347 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 15. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro 347 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál 347?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
347 · ASTM A313/A313M-2018
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Odkaz na historické vydání
- Vydání normy
- ASTM A313/A313M-2003
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1, poznámky A–B; články 1.1, 5, 6
- Fyzická strana PDF
- 1、2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17 ~ 19 |
| Ni | 9 ~ 13 |
| NbTa | Nb+Ta≥10×C |
Meze použitelnosti
Vydání 2003 pro korozivzdorný pružinový drát kruhového průřezu, hmotnostní podíly wt%; tabulka 1, poznámka B: Hodnoty bez rozsahu jsou horní meze, prázdná pole jsou nestanovena a nedoplňují se nulou. Tabulka 1UNS, původní označení pole „S34700“; mechanické vlastnosti kategorií A/B či stavů po tažení za studena a následném stárnutí nelze vyvodit z tabulky složení. Toto vydání neuvádí 2205, nedoplňuje se podle podobné značky; původní texty přezkoumání 2018 a 2025 nebyly ověřeny. Použití na pružinový drát automaticky neznamená vhodnost pro pěchování za studena; nové dodávané výrobky se automaticky nevytvářejí. Původní Cb znamená Nb; součet Nb+Ta ≥10×naměřené C se nesmí rozdělit na samostatné dolní meze Nb a Ta.
Podmínky složení
Vydání 2003 pro korozivzdorný pružinový drát kruhového průřezu, hmotnostní podíly wt%; tabulka 1, poznámka B: Hodnoty bez rozsahu jsou horní meze, prázdná pole jsou nestanovena a nedoplňují se nulou. Tabulka 1UNS, původní označení pole „S34700“; mechanické vlastnosti kategorií A/B či stavů po tažení za studena a následném stárnutí nelze vyvodit z tabulky složení. Toto vydání neuvádí 2205, nedoplňuje se podle podobné značky; původní texty přezkoumání 2018 a 2025 nebyly ověřeny. Použití na pružinový drát automaticky neznamená vhodnost pro pěchování za studena; nové dodávané výrobky se automaticky nevytvářejí. Původní Cb znamená Nb; součet Nb+Ta ≥10×naměřené C se nesmí rozdělit na samostatné dolní meze Nb a Ta.
Kombinovaná omezení
- Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky
- NbTa
- Omezení kombinací prvků
- Požadavek
- Nb+Ta≥10C
- Koeficient prvku
- Nb a Ta
- 1
- C
- -10
- Dolní mez
- 0
Vysvětlení ověření
Aktuální chemické složení vychází z originálu 2003; originály potvrzených vydání 2018 a 2025 nebyly ověřeny, shoda mezi vydáními se nepředpokládá.347 · ASTM A313/A313M-2018
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Odkaz na historické vydání
- Vydání normy
- ASTM A313/A313M-2003
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1, poznámky A–B; články 1.1, 5, 6
- Fyzická strana PDF
- 1、2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17 ~ 19 |
| Ni | 9 ~ 13 |
| NbTa | Nb+Ta≥10×C |
Meze použitelnosti
Vydání 2003 pro korozivzdorný pružinový drát kruhového průřezu, hmotnostní podíly wt%; tabulka 1, poznámka B: Hodnoty bez rozsahu jsou horní meze, prázdná pole jsou nestanovena a nedoplňují se nulou. Tabulka 1UNS, původní označení pole „S34700“; mechanické vlastnosti kategorií A/B či stavů po tažení za studena a následném stárnutí nelze vyvodit z tabulky složení. Toto vydání neuvádí 2205, nedoplňuje se podle podobné značky; původní texty přezkoumání 2018 a 2025 nebyly ověřeny. Použití na pružinový drát automaticky neznamená vhodnost pro pěchování za studena; nové dodávané výrobky se automaticky nevytvářejí. Původní Cb znamená Nb; součet Nb+Ta ≥10×naměřené C se nesmí rozdělit na samostatné dolní meze Nb a Ta.
Podmínky složení
Vydání 2003 pro korozivzdorný pružinový drát kruhového průřezu, hmotnostní podíly wt%; tabulka 1, poznámka B: Hodnoty bez rozsahu jsou horní meze, prázdná pole jsou nestanovena a nedoplňují se nulou. Tabulka 1UNS, původní označení pole „S34700“; mechanické vlastnosti kategorií A/B či stavů po tažení za studena a následném stárnutí nelze vyvodit z tabulky složení. Toto vydání neuvádí 2205, nedoplňuje se podle podobné značky; původní texty přezkoumání 2018 a 2025 nebyly ověřeny. Použití na pružinový drát automaticky neznamená vhodnost pro pěchování za studena; nové dodávané výrobky se automaticky nevytvářejí. Původní Cb znamená Nb; součet Nb+Ta ≥10×naměřené C se nesmí rozdělit na samostatné dolní meze Nb a Ta.
Kombinovaná omezení
- Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky
- NbTa
- Omezení kombinací prvků
- Požadavek
- Nb+Ta≥10C
- Koeficient prvku
- Nb a Ta
- 1
- C
- -10
- Dolní mez
- 0
Vysvětlení ověření
Aktuální chemické složení vychází z originálu 2003; originály potvrzených vydání 2018 a 2025 nebyly ověřeny, shoda mezi vydáními se nepředpokládá.347 · SAE J405-1998
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- SAE J405 JUN1998
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1, strana 2 / strana 5, poznámky 1–7
- Fyzická strana PDF
- 1、3、5
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.0 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.75 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17.0 ~ 19.0 |
| Ni | 9.0 ~ 13.0 |
| Nb | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Podle tabulky 1 originálu SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez uvedeného rozsahu nebo dolní meze jsou maxima; pomlčka znamená nestanovený údaj, nedoplňuje se nulou. Poznámka 5: Cb a Nb označují tentýž prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%. Jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů tabulky 1 originálu mohou obsahovat běžný název nebo pojmenovací poznámku ASTM; vyhledávací aliasy se zakládají pouze na výslovném přiřazení téhož řádku, bez automatické náhrady mezi normami. 1998 je skutečným podkladem složení; určené novější vydání nebylo ověřeno, shoda mezi vydáními se nepředpokládá. Nb≥0+10×(C), a současně ≤1; společné ověření podle naměřeného složení téže tavby a dávky, nikoli nezávislou kombinací horních mezí jednotlivých prvků.
Podmínky složení
Podle tabulky 1 originálu SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez uvedeného rozsahu nebo dolní meze jsou maxima; pomlčka znamená nestanovený údaj, nedoplňuje se nulou. Poznámka 5: Cb a Nb označují tentýž prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%. Jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů tabulky 1 originálu mohou obsahovat běžný název nebo pojmenovací poznámku ASTM; vyhledávací aliasy se zakládají pouze na výslovném přiřazení téhož řádku, bez automatické náhrady mezi normami. 1998 je skutečným podkladem složení; určené novější vydání nebylo ověřeno, shoda mezi vydáními se nepředpokládá. Nb≥0+10×(C), a současně ≤1; společné ověření podle naměřeného složení téže tavby a dávky, nikoli nezávislou kombinací horních mezí jednotlivých prvků.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků
- Požadavek
- Nb≥0+10×(C), a současně ≤1
- Koeficient prvku
- Nb
- 1
- C
- -10
- Dolní mez
- 0
Vysvětlení ověření
Ověření složení a poznámek k tabulce podle odpovídajících označení UNS původního vydání 1998.347 · SAE J405-2018
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Odkaz na historické vydání
- Vydání normy
- SAE J405 JUN1998
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1, strana 2 / strana 5, poznámky 1–7
- Fyzická strana PDF
- 1、3、5
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.0 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.75 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17.0 ~ 19.0 |
| Ni | 9.0 ~ 13.0 |
| Nb | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Podle tabulky 1 originálu SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez uvedeného rozsahu nebo dolní meze jsou maxima; pomlčka znamená nestanovený údaj, nedoplňuje se nulou. Poznámka 5: Cb a Nb označují tentýž prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%. Jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů tabulky 1 originálu mohou obsahovat běžný název nebo pojmenovací poznámku ASTM; vyhledávací aliasy se zakládají pouze na výslovném přiřazení téhož řádku, bez automatické náhrady mezi normami. 1998 je skutečným podkladem složení; určené novější vydání nebylo ověřeno, shoda mezi vydáními se nepředpokládá. Nb≥0+10×(C), a současně ≤1; společné ověření podle naměřeného složení téže tavby a dávky, nikoli nezávislou kombinací horních mezí jednotlivých prvků.
Podmínky složení
Podle tabulky 1 originálu SAE J405 JUN1998; hmotnostní podíly wt%. Poznámka 1: Hodnoty bez uvedeného rozsahu nebo dolní meze jsou maxima; pomlčka znamená nestanovený údaj, nedoplňuje se nulou. Poznámka 5: Cb a Nb označují tentýž prvek; legující prvky je nutné ověřit podle příslušného řádku UNS a dodatečných podmínek. Poznámka 4: Běžná analýza uhlíku se vykazuje na 0.01%, nízkouhlíkové typy na 0.001%. Jde o přesnost vykazování, nikoli rozšíření mezí složení. Názvy typů tabulky 1 originálu mohou obsahovat běžný název nebo pojmenovací poznámku ASTM; vyhledávací aliasy se zakládají pouze na výslovném přiřazení téhož řádku, bez automatické náhrady mezi normami. 1998 je skutečným podkladem složení; určené novější vydání nebylo ověřeno, shoda mezi vydáními se nepředpokládá. Nb≥0+10×(C), a současně ≤1; společné ověření podle naměřeného složení téže tavby a dávky, nikoli nezávislou kombinací horních mezí jednotlivých prvků.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků
- Požadavek
- Nb≥0+10×(C), a současně ≤1
- Koeficient prvku
- Nb
- 1
- C
- -10
- Dolní mez
- 0
Vysvětlení ověření
Aktuální složení vychází z původního vydání 1998; originál určeného novějšího vydání nebyl ověřen a shoda mezi vydáními se nepředpokládá.347 · ASTM A313/A313M-2003
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- ASTM A313/A313M-2003
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1, poznámky A–B; články 1.1, 5, 6
- Fyzická strana PDF
- 1、2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17 ~ 19 |
| Ni | 9 ~ 13 |
| NbTa | Nb+Ta≥10×C |
Meze použitelnosti
Vydání 2003 pro korozivzdorný pružinový drát kruhového průřezu, hmotnostní podíly wt%; tabulka 1, poznámka B: Hodnoty bez rozsahu jsou horní meze, prázdná pole jsou nestanovena a nedoplňují se nulou. Tabulka 1UNS, původní označení pole „S34700“; mechanické vlastnosti kategorií A/B či stavů po tažení za studena a následném stárnutí nelze vyvodit z tabulky složení. Toto vydání neuvádí 2205, nedoplňuje se podle podobné značky; původní texty přezkoumání 2018 a 2025 nebyly ověřeny. Použití na pružinový drát automaticky neznamená vhodnost pro pěchování za studena; nové dodávané výrobky se automaticky nevytvářejí. Původní Cb znamená Nb; součet Nb+Ta ≥10×naměřené C se nesmí rozdělit na samostatné dolní meze Nb a Ta.
Podmínky složení
Vydání 2003 pro korozivzdorný pružinový drát kruhového průřezu, hmotnostní podíly wt%; tabulka 1, poznámka B: Hodnoty bez rozsahu jsou horní meze, prázdná pole jsou nestanovena a nedoplňují se nulou. Tabulka 1UNS, původní označení pole „S34700“; mechanické vlastnosti kategorií A/B či stavů po tažení za studena a následném stárnutí nelze vyvodit z tabulky složení. Toto vydání neuvádí 2205, nedoplňuje se podle podobné značky; původní texty přezkoumání 2018 a 2025 nebyly ověřeny. Použití na pružinový drát automaticky neznamená vhodnost pro pěchování za studena; nové dodávané výrobky se automaticky nevytvářejí. Původní Cb znamená Nb; součet Nb+Ta ≥10×naměřené C se nesmí rozdělit na samostatné dolní meze Nb a Ta.
