SUJ3 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 2. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SUJ3 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál SUJ3?
Související katalogové informace jsou k dispozici. Uvítáme také nové požadavky na materiál a zpracování. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
SUJ3 · JIS G4805
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Ocel pro tváření za studena
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Referenční záznam přepisu normy
- Vydání normy
- JIS G 4805:2008
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.4 ~ 0.7 |
| Mn | 0.9 ~ 1.15 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
JIS G 4805:2008; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %; poznámky pod tabulkou a podmínky použitelnosti viz původní stránka. Tento záznam se týká drátu válcovaného za tepla, podle poznámky a platí Cu≤0.20%; pro jiné výrobky je horní mez 0.25%. Web neuvádí vydání; záznam se zobrazuje podle vydání zdroje, bez potvrzení použitelnosti pro smlouvu.
Vysvětlení ověření
Zdroj normy: JIS G 4805:2008 · Tabulka 1Zobrazit související produkt →SUJ3 · JIS G 4805:2008
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Podkategorie
- Vysokouhlíková chromová ložisková ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G 4805:2008
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1 a poznámky a–d; 4c
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Válcovaný drát, tavbová analýza, tabulka 1, poznámka a, Cu≤0.20%
Ocelové výrobky kromě válcovaného drátu, tavbová analýza, tabulka 1, poznámka a, Cu≤0.25%
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.4 ~ 0.7 |
| Mn | 0.9 ~ 1.15 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Tabulka 1, tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Poznámka a: Ni/Cu každý ≤0.25%, pro válcovaný drát Cu≤0.20%. Poznámka b: Kromě dezoxidace se nestanovené prvky bez dohody obou stran nesmějí záměrně přidávat; dohodou lze dovolit přídavky mimo tabulku do 0.25%, nikoli obecné zaručené maximum všech zbytkových prvků. Poznámka c: Při výrobkové analýze předepsané odběratelem se zkouší podle 14.1, dovolené úchylky viz JIS G0321, tabulka 4. Tavbové meze nejsou výrobkové úchylky. Poznámka d: Nečistota Mo u SUJ2/3 ≤0.08%. Podle 4c se obvykle žíhá na globulární karbidy, na předepsání objednatele lze žíhání vynechat; výrobní stav sám neprokazuje vhodnost všech součástí pro pěchování za studena.
Podmínky složení
Tabulka 1, tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Poznámka a: Ni/Cu každý ≤0.25%, pro válcovaný drát Cu≤0.20%. Poznámka b: Kromě dezoxidace se nestanovené prvky bez dohody obou stran nesmějí záměrně přidávat; dohodou lze dovolit přídavky mimo tabulku do 0.25%, nikoli obecné zaručené maximum všech zbytkových prvků. Poznámka c: Při výrobkové analýze předepsané odběratelem se zkouší podle 14.1, dovolené úchylky viz JIS G0321, tabulka 4. Tavbové meze nejsou výrobkové úchylky. Poznámka d: Nečistota Mo u SUJ2/3 ≤0.08%. Podle 4c se obvykle žíhá na globulární karbidy, na předepsání objednatele lze žíhání vynechat; výrobní stav sám neprokazuje vhodnost všech součástí pro pěchování za studena.
Původní záznam podmíněné větve
Válcovaný drát, tavbová analýza, tabulka 1, poznámka a, Cu≤0.20%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.4 ~ 0.7 |
| Mn | 0.9 ~ 1.15 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
Ocelové výrobky kromě válcovaného drátu, tavbová analýza, tabulka 1, poznámka a, Cu≤0.25%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.95 ~ 1.1 |
| Si | 0.4 ~ 0.7 |
| Mn | 0.9 ~ 1.15 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |