1108 — Anyagadatok
Összesen 3 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
1108 feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
1108 anyagot keres?
Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
1108 · ASTM A29/A29M-2012
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Szénacél
- Alkategória
- Szénacél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- ASTM A29/A29M-2012
- Táblázat helye
- 1. táblázat, A–G lábjegyzetek
- PDF fizikai oldal
- 1、3、4
Karbonegyenérték-tájékoztató
Az alábbi becslések az összetétel különböző alkalmazási feltételei szerint készülnek; a tényleges rendelési feltételeknek kell megfelelniük, a tartományok nem vonhatók össze.
A megrendelés nem ír elő külön Si követelményt; az 1 táblázat nem ír elő Si értéket, ez nem tekinthető nullának
A megrendelés kifejezetten a B megjegyzés szerinti Si ≤0.1% alkalmazását írja elő
A megrendelés kifejezetten a B megjegyzés szerinti Si 0.1–0.2% alkalmazását írja elő
A megrendelés kifejezetten a B megjegyzés szerinti Si 0.15–0.35% alkalmazását írja elő
A megrendelés kifejezetten a B megjegyzés szerinti Si 0.2–0.4% alkalmazását írja elő
A megrendelés kifejezetten a B megjegyzés szerinti Si 0.3–0.6% alkalmazását írja elő
Összetételi rekord (további feltételágakkal; önmagában nem tekinthető feltétel nélküli követelménynek)
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
Alkalmazási korlátok
A 2012 eredeti 1. táblázatának adagösszetétele, tömeghányad wt%; a termékelemzés alkalmazhatósága és eltérései a 4.3 és 5. táblázat szerint külön megerősítendők. A minőségjel és termékforma e szabvány táblázata szerint megőrizve, hidegzömítési alkalmasságot automatikusan nem ígér. A B megjegyzés Si értéke megrendelésben előírandó opció; előírás nélkül ismeretlen, nem nulla. A D megjegyzés csak a kifejezetten ólmozott L minőség Pb0.15–0.35% értékét adja meg; a L nélküli szokásos minőséghez nem adódik automatikusan Pb. A F megjegyzés Bi/Ca/Se/Te hozzáadása a szállító és vevő megállapodása szerinti, megadott szám nélkül nem nulla.
Összetételi feltételek
A 2012 eredeti 1. táblázatának adagösszetétele, tömeghányad wt%; a termékelemzés alkalmazhatósága és eltérései a 4.3 és 5. táblázat szerint külön megerősítendők. A minőségjel és termékforma e szabvány táblázata szerint megőrizve, hidegzömítési alkalmasságot automatikusan nem ígér. A B megjegyzés Si értéke megrendelésben előírandó opció; előírás nélkül ismeretlen, nem nulla. A D megjegyzés csak a kifejezetten ólmozott L minőség Pb0.15–0.35% értékét adja meg; a L nélküli szokásos minőséghez nem adódik automatikusan Pb. A F megjegyzés Bi/Ca/Se/Te hozzáadása a szállító és vevő megállapodása szerinti, megadott szám nélkül nem nulla.
