3. táblázat határaihoz. E dokumentum EN ISO 683-2:2018, változtatás nélküli átvétel, a ISO 683-2:2016 törzsszövegével együtt; e rekord a EN ISO 683-2-2018 azonosságot kifejezetten megőrzi, nem nevezi ISO 2018 kiadásnak. Csak a 3. táblázat vegyi összetétele és forrásfeltételei ellenőrzöttek, ebből átedzhetőségi, hőkezelési, mechanikai, huzalszállításiállapot- vagy hidegzömítési garanciát nem állítunk. A a megjegyzés csak előírt átedzhetőségnél érint adagelemzési eltérést; C legfeljebb ±0.01%, P/S kivételével, más elemek a 4. táblázat szerint. A szokásos 3. táblázat nem enyhül automatikusan, H/HH/HL nem vonható össze a szokásos minőséggel. A b megjegyzés szerint kérhető javított forgácsolhatóságú acél, S körülbelül 0.10% értékre emelésével (szulfidalak-szabályozással) vagy Pb hozzáadásával; S emelésekor Mn felső határa 0.15 százalékponttal emelhető. Ez nem alapértelmezett követelmény, a közelítő érték nem e kör pontos automatikus határa, a fel nem sorolt Pb tartományt más szabványból nem pótoljuk. Eredeti megjegyzés: a fel nem sorolt elemek az olvasztási kezelés célján kívül a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá; a hulladékból és más forrásból bekerülő elemeket szabályozni kell. A fel nem sorolt adat nem nulla. E sor Si értékére csak ≤0.40% szerepel, alsó határ nélkül, 0.10% nem pótolható; B az eredeti táblázat Others oszlopának 0.0008–0.0050% értéke szerint megőrizve.
Ellenőrzési megjegyzés
Az eredeti ábra 3 táblázatának 25 fizikai sora és összevont cellái ellenőrizve;az azonos forrás 5 sorának és 40 cellájának meglévő független képkivágásos eredménye felhasználva,a többi eredeti cella egyenként átírva;a két kiadás külön rögzítve.39MnCrB6-2 · ISO 683-2-2016
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Bóracél
- Alkategória
- Bórötvözésű,nemesítésre szánt acél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- ISO 683-2-2016
- Táblázat helye
- 3. táblázat, a–d megjegyzések; 7.1.2 pont; 4. táblázat határa
- PDF fizikai oldal
- 22
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis;nem termékanalízis
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.36 ~ 0.42 |
| Si | ≤ 0.4 (alsó határ nincs megadva) |
| Mn | 1.4 ~ 1.7 |
| P | ≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva) |
| Cu | ≤ 0.4 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.3 ~ 0.6 |
| B | 0.0008 ~ 0.005 |
Alkalmazási korlátok
E 3 táblázat adagelemzésre (cast) alkalmazható, tömeghányad wt%; a 4. táblázat termékelemzési eltérései nem adódnak közvetlenül a szokásos 3. táblázat határaihoz. E dokumentum EN ISO 683-2:2018, változtatás nélküli átvétel, a ISO 683-2:2016 törzsszövegével együtt; e rekord a ISO 683-2-2016 azonosságot kifejezetten megőrzi, nem nevezi ISO 2018 kiadásnak. Csak a 3. táblázat vegyi összetétele és forrásfeltételei ellenőrzöttek, ebből átedzhetőségi, hőkezelési, mechanikai, huzalszállításiállapot- vagy hidegzömítési garanciát nem állítunk. A a megjegyzés csak előírt átedzhetőségnél érint adagelemzési eltérést; C legfeljebb ±0.01%, P/S kivételével, más elemek a 4. táblázat szerint. A szokásos 3. táblázat nem enyhül automatikusan, H/HH/HL nem vonható össze a szokásos minőséggel. A b megjegyzés szerint kérhető javított forgácsolhatóságú acél, S körülbelül 0.10% értékre emelésével (szulfidalak-szabályozással) vagy Pb hozzáadásával; S emelésekor Mn felső határa 0.15 százalékponttal emelhető. Ez nem alapértelmezett követelmény, a közelítő érték nem e kör pontos automatikus határa, a fel nem sorolt Pb tartományt más szabványból nem pótoljuk. Eredeti megjegyzés: a fel nem sorolt elemek az olvasztási kezelés célján kívül a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá; a hulladékból és más forrásból bekerülő elemeket szabályozni kell. A fel nem sorolt adat nem nulla. E sor Si értékére csak ≤0.40% szerepel, alsó határ nélkül, 0.10% nem pótolható; B az eredeti táblázat Others oszlopának 0.0008–0.0050% értéke szerint megőrizve.
Összetételi feltételek
E 3 táblázat adagelemzésre (cast) alkalmazható, tömeghányad wt%; a 4. táblázat termékelemzési eltérései nem adódnak közvetlenül a szokásos 3. táblázat határaihoz. E dokumentum EN ISO 683-2:2018, változtatás nélküli átvétel, a ISO 683-2:2016 törzsszövegével együtt; e rekord a ISO 683-2-2016 azonosságot kifejezetten megőrzi, nem nevezi ISO 2018 kiadásnak. Csak a 3. táblázat vegyi összetétele és forrásfeltételei ellenőrzöttek, ebből átedzhetőségi, hőkezelési, mechanikai, huzalszállításiállapot- vagy hidegzömítési garanciát nem állítunk. A a megjegyzés csak előírt átedzhetőségnél érint adagelemzési eltérést; C legfeljebb ±0.01%, P/S kivételével, más elemek a 4. táblázat szerint. A szokásos 3. táblázat nem enyhül automatikusan, H/HH/HL nem vonható össze a szokásos minőséggel. A b megjegyzés szerint kérhető javított forgácsolhatóságú acél, S körülbelül 0.10% értékre emelésével (szulfidalak-szabályozással) vagy Pb hozzáadásával; S emelésekor Mn felső határa 0.15 százalékponttal emelhető. Ez nem alapértelmezett követelmény, a közelítő érték nem e kör pontos automatikus határa, a fel nem sorolt Pb tartományt más szabványból nem pótoljuk. Eredeti megjegyzés: a fel nem sorolt elemek az olvasztási kezelés célján kívül a vevő hozzájárulása nélkül szándékosan nem adhatók hozzá; a hulladékból és más forrásból bekerülő elemeket szabályozni kell. A fel nem sorolt adat nem nulla. E sor Si értékére csak ≤0.40% szerepel, alsó határ nélkül, 0.10% nem pótolható; B az eredeti táblázat Others oszlopának 0.0008–0.0050% értéke szerint megőrizve.