← Vissza az előző oldalraAnyagminőségek jegyzéke

10 — Anyagadatok

Összesen 5 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.

A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.

10 feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →

Anyagigény értékelése

10 anyagot keres?

Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.

A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.

Termékek és megmunkálási képességek felfedezése

10 · GB/T 699-2015

A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését

Anyagkategória
Szénacél
Alkategória
Minőségi szerkezeti szénacél
Termékforma
Referenciaanyagok rekordjai
Az eredeti rekord állapotának leírása
A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
Szabványkiadás
GB/T 699-2015
Táblázat helye
1. táblázat,a,b megjegyzés;6.1.2,6.1.3

Karbonegyenérték-tájékoztató

IIW / CEV:0.1283–0.3050 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo,V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; szénacélok és gyengén ötvözött acélok hegesztési hidegrepedési érzékenységének mérnöki értékelésére.
Pcm(Ito–Bessyo):0.0932–0.1998 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo,V,B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; elsősorban kis széntartalmú, gyengén ötvözött acélokhoz, különösen korszerű kis széntartalmú csővezetékacélokhoz; célzottabban alkalmazható, ha C körülbelül nem haladja meg a 0.11% értéket.
CET:0.1050–0.2225 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; ferrites acélok hegesztési előmelegítésének értékelési rendszeréhez; az EN 1011-2 alkalmazási feltételeivel együtt értékelendő.

Összetételi rekordok

ElemÖsszetételi követelmények
C0.07 ~ 0.13
Si0.17 ~ 0.37
Mn0.35 ~ 0.65
P≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva)
S≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva)
Cr≤ 0.15 (alsó határ nincs megadva)
Ni≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva)
Cu≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva)

Alkalmazási korlátok

A GB/T699-2015 1. táblázata az adagelemzés wt% tömeghányadait adja meg; a termék megengedett eltérései a GB/T222 szerint külön szerepelnek. A 1. táblázat a megjegyzése: meleg nyomásos alakításra való acél Cu≤0.20%, más táblázati esetek ≤0.25%. 6.1.2: oxigénkonverteres acélgyártásnál N≤0.008%, a szállító garanciája esetén az elemzés elhagyható; az acélgyártási módszernek megfelelően alkalmazandó. 6.1.3: ólomfürdőben edzett huzalhoz 35–85 esetén Mn0.30–0.60%, 65Mn/70Mn esetén Mn0.70–1.00%, Cr≤0.10/Ni≤0.15/Cu≤0.20%; P/S a megfelelő huzalszabvány szerint, de nem nagyobb a 1. táblázat értékénél. Ez feltételes kivétel, nem általános tartomány. A felhasználó hozzájárulása nélkül a táblázatban nem előírt elemek szándékos hozzáadása tilos.

Összetételi feltételek

A GB/T699-2015 1. táblázata az adagelemzés wt% tömeghányadait adja meg; a termék megengedett eltérései a GB/T222 szerint külön szerepelnek. A 1. táblázat a megjegyzése: meleg nyomásos alakításra való acél Cu≤0.20%, más táblázati esetek ≤0.25%. 6.1.2: oxigénkonverteres acélgyártásnál N≤0.008%, a szállító garanciája esetén az elemzés elhagyható; az acélgyártási módszernek megfelelően alkalmazandó. 6.1.3: ólomfürdőben edzett huzalhoz 35–85 esetén Mn0.30–0.60%, 65Mn/70Mn esetén Mn0.70–1.00%, Cr≤0.10/Ni≤0.15/Cu≤0.20%; P/S a megfelelő huzalszabvány szerint, de nem nagyobb a 1. táblázat értékénél. Ez feltételes kivétel, nem általános tartomány. A felhasználó hozzájárulása nélkül a táblázatban nem előírt elemek szándékos hozzáadása tilos.

