X6NICRTIMOVB25-15-2 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 4. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro X6NICRTIMOVB25-15-2 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál X6NICRTIMOVB25-15-2?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
X6NiCrTiMoVB25-15-2 · ISO 4954
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Drát pro pěchování za studena
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Referenční záznam přepisu normy
- Vydání normy
- ISO 4954:2018
- Umístění v tabulce
- Tabulka D.2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
Zdroj chemického složení a rozsah použití
Následují referenční údaje o složení podle uvedeného vydání normy, nikoli naměřené hodnoty tavby a dávky; normu platnou pro objednávku a požadavky na výchozí materiál i hotový výrobek je nutné potvrdit samostatně.
Zdroj: ISO 4954:2018 · Tabulka D.2 · X6NiCrTiMoVB25-15-2 · p.59
| Prvek | Hmotnostní podíl / % |
|---|---|
| C | ≤0.08 |
| Si | ≤1 |
| Mn | ≤2 |
| P | ≤0.04 |
| S | ≤0.03 |
| Cr | 13.5–16 |
| Ni | 24–27 |
| Mo | 1–1.5 |
| Ti | 1.9–2.35 |
| Al | ≤0.35 |
| V | 0.1–0.5 |
| B | 0.001–0.01 |
Je-li uvedena pouze jedna hodnota, jde o horní mez, není-li uvedeno jinak; neuvedené prvky a prázdné buňky se nepovažují za nulu. Alternativní meze, volitelné přísady a tolerance analýzy vyžadují zohlednění příslušných poznámek k tabulce a dohodu v objednávce. Tato referenční tabulka nenahrazuje úplnou normu.
Meze použitelnosti
ISO 4954:2018; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %; hodnoty bez rozsahu jsou horní meze, úplné poznámky pod tabulkou viz původní stránka. Požadavky na jiné prvky v původním zápisu rozsahů: Ti: 1,90 to 2,35; Al: 0,35; V: 0,10 to 0,50; B: 0,001 to 0,010. Web neuvádí vydání; záznam se zobrazuje podle vydání zdroje, bez potvrzení použitelnosti pro smlouvu.
Vysvětlení ověření
Zdroj normy: ISO 4954:2018 · Tabulka D.2Zobrazit související produkt →X6NiCrTiMoVB25-15-2 · ISO 4954-2018
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- ISO 4954:2018
- Umístění v tabulce
- Tabulka D.2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.0 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 13.5 ~ 16.0 |
| Ni | 24.0 ~ 27.0 |
| Mo | 1.0 ~ 1.5 |
| Ti | 1.9 ~ 2.35 |
| Al | ≤ 0.35 (dolní mez neuvedena) |
| V | 0.1 ~ 0.5 |
| B | 0.001 ~ 0.01 |
Meze použitelnosti
ISO 4954:2018, tabulka D.2: Tavbová analýza; jednotlivé hodnoty jsou horní meze, pomlčka není nula. Úchylky výrobkové analýzy se uvádějí samostatně podle tabulek 2/3 normy a přímo nerozšiřují rozsah tavbového složení. Bez souhlasu kupujícího se neuvedené prvky záměrně nepřidávají, kromě dokončení tavby.
Podmínky složení
ISO 4954:2018, tabulka D.2 uvádí tavbovou analýzu; jednotlivá hodnota je horní mez, pomlčka není nula. / Úchylky výrobkové analýzy jsou samostatně v tabulkách 2/3 a přímo neuvolňují tavbové rozsahy. / Bez souhlasu kupujícího se nesmějí záměrně přidávat neuvedené prvky, kromě dokončení tavby.
Vysvětlení ověření
Byla ověřena tabulka D.2 původního textu normy a poznámky pod čarouX6NiCrTiMoVB25-15-2 · EN 10269-2013
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- EN 10269-2013
- Umístění v tabulce
- Tabulka1, oceli pro vysoké teploty a poznámky a/b
- Fyzická strana PDF
- 18、19
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.03 ~ 0.08 |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 1.0 ~ 2.0 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.015 (dolní mez neuvedena) |
| Al | ≤ 0.35 (dolní mez neuvedena) |
| B | 0.003 ~ 0.01 |
| Cr | 13.5 ~ 16.0 |
| Mo | 1.0 ~ 1.5 |
| Ni | 24.0 ~ 27.0 |
| V | 0.1 ~ 0.5 |
| Ti | 1.9 ~ 2.3 |
Meze použitelnosti
EN10269:2013, oficiální anglické převzetí BS, tabulka 1 a poznámky a/b, tavbová analýza wt%. Al je uveden jako celkový hliník; neuvedené prvky se nedoplňují nulou a bez souhlasu kupujícího se nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby. Dohodnutá síra podle poznámky b je dostupná pouze označeným značkám; běžné podmínky a podmínky pro obrábění / svařování zůstávají odděleny. Titanem stabilizovaná značka X6CrNiTiB18-10 musí současně splňovat Ti≥5C a Ti≤.80; jednotlivá horní mez nenahrazuje propojenou dolní mez. Úchylky výrobkové analýzy, mechanické vlastnosti, dodací tepelné zpracování a vhodnost pro pěchování za studena se ověřují samostatně, bez automatického zařazení mezi dodávané výrobky.
