NICR28FESICE — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 2. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro NICR28FESICE →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál NICR28FESICE?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
NiCr28FeSiCe · DIN EN 10095-2018
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Nikl a slitiny niklu
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- DIN EN 10095:2018-12
- Umístění v tabulce
- Tabulka 3, poznámky 1/2; 7.2
- Fyzická strana PDF
- 1、2、3、9、17
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.05 ~ 0.12 |
| Mn | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Si | 2.5 ~ 3.0 |
| P | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.01 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 26.0 ~ 29.0 |
| Fe | 21.0 ~ 25.0 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Ce | 0.03 ~ 0.09 |
| Co | ≤ 1.5 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
DIN EN 10095:2018-12 je německým vydáním EN 10095:1999 a zahrnuje opravy uvedené v národní předmluvě; národní vydání a rok převzaté normy EN zůstávají zachovány. Tabulky 1–3 uvádějí tavbovou analýzu v hmotnostních podílech wt%. Přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku podle 7.2.2 viz samostatně tabulky 4/5, nepřičítají se k tavbovému rozsahu. Poznámka pod čarou 1: Neuvedené prvky se bez souhlasu objednatele nesmějí záměrně přidávat, kromě dezoxidace; nestanovený údaj neznamená nulový obsah. Technické podmínky pro žáruvzdorné oceli nejsou automatickým potvrzením vhodnosti pro pěchování za studena ani dodávaného produktu. Poznámka 2 dovoluje Co≤1.5% a započítává jej jako Ni; Co nemusí být vykázán samostatně. Reverzní vyhledávání podle složení používá součet Ni+Co, nikoli smyšlené samostatné meze Ni.
Podmínky složení
DIN EN 10095:2018-12 je německým vydáním EN 10095:1999 a zahrnuje opravy uvedené v národní předmluvě; národní vydání a rok převzaté normy EN zůstávají zachovány. Tabulky 1–3 uvádějí tavbovou analýzu v hmotnostních podílech wt%. Přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku podle 7.2.2 viz samostatně tabulky 4/5, nepřičítají se k tavbovému rozsahu. Poznámka pod čarou 1: Neuvedené prvky se bez souhlasu objednatele nesmějí záměrně přidávat, kromě dezoxidace; nestanovený údaj neznamená nulový obsah. Technické podmínky pro žáruvzdorné oceli nejsou automatickým potvrzením vhodnosti pro pěchování za studena ani dodávaného produktu. Poznámka 2 dovoluje Co≤1.5% a započítává jej jako Ni; Co nemusí být vykázán samostatně. Reverzní vyhledávání podle složení používá součet Ni+Co, nikoli smyšlené samostatné meze Ni.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků
- Koeficient prvku
- Ni
- 1
- Co
- 1
- Požadavek
- Poznámka 2: Co se započítává do Ni, součtový rozsah Ni+Co; Co≤1.5%
- Dolní mez
- 45.0
- Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky
- Ni
Vysvětlení ověření
Všech 26 řádků složení a příslušné poznámky pod čarou oficiálního německého originálu 2018-12 byly ověřeny; oprava 2018 a odchylky kontrolní analýzy výrobku zůstávají oddělené.NiCr28FeSiCe · EN 10095-1999
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Nikl a slitiny niklu
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- EN 10095:1999
- Umístění v tabulce
- Tabulka 3 a poznámky pod čarou, úplná tabulka historického originálu
- Fyzická strana PDF
- 1、16
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.08 ~ 0.12 |
| Mn | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Si | 2.5 ~ 3.0 |
| P | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.015 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 26.0 ~ 29.0 |
| Fe | 21.0 ~ 25.0 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Ce | 0.03 ~ 0.09 |
| Co | ≤ 1.5 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
EN 10095:1999, tabulky 1—3 historického původního vydání: hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. Zdrojem je sken původního textu tohoto vydání, nelze jej označovat jako DIN EN 10095:2018-12. Neuvedené prvky nejsou nula a bez souhlasu kupujícího se nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby. Konkrétní formu dodávky, tepelné zpracování, vlastnosti a vhodnost pro pěchování za studena je nutné samostatně ověřit podle výrobkové normy, smlouvy a dokladu o materiálu. Rozdíl vydání: C u NiCr28FeSiCe je v původním vydání 1999 0.08–0.12%, S≤0.015%; v německém převzetí vydání 2018 je C 0.05–0.12% a S≤0.010%. Hodnoty se nesmějí vzájemně přepisovat. Tabulka 3, poznámka 2 dovoluje započítat Co≤1.5% do Ni; propojené omezení Ni+Co zůstává zachováno, nerozkládá se na nezávislý rozsah Ni.
Podmínky složení
EN 10095:1999, tabulky 1—3 historického původního vydání: hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. Zdrojem je sken původního textu tohoto vydání, nelze jej označovat jako DIN EN 10095:2018-12. Neuvedené prvky nejsou nula a bez souhlasu kupujícího se nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby. Konkrétní formu dodávky, tepelné zpracování, vlastnosti a vhodnost pro pěchování za studena je nutné samostatně ověřit podle výrobkové normy, smlouvy a dokladu o materiálu. Rozdíl vydání: C u NiCr28FeSiCe je v původním vydání 1999 0.08–0.12%, S≤0.015%; v německém převzetí vydání 2018 je C 0.05–0.12% a S≤0.010%. Hodnoty se nesmějí vzájemně přepisovat. Tabulka 3, poznámka 2 dovoluje započítat Co≤1.5% do Ni; propojené omezení Ni+Co zůstává zachováno, nerozkládá se na nezávislý rozsah Ni.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků
- Koeficient prvku
- Ni
- 1
- Co
- 1
- Požadavek
- Poznámka 2: Co se započítává do Ni, součtový rozsah Ni+Co; Co≤1.5%
- Dolní mez
- 45.0
- Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky
- Ni