Ellenőrzési megjegyzés

Az 1 táblázat és alkalmazható pontok ellenőrizve

10 · Q/BQB 517-2023

A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését

Anyagkategória
Szénacél
Alkategória
Hidegzömítő acél
Termékforma
Melegen hengerelt hidegzömítő acél hengerhuzal
Az eredeti rekord állapotának leírása
A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
Szabványkiadás
Q/BQB 517—2023
Táblázat helye
6.1.1 / 1. táblázat, 6. sor, a megjegyzés
PDF fizikai oldal
8
Egység
Tömeghányad (wt%)
Analízis típusa
Adaganalízis

Forrásdokumentumok

Karbonegyenérték-tájékoztató

IIW / CEV:0.1283–0.3170 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; szénacélok és gyengén ötvözött acélok hegesztési hidegrepedési érzékenységének mérnöki értékelésére.
Pcm(Ito–Bessyo):0.0932–0.2038 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: V,B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; elsősorban kis széntartalmú, gyengén ötvözött acélokhoz, különösen korszerű kis széntartalmú csővezetékacélokhoz; célzottabban alkalmazható, ha C körülbelül nem haladja meg a 0.11% értéket.
CET:0.1050–0.2285 A szabványos tartományból, elemenként függetlenül számított határtartomány, nem az adag mért értéke CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; ferrites acélok hegesztési előmelegítésének értékelési rendszeréhez; az EN 1011-2 alkalmazási feltételeivel együtt értékelendő.

Összetételi rekordok

ElemÖsszetételi követelmények
C0.07 ~ 0.13
Si0.17 ~ 0.37
Mn0.35 ~ 0.65
P≤ 0.02 (alsó határ nincs megadva)
S≤ 0.02 (alsó határ nincs megadva)
Cr≤ 0.15 (alsó határ nincs megadva)
Ni≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva)
Cu≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva)
Mo≤ 0.06 (alsó határ nincs megadva)

Alkalmazási korlátok

Q/BQB 517—2023,a Baosteel hivatalos webhelyének eredeti dokumentuma,1. táblázat,6. sor; adaganalízis szerinti tömeghányad wt%. A táblázat a megjegyzése szerint a Cr≤0.20,Ni≤0.20,Cu≤0.20,Mo≤0.06 maradékelemekre wt% érvényes; ha a sor külön rendelkezik az adott elemről, a sor követelménye irányadó. A fel nem sorolt elemek és külön megállapodást igénylő követelmények nem tekinthetők nullának vagy alapértelmezett garanciának; a termékanalízis megengedett eltérései külön a GB/T 222 szerint értendők. A hengerhuzal melegen hengerelt szállítási állapotú; a Z1 szigorított P/S,felületi vagy zárványossági különleges minőségét a normatív A melléklet és a szerződés rendelési kódja szerint kell megerősíteni; a kémiai táblázatból nem vezethető le rögzített mechanikai tulajdonság.

Összetételi feltételek

Q/BQB 517—2023,a Baosteel hivatalos webhelyének eredeti dokumentuma,1. táblázat,6. sor; adaganalízis szerinti tömeghányad wt%. A táblázat a megjegyzése szerint a Cr≤0.20,Ni≤0.20,Cu≤0.20,Mo≤0.06 maradékelemekre wt% érvényes; ha a sor külön rendelkezik az adott elemről, a sor követelménye irányadó. A fel nem sorolt elemek és külön megállapodást igénylő követelmények nem tekinthetők nullának vagy alapértelmezett garanciának; a termékanalízis megengedett eltérései külön a GB/T 222 szerint értendők. A hengerhuzal melegen hengerelt szállítási állapotú; a Z1 szigorított P/S,felületi vagy zárványossági különleges minőségét a normatív A melléklet és a szerződés rendelési kódja szerint kell megerősíteni; a kémiai táblázatból nem vezethető le rögzített mechanikai tulajdonság.

Ellenőrzési megjegyzés

A Baosteel hivatalos webhelyének eredeti Q/BQB517:2023 dokumentumában az 1 táblázat 104 sora és a 2 táblázat 34 sora soronként ellenőrizve; korábbi kiadással nem keverhető.Kapcsolódó termék megtekintése →

10 · GB/T 699-1999

A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését

Anyagkategória
Szénacél
Termékforma
Minőségi ötvözetlen szerkezeti acél
Az eredeti rekord állapotának leírása
A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
Szabványkiadás
GB/T 699-1999
Táblázat helye
A törzsszöveg 1 táblázatának 5. sora,2. táblázat és 6.1.1 pont
PDF fizikai oldal
5、6
Egység
Tömeghányad (%)
Analízis típusa
Üstanalízis

