← Zpět na předchozí stranuKatalog značek materiálů

SWRH32 — Údaje o materiálu

Počet zdrojových záznamů: 5. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.

Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.

Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SWRH32 →

Posouzení požadavků na materiál

Hledáte materiál SWRH32?

Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.

Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.

Prohlédnout výrobky a možnosti zpracování

SWRH32 · JIS G 3506-2024

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Uhlíková ocel
Podkategorie
Uhlíková ocel
Forma materiálu
Válcovaný drát z vysokouhlíkové oceli; použitelné další zpracování a dohodnuté dodací podmínky viz vysvětlení
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
JIS G 3506:2024
Umístění v tabulce
Článek 4 / tabulka 1; článek 6 / tabulka 2 a poznámka; příloha JA.1
Fyzická strana PDF
1、5、6、7、11
Jednotka
Hmotnostní podíl (wt%)
Typ analýzy
Tavbová analýza

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.

Výchozí rozsah tavbové analýzy podle tabulky 2
IIW / CEV:0.3400–0.4600 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Cr, Mo, V, Ni, Cu CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.3100–0.4017 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Cu, Cr, Ni, Mo, V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.3200–0.4200 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, Cr, Cu, Ni CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
JA.1: Pouze na základě dohody dodavatele s odběratelem se rozsah C na obou koncích zúží směrem dovnitř o 0.01 procentního bodu (dolní mez se zvýší a horní mez se sníží)
IIW / CEV:0.3500–0.4500 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Cr, Mo, V, Ni, Cu CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.3200–0.3917 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Cu, Cr, Ni, Mo, V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.3300–0.4100 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, Cr, Cu, Ni CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C0.29 ~ 0.36
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.3 ~ 0.6
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Podle oficiálního japonského původního textu JIS G3506:2024, tabulek 1/2 a normativní přílohy JA; tavbová analýza, hmotnostní podíly wt%. Platí pro válcovaný drát k dalšímu zpracování na tvrdý ocelový drát, drát kalený v oleji a popouštěný, drát pro předpjatý beton, pozinkovaná lana, ocelová lana a další výrobky; nezahrnuje válcovaný drát pro pianový drát ani mostní kabely. Automaticky nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani záruku dodávky společnosti. Výchozí chemický rozsah tabulky 2 zůstává oddělen od zúženého rozsahu C podle JA.1, který vyžaduje dohodu dodavatele a odběratele. Obě krajní meze dohodnutého rozsahu se posunou dovnitř o 0.01 procentního bodu, nikoli automaticky ve výchozím rozsahu. Legující prvky neuvedené v tabulce 2 se nesmějí záměrně přidávat kromě dokončení tavby; nestanovené hodnoty nejsou nula a nepoužívají se k úplnému výpočtu uhlíkového ekvivalentu. Článek 9 obvykle nestanoví pevné mechanické vlastnosti. Pouze při dohodnuté cílové pevnosti v tahu a odpovídajícím dohodnutém dodacím stavu se ověřuje podle JA.3/JA.4. ±100/±120MPa v tabulce JA.1 je dovolená úchylka kolem dohodnutého cíle, nikoli absolutní rozsah skutečného Rm ani náhrada cílové hodnoty. 7.1 požaduje průměrnou celkovou hloubku oduhličení ≤0.20mm; podle JA.2 ji lze dohodou zpřísnit na ≤0.15mm. Průměrná celková hloubka není maximální hloubka jediného zorného pole a přijetí dohodnuté hodnoty se potvrzuje samostatně. Velikost austenitického zrna a meze nekovových vměstků předepisuje objednatel a potvrzuje dohoda podle 7.2; samotná značka neurčuje hodnocení. Standardní průměry tabulky 3 jsou 5.5, 6, 6.4, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 12, 13, 14 a 15mm. Tabulka 4≤15mm: Dovolená úchylka průměru ±0.40mm, ovalita ≤0.64mm; >15mm vyžaduje dohodu, bez extrapolace. Kontrola, odběr vzorků, rozměry, povrch a jiné podmínky výrobkové normy se ověřují samostatně. Vztah k řadě ISO16120 je modifikované převzetí, nikoli automatická zaměnitelnost značek.

