SAE/AISI 10B21(IFI-10B21) — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 1. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SAE/AISI 10B21(IFI-10B21) →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál SAE/AISI 10B21(IFI-10B21)?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
SAE/AISI 10B21(IFI-10B21) · ASTM F2282-18
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Drát pro pěchování za studena
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- ASTM F2282-18
- Umístění v tabulce
- Tabulka 4; tabulky 6/9; poznámky; S1/S2
- Fyzická strana PDF
- 3、4、5、10
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza, nikoli kontrolní analýza výrobku
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.19 ~ 0.23 |
| Mn | 0.8 ~ 1.1 |
| P | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| B | 0.0008 ~ 0.003 |
| Ti | ≥ 0.01 (horní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Sn | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| N | ≤ 0.009 (dolní mez neuvedena) |
| Si | 0.1 ~ 0.3 |
Meze použitelnosti
ASTM F2282—18, původní Table4/7 a Table6/9; hmotnostní podíly tavbové / heat analýzy wt%, nikoli skutečné výsledky konkrétní tavby či dávky. Čísla IFI a skupiny /A a /B se zachovávají odděleně podle této tabulky, bez předpokladu rovnocennosti se stejnojmennými značkami SAE; /B není označením boru mezi číslicemi. Zbytková maxima Table9 platí pouze pro prvky bez předepsaného legujícího rozsahu a nepřepisují rozsahy legujících Ni/Cr/Mo v Table7. Si v Table6 se řídí skutečnou metodou dezoxidace. Požadavek jemného zrna, zpráva o zrnitosti a obsah Al podle 7.2 / dohoda S2 se ověřují samostatně; označení dezoxidace samo neprokazuje vyhovující zrnitost. Při nezáměrném přídavku B a Ti platí B≤0.0007% a Ti≤0.01%. Oceli 10B se řídí poznámkami B0.0008–0.003% a Ti≥0.01% v Table4; neuvedená horní mez Ti se nedoplňuje. Úchylky výrobkové analýzy Table5/8 a podmínky použitelnosti 6.4 přímo nerozšiřují výchozí meze heat. Pouze při předepsání v objednávce dovoluje S1 zvýšit zbytkové Cr na 0.20 nebo Mo na 0.06; snížení zbytkových mezí vyžaduje dohodu, v této skupině se nepoužívá automaticky. S2 výslovně odkazuje na pravidla zjemnění zrna pomocí Nb/V podle A29/A29M—15; vyžadují předepsání v objednávce a naměřené C / prvky stejné tavby či dávky, bez nahrazení novějším vydáním A29. Označení SAE/AISI v původním webovém názvu je pouze dosavadním produktovým štítkem; značka původní tabulky složení je IFI-10B21, což nepotvrzuje rovnocennost s normou SAE/AISI. Pozastavená podmínka: dezoxidace AlK; tabulka 4 uvádí AlK, avšak sloupec AlK pro borové oceli tabulky 6 obsahuje N/A. Horní mez Si se nepřebírá z jiných řádků, čeká na konkrétní dohodu.
Podmínky složení
ASTM F2282—18, původní Table4/7 a Table6/9; hmotnostní podíly tavbové / heat analýzy wt%, nikoli skutečné výsledky konkrétní tavby či dávky. Čísla IFI a skupiny /A a /B se zachovávají odděleně podle této tabulky, bez předpokladu rovnocennosti se stejnojmennými značkami SAE; /B není označením boru mezi číslicemi. Zbytková maxima Table9 platí pouze pro prvky bez předepsaného legujícího rozsahu a nepřepisují rozsahy legujících Ni/Cr/Mo v Table7. Si v Table6 se řídí skutečnou metodou dezoxidace. Požadavek jemného zrna, zpráva o zrnitosti a obsah Al podle 7.2 / dohoda S2 se ověřují samostatně; označení dezoxidace samo neprokazuje vyhovující zrnitost. Při nezáměrném přídavku B a Ti platí B≤0.0007% a Ti≤0.01%. Oceli 10B se řídí poznámkami B0.0008–0.003% a Ti≥0.01% v Table4; neuvedená horní mez Ti se nedoplňuje. Úchylky výrobkové analýzy Table5/8 a podmínky použitelnosti 6.4 přímo nerozšiřují výchozí meze heat. Pouze při předepsání v objednávce dovoluje S1 zvýšit zbytkové Cr na 0.20 nebo Mo na 0.06; snížení zbytkových mezí vyžaduje dohodu, v této skupině se nepoužívá automaticky. S2 výslovně odkazuje na pravidla zjemnění zrna pomocí Nb/V podle A29/A29M—15; vyžadují předepsání v objednávce a naměřené C / prvky stejné tavby či dávky, bez nahrazení novějším vydáním A29. Označení SAE/AISI v původním webovém názvu je pouze dosavadním produktovým štítkem; značka původní tabulky složení je IFI-10B21, což nepotvrzuje rovnocennost s normou SAE/AISI. Pozastavená podmínka: dezoxidace AlK; tabulka 4 uvádí AlK, avšak sloupec AlK pro borové oceli tabulky 6 obsahuje N/A. Horní mez Si se nepřebírá z jiných řádků, čeká na konkrétní dohodu.