A feltételágak eredeti rekordjai
A megrendelés nem ír elő külön Si követelményt; az 1 táblázat nem ír elő Si értéket, ez nem tekinthető nullának
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
A megrendelés kifejezetten a B megjegyzés szerinti Si ≤0.1% alkalmazását írja elő
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | ≤ 0.1 (alsó határ nincs megadva) |
A megrendelés kifejezetten a B megjegyzés szerinti Si 0.1–0.2% alkalmazását írja elő
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | 0.1 ~ 0.2 |
A megrendelés kifejezetten a B megjegyzés szerinti Si 0.15–0.35% alkalmazását írja elő
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
A megrendelés kifejezetten a B megjegyzés szerinti Si 0.2–0.4% alkalmazását írja elő
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | 0.2 ~ 0.4 |
A megrendelés kifejezetten a B megjegyzés szerinti Si 0.3–0.6% alkalmazását írja elő
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | 0.3 ~ 0.6 |
Feltételág kiválasztása szükséges
IgenEllenőrzési megjegyzés
A 2012 dokumentum 1 táblázata és lábjegyzetei ellenőrizve; a rendeléskor választható összetétel és az alaptáblázat határértékei külön megőrizve.1108 · POSCO hengerhuzal-katalógus (helyi 1203 fájl, az eredeti kiadásazonosító nincs megadva)
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Automataacél
- Alkategória
- Automataacél
- Termékforma
- Hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- Helyi fájl:1203线材.pdf,az eredeti nem ad kiadásazonosítót; a PDF metaadatban szereplő 2014-12-03 csak a fájl létrehozási ideje
- Dokumentum címe
- WIRE ROD hengerhuzal
- Táblázat helye
- Nyomtatott oldal:19,4. összetételi táblázat (helyi táblázatindex)
- PDF fizikai oldal
- 10
- Egység
- Az eredeti táblázat százalékos értékeket ad meg; a pontos értelmezés a forrásleírásban található
- Analízis típusa
- A katalógus nem tisztázza egységesen az adag-/termékanalízis típusát
- Gyártó
- POSCO / POSCO
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.5 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
Alkalmazási korlátok
POSCO helyi hengerhuzal-katalógus,PDF,10. oldal/19. nyomtatott oldal,3 táblázatindex,1. sor. Az eredeti kiadásazonosító nincs megadva; a PDF létrehozási ideje,2014-12-03,nem tekinthető a szabvány kiadási évének; gyártói tartományadat, nem vállalatunk szállítási garanciája.
Összetételi feltételek
Az eredeti katalógus hengerhuzalra vonatkozó kémiai összetételi táblázata%; az összehasonlított JIS/SAE/DIN kiadása nincs megadva, a katalógusadat nem minősül e szabványok ellenőrzött hivatalos kiadásának. / A gondolatjel nem nulla; az adag-/termékanalízis típusa nincs egységesen tisztázva, a megrendelés, a termékanalízis eltérései és a tényleges szállítás külön ellenőrzendők.
Ellenőrzési megjegyzés
Az eredeti PDF táblázatok és karakterkoordináták kétirányú összevetése megtörtént; a hiányzó minőségcellák helyreállítva, az összevont cellák és az oldalláb/Remark külön ellenőrizve; az egyértelműen vitatott táblázatok és üres összetételű sorok függőben maradnak.1108 · ASTM A29/A29M-2023
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Szénacél
- Alkategória
- Szénacél
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- ASTM A29/A29M-2023
- Táblázat helye
- 1. táblázat, A–G lábjegyzetek
- PDF fizikai oldal
- 4
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis (az eredeti táblázat összetételi tartományai és határértékei)
Karbonegyenérték-tájékoztató
Az alábbi becslések az összetétel különböző alkalmazási feltételei szerint készülnek; a tényleges rendelési feltételeknek kell megfelelniük, a tartományok nem vonhatók össze.
A megrendelés nem ír elő külön Si követelményt; az 1 táblázat nem ír elő Si értéket, ez nem tekinthető nullának
A megrendelés kifejezetten az 1 táblázat B megjegyzése szerinti Si ≤0.1% alkalmazását írja elő
A megrendelés kifejezetten az 1 táblázat B megjegyzése szerinti Si 0.1–0.2% alkalmazását írja elő
A megrendelés kifejezetten az 1 táblázat B megjegyzése szerinti Si 0.15–0.35% alkalmazását írja elő
A megrendelés kifejezetten az 1 táblázat B megjegyzése szerinti Si 0.2–0.4% alkalmazását írja elő
A megrendelés kifejezetten az 1 táblázat B megjegyzése szerinti Si 0.3–0.6% alkalmazását írja elő
Összetételi rekord (további feltételágakkal; önmagában nem tekinthető feltétel nélküli követelménynek)
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
Alkalmazási korlátok
Az ASTM A29/A29M-2023 eredeti 1 táblázata,alapértékei adaganalízis szerinti wt% tömeghányadok;a termékanalízis eltérései a 4.3 és 5 táblázat szerint külön megerősítendők,nem adhatók az adaganalízis határaihoz.A 4.1.1 szerint e táblázat minőségeire rendelésnél a megfelelő adaganalízis-határokat kell teljesíteni;más rendelt összetétel a 4.1.2 és 3/4 táblázat szerint külön megállapodás tárgya,nem keverhető önkényesen e táblázatba.Melegen alakított rudak általános követelményei,önmagában a kémiai összetételből hidegzömítési alkalmasság,szállítás vagy mechanikai tulajdonság nem ígérhető.A B megjegyzés Si tartománya a megrendelés előírása esetén szokásos opció; alapértelmezésben Si nincs előírva, egységes Si tartomány vagy nulla nem feltételezhető. A D megjegyzés ólmozott acéljának Pb értéke 0.15–0.35%; L a minőségazonosság részeként megőrizendő, nem adható szokásos minőséghez. Ha az ólmot az üstből kifolyó acélsugárba adagolják, az ólom öntési vagy adagelemzési értéke nem határozható meg. A F megjegyzés Bi/Ca/Se/Te előírása a szállító és vevő megállapodása szerinti, megadott számérték nélkül nem nulla. A 4.3.2 termékelemzési eltérési korlátja az újrakénezett / újrafoszforozott és kénezett acél P, S elemeire nem alkalmazható; a termékeltérések nem adhatók az adagelemzési határokhoz.
Összetételi feltételek
Az ASTM A29/A29M-2023 eredeti 1 táblázata,alapértékei adaganalízis szerinti wt% tömeghányadok;a termékanalízis eltérései a 4.3 és 5 táblázat szerint külön megerősítendők,nem adhatók az adaganalízis határaihoz.A 4.1.1 szerint e táblázat minőségeire rendelésnél a megfelelő adaganalízis-határokat kell teljesíteni;más rendelt összetétel a 4.1.2 és 3/4 táblázat szerint külön megállapodás tárgya,nem keverhető önkényesen e táblázatba.Melegen alakított rudak általános követelményei,önmagában a kémiai összetételből hidegzömítési alkalmasság,szállítás vagy mechanikai tulajdonság nem ígérhető.A B megjegyzés Si tartománya a megrendelés előírása esetén szokásos opció; alapértelmezésben Si nincs előírva, egységes Si tartomány vagy nulla nem feltételezhető. A D megjegyzés ólmozott acéljának Pb értéke 0.15–0.35%; L a minőségazonosság részeként megőrizendő, nem adható szokásos minőséghez. Ha az ólmot az üstből kifolyó acélsugárba adagolják, az ólom öntési vagy adagelemzési értéke nem határozható meg. A F megjegyzés Bi/Ca/Se/Te előírása a szállító és vevő megállapodása szerinti, megadott számérték nélkül nem nulla. A 4.3.2 termékelemzési eltérési korlátja az újrakénezett / újrafoszforozott és kénezett acél P, S elemeire nem alkalmazható; a termékeltérések nem adhatók az adagelemzési határokhoz.
A feltételágak eredeti rekordjai
A megrendelés nem ír elő külön Si követelményt; az 1 táblázat nem ír elő Si értéket, ez nem tekinthető nullának
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
A megrendelés kifejezetten az 1 táblázat B megjegyzése szerinti Si ≤0.1% alkalmazását írja elő
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | ≤ 0.1 (alsó határ nincs megadva) |
A megrendelés kifejezetten az 1 táblázat B megjegyzése szerinti Si 0.1–0.2% alkalmazását írja elő
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | 0.1 ~ 0.2 |
A megrendelés kifejezetten az 1 táblázat B megjegyzése szerinti Si 0.15–0.35% alkalmazását írja elő
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
A megrendelés kifejezetten az 1 táblázat B megjegyzése szerinti Si 0.2–0.4% alkalmazását írja elő
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | 0.2 ~ 0.4 |
A megrendelés kifejezetten az 1 táblázat B megjegyzése szerinti Si 0.3–0.6% alkalmazását írja elő
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.13 |
| Mn | 0.6 ~ 0.8 |
| P | ≤ 0.04 (alsó határ nincs megadva) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | 0.3 ~ 0.6 |