Podmínky složení

Podle oficiálního japonského původního textu JIS G3506:2024, tabulek 1/2 a normativní přílohy JA; tavbová analýza, hmotnostní podíly wt%. Platí pro válcovaný drát k dalšímu zpracování na tvrdý ocelový drát, drát kalený v oleji a popouštěný, drát pro předpjatý beton, pozinkovaná lana, ocelová lana a další výrobky; nezahrnuje válcovaný drát pro pianový drát ani mostní kabely. Automaticky nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani záruku dodávky společnosti. Výchozí chemický rozsah tabulky 2 zůstává oddělen od zúženého rozsahu C podle JA.1, který vyžaduje dohodu dodavatele a odběratele. Obě krajní meze dohodnutého rozsahu se posunou dovnitř o 0.01 procentního bodu, nikoli automaticky ve výchozím rozsahu. Legující prvky neuvedené v tabulce 2 se nesmějí záměrně přidávat kromě dokončení tavby; nestanovené hodnoty nejsou nula a nepoužívají se k úplnému výpočtu uhlíkového ekvivalentu. Článek 9 obvykle nestanoví pevné mechanické vlastnosti. Pouze při dohodnuté cílové pevnosti v tahu a odpovídajícím dohodnutém dodacím stavu se ověřuje podle JA.3/JA.4. ±100/±120MPa v tabulce JA.1 je dovolená úchylka kolem dohodnutého cíle, nikoli absolutní rozsah skutečného Rm ani náhrada cílové hodnoty. 7.1 požaduje průměrnou celkovou hloubku oduhličení ≤0.20mm; podle JA.2 ji lze dohodou zpřísnit na ≤0.15mm. Průměrná celková hloubka není maximální hloubka jediného zorného pole a přijetí dohodnuté hodnoty se potvrzuje samostatně. Velikost austenitického zrna a meze nekovových vměstků předepisuje objednatel a potvrzuje dohoda podle 7.2; samotná značka neurčuje hodnocení. Standardní průměry tabulky 3 jsou 5.5, 6, 6.4, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 12, 13, 14 a 15mm. Tabulka 4≤15mm: Dovolená úchylka průměru ±0.40mm, ovalita ≤0.64mm; >15mm vyžaduje dohodu, bez extrapolace. Kontrola, odběr vzorků, rozměry, povrch a jiné podmínky výrobkové normy se ověřují samostatně. Vztah k řadě ISO16120 je modifikované převzetí, nikoli automatická zaměnitelnost značek.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí rozsah tavbové analýzy podle tabulky 2

PrvekPožadavky na složení
C0.29 ~ 0.36
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.3 ~ 0.6
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)

JA.1: Pouze na základě dohody dodavatele s odběratelem se rozsah C na obou koncích zúží směrem dovnitř o 0.01 procentního bodu (dolní mez se zvýší a horní mez se sníží)

PrvekPožadavky na složení
C0.3 ~ 0.35
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.3 ~ 0.6
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Nutná dohoda
Ano

Je nutné vybrat podmíněnou větev

Ano

Vysvětlení ověření

Tabulka 2 normy JIS G3506:2024 a dohodnuté podmínky JA byly ověřeny; zvolte výchozí nebo dohodnutý rozsah uhlíku.

SWRH32 · JIS G 3506-2004

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Uhlíková ocel
Forma materiálu
Válcovaný drát z vysokouhlíkové oceli
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
JIS G 3506:2004
Umístění v tabulce
Článek 3/4, tabulka 1 hlavního textu a poznámky
Fyzická strana PDF
4、5
Jednotka
Hmotnostní podíl (wt%)
Typ analýzy
Tavbová analýza

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV:0.3400–0.4600 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Cr, Mo, V, Ni, Cu CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.3100–0.4017 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Cu, Cr, Ni, Mo, V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.3200–0.4200 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, Cr, Cu, Ni CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.29 ~ 0.36
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.3 ~ 0.6
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

JIS G 3506:2004, anglický originál, článek 3/4, tabulka 1 uvádí válcovaný drát z vysokouhlíkové oceli SWRH32. Tento záznam je tavbová analýza historického vydání 2004 v hmotnostních podílech wt%; eviduje se odděleně od vydání 2024 a nelze z něj odvozovat současné dodávky. Poznámka tabulky 1 umožňuje pouze dohodou obou stran zúžit dolní a horní mez C každou směrem dovnitř o 0.01 procentního bodu; výchozí rozsah se automaticky nezužuje. Článek 5.1 stanovuje průměrnou celkovou hloubku oduhličení ≤0.20mm, zkoušku lze vynechat, pokud ji kupující zvlášť nepožaduje. Dohodnuté zvláštní požadavky na jakost a velikost zrna / vměstky je nutné ověřit samostatně. Válcovaný drát podle této normy není automaticky drátem pro pěchování za studena ani zárukou vlastností hotového výrobku.

Podmínky složení

Výchozí rozsah C z tabulky 1 je uveden výše; zúžení dolní i horní meze C každé o 0.01 procentního bodu se použije pouze po dohodě obou stran. / 5.1: průměrná celková hloubka oduhličení ≤0.20mm; bez zvláštního požadavku kupujícího lze tuto kontrolu vynechat.

Vysvětlení ověření

Kontrola všech 21 řádků tabulky 1 hlavního textu anglického originálu JIS G 3506:2004 po jednotlivých buňkách

SWRH32 · Katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3 / JIS G3506-2004

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Uhlíková ocel
Podkategorie
Uhlíková ocel
Forma materiálu
Válcovaný drát
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text výrobce byl ověřen
Vydání dokumentu
Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; autorská práva uvedená na obálce 2008
Název dokumentu
Válcovaný drát Nippon Steel
Umístění v tabulce
Tištěná strana 13, index tabulky 3
Fyzická strana PDF
8
Jednotka
Hmotnostní podíl (%)
Typ analýzy
Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
Výrobce
NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

IIW / CEV:0.3400–0.4600 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Cr, Mo, V, Ni, Cu CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.3100–0.4017 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Cu, Cr, Ni, Mo, V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.3200–0.4200 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, Cr, Cu, Ni CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.29 ~ 0.36
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.3 ~ 0.6
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Historický katalog drátu Nippon Steel EXE203 2008.3, PDF strana 8 / tištěná strana 13, JIS G3506-2004. Původní katalog v této tabulce neurčuje typ analýzy. Rozsahy výrobce nejsou normovými zaručenými hodnotami ani naměřenými výsledky konkrétní tavby či dávky a nepotvrzují dodávku společnosti. Podmínka: Dohodou lze dolní mez rozsahu C zvýšit o 0.01 a horní mez snížit o 0.01 procentního bodu; zobrazuje se původní tabulkový rozsah bez automatického zúžení.

Podmínky složení

Původní katalog uvádí hmotnostní podíly v %, historické podklady výrobce 2008.3; názvy a vydání citovaných norem jsou zachovány podle originálu, neznamená to získání a ověření oficiálního textu těchto norem. / Pomlčka ani prázdné pole nejsou 0; tato dávka ověřuje pouze chemické složení, mechanické vlastnosti a skutečné dodání je nutné ověřit zvlášť podle podmínek. / Po dohodě lze dolní mez rozsahu C zvýšit o 0.01 a horní mez snížit o 0.01 procentního bodu; zobrazuje se původní tabulkový rozsah a automaticky se nezužuje.

Vysvětlení ověření

Skupinové tabulky byly rozvinuty v plném rozsahu a ověřeny podle původních obrazů a poznámek; běžné prvky, zbytkové prvky a podmíněné prvky jsou odděleny. Neúplné tabulky přípon základních ocelí byly vyloučeny.

SWRH32 · Katalog tyčí a válcovaného drátu China Steel Corporation 2014-C1 / 7.1.6 JIS G3506 (vydání citované normy není uvedeno)

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Uhlíková ocel
Podkategorie
Uhlíková ocel
Forma materiálu
Tyče a válcovaný drát
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text výrobce byl ověřen
Vydání dokumentu
CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (výslovně uvedeno na zadní straně obálky)
Název dokumentu
Příručka výrobků z tyčí a válcovaného drátu „Bars & Wire Rods“
Umístění v tabulce
7.1.6 JIS G3506 (vydání není uvedeno)
Fyzická strana PDF
14
Jednotka
Hmotnostní podíl (%)
Typ analýzy
Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
Výrobce
CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (Tchaj-wan)

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.

