SCM435H — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 5. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SCM435H →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál SCM435H?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
SCM435H · JIS G 4052-2008
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G 4052-2008
- Umístění v tabulce
- Tabulka 2 a poznámka a/b, článek 1/5
- Fyzická strana PDF
- 3、5
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.55 ~ 0.95 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.85 ~ 1.25 |
| Mo | 0.15 ~ 0.35 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
JIS G4052:2008, oficiální japonský původní text, tabulka 2 a poznámky a/b; hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. H v označení značek znamená zaručené pásmo prokalitelnosti; značky se neslučují se značkami bez H. Tabulka 2, poznámka a: zbytkové Cu≤.30% pro všechny značky; pro neuvedené prvky jako Mo se nevytváří jednotná horní mez ani se nepovažují za nulu. Poznámka b: Při dohodě obou stran o výrobkové analýze se zkouší podle 8.1, dovolené úchylky podle JIS G0321, tabulky 4; nepřičítají se k výchozím tavbovým rozsahům. Jde o konstrukční ocel tvářenou za tepla, například válcováním či kováním, obvykle dále kovanou, obráběnou a tepelně zpracovanou; složení samo nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani dodávku. Tabulky prokalitelnosti 10–33, velikost austenitického zrna a jiné technické podmínky se ověřují samostatně; tato úprava doplňuje chemické složení.
Podmínky složení
JIS G4052:2008, oficiální japonský původní text, tabulka 2 a poznámky a/b; hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. H v označení značek znamená zaručené pásmo prokalitelnosti; značky se neslučují se značkami bez H. Tabulka 2, poznámka a: zbytkové Cu≤.30% pro všechny značky; pro neuvedené prvky jako Mo se nevytváří jednotná horní mez ani se nepovažují za nulu. Poznámka b: Při dohodě obou stran o výrobkové analýze se zkouší podle 8.1, dovolené úchylky podle JIS G0321, tabulky 4; nepřičítají se k výchozím tavbovým rozsahům. Jde o konstrukční ocel tvářenou za tepla, například válcováním či kováním, obvykle dále kovanou, obráběnou a tepelně zpracovanou; složení samo nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani dodávku. Tabulky prokalitelnosti 10–33, velikost austenitického zrna a jiné technické podmínky se ověřují samostatně; tato úprava doplňuje chemické složení.
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola všech 24 značek tabulky 2 japonského originálu a poznámek pod čarouSCM435H · Q/320582 SGY503-2024 (vydání 1)
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Ocel pro pěchování za studena
- Podkategorie
- Ocel pro pěchování za studena
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- Vydání 1 z roku 2024; vydáno 2024-04-26, účinné od 2024-05-01
- Název dokumentu
- Ocelový válcovaný drát válcovaný za tepla pro pěchování automobilových spojovacích prvků za studena
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1
- Fyzická strana PDF
- 6
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Výrobce
- Jiangsu Shagang Group Co., Ltd.
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.33 ~ 0.38 |
| Si | 0.15 ~ 0.3 |
| Mn | 0.6 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.015 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.015 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |
| Ni | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shagang Q/320582 SGY503-2024 (vydání 1), tabulka 1, řádek 49 (strana 6 souboru PDF), tavbová analýza wt%. Původní značky a hodnoty tohoto vydání se zobrazují samostatně. Objednávku a skutečnou dodávku je nutné potvrdit samostatně; nejde o příslib dodávky Creation Group.
Podmínky složení
Vydání 1 z roku 2024, tabulka 1, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; pomlčky nejsou nula. / Článek 6.1.3: zbytkové Cr≤0.20%, Ni≤0.20%, Cu≤0.20%, Mo≤0.05%; zvláštní ustanovení tabulky 1 se řídí příslušnou značkou. / AlT je dolní mez celkového hliníku, B má vlastní sloupec, Ti, V apod. jsou v poznámkách; přípony značek přesně podle tabulky tohoto vydání. / Tabulka 2: kyslík ≤30×10⁻⁶, dusík ≤70×10⁻⁶; nebyly sloučeny s poli legujících prvků v hmotnostních podílech wt%. / Naměřená tvrdost a mechanické údaje podle 6.10/6.11 nejsou podkladem dodání, všeobecné vlastnosti nebyly doplněny.
