← Zpět na předchozí stranuKatalog značek materiálů

X5CRNIMO 17-12-2 — Údaje o materiálu

Počet zdrojových záznamů: 2. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.

Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.

Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro X5CRNIMO 17-12-2 →

Posouzení požadavků na materiál

Hledáte materiál X5CRNIMO 17-12-2?

Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.

Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.

Prohlédnout výrobky a možnosti zpracování

X5CrNiMo 17-12-2 · DIN EN 10263-5-2002

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
DIN EN 10263-5-2002
Umístění v tabulce
Tabulka2 a poznámky a–e; tabulka 3 slouží pouze jako podklad pro odchylky
Fyzická strana PDF
1、8、9

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.07 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 18.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 13.0
N≤ 0.11 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Původní web označoval DIN EN 10263-5-2018, ale složení záznamu bylo skutečně ověřeno podle DIN EN 10263-5-2002. Nyní je podle původních důkazů uvedeno vydání 2002; vydání 2018 viz samostatné úplné tabulkové záznamy. Skutečně použito DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8, tabulka 2 a poznámky a–e. Výchozí tavbové složení wt%; výrobkové úchylky se řídí samostatně tabulkou 3 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; zbytkové prvky nesmějí zhoršit vlastnosti a použití. Stará tabulka nepoužívá podmíněná pravidla síry vydání 2017, novější možnosti pro obrábění / svařování / leštitelnost se nekopírují. Značky stabilizované Ti mají 5×C≤Ti≤0.70%, propojení se ověřuje podle naměřeného C; značky bez Ti tuto podmínku nepřebírají. Rozsah normy je pěchování a protlačování za studena; skutečná dodávka, rozměry, dodací stav a vlastnosti stále vyžadují potvrzení.

Podmínky složení

Skutečně použité DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8 tabulka 2 a poznámky a–e. / Výchozí tavbové složení wt%; výrobkové úchylky se řídí zvlášť tabulkou 3 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. / Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); zbytkové prvky nesmějí poškodit vlastnosti a použití. / Starší tabulka nepoužívá podmíněné obsahy síry z vydání 2017; novější volby pro obrábění / svařování / leštění se nekopírují. / Pro značky stabilizované Ti platí 5×C≤Ti≤0.70%, ověřuje se společně podle naměřeného C; nepoužívá se pro značky bez Ti. / Rozsah normy: pěchování a protlačování za studena; skutečné dodání, rozměry, dodací stav a vlastnosti nadále vyžadují potvrzení.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí hodnoty tavbové analýzy tabulky 2 staršího vydání

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.07 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 18.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 13.0
N≤ 0.11 (dolní mez neuvedena)
Cu≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)

Vysvětlení ověření

Původní web uváděl DIN EN 10263-5-2018; složení tohoto záznamu bylo skutečně ověřeno podle DIN EN 10263-5-2002. Podle původních důkazů je nyní označeno jako vydání 2002; vydání 2018 viz samostatný záznam celé tabulky.

X5CrNiMo 17-12-2 · DIN EN 10269-2014

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Podklad pro složení podle použité normy byl ověřen
Vydání normy
EN 10269-2013
Umístění v tabulce
Tabulka 1 a poznámky a–c

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Výchozí obsah síry podle tabulky 1
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Dohodnuto při poptávce a objednání pro zlepšení obrobitelnosti: S 0.015–0.030%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Dohodnuto při poptávce a objednání pro svařitelnost: S 0.008–0.030%
IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.07 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 18.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 13.0
N≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

DIN EN 10269:2014-02 přebírá EN 10269:2013; složení tohoto záznamu vychází z EN 10269:2013, tabulky 1 a poznámek pod čarou; skutečně čteným zdrojem je oficiální převzetí BS. Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; úchylky výrobkové analýzy se ověřují samostatně podle tabulky 2. Dohoda o síře podle tabulky 1, poznámky b platí pouze pro značky označené b; výchozí rozsah a rozsahy pro obrábění / svařování se rozlišují. Norma zahrnuje oceli a slitiny niklu pro spojovací součásti používané za vysokých a nízkých teplot; automaticky nepotvrzuje vhodnost všech značek či dodacích stavů pro pěchování za studena. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené hodnoty se nepovažují za nulu.

Podmínky složení

Tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; úchylky výrobkové analýzy ověřit zvlášť v tabulce 2. / Dohoda o obsahu síry podle tabulky 1, poznámky b platí pouze pro značky označené b; výchozí rozsah a rozsahy pro obrábění / svařování jsou odděleny. / Norma zahrnuje oceli a niklové slitiny pro spojovací součásti za vysokých i nízkých teplot; nelze automaticky předpokládat vhodnost všech značek či dodacích stavů pro pěchování za studena. / Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); nestanovený obsah není nula.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí obsah síry podle tabulky 1

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.07 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 18.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 13.0
N≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)

Dohodnuto při poptávce a objednání pro zlepšení obrobitelnosti: S 0.015–0.030%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.07 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S0.015 ~ 0.03
Cr16.5 ~ 18.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 13.0
N≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)

Dohodnuto při poptávce a objednání pro svařitelnost: S 0.008–0.030%

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.07 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S0.008 ~ 0.03
Cr16.5 ~ 18.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 13.0
N≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)

Je nutné vybrat podmíněnou větev

Ano

Vysvětlení ověření

Vztah převzetí a původní složení tabulky 1 odpovídající normy EN byly ověřeny; úplný hlavní text DIN nebyl ověřen po jednotlivých stranách.
WhatsApp Technický dotaz →
Použití obrázků a obsahu · Creation Group