Podmínky složení
EN10269:2013, oficiální anglické převzetí BS, tabulka 1 a poznámky a/b, tavbová analýza wt%. / Sloupec Al je celkový hliník; neuvedené prvky se nenahrazují nulou a bez souhlasu kupujícího se nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby). / Smluvní síra podle poznámky b je dostupná pouze pro označené značky; běžné podmínky a podmínky pro obrábění / svařování jsou zachovány odděleně. / Titanem stabilizovaná značka X6CrNiTiB18-10 musí současně splnit Ti≥5C a Ti≤.80; jednotlivá horní mez nenahrazuje vázanou dolní mez. / Úchylky výrobkové analýzy, mechanické vlastnosti, tepelné zpracování při dodání a vhodnost pro pěchování za studena je nutné ověřit zvlášť; automaticky nejde o dodávaný výrobek.
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola tabulky 1 oficiálního anglického originálu a příslušných poznámek pod čarouX6NiCrTiMoVB25-15-2 · NF EN 10269:1999
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Záznam původního textu normy
- Vydání normy
- NF EN 10269:1999
- Umístění v tabulce
- EN 10269:1999 Tabulka1 a poznámky pod čarou 1, 2
- Fyzická strana PDF
- 2、23
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.03 ~ 0.08 |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 1.0 ~ 2.0 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.015 (dolní mez neuvedena) |
| Al | ≤ 0.35 (dolní mez neuvedena) |
| B | 0.003 ~ 0.01 |
| Cr | 13.5 ~ 16.0 |
| Mo | 1.0 ~ 1.5 |
| Ni | 24.0 ~ 27.0 |
| V | 0.1 ~ 0.5 |
| Ti | 1.9 ~ 2.3 |
Meze použitelnosti
Obálka NF EN 10269:1999 výslovně přebírá EN 10269:1999; vztah francouzského převzetí a evropského vydání zůstává zachován, neoznačuje se za jiný stát ani novější vydání. Tabulka 1 je tavbová analýza v hmotnostních procentech %. Jednotlivé hodnoty sloupců P a S jsou maxima; jiné jednotlivé hodnoty se vykládají podle původních nerovností. Nestanovené prvky se nedoplňují nulou. Platí pro předvalky, tyče a válcovaný drát z ocelí a slitin niklu pro spojovací součásti se stanovenými vlastnostmi při vysokých nebo nízkých teplotách; pěchování za studena a skutečné dodávky vyžadují ověření dodacího stavu, rozměrů a postupu. Tabulka 1, poznámka pod čarou 1: Bez souhlasu kupujícího se záměrně nepřidávají neuvedené prvky, kromě dokončení tavby; je nutné zabránit vnesení prvků ovlivňujících vlastnosti například ze šrotu. Záznam ověřuje pouze tavbové složení tabulky 1, bez automatického přičtení přípustných odchylek kontrolní analýzy výrobku z tabulky 2.
Podmínky složení
Obálka NF EN 10269:1999 výslovně přebírá EN 10269:1999; vztah francouzského převzetí a evropského vydání zůstává zachován, neoznačuje se za jiný stát ani novější vydání. Tabulka 1 je tavbová analýza v hmotnostních procentech %. Jednotlivé hodnoty sloupců P a S jsou maxima; jiné jednotlivé hodnoty se vykládají podle původních nerovností. Nestanovené prvky se nedoplňují nulou. Platí pro předvalky, tyče a válcovaný drát z ocelí a slitin niklu pro spojovací součásti se stanovenými vlastnostmi při vysokých nebo nízkých teplotách; pěchování za studena a skutečné dodávky vyžadují ověření dodacího stavu, rozměrů a postupu. Tabulka 1, poznámka pod čarou 1: Bez souhlasu kupujícího se záměrně nepřidávají neuvedené prvky, kromě dokončení tavby; je nutné zabránit vnesení prvků ovlivňujících vlastnosti například ze šrotu. Záznam ověřuje pouze tavbové složení tabulky 1, bez automatického přičtení přípustných odchylek kontrolní analýzy výrobku z tabulky 2.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků