SCM435H2RCH — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 1. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SCM435H2RCH →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál SCM435H2RCH?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
SCM435H2RCH · JIS G 3509-1-2021
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Podkategorie
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Výchozí válcovaný drát z nízkolegované oceli pro pěchování za studena; JA.1 je zvláštní označení prokalitelnosti dohodou.
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G 3509-1:2021
- Umístění v tabulce
- Článek 4 / tabulka 1; článek 6 / tabulka 2 včetně poznámky o zbytkové Cu; příloha JA.1, podmíněné označení přebírá složení HRCH
- Fyzická strana PDF
- 6、7、8、36、37、38
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.55 ~ 0.95 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.85 ~ 1.25 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 0.15 ~ 0.35 |
Meze použitelnosti
Podle tabulek 1/2 oficiálního japonského původního vydání JIS G3509-1:2021, hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; jde o výchozí válcovaný drát, nikoli automaticky stejné dodací vlastnosti či dodávku zpracovaného drátu WCH. Běžné RCH, prokalitelnostně zaručené HRCH a dohodnuté H1/H2 se vedou samostatně. Chemické rozsahy tříd H používají vlastní řádky tohoto vydání, nikoli automatické rozšíření běžného složení. Celá tabulka má Cu≤0.30%; pomlčka u Mo ani neuvedené prvky se nedoplňují 0 a záměrně se nepřidávají pro jiné účely než dokončení tavby. Přídavek Al pro zjemnění zrna vyžaduje dohodu. Výchozí Si je 0.15—0.35%; dolní mez pod 0.15% platí pouze dohodou. Zachován je výchozí rozsah a dohodnuté Si se ověřuje podle skutečných hodnot. Úchylky výrobkové analýzy se ověřují samostatně podle odkazované JIS G0321, tabulky 4; tavbové meze nejsou mezemi výrobkové analýzy. Průměrná hloubka oduhličení podle 7.1 platí pouze při předepsání kupujícím: Pro d≤15mm jsou ferritická / celková hloubka ≤0.02/0.12mm, pro 15<d≤25mm ≤0.02/0.15mm, pro 25<d≤32mm ≤0.02/0.20mm, pro 32<d≤40mm ≤0.03/0.25mm, pro 40<d≤50mm ≤0.03/0.30mm; d>50mm podle dohody. Nekovové vměstky podle 7.2 platí pouze při předepsání kupujícím, podle tabulky 4 tohoto vydání a příslušné metody čistoty JIS G0555, nikoli automaticky jako ASTM E45. Výchozí hloubka povrchových vad je ≤0.10mm; přísnější povrch a rozměrová přesnost vyžadují dohodu. Tato značka je zvláštním označením prokalitelnosti normativní přílohy JA.1, které vyžaduje dohodu. H1 představuje horních 75% příslušného pásma HRCH, H2 dolních 75%, nikoli číslo ohřívacího postupu ani pevnou dodací tvrdost. Složení používá příslušné HRCH tabulky 2 tohoto vydání; dolní a horní meze prokalitelnosti po jednotlivých vzdálenostech dosud čekají na zápis, samotné složení nepotvrzuje záruku H1/H2.
Podmínky složení
Podle tabulek 1/2 oficiálního japonského původního vydání JIS G3509-1:2021, hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; jde o výchozí válcovaný drát, nikoli automaticky stejné dodací vlastnosti či dodávku zpracovaného drátu WCH. Běžné RCH, prokalitelnostně zaručené HRCH a dohodnuté H1/H2 se vedou samostatně. Chemické rozsahy tříd H používají vlastní řádky tohoto vydání, nikoli automatické rozšíření běžného složení. Celá tabulka má Cu≤0.30%; pomlčka u Mo ani neuvedené prvky se nedoplňují 0 a záměrně se nepřidávají pro jiné účely než dokončení tavby. Přídavek Al pro zjemnění zrna vyžaduje dohodu. Výchozí Si je 0.15—0.35%; dolní mez pod 0.15% platí pouze dohodou. Zachován je výchozí rozsah a dohodnuté Si se ověřuje podle skutečných hodnot. Úchylky výrobkové analýzy se ověřují samostatně podle odkazované JIS G0321, tabulky 4; tavbové meze nejsou mezemi výrobkové analýzy. Průměrná hloubka oduhličení podle 7.1 platí pouze při předepsání kupujícím: Pro d≤15mm jsou ferritická / celková hloubka ≤0.02/0.12mm, pro 15<d≤25mm ≤0.02/0.15mm, pro 25<d≤32mm ≤0.02/0.20mm, pro 32<d≤40mm ≤0.03/0.25mm, pro 40<d≤50mm ≤0.03/0.30mm; d>50mm podle dohody. Nekovové vměstky podle 7.2 platí pouze při předepsání kupujícím, podle tabulky 4 tohoto vydání a příslušné metody čistoty JIS G0555, nikoli automaticky jako ASTM E45. Výchozí hloubka povrchových vad je ≤0.10mm; přísnější povrch a rozměrová přesnost vyžadují dohodu. Tato značka je zvláštním označením prokalitelnosti normativní přílohy JA.1, které vyžaduje dohodu. H1 představuje horních 75% příslušného pásma HRCH, H2 dolních 75%, nikoli číslo ohřívacího postupu ani pevnou dodací tvrdost. Složení používá příslušné HRCH tabulky 2 tohoto vydání; dolní a horní meze prokalitelnosti po jednotlivých vzdálenostech dosud čekají na zápis, samotné složení nepotvrzuje záruku H1/H2.