Vysvětlení ověření
Z původní tabulky 1 výrobce, rok 2024, vydání 1, byl přímo extrahován černý text a porovnán řádek po řádku. Modrý veřejný vodoznak byl vyloučen z extrahované vrstvy.SCM435H · Katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3 / JIS G4052-2003
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Podkategorie
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; autorská práva uvedená na obálce 2008
- Název dokumentu
- Válcovaný drát Nippon Steel
- Umístění v tabulce
- Tištěná strana 18, index tabulky 0
- Fyzická strana PDF
- 11
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (%)
- Typ analýzy
- Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
- Výrobce
- NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.55 ~ 0.95 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.85 ~ 1.25 |
| Mo | 0.15 ~ 0.35 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Historický katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3, strana 11 souboru PDF / tištěná strana 18, JIS G4052-2003. Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy. Údaje o rozsazích výrobce, nikoli hodnoty zaručené normou ani skutečné naměřené hodnoty tavby a dávky, ani příslib dodávky naší společnosti.
Podmínky složení
Původní katalog uvádí hmotnostní podíly v %, historické podklady výrobce 2008.3; názvy a vydání citovaných norem jsou zachovány podle originálu, neznamená to získání a ověření oficiálního textu těchto norem. / Pomlčka ani prázdné pole nejsou 0; tato dávka ověřuje pouze chemické složení, mechanické vlastnosti a skutečné dodání je nutné ověřit zvlášť podle podmínek.
Vysvětlení ověření
Skupinové tabulky byly rozvinuty v plném rozsahu a ověřeny podle původních obrazů a poznámek; běžné prvky, zbytkové prvky a podmíněné prvky jsou odděleny. Neúplné tabulky přípon základních ocelí byly vyloučeny.SCM435H · Katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3 / JASO M106-92
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Podkategorie
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; autorská práva uvedená na obálce 2008
- Název dokumentu
- Válcovaný drát Nippon Steel
- Umístění v tabulce
- Tištěná strana 22, index tabulky 0
- Fyzická strana PDF
- 13
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (%)
- Typ analýzy
- Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
- Výrobce
- NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.55 ~ 0.9 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.85 ~ 1.25 |
| Mo | 0.15 ~ 0.35 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Historický katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3, strana 13 souboru PDF / tištěná strana 22, JASO M106-92. Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy. Údaje o rozsazích výrobce, nikoli hodnoty zaručené normou ani skutečné naměřené hodnoty tavby a dávky, ani příslib dodávky naší společnosti.
Podmínky složení
Původní katalog uvádí hmotnostní podíly v %, historické podklady výrobce 2008.3; názvy a vydání citovaných norem jsou zachovány podle originálu, neznamená to získání a ověření oficiálního textu těchto norem. / Pomlčka ani prázdné pole nejsou 0; tato dávka ověřuje pouze chemické složení, mechanické vlastnosti a skutečné dodání je nutné ověřit zvlášť podle podmínek.
Vysvětlení ověření
Skupinové tabulky byly rozvinuty v plném rozsahu a ověřeny podle původních obrazů a poznámek; běžné prvky, zbytkové prvky a podmíněné prvky jsou odděleny. Neúplné tabulky přípon základních ocelí byly vyloučeny.SCM435H · Katalog tyčí a válcovaného drátu China Steel Corporation 2014-C1 / 7.1.10 JIS G4052 (vydání citované normy není uvedeno)
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Podkategorie
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Tyče a válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (výslovně uvedeno na zadní straně obálky)
- Název dokumentu
- Příručka výrobků z tyčí a válcovaného drátu „Bars & Wire Rods“
- Umístění v tabulce
- 7.1.10 JIS G4052 (vydání není uvedeno)
- Fyzická strana PDF
- 19
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (%)
- Typ analýzy
- Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
- Výrobce
- CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (Tchaj-wan)
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.55 ~ 0.95 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.85 ~ 1.25 |
| Mo | 0.15 ~ 0.35 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Katalog tyčí a válcovaného drátu China Steel CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, strana 19 souboru PDF / tištěná strana 17, 7.1.10 JIS G4052 (vydání není uvedeno). Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy. Historické rozsahy výrobce, nikoli hodnoty zaručené normou ani skutečně naměřené hodnoty tavby a dávky, ani příslib dodávky naší společnosti.
Podmínky složení
Historický katalog výrobce 2014-C1, tyče / drát; chybějící roky citovaných norem se nedoplňují z jiného katalogu a katalog není povýšen na oficiální text normy. / Pomlčka a prázdné pole nejsou nula; dostupné složení neznamená úplnost ani platnost vzorce. Mechanické vlastnosti a dodání ověřit zvlášť.