C15E2C — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 11. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro C15E2C →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál C15E2C?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
C15E2C · ISO 4954
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Drát pro pěchování za studena
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Vydání zdroje bylo identifikováno, ověření složení zbývá dokončit
- Vydání normy
- ISO 4954:2018
- Umístění v tabulce
- Tabulka B.2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Složení podle ISO 4954:2018; výrobek neuvádí vydání, smluvně použitelné vydání je nutné potvrdit.
Podmínky složení
ISO 4954:2018, tabulka B.2 uvádí tavbovou analýzu; jednotlivá hodnota je horní mez, pomlčka není nula. / Úchylky výrobkové analýzy jsou samostatně v tabulkách 2/3 a přímo neuvolňují tavbové rozsahy. / Volitelné Al0.020–0.050% pro zlepšení pěchování za studena není všeobecnou povinnou dolní mezí. / Nízký obsah Si lze dohodnout při objednání s ohledem na prokalitelnost; při požadavku na prokalitelnost norma dovoluje omezené úchylky s výjimkou P/S. Pro C nejvýše 0.01%, ostatní viz tabulka 2.
Vysvětlení ověření
Složení podle ISO 4954:2018; výrobek neuvádí vydání, smluvně použitelné vydání je nutné potvrdit.Zobrazit související produkt →C15E2C · ISO 4954-2018
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Uhlíková ocel
- Podkategorie
- Ocel k cementování
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- ISO 4954:2018
- Umístění v tabulce
- Tabulka B.2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
ISO 4954:2018, tabulka B.2: Tavbová analýza; jednotlivé hodnoty jsou horní meze, pomlčka není nula. Úchylky výrobkové analýzy se uvádějí samostatně podle tabulek 2/3 normy a přímo nerozšiřují rozsah tavbového složení. Al0.020–0.050% je volitelná možnost ke zlepšení vlastností při pěchování za studena, nikoli obecně závazná dolní mez. Nižší Si lze dohodnout v objednávce s ohledem na prokalitelnost. Při předepsané prokalitelnosti norma dovoluje omezené úchylky kromě P/S; u C nejvýše 0.01%, ostatní viz tabulka 2.
Podmínky složení
ISO 4954:2018, tabulka B.2 uvádí tavbovou analýzu; jednotlivá hodnota je horní mez, pomlčka není nula. / Úchylky výrobkové analýzy jsou samostatně v tabulkách 2/3 a přímo neuvolňují tavbové rozsahy. / Volitelné Al0.020–0.050% pro zlepšení pěchování za studena není všeobecnou povinnou dolní mezí. / Nízký obsah Si lze dohodnout při objednání s ohledem na prokalitelnost; při požadavku na prokalitelnost norma dovoluje omezené úchylky s výjimkou P/S. Pro C nejvýše 0.01%, ostatní viz tabulka 2.
Vysvětlení ověření
Byla ověřena tabulka B.2 původního textu normy a poznámky pod čarouC15E2C · EN 10263-3-2017
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- EN 10263-3-2017
- Umístění v tabulce
- Tabulka 3 a poznámky 1–3
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Výchozí podmínky tabulky 3; přídavek Al nebyl samostatně dohodnut
Zvolena přísada Al 0.020–0.050% (tabulka 3, poznámka 3)
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; dovolené úchylky výrobkové analýzy podle tabulky 4 bezpodmínečně nerozšiřují tuto tabulku. Pro Si lze v objednávce dohodnout nižší obsah či konkrétní rozsah, výchozí hodnota tabulky je ≤0.30%. Pro zlepšení pěchování za studena lze zvolit přídavek Al 0.020–0.050% (poznámka 3), nikoli povinný obsah Al všech značek. Malé úchylky při objednané prokalitelnosti musí splňovat poznámku 2 a tabulku 4; P/S se tímto nerozšiřují a výchozí tabulka složení se automaticky nemění. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené není nula. Norma je pro pěchování a protlačování za studena, konkrétní dodávka však stále vyžaduje potvrzení rozměrů, dodacího stavu, povrchu a vlastností.
Podmínky složení
Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; dovolené úchylky výrobkové analýzy podle tabulky 4 bezpodmínečně nerozšiřují tuto tabulku. Pro Si lze v objednávce dohodnout nižší obsah či konkrétní rozsah, výchozí hodnota tabulky je ≤0.30%. Pro zlepšení pěchování za studena lze zvolit přídavek Al 0.020–0.050% (poznámka 3), nikoli povinný obsah Al všech značek. Malé úchylky při objednané prokalitelnosti musí splňovat poznámku 2 a tabulku 4; P/S se tímto nerozšiřují a výchozí tabulka složení se automaticky nemění. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené není nula. Norma je pro pěchování a protlačování za studena, konkrétní dodávka však stále vyžaduje potvrzení rozměrů, dodacího stavu, povrchu a vlastností.
Původní záznam podmíněné větve
Výchozí podmínky tabulky 3; přídavek Al nebyl samostatně dohodnut
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Zvolena přísada Al 0.020–0.050% (tabulka 3, poznámka 3)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Al | 0.02 ~ 0.05 |
Je nutné vybrat podmíněnou větev
AnoVysvětlení ověření
Tabulka 3 anglického originálu a poznámky byly ověřenyC15E2C · ISO 4954-1-2024
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- ISO 4954-1-2024
- Umístění v tabulce
- Tabulka B.2 a poznámky a–d
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Výchozí tavbové složení podle tabulky B.2
Zvolen přídavek Al pro zlepšení chování při pěchování za studena, Al≤0.050%
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Hmotnostní podíly wt%; tabulka B.2, tavbová analýza, odchylky kontrolní analýzy výrobku samostatně v tabulce 2. Poznámka a: Pro zlepšení chování při pěchování za studena lze přidat Al≤0.050%, nejde o výchozí povinný přídavek. Poznámka c: Při poptávce a objednání lze dohodnout nižší Si nebo určený rozsah Si. Konkrétní dohoda dosud není k dispozici, údaje se svévolně nedoplňují. Při požadavku na prokalitelnost je nutné přípustné malé odchylky tabulek B.6/B.7 ověřit samostatně podle tabulky 2 a podmínek; výchozí rozsah složení se nerozšiřuje. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené údaje nejsou nula. Mechanické vlastnosti / prokalitelnost nebyly v této skupině doplněny; vhodnost pro pěchování za studena vyžaduje rozměry, stav a technické podmínky.
Podmínky složení
Hmotnostní podíly wt%; tabulka B.2, tavbová analýza, odchylky kontrolní analýzy výrobku samostatně v tabulce 2. Poznámka a: Pro zlepšení chování při pěchování za studena lze přidat Al≤0.050%, nejde o výchozí povinný přídavek. Poznámka c: Při poptávce a objednání lze dohodnout nižší Si nebo určený rozsah Si. Konkrétní dohoda dosud není k dispozici, údaje se svévolně nedoplňují. Při požadavku na prokalitelnost je nutné přípustné malé odchylky tabulek B.6/B.7 ověřit samostatně podle tabulky 2 a podmínek; výchozí rozsah složení se nerozšiřuje. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené údaje nejsou nula. Mechanické vlastnosti / prokalitelnost nebyly v této skupině doplněny; vhodnost pro pěchování za studena vyžaduje rozměry, stav a technické podmínky.