IIW / CEV:0.3400–0.4600 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Cr, Mo, V, Ni, Cu CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.3100–0.4017 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Cu, Cr, Ni, Mo, V, B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.3200–0.4200 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, Cr, Cu, Ni CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.29 ~ 0.36
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.3 ~ 0.6
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

Katalog tyčí a drátu China Steel CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, PDF strana 14 / tištěná strana 12, 7.1.6 JIS G3506 (vydání neuvedeno). Původní katalog v této tabulce neurčuje typ analýzy. Historické rozsahy výrobce nejsou normovými zaručenými hodnotami ani naměřenými výsledky konkrétní tavby či dávky a nepotvrzují dodávku společnosti. Podmínka: Dohodou lze zúžit rozsah C posunutím obou krajních mezí dovnitř o 0.01 procentního bodu; nyní zůstává hlavní tabulka.

Podmínky složení

Historický katalog výrobce 2014-C1, tyče / drát; chybějící roky citovaných norem se nedoplňují z jiného katalogu a katalog není povýšen na oficiální text normy. / Pomlčka a prázdné pole nejsou nula; dostupné složení neznamená úplnost ani platnost vzorce. Mechanické vlastnosti a dodání ověřit zvlášť. / Po dohodě lze obě meze rozsahu C zúžit každou o 0.01 procentního bodu; nyní zůstává hlavní tabulka.

Vysvětlení ověření

Ve všech 28 tabulkách katalogu byla obnovena geometrie sloučených buněk bez chybějících buněk; záznam podle původních obrazů, pokračujících stran a poznámek. Sporné podmínky zůstávají odloženy.

SWRH32 · JIS G 3506-1996

Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy

Kategorie materiálu
Uhlíková ocel
Forma materiálu
Válcovaný drát z vysokouhlíkové oceli
Stav ověření
Referenční údaje, původní text není ověřen
Vydání normy
JIS G 3506—1996 (čínský naskenovaný překlad)
Umístění v tabulce
Článek 2/3, tabulka 1, její pokračování a poznámky
Fyzická strana PDF
1、2
Jednotka
Hmotnostní podíl (wt%)
Typ analýzy
Tavbová analýza (formulace překladu)

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: Podklad pro složení dosud nebyl ověřen; uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se zatím nepočítá
Pcm (Ito–Bessyo): Podklad pro složení dosud nebyl ověřen; uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se zatím nepočítá
CET: Podklad pro složení dosud nebyl ověřen; uhlíkový ekvivalent pro rozsah podle normy se zatím nepočítá

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.29 ~ 0.36
Si0.15 ~ 0.35
Mn0.3 ~ 0.6
P≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)

Meze použitelnosti

JIS G 3506—1996, čínský naskenovaný překlad, tabulka 1 hlavního textu uvádí válcovaný drát z vysokouhlíkové oceli SWRH32. Jde o kontrolu jednotlivých řádků staršího překladu; oficiální japonský originál stále chybí. Zachovává se stav orientačního ověření, nejde o tvrzení ověření originálu ani současných dodávek. Poznámka tabulky 1: Dolní a horní mez C se každá zužuje směrem dovnitř o 0.01 procentního bodu pouze dohodou dodavatele s odběratelem. Článek 4.1 čínského překladu uvádí průměrnou hloubku oduhličení označenou jako úplnou ≤0.20mm; přesný odborný význam tohoto označení není bez japonského originálu potvrzen a nepřebírá se z jiného vydání. Zkoušku lze vynechat, pokud ji kupující nepožaduje; meze velikosti zrna a vměstků se řídí dohodou.

Podmínky složení

Zúžení dolní i horní meze C každé o 0.01 procentního bodu se použije pouze po dohodě; výchozí rozsah se nezužuje. / 4.1: průměrná celková hloubka oduhličení ≤0.20mm; bez požadavku kupujícího lze kontrolu vynechat.

Vysvětlení ověření

Vizuální kontrola 21 řádků tabulky 1 hlavního textu na dvou stranách čínského naskenovaného překladu 1996; původní japonské vydání je nutné ověřit.
WhatsApp Technický dotaz →
Použití obrázků a obsahu · Creation Group