Karbonegyenérték-tájékoztató

IIW / CEV:0.1283–0.3050 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo,V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; szénacélok és gyengén ötvözött acélok hegesztési hidegrepedési érzékenységének mérnöki értékelésére.
Pcm(Ito–Bessyo):0.0932–0.1998 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo,V,B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; elsősorban kis széntartalmú, gyengén ötvözött acélokhoz, különösen korszerű kis széntartalmú csővezetékacélokhoz; célzottabban alkalmazható, ha C körülbelül nem haladja meg a 0.11% értéket.
CET:0.1050–0.2225 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; ferrites acélok hegesztési előmelegítésének értékelési rendszeréhez; az EN 1011-2 alkalmazási feltételeivel együtt értékelendő.

Összetételi rekordok

ElemÖsszetételi követelmények
C0.07 ~ 0.13
Si0.17 ~ 0.37
Mn0.35 ~ 0.65
Cr≤ 0.15 (alsó határ nincs megadva)
Ni≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva)
Cu≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva)
P≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva)
S≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva)

Alkalmazási korlátok

1999 kiadás,törzsszöveg,1. táblázat,5. sor,egységes számjel:U20102;e rekord a minőségi acél alapértelmezett osztálya,adaganalízis szerinti tömeghányad%.A 2 táblázat:minőségi acélnál P,S egyaránt≤0.035%;magas minőségű A osztálynál egyaránt≤0.030%,különleges minőségű E osztálynál P≤0.025%,S≤0.020%;az A/E határai nem alkalmazhatók az alapértelmezett osztályra. 6.1.1.2—3:hulladékalapú acélgyártásnál Cu≤0.30% megengedett,meleg nyomásos alakításra szánt acélnál Cu≤0.20%;e rekord az 1 táblázat alapértelmezett Cu≤0.25% értékét tartja meg,a konkrét feltételek külön megerősítendők. 6.1.1.4:az ólomfürdőben patentírozott 35—85 acélhuzal Mn/Cr/Ni/Cu követelménye külön korlátozás,nem alkalmazható e szerkezetiacél-alaprekordra.A 3 táblázat és 6.4 mechanikai tulajdonságai próbatest,méret,hőkezelés és rendelési követelmények szerint értékelendők;a meglévő referenciatulajdonságok e kör összetételi ellenőrzése alapján nem emelkednek általános garanciává.

Ellenőrzési megjegyzés

Az 1999 eredeti kiadás 1/2 táblázata és 6.1.1 pontjai soronként ellenőrizve

10 · GB/T 3078-2019

A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését

Anyagkategória
Szénacél
Alkategória
Minőségi szerkezeti szénacél
Termékforma
Hidegen húzott rúd
Az eredeti rekord állapotának leírása
A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
Szabványkiadás
GB/T 3078-2019

Karbonegyenérték-tájékoztató

IIW / CEV:0.1283–0.3050 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo,V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; szénacélok és gyengén ötvözött acélok hegesztési hidegrepedési érzékenységének mérnöki értékelésére.
Pcm(Ito–Bessyo):0.0932–0.1998 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo,V,B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; elsősorban kis széntartalmú, gyengén ötvözött acélokhoz, különösen korszerű kis széntartalmú csővezetékacélokhoz; célzottabban alkalmazható, ha C körülbelül nem haladja meg a 0.11% értéket.
CET:0.1050–0.2225 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; ferrites acélok hegesztési előmelegítésének értékelési rendszeréhez; az EN 1011-2 alkalmazási feltételeivel együtt értékelendő.

Összetételi rekordok

ElemÖsszetételi követelmények
C0.07 ~ 0.13
Si0.17 ~ 0.37
Mn0.35 ~ 0.65
P≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva)
S≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva)
Cr≤ 0.15 (alsó határ nincs megadva)
Ni≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva)
Cu≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva)

Alkalmazási korlátok

GB/T3078—2019, 7.1.1. pont: a minőségi ötvözetlen szerkezeti acél a GB/T699, az ötvözött szerkezeti acél a GB/T3077 szerint; a hivatkozott összetételi szabványt is meg kell jeleníteni. A 2. táblázat 1. sora sorolja fel ezt a minőséget; a szállítási állapotonkénti keménység a 2. táblázat önálló feltételei szerint jelenik meg. A tényleges felhasználást és szállítási állapotot külön kell ellenőrizni, teljesülésük nem feltételezhető automatikusan. Hidegen húzott acélrúd / hidegen húzott, csiszolt köracél; a termékelemzési eltéréseket a GB/T222 szerint külön kell ellenőrizni, nem adódnak hozzá az adagelemzési tartományhoz. A GB/T699-2015 1. táblázata az adagelemzés wt% tömeghányadait adja meg; a termék megengedett eltérései a GB/T222 szerint külön szerepelnek. A 1. táblázat a megjegyzése: meleg nyomásos alakításra való acél Cu≤0.20%, más táblázati esetek ≤0.25%. 6.1.2: oxigénkonverteres acélgyártásnál N≤0.008%, a szállító garanciája esetén az elemzés elhagyható; az acélgyártási módszernek megfelelően alkalmazandó. 6.1.3: ólomfürdőben edzett huzalhoz 35–85 esetén Mn0.30–0.60%, 65Mn/70Mn esetén Mn0.70–1.00%, Cr≤0.10/Ni≤0.15/Cu≤0.20%; P/S a megfelelő huzalszabvány szerint, de nem nagyobb a 1. táblázat értékénél. Ez feltételes kivétel, nem általános tartomány. A felhasználó hozzájárulása nélkül a táblázatban nem előírt elemek szándékos hozzáadása tilos.

Összetételi feltételek

GB/T3078—2019, 7.1.1. pont: a minőségi ötvözetlen szerkezeti acél a GB/T699, az ötvözött szerkezeti acél a GB/T3077 szerint; a hivatkozott összetételi szabványt is meg kell jeleníteni. A 2. táblázat 1. sora sorolja fel ezt a minőséget; a szállítási állapotonkénti keménység a 2. táblázat önálló feltételei szerint jelenik meg. A tényleges felhasználást és szállítási állapotot külön kell ellenőrizni, teljesülésük nem feltételezhető automatikusan. Hidegen húzott acélrúd / hidegen húzott, csiszolt köracél; a termékelemzési eltéréseket a GB/T222 szerint külön kell ellenőrizni, nem adódnak hozzá az adagelemzési tartományhoz. A GB/T699-2015 1. táblázata az adagelemzés wt% tömeghányadait adja meg; a termék megengedett eltérései a GB/T222 szerint külön szerepelnek. A 1. táblázat a megjegyzése: meleg nyomásos alakításra való acél Cu≤0.20%, más táblázati esetek ≤0.25%. 6.1.2: oxigénkonverteres acélgyártásnál N≤0.008%, a szállító garanciája esetén az elemzés elhagyható; az acélgyártási módszernek megfelelően alkalmazandó. 6.1.3: ólomfürdőben edzett huzalhoz 35–85 esetén Mn0.30–0.60%, 65Mn/70Mn esetén Mn0.70–1.00%, Cr≤0.10/Ni≤0.15/Cu≤0.20%; P/S a megfelelő huzalszabvány szerint, de nem nagyobb a 1. táblázat értékénél. Ez feltételes kivétel, nem általános tartomány. A felhasználó hozzájárulása nélkül a táblázatban nem előírt elemek szándékos hozzáadása tilos.

Ellenőrzési megjegyzés

A GB/T3078—2019 2 táblázatának minőségsorai és a 7.1.1 hivatkozási pontja ellenőrizve;az összetétel a GB/T 699-2015 ellenőrzött eredeti kiadásából származik,nem a GB/T3078 önálló összetételi táblázatából

Szállítási állapotú keménység (a feltételek külön felsorolva)

GB/T 3078-2019 · 2. táblázat szállítási keménysége és a megjegyzés; 7.3/7.4 · PDF-oldal 6, 7 · HBW · Forrás SHA-256 29469018100b4553c22b1ea5e089516fa955843022f21c18f5a0720f1a74b7a4

Szabványos feltételadatok,nem a szállított adag mért eredményei; a tényleges szállítási állapot,felhasználás és szerződés megerősítendő.

Hidegen húzott,illetve hidegen húzott és csiszolt szállítási állapot; a 2 táblázat szokásos felhasználási feltételei,a meleg nyomásos alakítás céljára való felhasználás a 7.4.2 szerint külön ellenőrzendő

HBW:≤ 229 (alsó határ nincs megadva) HBW

Lágyított, fényesre lágyított, magas hőmérsékleten megeresztett vagy normalizálás után megeresztett szállítási állapot; a normalizált szállítás nem tartozik ide, arról a 7.4.1 szerint a felek állapodnak meg

HBW:≤ 179 (alsó határ nincs megadva) HBW

10 · BEXG 021-2020

A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését

Anyagkategória
Hidegzömítő acél
Alkategória
Hidegzömítő acél
Termékforma
Hengerhuzal
Az eredeti rekord állapotának leírása
A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
Dokumentumkiadás
BEXG 021-2020,a borító szerint tizenhatodik módosítás,közzététel és hatálybalépés:2020-12-29; csak a helyben elérhető legújabb eredeti szöveg
Dokumentum címe
Hidegzömítő acél hengerhuzal szállítási műszaki feltételei gépjármű-alkatrészekhez
Táblázat helye
1. táblázat
PDF fizikai oldal
6
Egység
Tömeghányad (wt%)
Gyártó
Baoshan Iron & Steel Co., Ltd.

Karbonegyenérték-tájékoztató

Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.

IIW / CEV:0.1283–0.3170 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; szénacélok és gyengén ötvözött acélok hegesztési hidegrepedési érzékenységének mérnöki értékelésére.
Pcm(Ito–Bessyo):0.0932–0.2038 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: V,B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; elsősorban kis széntartalmú, gyengén ötvözött acélokhoz, különösen korszerű kis széntartalmú csővezetékacélokhoz; célzottabban alkalmazható, ha C körülbelül nem haladja meg a 0.11% értéket.
CET:0.1050–0.2285 A gyártói dokumentum tartományából, elemenként függetlenül számított határtartomány, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; ferrites acélok hegesztési előmelegítésének értékelési rendszeréhez; az EN 1011-2 alkalmazási feltételeivel együtt értékelendő.

Összetételi rekordok

ElemÖsszetételi követelmények
C0.07 ~ 0.13
Si0.17 ~ 0.37
Mn0.35 ~ 0.65
P≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva)
S≤ 0.025 (alsó határ nincs megadva)
Cr≤ 0.15 (alsó határ nincs megadva)
Cu≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva)
Ni≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva)
Mo≤ 0.06 (alsó határ nincs megadva)

Alkalmazási korlátok

Baosteel BEXG 021-2020,1. táblázat,47. sor,PDF,6. oldal; adagösszetétel wt%,melegen hengerelt hengerhuzal; 2020 a helyben elérhető eredeti kiadás, nem állítjuk, hogy a vállalat jelenlegi legújabb kiadása. A különleges feltételek és a tényleges szállítás külön megerősítendők.

Összetételi feltételek

Az 1 táblázat és folytatása adagösszetételt ad meg,wt% tömeghányad-egységben; a termék gépjármű-alkatrészekhez való melegen hengerelt hengerhuzal. / Eltérő előírás hiányában a Cr≤0.20%,Ni≤0.20%,Cu≤0.20%,Mo≤0.06% maradékelem-követelmények; a táblázat és a kiegészítő megjegyzések külön előírásai elsőbbséget élveznek. / A gondolatjel nem nulla; a táblázatban nem szereplő összetétel nem pótolható a minőségjelből vagy a hivatkozott szabványból következtetve.

Ellenőrzési megjegyzés

Az 1 táblázat eredeti ábrái a 3–10 fizikai oldaltól oldalanként ellenőrizve; az oldalon átnyúló végszámjegyek és az egyéb oszlop különválasztva; a két vitatott sor kizárva.

A forrás lábjegyzete

Cu≤0.25,Ni≤0.30Kapcsolódó termék megtekintése →
WhatsApp Műszaki érdeklődés →
Képek és tartalmak használata · Creation Group