Původní záznam podmíněné větve
Výchozí tavbové složení podle tabulky B.2
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Zvolen přídavek Al pro zlepšení chování při pěchování za studena, Al≤0.050%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Al | ≤ 0.05 (dolní mez neuvedena) |
Je nutné vybrat podmíněnou větev
AnoVysvětlení ověření
Tabulka B.2 anglického originálu 2024 a poznámky pod čarou byly ověřenyC15E2C · DIN EN 10263-3-2002
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- DIN EN 10263-3-2002
- Umístění v tabulce
- Tabelle2 a poznámka a–c
- Fyzická strana PDF
- 1、8
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Původní web označoval DIN EN 10263-3-2018, ale složení tohoto záznamu bylo skutečně ověřeno podle DIN EN 10263-3-2002, tabulky 2. Nyní je podle původních důkazů uvedeno vydání 2002; vydání 2018 viz samostatné úplné tabulkové záznamy. Původní DIN EN10263-3 Februar2002 výslovně přebírá EN10263-3:2001; složení pochází z PDF8, tabulky 2, bez přenosu vydání 2017. Tavbová analýza wt%; Si≤.30, nižší obsah či zvláštní rozsah lze dohodnout v objednávce, bez dohody se svévolně nevolí. Poznámka b dovoluje při objednané prokalitelnosti pouze malé úchylky, C .01 a ostatní prvky podle tabulky 3, kromě P/S. Výchozí rozsah se nerozšiřuje a výrobkové úchylky se ověřují samostatně. Poznámka a: Neuvedené prvky se nesmějí záměrně přidávat kromě dokončení tavby; zbytkové prvky nesmějí zhoršit mechanické vlastnosti a konečné použití, nestanovené hodnoty nejsou nula. Stará tabulka neobsahuje jednotný volitelný rozsah Al podle poznámky 3 vydání 2017, možnost Al pozdějšího vydání se nekopíruje. Tato část platí pro cementační oceli na pěchování / protlačování za studena, přesto je nutné potvrdit rozměry, dodací stav, povrch a skutečnou dodávku.
Podmínky složení
Původní DIN EN10263-3 Februar2002 výslovně přebírá EN10263-3:2001; složení je z tabulky 2 na PDF8 a nepřenáší se z vydání 2017. / Tavbová analýza wt%; Si≤.30, nižší obsah či konkrétní rozsah lze dohodnout při objednání, bez dohody se svévolně nevolí. / Poznámka b dovoluje při objednání prokalitelnosti pouze malé úchylky, C .01 a jiné prvky podle tabulky 3, nikoli P/S; výchozí rozsah se nerozšiřuje a výrobkové úchylky ověřit zvlášť. / Podle poznámky a se neuvedené prvky nesmějí záměrně přidávat kromě dokončení tavby; zbytkové prvky nesmějí poškodit mechanické vlastnosti a konečné použití, nestanovené obsahy nejsou nula. / Starší tabulka neobsahuje společný volitelný rozsah Al podle poznámky 3 vydání 2017; pozdější volba Al se nekopíruje. / Tato část je pro cementační oceli pro pěchování / protlačování za studena; rozměry, dodací stav, povrch a skutečné dodání nadále vyžadují potvrzení.
Vysvětlení ověření
Původní web uváděl DIN EN 10263-3-2018; složení tohoto záznamu bylo skutečně ověřeno podle tabulky 2 normy DIN EN 10263-3-2002. Podle původních důkazů je nyní označeno jako vydání 2002; vydání 2018 viz samostatný záznam celé tabulky.C15E2C · DIN EN 10263-3-2002
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- DIN EN 10263-3-2002
- Umístění v tabulce
- Tabelle2 a poznámka a–c
- Fyzická strana PDF
- 1、8
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Originál DIN EN10263-3 Februar2002 výslovně přebírá EN10263-3:2001. Složení pochází z tabulky 2 v PDF8; vydání 2017 se nepřebírá mezi vydáními. Tavbová analýza wt%; Si≤.30. Při objednání lze dohodnout nižší obsah nebo konkrétní rozsah; bez dohody se svévolně nevolí. Poznámka b: Při objednání prokalitelnosti pouze malé odchylky, C .01 a ostatní prvky podle tabulky 3, neplatí pro P/S. Výchozí rozsah se nerozšiřuje, odchylky kontrolní analýzy výrobku se ověřují samostatně. Poznámka a: Neuvedené prvky se nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby. Zbytkové prvky nesmějí poškodit mechanické vlastnosti a konečné použití; nestanovené údaje se nedoplňují nulou. Starší tabulka nemá jednotný volitelný rozsah Al podle poznámky 3 vydání 2017; možnosti Al pozdějšího vydání se nekopírují. Tato část je pro oceli k cementování pro pěchování / protlačování za studena; stále je nutné potvrdit rozměry, dodací stav, povrch a skutečné dodávky.
Podmínky složení
Původní DIN EN10263-3 Februar2002 výslovně přebírá EN10263-3:2001; složení je z tabulky 2 na PDF8 a nepřenáší se z vydání 2017. / Tavbová analýza wt%; Si≤.30, nižší obsah či konkrétní rozsah lze dohodnout při objednání, bez dohody se svévolně nevolí. / Poznámka b dovoluje při objednání prokalitelnosti pouze malé úchylky, C .01 a jiné prvky podle tabulky 3, nikoli P/S; výchozí rozsah se nerozšiřuje a výrobkové úchylky ověřit zvlášť. / Podle poznámky a se neuvedené prvky nesmějí záměrně přidávat kromě dokončení tavby; zbytkové prvky nesmějí poškodit mechanické vlastnosti a konečné použití, nestanovené obsahy nejsou nula. / Starší tabulka neobsahuje společný volitelný rozsah Al podle poznámky 3 vydání 2017; pozdější volba Al se nekopíruje. / Tato část je pro cementační oceli pro pěchování / protlačování za studena; rozměry, dodací stav, povrch a skutečné dodání nadále vyžadují potvrzení.
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola obálky německého originálu a všech 25 značek tabulky 2 / poznámek a–cC15E2C · EN 10263-3-2001
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- EN 10263-3-2001
- Umístění v tabulce
- Tabelle2 a poznámka a–c
- Fyzická strana PDF
- 1、8
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Originál DIN EN10263-3 Februar2002 výslovně přebírá EN10263-3:2001. Složení pochází z tabulky 2 v PDF8; vydání 2017 se nepřebírá mezi vydáními. Tavbová analýza wt%; Si≤.30. Při objednání lze dohodnout nižší obsah nebo konkrétní rozsah; bez dohody se svévolně nevolí. Poznámka b: Při objednání prokalitelnosti pouze malé odchylky, C .01 a ostatní prvky podle tabulky 3, neplatí pro P/S. Výchozí rozsah se nerozšiřuje, odchylky kontrolní analýzy výrobku se ověřují samostatně. Poznámka a: Neuvedené prvky se nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby. Zbytkové prvky nesmějí poškodit mechanické vlastnosti a konečné použití; nestanovené údaje se nedoplňují nulou. Starší tabulka nemá jednotný volitelný rozsah Al podle poznámky 3 vydání 2017; možnosti Al pozdějšího vydání se nekopírují. Tato část je pro oceli k cementování pro pěchování / protlačování za studena; stále je nutné potvrdit rozměry, dodací stav, povrch a skutečné dodávky.
Podmínky složení
Původní DIN EN10263-3 Februar2002 výslovně přebírá EN10263-3:2001; složení je z tabulky 2 na PDF8 a nepřenáší se z vydání 2017. / Tavbová analýza wt%; Si≤.30, nižší obsah či konkrétní rozsah lze dohodnout při objednání, bez dohody se svévolně nevolí. / Poznámka b dovoluje při objednání prokalitelnosti pouze malé úchylky, C .01 a jiné prvky podle tabulky 3, nikoli P/S; výchozí rozsah se nerozšiřuje a výrobkové úchylky ověřit zvlášť. / Podle poznámky a se neuvedené prvky nesmějí záměrně přidávat kromě dokončení tavby; zbytkové prvky nesmějí poškodit mechanické vlastnosti a konečné použití, nestanovené obsahy nejsou nula. / Starší tabulka neobsahuje společný volitelný rozsah Al podle poznámky 3 vydání 2017; pozdější volba Al se nekopíruje. / Tato část je pro cementační oceli pro pěchování / protlačování za studena; rozměry, dodací stav, povrch a skutečné dodání nadále vyžadují potvrzení.
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola obálky německého originálu a všech 25 značek tabulky 2 / poznámek a–cC15E2C · EN 10263-3-2001
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- EN 10263-3-2001
- Umístění v tabulce
- Tabelle2 a poznámka a–c
- Fyzická strana PDF
- 1、8
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Originál DIN EN10263-3 Februar2002 výslovně přebírá EN10263-3:2001. Složení pochází z tabulky 2 v PDF8; vydání 2017 se nepřebírá mezi vydáními. Tavbová analýza wt%; Si≤.30. Při objednání lze dohodnout nižší obsah nebo konkrétní rozsah; bez dohody se svévolně nevolí. Poznámka b: Při objednání prokalitelnosti pouze malé odchylky, C .01 a ostatní prvky podle tabulky 3, neplatí pro P/S. Výchozí rozsah se nerozšiřuje, odchylky kontrolní analýzy výrobku se ověřují samostatně. Poznámka a: Neuvedené prvky se nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby. Zbytkové prvky nesmějí poškodit mechanické vlastnosti a konečné použití; nestanovené údaje se nedoplňují nulou. Starší tabulka nemá jednotný volitelný rozsah Al podle poznámky 3 vydání 2017; možnosti Al pozdějšího vydání se nekopírují. Tato část je pro oceli k cementování pro pěchování / protlačování za studena; stále je nutné potvrdit rozměry, dodací stav, povrch a skutečné dodávky.
Podmínky složení
Původní DIN EN10263-3 Februar2002 výslovně přebírá EN10263-3:2001; složení je z tabulky 2 na PDF8 a nepřenáší se z vydání 2017. / Tavbová analýza wt%; Si≤.30, nižší obsah či konkrétní rozsah lze dohodnout při objednání, bez dohody se svévolně nevolí. / Poznámka b dovoluje při objednání prokalitelnosti pouze malé úchylky, C .01 a jiné prvky podle tabulky 3, nikoli P/S; výchozí rozsah se nerozšiřuje a výrobkové úchylky ověřit zvlášť. / Podle poznámky a se neuvedené prvky nesmějí záměrně přidávat kromě dokončení tavby; zbytkové prvky nesmějí poškodit mechanické vlastnosti a konečné použití, nestanovené obsahy nejsou nula. / Starší tabulka neobsahuje společný volitelný rozsah Al podle poznámky 3 vydání 2017; pozdější volba Al se nekopíruje. / Tato část je pro cementační oceli pro pěchování / protlačování za studena; rozměry, dodací stav, povrch a skutečné dodání nadále vyžadují potvrzení.
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola obálky německého originálu a všech 25 značek tabulky 2 / poznámek a–cC15E2C · DIN EN 10263-3-2018
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- DIN EN 10263-3:2018-02
- Umístění v tabulce
- Tabulka 3 a poznámka pod čarou a, poznámky 1–3; odchylky kontrolní analýzy výrobku podle tabulky 4 je nutné ověřit samostatně.
- Fyzická strana PDF
- 1、9
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Výchozí podmínky tabulky 3; přídavek Al nebyl samostatně dohodnut
Zvolena přísada Al 0.020–0.050% (tabulka 3, poznámka 3)
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
DIN EN 10263-3:2018-02 je německým vydáním EN 10263-3:2017; ověření podle tavbové analýzy a poznámek tabulky 3 oficiálního německého vydání. Tabulka 3 normy DIN EN 10263-3:2018-02 uvádí tavbovou analýzu v hmotnostních podílech wt%; přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku podle tabulky 4 nesmějí bezpodmínečně rozšiřovat tuto tabulku. Při objednání lze pro Si dohodnout nižší obsah nebo konkrétní rozsah; výchozí hodnota tabulky≤0.30%. Pro zlepšení chování při pěchování za studena dovoluje poznámka 3 tabulky 3 volitelný přídavek Al 0.020–0.050%; tato varianta složení platí pouze při výslovné volbě. Malé odchylky při objednání prokalitelnosti musí splnit poznámku 2 a tabulku 4; P/S se tím nesmí rozšiřovat a výchozí tabulka složení se automaticky nerozšiřuje. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovený údaj neznamená nulu. Norma je pro pěchování a protlačování za studena, konkrétní dodávka však stále vyžaduje potvrzení rozměrů, dodacího stavu, povrchu a požadovaných vlastností.
