15B28H — Anyagadatok
Összesen 2 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
15B28H feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
15B28H anyagot keres?
Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
15B28H · SAE J1268-2010
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- SAE J1268-2010
- Táblázat helye
- 1. táblázat és 1/2 megjegyzés,3. pont
- PDF fizikai oldal
- 1、2、3
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.25 ~ 0.34 |
| Mn | 1.0 ~ 1.5 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.05 (alsó határ nincs megadva) |
| B | 0.0005 ~ 0.003 |
Alkalmazási korlátok
SAE J1268 MAY2010 hivatalos eredeti angol szöveg,1. táblázat,üstanalízis szerinti tömeghányad wt%,H acél átedzhetőségi sávval.Az 1 táblázat 1 megjegyzése szerint előírt vagy megkövetelt elektromos kemencés acélgyártásnál a minőséghez E előtag tartozik,P/S egyenként≤.025%,külön a szokásos H minőségtől.Az 1 táblázat 2 megjegyzésének bóracél-követelménye B .0005–.003%;a fel nem sorolt maradékötvözők nem kapják automatikusan a J403/J404 értékét,az elő nem írt adat nem nulla.A H acél megengedett összetételi tartománya az átedzhetőségi sáv teljesítését szolgálja,nem vonható össze a H nélküli azonos nevű minőséggel.A termékanalízis tűrése külön az SAE J409 1/3 táblázata szerint;az átedzhetőségi görbe,szemcseméret,szállítási feltételek és hidegzömítőanyag-szállítás külön ellenőrzendő.Az eredeti 1 táblázat kifejezetten az SAE 15B28H és UNS H15281 megfeleltetést adja,csak azonos kiadásbeli keresési megnevezésként.
Összetételi feltételek
SAE J1268 MAY2010 hivatalos eredeti angol szöveg,1. táblázat,üstanalízis szerinti tömeghányad wt%,H acél átedzhetőségi sávval.Az 1 táblázat 1 megjegyzése szerint előírt vagy megkövetelt elektromos kemencés acélgyártásnál a minőséghez E előtag tartozik,P/S egyenként≤.025%,külön a szokásos H minőségtől.Az 1 táblázat 2 megjegyzésének bóracél-követelménye B .0005–.003%;a fel nem sorolt maradékötvözők nem kapják automatikusan a J403/J404 értékét,az elő nem írt adat nem nulla.A H acél megengedett összetételi tartománya az átedzhetőségi sáv teljesítését szolgálja,nem vonható össze a H nélküli azonos nevű minőséggel.A termékanalízis tűrése külön az SAE J409 1/3 táblázata szerint;az átedzhetőségi görbe,szemcseméret,szállítási feltételek és hidegzömítőanyag-szállítás külön ellenőrzendő.Az eredeti 1 táblázat kifejezetten az SAE 15B28H és UNS H15281 megfeleltetést adja,csak azonos kiadásbeli keresési megnevezésként.
Ellenőrzési megjegyzés
A hivatalos eredeti szöveg 1 táblázatának mind a 14 sora és lábjegyzetei szemrevételezéssel ellenőrizve,az E osztály az 1 megjegyzés szerint15B28H · China Steel Corporation rúdacél-/hengerhuzal-katalógus 2014-C1 / 7.1.18 SAE szénacél/bóracél H acél (kiadás nincs megadva)
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Szénacél
- Alkategória
- Szénacél
- Termékforma
- Rúd és hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (a hátsó borítón kifejezetten feltüntetve)
- Dokumentum címe
- Rúdacél- és hengerhuzal-termékkézikönyv Bars & Wire Rods
- Táblázat helye
- 7.1.18 SAE szénacél/bóracél H acél (kiadás nincs megadva)
- PDF fizikai oldal
- 24
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (tajvani CSC)
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.25 ~ 0.34 |
| Mn | 1.0 ~ 1.5 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.05 (alsó határ nincs megadva) |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| B | 0.0005 ~ 0.003 |
Alkalmazási korlátok
China Steel rúd- és hengerhuzal-katalógus CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, PDF, 24. oldal / nyomtatott 22. oldal, 7.1.18 SAE szénacél / bóracél H acél (a kiadás nincs feltüntetve). Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Történeti gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását.
Összetételi feltételek
2014-C1 történeti gyártói katalógus, rúdacél/hengerhuzal; a hivatkozott szabvány meg nem adott kiadási évét nem szabad más katalógusból pótolni, és a katalógus nem minősíthető át a szabvány hivatalos eredeti szövegévé. / A gondolatjel és az üres cella nem nulla; az összetételi adat megléte nem igazolja a képlet teljességét vagy alkalmazhatóságát; a mechanikai tulajdonságok és a szállítás külön ellenőrzendők.