← Zpět na předchozí stranuKatalog značek materiálů

X6CRMO17-1 — Údaje o materiálu

Počet zdrojových záznamů: 7. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.

Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.

Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro X6CRMO17-1 →

Posouzení požadavků na materiál

Hledáte materiál X6CRMO17-1?

Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.

Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.

Prohlédnout výrobky a možnosti zpracování

X6CrMo17-1 · EN 10263

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Tažený drát
Vysvětlení stavu původního záznamu
Referenční záznam přepisu normy
Vydání normy
BS EN 10263-5:2017
Umístění v tabulce
Tabulka 3

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0
Mo0.9 ~ 1.4

Meze použitelnosti

BS EN 10263-5:2017; tavbová analýza v hmotnostních procentech %. Hodnoty bez uvedeného rozsahu jsou maxima; poznámky pod tabulkou zůstávají zachovány. Web neuvádí vydání; zobrazení podle vydání tohoto zdroje neprokazuje smluvní použitelnost.

Vysvětlení ověření

Zdroj normy: BS EN 10263-5:2017 · Tabulka 3Zobrazit související produkt →

X6CrMo17-1 · ISO 4954

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Drát pro pěchování za studena
Vysvětlení stavu původního záznamu
Referenční záznam přepisu normy
Vydání normy
ISO 4954:2018
Umístění v tabulce
Tabulka D.2

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0
Mo0.75 ~ 1.4

Meze použitelnosti

ISO 4954:2018; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %; hodnoty bez rozsahu jsou horní meze, úplné poznámky pod tabulkou viz původní stránka. Web neuvádí vydání; záznam se zobrazuje podle vydání zdroje, bez potvrzení použitelnosti pro smlouvu.

Vysvětlení ověření

Zdroj normy: ISO 4954:2018 · Tabulka D.2Zobrazit související produkt →

X6CrMo17-1 · ISO 4954-2018

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
ISO 4954:2018
Umístění v tabulce
Tabulka D.2

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0
Mo0.75 ~ 1.4

Meze použitelnosti

ISO 4954:2018, tabulka D.2: Tavbová analýza; jednotlivé hodnoty jsou horní meze, pomlčka není nula. Úchylky výrobkové analýzy se uvádějí samostatně podle tabulek 2/3 normy a přímo nerozšiřují rozsah tavbového složení. Bez souhlasu kupujícího se neuvedené prvky záměrně nepřidávají, kromě dokončení tavby.

Podmínky složení

ISO 4954:2018, tabulka D.2 uvádí tavbovou analýzu; jednotlivá hodnota je horní mez, pomlčka není nula. / Úchylky výrobkové analýzy jsou samostatně v tabulkách 2/3 a přímo neuvolňují tavbové rozsahy. / Bez souhlasu kupujícího se nesmějí záměrně přidávat neuvedené prvky, kromě dokončení tavby.

Vysvětlení ověření

Byla ověřena tabulka D.2 původního textu normy a poznámky pod čarou

X6CrMo17-1 · EN 10263-5-2017

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
EN 10263-5-2017
Umístění v tabulce
Tabulka 3 a poznámky a–e

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Výchozí složení podle tabulky 3
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Podmínka pro obrobitelnost: S 0.015–0.030%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Podmínka pro svařitelnost: S 0.008–0.030%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Doporučení pro leštitelnost: S≤0.015%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0
Mo0.9 ~ 1.4

Meze použitelnosti

Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; výrobkové úchylky se řídí samostatně tabulkou 4. Podmínky síry pro obrábění, svařování a leštitelnost podle tabulky 3, poznámky b zůstávají odděleny, různé požadavky se nevnucují současně. Značky stabilizované Ti vyžadují 5×C≤Ti≤0.70%, propojení se musí ověřit podle naměřených C/Ti. Norma platí pro korozivzdorné oceli na pěchování a protlačování za studena; dodací stav, rozměry, povrch a mechanické vlastnosti stále vyžadují samostatné potvrzení. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené hodnoty nejsou nula.

Podmínky složení

Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; výrobkové úchylky se řídí samostatně tabulkou 4. Podmínky síry pro obrábění, svařování a leštitelnost podle tabulky 3, poznámky b zůstávají odděleny, různé požadavky se nevnucují současně. Značky stabilizované Ti vyžadují 5×C≤Ti≤0.70%, propojení se musí ověřit podle naměřených C/Ti. Norma platí pro korozivzdorné oceli na pěchování a protlačování za studena; dodací stav, rozměry, povrch a mechanické vlastnosti stále vyžadují samostatné potvrzení. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené hodnoty nejsou nula.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí složení podle tabulky 3

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0
Mo0.9 ~ 1.4

Podmínka pro obrobitelnost: S 0.015–0.030%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S0.015 ~ 0.03
Cr16.0 ~ 18.0
Mo0.9 ~ 1.4

Podmínka pro svařitelnost: S 0.008–0.030%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S0.008 ~ 0.03
Cr16.0 ~ 18.0
Mo0.9 ~ 1.4

Doporučení pro leštitelnost: S≤0.015%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0
Mo0.9 ~ 1.4

Je nutné vybrat podmíněnou větev

Ano

Vysvětlení ověření

Tabulka 3 anglického originálu a poznámky pod čarou byly ověřeny

X6CrMo17-1 · DIN EN 10263-5-2002

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
DIN EN 10263-5-2002
Umístění v tabulce
Tabulka2 a poznámky a–e; tabulka 3 slouží pouze jako podklad pro odchylky
Fyzická strana PDF
1、8、9

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0
Mo0.9 ~ 1.4

Meze použitelnosti

Skutečně se používá DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8, tabulka 2 a poznámky a–e. Výchozí tavbové složení wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku podle tabulky 3 jsou samostatné a nepřičítají se k výchozím tavbovým rozsahům. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; zbytkové prvky nesmějí poškodit vlastnosti a použití. Starší tabulka nepoužívá podmíněné požadavky na síru vydání 2017; možnosti obrobitelnosti / svařitelnosti / leštitelnosti novějšího vydání se nekopírují. Pro značky stabilizované Ti platí 5×C≤Ti≤0.70%, propojeně podle naměřeného C; na značky bez Ti se nepřenáší. Norma pro pěchování a protlačování za studena; skutečné dodávky, rozměry, dodací stav a vlastnosti je stále nutné potvrdit.

Podmínky složení

Skutečně použité DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8 tabulka 2 a poznámky a–e. / Výchozí tavbové složení wt%; výrobkové úchylky se řídí zvlášť tabulkou 3 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. / Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); zbytkové prvky nesmějí poškodit vlastnosti a použití. / Starší tabulka nepoužívá podmíněné obsahy síry z vydání 2017; novější volby pro obrábění / svařování / leštění se nekopírují. / Pro značky stabilizované Ti platí 5×C≤Ti≤0.70%, ověřuje se společně podle naměřeného C; nepoužívá se pro značky bez Ti. / Rozsah normy: pěchování a protlačování za studena; skutečné dodání, rozměry, dodací stav a vlastnosti nadále vyžadují potvrzení.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí hodnoty tavbové analýzy tabulky 2 staršího vydání

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0
Mo0.9 ~ 1.4

Vysvětlení ověření

Vizuální kontrola obálky staršího originálu, všech 19 značek tabulky 2 a poznámek pod čarou

X6CrMo17-1 · EN 10088-1-2005

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
EN 10088-1-2005
Umístění v tabulce
Tabulka 2 a poznámky a/b/c, všech 21 značek feritických korozivzdorných ocelí
Fyzická strana PDF
1、3、7、8

Zdrojový dokument

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Běžná horní mez síry podle tabulky 2; možnost pro dlouhé výrobky podle poznámky b nebyla zvolena.
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Poznámka b: Tyče, válcovaný drát, ocelový drát, profily, lesklé výrobky a odpovídající polotovary, S≤.030
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Poznámka b: Pro zlepšení obrobitelnosti se doporučuje a připouští S .015–.030
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Poznámka b: Pro zlepšení svařitelnosti se doporučuje a připouští S .008–.030
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Poznámka b: Pro leštitelnost se doporučuje S≤.015
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.0 ~ 18.0
Mo0.9 ~ 1.4

Meze použitelnosti

EN10088-1:2005, tabulka 2, hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; úplná tabulka 2 v oficiální ukázce převzetí SIST PDF8. Ukázka není úplnou normou. Poznámka a: Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; prázdné pole není nula a zbytková maxima se nedoplňují bez zdroje. Poznámka b platí pouze pro značky označené b; S se posuzuje podle zvoleného výrobku a požadovaných vlastností, nikoli jednotně pro celou tabulku. Propojená minima Ti/Nb/Zr a C/N se zachovávají samostatně. Neuvedená horní mez N se nedoplňuje nulou; bez naměřeného N nelze potvrdit příslušnou propojenou podmínku. Tato část je seznamem korozivzdorných ocelí; konkrétní dodací a mechanické požadavky se řídí příslušnou výrobkovou normou. Automaticky se nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena, dodávka ani rovnocennost národních vydání.

Podmínky složení

EN10088-1:2005, tabulka 2, licí / tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; úplná tabulka 2 na PDF8 oficiálního náhledu převzetí SIST. Náhled není úplná norma. / Poznámka a: neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); prázdné pole není nula a zbytkové horní meze se svévolně nedoplňují. / Poznámka b platí pouze pro značky označené b; S se zobrazuje odděleně podle vybraného výrobku a podmínek vlastností, nikoli pro celou tabulku. / Vázaná minima Ti/Nb/Zr a C/N jsou zachována samostatně; chybějící horní mez N se nenahrazuje nulou. Bez naměřeného N nelze potvrdit příslušnou vázanou podmínku. / Tato část je seznamem korozivzdorných ocelí; dodání konkrétního výrobku a mechanické požadavky se řídí příslušnou výrobkovou normou. Automaticky neprokazuje vhodnost pro pěchování za studena, dodání ani totožnost různých národních vydání.

Kombinovaná omezení

Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky

    Původní záznam podmíněné větve

    Běžná horní mez síry podle tabulky 2; možnost pro dlouhé výrobky podle poznámky b nebyla zvolena.

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
    Cr16.0 ~ 18.0
    Mo0.9 ~ 1.4

    Poznámka b: Tyče, válcovaný drát, ocelový drát, profily, lesklé výrobky a odpovídající polotovary, S≤.030

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
    Cr16.0 ~ 18.0
    Mo0.9 ~ 1.4

    Poznámka b: Pro zlepšení obrobitelnosti se doporučuje a připouští S .015–.030

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S0.015 ~ 0.03
    Cr16.0 ~ 18.0
    Mo0.9 ~ 1.4

    Poznámka b: Pro zlepšení svařitelnosti se doporučuje a připouští S .008–.030

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S0.008 ~ 0.03
    Cr16.0 ~ 18.0
    Mo0.9 ~ 1.4

    Poznámka b: Pro leštitelnost se doporučuje S≤.015

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
    Cr16.0 ~ 18.0
    Mo0.9 ~ 1.4

    Je nutné vybrat podmíněnou větev

    Ano

    Vysvětlení ověření

    Vizuální kontrola všech 21 řádků tabulky 2 oficiálního originálu a poznámek pod čarou; zachovávají se pouze výslovně uvedené možnosti stabilizace.

    X6CrMo17-1 · DIN EN 10263-5-2018

    Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

    Forma materiálu
    Záznam referenčních údajů
    Vysvětlení stavu původního záznamu
    Původní text normy byl ověřen
    Vydání normy
    DIN EN 10263-5:2018-02
    Umístění v tabulce
    Tabulka 3 a poznámky pod čarou a–e; odchylky kontrolní analýzy výrobku podle tabulky 4 je nutné ověřit samostatně.
    Fyzická strana PDF
    1、10、11
    Jednotka
    Hmotnostní podíl (wt%)
    Typ analýzy
    Tavbová analýza

    Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

    Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

    Výchozí složení podle tabulky 3
    IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Podmínka pro obrobitelnost: S 0.015–0.030%
    IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Podmínka pro svařitelnost: S 0.008–0.030%
    IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Doporučení pro leštitelnost: S≤0.015%
    IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
    CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

    Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
    Cr16.0 ~ 18.0
    Mo0.9 ~ 1.4

    Meze použitelnosti

    DIN EN 10263-5:2018-02 je německým vydáním EN 10263-5:2017; tento záznam byl ověřen podle tavbové analýzy a poznámek pod čarou tabulky 3 oficiálního německého vydání. Tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku samostatně podle tabulky 4. Podmínky obsahu síry pro obrobitelnost, svařitelnost a leštitelnost podle poznámky b tabulky 3 zůstávají oddělené; rozdílné požadavky se neukládají současně. Značky stabilizované Ti vyžadují 5×C≤Ti≤0.70% a propojené ověření podle naměřeného C/Ti. Norma je pro korozivzdorné oceli pro pěchování a protlačování za studena; dodací stav / rozměry / povrch / mechanické vlastnosti je stále nutné potvrdit samostatně. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené údaje se ve výpočtu nepovažují za nulu.

    Podmínky složení

    DIN EN 10263-5:2018-02 je německým vydáním EN 10263-5:2017; tento záznam byl ověřen podle tavbové analýzy a poznámek pod čarou tabulky 3 oficiálního německého vydání. Tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku samostatně podle tabulky 4. Podmínky obsahu síry pro obrobitelnost, svařitelnost a leštitelnost podle poznámky b tabulky 3 zůstávají oddělené; rozdílné požadavky se neukládají současně. Značky stabilizované Ti vyžadují 5×C≤Ti≤0.70% a propojené ověření podle naměřeného C/Ti. Norma je pro korozivzdorné oceli pro pěchování a protlačování za studena; dodací stav / rozměry / povrch / mechanické vlastnosti je stále nutné potvrdit samostatně. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené údaje se ve výpočtu nepovažují za nulu.

    Původní záznam podmíněné větve

    Výchozí složení podle tabulky 3

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
    Cr16.0 ~ 18.0
    Mo0.9 ~ 1.4

    Podmínka pro obrobitelnost: S 0.015–0.030%

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S0.015 ~ 0.03
    Cr16.0 ~ 18.0
    Mo0.9 ~ 1.4

    Podmínka pro svařitelnost: S 0.008–0.030%

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S0.008 ~ 0.03
    Cr16.0 ~ 18.0
    Mo0.9 ~ 1.4

    Doporučení pro leštitelnost: S≤0.015%

    PrvekPožadavky na složení
    C≤ 0.08 (dolní mez neuvedena)
    Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
    P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
    S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
    Cr16.0 ~ 18.0
    Mo0.9 ~ 1.4

    Je nutné vybrat podmíněnou větev

    Ano

    Vysvětlení ověření

    Ověření řádku 18 tabulky 3 a poznámek a–e oficiálního německého vydání DIN EN 10263-5:2018-02; přebírá EN 10263-5:2017.
    WhatsApp Technický dotaz →
    Použití obrázků a obsahu · Creation Group