Podmínky složení
DIN EN 10263-3:2018-02 je německým vydáním EN 10263-3:2017; ověření podle tavbové analýzy a poznámek tabulky 3 oficiálního německého vydání. Tabulka 3 normy DIN EN 10263-3:2018-02 uvádí tavbovou analýzu v hmotnostních podílech wt%; přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku podle tabulky 4 nesmějí bezpodmínečně rozšiřovat tuto tabulku. Při objednání lze pro Si dohodnout nižší obsah nebo konkrétní rozsah; výchozí hodnota tabulky≤0.30%. Pro zlepšení chování při pěchování za studena dovoluje poznámka 3 tabulky 3 volitelný přídavek Al 0.020–0.050%; tato varianta složení platí pouze při výslovné volbě. Malé odchylky při objednání prokalitelnosti musí splnit poznámku 2 a tabulku 4; P/S se tím nesmí rozšiřovat a výchozí tabulka složení se automaticky nerozšiřuje. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovený údaj neznamená nulu. Norma je pro pěchování a protlačování za studena, konkrétní dodávka však stále vyžaduje potvrzení rozměrů, dodacího stavu, povrchu a požadovaných vlastností.
Původní záznam podmíněné větve
Výchozí podmínky tabulky 3; přídavek Al nebyl samostatně dohodnut
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
Zvolena přísada Al 0.020–0.050% (tabulka 3, poznámka 3)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Al | 0.02 ~ 0.05 |
Je nutné vybrat podmíněnou větev
AnoVysvětlení ověření
Vizuální kontrola řádku 2 tabulky 3 normy DIN EN 10263-3:2018-02; německé převzetí EN 10263-3:2017. Poloha B u 16MnCr5/16MnCrB5 v německém vydání se řídí německým originálem a nepřebírá se z anglického skenu.C15E2C · BEXG 021-2020
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Ocel pro pěchování za studena
- Podkategorie
- Ocel pro pěchování za studena
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- BEXG 021-2020, obálka uvádí šestnáctou revizi, vydáno a účinné od 2020-12-29; pouze nejnovější původní text dostupný v místních podkladech
- Název dokumentu
- Technické dodací podmínky pro ocelový válcovaný drát pro pěchování automobilových dílů za studena
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1
- Fyzická strana PDF
- 9
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Výrobce
- Baoshan Iron & Steel Co., Ltd.
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Mo | ≤ 0.06 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Baosteel BEXG 021-2020, tabulka 1, řádek 84, strana 9 souboru PDF; tavbové složení wt%, válcovaný drát válcovaný za tepla. 2020 je vydání původního textu dostupné v těchto místních podkladech, nikoli tvrzení o aktuálně nejnovějším vydání výrobce. Zvláštní podmínky a skutečnou dodávku je nutné potvrdit samostatně.
Podmínky složení
Tabulka 1 a její pokračování uvádějí tavbové složení v hmotnostních podílech wt%; výrobkem je válcovaný drát válcovaný za tepla pro automobilové součásti. / Bez zvláštního upřesnění jsou zbytkové Cr≤0.20%, Ni≤0.20%, Cu≤0.20%, Mo≤0.06%; zvláštní ustanovení tabulky a doplňujících poznámek mají přednost. / Pomlčka není nula; složení mimo tabulku se nedoplňuje odhadem z názvu značky či citované normy.
Vysvětlení ověření
Původní obrazy tabulky 1 na fyzických stranách 3–10 byly porovnány stránku po stránce; číselné přesahy mezi stránkami a ostatní sloupce jsou odděleny. Dva sporné řádky byly vyloučeny.Poznámky pod čarou zdroje
Poznámka Cu≤0.25: Složení splňuje EN10263-3:2001.C15E2C · EN 10263
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Forma materiálu
- Tažený drát
- Stav ověření
- Zveřejněno na webu; ověření originálu není dokončeno
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.17 |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Přednost mají zveřejněné technické produktové stránky webu Ruixiong; reverzní hledání složení používá doplňkové místní referenční rozsahy. Konečné posouzení se řídí normou příslušné produktové stránky, technickou dohodou a skutečným ověřením.
Zobrazit související produkt →