C17C — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 5. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro C17C →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál C17C?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
C17C · EN 10263
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Tažený drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Referenční záznam přepisu normy
- Vydání normy
- BS EN 10263-2:2017
- Umístění v tabulce
- Tabulka 2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Al | 0.02 ~ 0.06 |
Meze použitelnosti
BS EN 10263-2:2017; tavbová analýza v hmotnostních procentech %. Hodnoty bez uvedeného rozsahu jsou maxima; poznámky pod tabulkou zůstávají zachovány. Web neuvádí vydání; zobrazení podle vydání tohoto zdroje neprokazuje smluvní použitelnost.
Vysvětlení ověření
Zdroj normy: BS EN 10263-2:2017 · Tabulka 2Zobrazit související produkt →C17C · ISO 4954
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Drát pro pěchování za studena
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Referenční záznam přepisu normy
- Vydání normy
- ISO 4954:2018
- Umístění v tabulce
- Tabulka A.2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Al | 0.02 ~ 0.06 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Cr+Ni+Mo | ≤ 0.5 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
ISO 4954:2018; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %; hodnoty bez rozsahu jsou horní meze, úplné poznámky pod tabulkou viz původní stránka. Web neuvádí vydání; záznam se zobrazuje podle vydání zdroje, bez potvrzení použitelnosti pro smlouvu. ISO4954:2018, tabulka A.2 platí pro oceli, u nichž se po tváření za studena nepředpokládá tepelné zpracování, tavbová analýza wt%. Původní součet Cr+Ni+Mo je ≤0.50%; kromě jednotlivých mezí prvků musí platit také součet. Nezadané prvky zůstávají neznámé a nepovažují se za 0; volitelná dezoxidace / náhrada hliníku a dohoda o Mn se nadále ověřují podle výslovných objednacích podmínek.
Podmínky složení
ISO 4954:2018; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %; hodnoty bez rozsahu jsou horní meze, úplné poznámky pod tabulkou viz původní stránka. Web neuvádí vydání; záznam se zobrazuje podle vydání zdroje, bez potvrzení použitelnosti pro smlouvu. ISO4954:2018, tabulka A.2 platí pro oceli, u nichž se po tváření za studena nepředpokládá tepelné zpracování, tavbová analýza wt%. Původní součet Cr+Ni+Mo je ≤0.50%; kromě jednotlivých mezí prvků musí platit také součet. Nezadané prvky zůstávají neznámé a nepovažují se za 0; volitelná dezoxidace / náhrada hliníku a dohoda o Mn se nadále ověřují podle výslovných objednacích podmínek.
Kombinovaná omezení
- Omezení součtu prvků
- Dotčené prvky
- Cr
- Ni
- Mo
- Horní mez
- 0.5
Vysvětlení ověření
Zdroj normy: ISO 4954:2018 · Tabulka A.2Zobrazit související produkt →C17C · ISO 4954-2018
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Uhlíková ocel
- Podkategorie
- Ocel bez tepelného zpracování po zpracování za studena
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- ISO 4954:2018
- Umístění v tabulce
- Tabulka A.2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Al | 0.02 ~ 0.06 |
Meze použitelnosti
ISO 4954:2018, tabulka A.2: Tavbová analýza; jednotlivé hodnoty jsou horní meze, pomlčka není nula. Úchylky výrobkové analýzy se uvádějí samostatně podle tabulek 2/3 normy a přímo nerozšiřují rozsah tavbového složení. Platí pro oceli bez tepelného zpracování po tváření za studena. Al lze nahradit jinými prvky s obdobným účinkem, nelze proto bezpodmínečně požadovat tabulkovou dolní mez Al. Pro C2C/C20C/C20GC/C25C lze předepsat nižší Mn s šířkou rozsahu 0.20%; vyžaduje dohodu v objednávce.
Podmínky složení
ISO 4954:2018, tabulka A.2: Tavbová analýza; jednotlivé hodnoty jsou horní meze, pomlčka není nula. Úchylky výrobkové analýzy se uvádějí samostatně podle tabulek 2/3 normy a přímo nerozšiřují rozsah tavbového složení. Platí pro oceli bez tepelného zpracování po tváření za studena. Al lze nahradit jinými prvky s obdobným účinkem, nelze proto bezpodmínečně požadovat tabulkovou dolní mez Al. Pro C2C/C20C/C20GC/C25C lze předepsat nižší Mn s šířkou rozsahu 0.20%; vyžaduje dohodu v objednávce.
Kombinovaná omezení
- Omezení součtu prvků
- Dotčené prvky
- Cr
- Ni
- Mo
- Horní mez
- 0.5
- Podmíněná dolní mez složení
- Al
- Podmínky použitelnosti
- Lze nahradit jinými prvky s podobným účinkem
Vysvětlení ověření
Byla ověřena tabulka A.2 původního textu normy a poznámky pod čarouC17C · EN 10263-2-2017
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- EN 10263-2-2017
- Umístění v tabulce
- Tabulka 2 a poznámky a–f
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Výchozí složení podle tabulky 2, podmínka dezoxidace Al
Dohodnuté žárové zinkování, Si 0.15–0.25%; mechanické vlastnosti tabulky 4 mohou být ovlivněny.
Výchozí složení podle tabulky 2, podmínka dezoxidace Al; Al je nahrazen prvkem s rovnocenným účinkem, nahrazující prvek a obsah je nutné ověřit samostatně.
Dohodnuté žárové zinkování, Si 0.15–0.25%; mechanické vlastnosti tabulky 4 mohou být ovlivněny. Al je nahrazen prvkem s rovnocenným účinkem; nahrazující prvek a obsah je nutné ověřit samostatně.
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Al | 0.02 ~ 0.06 |
Meze použitelnosti
Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; dovolené úchylky výrobkové analýzy viz samostatná tabulka 3. Poznámka b dovoluje nahradit hliník jinými prvky s podobným účinkem; bez určení náhradních prvků se jejich složení nepředpokládá. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby. Zbytkové prvky nesmějí ovlivnit vlastnosti a použitelnost; neuvedené není nula. Norma spadá do rozsahu pěchování a protlačování za studena; skutečný dodací stav, rozměry, povrch a mechanické vlastnosti se ověřují samostatně, bez automatického vytvoření dodávaného výrobku.
Podmínky složení
Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; dovolené úchylky výrobkové analýzy viz samostatná tabulka 3. Poznámka b dovoluje nahradit hliník jinými prvky s podobným účinkem; bez určení náhradních prvků se jejich složení nepředpokládá. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby. Zbytkové prvky nesmějí ovlivnit vlastnosti a použitelnost; neuvedené není nula. Norma spadá do rozsahu pěchování a protlačování za studena; skutečný dodací stav, rozměry, povrch a mechanické vlastnosti se ověřují samostatně, bez automatického vytvoření dodávaného výrobku.
Původní záznam podmíněné větve
Výchozí složení podle tabulky 2, podmínka dezoxidace Al
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Al | 0.02 ~ 0.06 |
Dohodnuté žárové zinkování, Si 0.15–0.25%; mechanické vlastnosti tabulky 4 mohou být ovlivněny.
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | 0.15 ~ 0.25 |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Al | 0.02 ~ 0.06 |
Výchozí složení podle tabulky 2, podmínka dezoxidace Al; Al je nahrazen prvkem s rovnocenným účinkem, nahrazující prvek a obsah je nutné ověřit samostatně.
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
Dohodnuté žárové zinkování, Si 0.15–0.25%; mechanické vlastnosti tabulky 4 mohou být ovlivněny. Al je nahrazen prvkem s rovnocenným účinkem; nahrazující prvek a obsah je nutné ověřit samostatně.
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | 0.15 ~ 0.25 |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
Je nutné vybrat podmíněnou větev
AnoVysvětlení ověření
Původní tabulka 2 a poznámky pod čarou byly ověřeny; volitelné přídavky a dohodnuté položky je nutné potvrdit samostatně.C17C · DIN EN 10263-2-2018
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- DIN EN 10263-2:2018-02
- Umístění v tabulce
- Tabulka 2 a poznámky pod čarou a–f; odchylky kontrolní analýzy výrobku podle tabulky 3 je nutné ověřit samostatně.
- Fyzická strana PDF
- 1、9
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Výchozí složení podle tabulky 2, podmínka dezoxidace Al
Dohodnuté žárové zinkování, Si 0.15–0.25%; mechanické vlastnosti tabulky 4 mohou být ovlivněny.
Výchozí složení podle tabulky 2, podmínka dezoxidace Al; Al je nahrazen prvkem s rovnocenným účinkem, nahrazující prvek a obsah je nutné ověřit samostatně.
Dohodnuté žárové zinkování, Si 0.15–0.25%; mechanické vlastnosti tabulky 4 mohou být ovlivněny. Al je nahrazen prvkem s rovnocenným účinkem; nahrazující prvek a obsah je nutné ověřit samostatně.
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Al | 0.02 ~ 0.06 |
Meze použitelnosti
DIN EN 10263-2:2018-02 je německým vydáním EN 10263-2:2017; tento záznam byl ověřen podle tavbové analýzy a poznámek pod čarou tabulky 2 oficiálního německého vydání. Tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku viz samostatně tabulka 3. Poznámka b dovoluje nahradit hliník jinými prvky s podobným účinkem; bez určení náhradního prvku se jeho složení nesmí předpokládat. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě účelů dokončení tavby. Zbytkové prvky nesmějí ovlivnit vlastnosti a použitelnost; neuvedený údaj neznamená nulu. Norma patří do oblasti pěchování a protlačování za studena; skutečný dodací stav, rozměry, povrch a mechanické vlastnosti se ověřují samostatně, bez automatického vytvoření dodávaného produktu.
Podmínky složení
DIN EN 10263-2:2018-02 je německým vydáním EN 10263-2:2017; tento záznam byl ověřen podle tavbové analýzy a poznámek pod čarou tabulky 2 oficiálního německého vydání. Tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku viz samostatně tabulka 3. Poznámka b dovoluje nahradit hliník jinými prvky s podobným účinkem; bez určení náhradního prvku se jeho složení nesmí předpokládat. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě účelů dokončení tavby. Zbytkové prvky nesmějí ovlivnit vlastnosti a použitelnost; neuvedený údaj neznamená nulu. Norma patří do oblasti pěchování a protlačování za studena; skutečný dodací stav, rozměry, povrch a mechanické vlastnosti se ověřují samostatně, bez automatického vytvoření dodávaného produktu.
Původní záznam podmíněné větve
Výchozí složení podle tabulky 2, podmínka dezoxidace Al
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Al | 0.02 ~ 0.06 |
Dohodnuté žárové zinkování, Si 0.15–0.25%; mechanické vlastnosti tabulky 4 mohou být ovlivněny.
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | 0.15 ~ 0.25 |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Al | 0.02 ~ 0.06 |
Výchozí složení podle tabulky 2, podmínka dezoxidace Al; Al je nahrazen prvkem s rovnocenným účinkem, nahrazující prvek a obsah je nutné ověřit samostatně.
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
Dohodnuté žárové zinkování, Si 0.15–0.25%; mechanické vlastnosti tabulky 4 mohou být ovlivněny. Al je nahrazen prvkem s rovnocenným účinkem; nahrazující prvek a obsah je nutné ověřit samostatně.
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.15 ~ 0.19 |
| Si | 0.15 ~ 0.25 |
| Mn | 0.65 ~ 0.85 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |