XG10B37 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 1. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro XG10B37 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál XG10B37?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
XG10B37 · Q/XG 232-2021
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Ocel legovaná borem
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- Q/XG 232-2021
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1, řádek 13
- Fyzická strana PDF
- 3
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.38 |
| Si | ≤ 0.4 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.7 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| B | 0.0008 ~ 0.003 |
| Ni | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Hmotnostní podíly wt%; Q/XG 232-2021, tabulka 1, tavbová analýza; místní PDF strana 3. Sloučené buňky tabulky 1: P≤0.030%, S≤0.030% a B 0.0008%~0.0030% platí pro všech 17 řádků. Článek 4.1.2: Zbytkové Ni a Cu mají každý ≤0.20%, platí Cr≤0.30%. Dovolené úchylky výrobkové analýzy se ověřují podle GB/T 222; tavbový rozsah není přímo zaručeným výrobkovým rozsahem. Článek 4.1.3 dovoluje dohodou obou stran jiné složení, které se automaticky nepřidává do tabulky 1. Podniková norma válcovaného drátu Xinggang nepotvrzuje skladovou dostupnost společnosti ani náhradu schválenou pro projekt. Článek 4.4.3: Při požadavku vyšší či zvýšené úrovně zkoušky pěchováním za studena se tělesa značek s C≥0.30% musí nejprve žíhat na globulární karbidy.
Podmínky složení
Hmotnostní podíly wt%; Q/XG 232-2021, tabulka 1, tavbová analýza; místní PDF strana 3. Sloučené buňky tabulky 1: P≤0.030%, S≤0.030% a B 0.0008%~0.0030% platí pro všech 17 řádků. Článek 4.1.2: Zbytkové Ni a Cu mají každý ≤0.20%, platí Cr≤0.30%. Dovolené úchylky výrobkové analýzy se ověřují podle GB/T 222; tavbový rozsah není přímo zaručeným výrobkovým rozsahem. Článek 4.1.3 dovoluje dohodou obou stran jiné složení, které se automaticky nepřidává do tabulky 1. Podniková norma válcovaného drátu Xinggang nepotvrzuje skladovou dostupnost společnosti ani náhradu schválenou pro projekt. Článek 4.4.3: Při požadavku vyšší či zvýšené úrovně zkoušky pěchováním za studena se tělesa značek s C≥0.30% musí nejprve žíhat na globulární karbidy.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků
- Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky