N08028 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 10. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro N08028 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál N08028?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
N08028 · ASTM A312/A312M-2017
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Nikl a slitiny niklu
- Podkategorie
- Nikl a slitiny niklu
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Záznam původního textu normy
- Vydání normy
- ASTM A312/A312M-2017
- Umístění v tabulce
- Tabulka1, poznámky pod čarou A–M a článek 7.1
- Fyzická strana PDF
- 1、2、6
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 26.0 ~ 28.0 |
| Ni | 30.0 ~ 34.0 |
| Mo | 3.0 ~ 4.0 |
| Cu | 0.6 ~ 1.4 |
Meze použitelnosti
Tabulka 1, hmotnostní podíly v %; jednotlivé hodnoty jsou maxima, výpustka znamená nestanoveno, nikoli nulu. Článek 7.1 požaduje splnění tabulky 1; obecné požadavky A999/A999M podle článku 5.1 stále platí, tato kontrola ověřuje pouze chemickou tabulku. Norma pro austenitické ocelové trubky neprokazuje přímo vhodnost drátu pro pěchování za studena ani splnění všech přejímacích požadavků výrobku. Poznámka C: Metodu analýzy dusíku dohodnou kupující a prodávající.
Podmínky složení
Tabulka 1, hmotnostní podíly v %; jednotlivé hodnoty jsou maxima, výpustka znamená nestanoveno, nikoli nulu. Článek 7.1 požaduje splnění tabulky 1; obecné požadavky A999/A999M podle článku 5.1 stále platí, tato kontrola ověřuje pouze chemickou tabulku. Norma pro austenitické ocelové trubky neprokazuje přímo vhodnost drátu pro pěchování za studena ani splnění všech přejímacích požadavků výrobku. Poznámka C: Metodu analýzy dusíku dohodnou kupující a prodávající.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků
N08028 · Katalog z oficiálního webu Walsin Lihwa (ocelové polotovary a tyče; název souboru 2024, číslo původního vydání není uvedeno)
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Nikl a slitiny niklu
- Podkategorie
- Nikl a slitiny niklu
- Forma materiálu
- Tyče
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- Soubor z oficiálního webu 2024_Walsin_Catalog_YT-JY-1.pdf; uvnitř dokumentu není uvedeno datum vydání ani jeho číslo
- Název dokumentu
- Dostupné značky korozivzdorných ocelí a chemické složení — pro předvalky a tyče z korozivzdorné oceli
- Umístění v tabulce
- Srovnávací tabulka druhů ocelí a chemického složení
- Fyzická strana PDF
- 7
- Jednotka
- Hodnoty v původní tabulce jsou vyjádřeny v procentech; konkrétní základ viz vysvětlení zdroje
- Typ analýzy
- Typ analýzy není uveden
- Výrobce
- Walsin Lihwa / Walsin Lihwa
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 30.0 ~ 34.0 |
| Cr | 26.0 ~ 28.0 |
| Mo | 3.0 ~ 4.0 |
| Cu | 0.6 ~ 1.4 |
| Fe | Zbytek do celku |
Meze použitelnosti
Katalog z oficiálního webu Walsin Lihwa, strana 7 souboru PDF / tištěná strana 11, řádek 30. Tabulka složení výrobce v %, pro ocelové předvalky a tyče; typ analýzy není uveden. Název souboru na oficiálním webu obsahuje 2024, uvnitř není uvedeno číslo vydání. Nejde o ověřené vydání porovnávané normy ani o záruku dodávky naší společnosti.
Podmínky složení
Původní tabulka uvádí Chemical Composition (%); nerozlišuje tavbovou / výrobkovou analýzu a nelze předpokládat záruku podle odpovídající normy. / Srovnávací sloupec uvádí názvové protějšky v podkladech výrobce; rok normy není uveden a nepovyšují se na ověřené normové záznamy ASTM/GB/JIS/EN/RCC-M. / Různé podmínky S, Ni a Ti/Nb stejnojmenných značek jsou zachovány po původních řádcích; pomlčky nejsou nula.
Vysvětlení ověření
Složení, řádky s různými podmínkami a provázané požadavky byly porovnány s původními obrazy buňku po buňce; anomální řádek označený 303 na straně 10 byl vyloučen.N08028 · ASTM A213/A213M-2019
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 26 ~ 28 |
| Cu | 0.6 ~ 1.4 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 3 ~ 4 |
| Ni | 30 ~ 34 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
N08028 · ASTM A213/A213M-2019
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 26 ~ 28 |
| Cu | 0.6 ~ 1.4 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 3 ~ 4 |
| Ni | 30 ~ 34 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
N08028 · ASTM A213/A213M-2025
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 26 ~ 28 |
| Cu | 0.6 ~ 1.4 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 3 ~ 4 |
| Ni | 30 ~ 34 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
N08028 · ASTM A269/A269M-2025
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 26 ~ 28 |
| Cu | 0.6 ~ 1.4 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 3 ~ 4 |
| Ni | 30 ~ 34 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
N08028 · ASTM A312/A312M-2025
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 26 ~ 28 |
| Cu | 0.6 ~ 1.4 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 3 ~ 4 |
| Ni | 30 ~ 34 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
N08028 · ASTM A988/A988M-2023
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 26 ~ 28 |
| Cu | 0.6 ~ 1.4 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 3 ~ 4 |
| Ni | 30 ~ 34 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
N08028 · ASTM A988/A988M-2026
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 26 ~ 28 |
| Cu | 0.6 ~ 1.4 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 3 ~ 4 |
| Ni | 30 ~ 34 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
N08028 · ASTM B 709-2017
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Speciální legovaná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 26 ~ 28 |
| Cu | 0.6 ~ 1.4 |
| Mn | ≤ 2.5 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | 3 ~ 4 |
| Ni | 30 ~ 34 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.