Kombinovaná omezení
- Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky
- NbTa
- Omezení kombinací prvků
- Požadavek
- Nb+Ta≥10C
- Koeficient prvku
- Nb a Ta
- 1
- C
- -10
- Dolní mez
- 0
Vysvětlení ověření
Tabulka 1 originálu 2003 a poznámky pod čarou byly ověřeny; originál 2018/2025 je nutné doplnit.347 · ASTM A358/A358M-2024
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Reference svařovaných trubek
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Historická citovaná tabulka byla ověřena
- Vydání normy
- ASTM A240/A240M-2014
- Umístění v tabulce
- Tabulka1 a poznámky pod čarou A–O
- Fyzická strana PDF
- 1、3、6
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.0 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.75 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17.0 ~ 19.0 |
| Ni | 9.0 ~ 13.0 |
| Nb | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Aktuální chemické složení používá pouze ověřené rozsahy základního materiálu z originálu ASTM A240/A240M—2014. Použitelné vydání normy složení a úplné požadavky pro A358—2024 dosud nebyly ověřeny, shoda s novějším vydáním se tím nepotvrzuje. A358—2024, článek 6.1.1, odkazuje na základní materiál A240/A240M; článek 7.2 má samostatné požadavky na přídavný kov pro svařování. Aktuálně není k dispozici složení svaru ani směsné složení celé trubky. Class 1 je třída svařování a radiografické kontroly, nikoli samostatná chemická značka. Záznam neprokazuje schopnost dodávat svařované trubky; přidružený produkt drátu také neznamená přímou dostupnost svařovaných trubek A358. Tavbové složení tabulky 1 v hmotnostních procentech %; jednotlivá hodnota bez rozsahu nebo dolní meze je horní mez, nestanovené prvky se nedoplňují nulou. Cb a Nb jsou tentýž prvek; při současném vzorci a pevné mezi se používá přísnější mez. Norma pro plechy, tenké plechy a pásy; použití drátu pro pěchování za studena a skutečné dodávky je nutné ověřit samostatně. Článek 4.1 navíc vyžaduje splnění příslušných ustanovení ASTM A480/A480M. Tento záznam zobrazuje tavbové složení tabulky 1, neznamená dokončené ověření A480 a všech požadavků přejímky výrobku. Ostatní prvky původní tabulky: Cb 10 × C „min“, 1.00 „max“; konkrétní propojené požadavky viz omezení níže.
Podmínky složení
Aktuální chemické složení používá pouze ověřené rozsahy základního materiálu z originálu ASTM A240/A240M—2014. Použitelné vydání normy složení a úplné požadavky pro A358—2024 dosud nebyly ověřeny, shoda s novějším vydáním se tím nepotvrzuje. A358—2024, článek 6.1.1, odkazuje na základní materiál A240/A240M; článek 7.2 má samostatné požadavky na přídavný kov pro svařování. Aktuálně není k dispozici složení svaru ani směsné složení celé trubky. Class 1 je třída svařování a radiografické kontroly, nikoli samostatná chemická značka. Záznam neprokazuje schopnost dodávat svařované trubky; přidružený produkt drátu také neznamená přímou dostupnost svařovaných trubek A358. Tavbové složení tabulky 1 v hmotnostních procentech %; jednotlivá hodnota bez rozsahu nebo dolní meze je horní mez, nestanovené prvky se nedoplňují nulou. Cb a Nb jsou tentýž prvek; při současném vzorci a pevné mezi se používá přísnější mez. Norma pro plechy, tenké plechy a pásy; použití drátu pro pěchování za studena a skutečné dodávky je nutné ověřit samostatně. Článek 4.1 navíc vyžaduje splnění příslušných ustanovení ASTM A480/A480M. Tento záznam zobrazuje tavbové složení tabulky 1, neznamená dokončené ověření A480 a všech požadavků přejímky výrobku. Ostatní prvky původní tabulky: Cb 10 × C „min“, 1.00 „max“; konkrétní propojené požadavky viz omezení níže.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků
- Koeficient prvku
- Nb
- 1
- C
- -10
- Dolní mez
- 0
- Horní mez
- Není uvedeno
- Požadavek
- Nb≥10×C
- Prvky vyžadující potvrzení údaji z téže tavby a dávky
Vysvětlení ověření
Referenční základní materiál staršího vydání: ASTM A240/A240M—2014; svar a použitelné vydání A358—2024 nebyly ověřeny.347 · Katalog z oficiálního webu Walsin Lihwa (ocelové polotovary a tyče; název souboru 2024, číslo původního vydání není uvedeno)
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Tyče
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- Soubor z oficiálního webu 2024_Walsin_Catalog_YT-JY-1.pdf; uvnitř dokumentu není uvedeno datum vydání ani jeho číslo
- Název dokumentu
- Dostupné značky korozivzdorných ocelí a chemické složení — pro předvalky a tyče z korozivzdorné oceli
- Umístění v tabulce
- Srovnávací tabulka druhů ocelí a chemického složení
- Fyzická strana PDF
- 7
- Jednotka
- Hodnoty v původní tabulce jsou vyjádřeny v procentech; konkrétní základ viz vysvětlení zdroje
- Typ analýzy
- Typ analýzy není uveden
- Výrobce
- Walsin Lihwa / Walsin Lihwa
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.0 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 9.0 ~ 13.0 |
| Cr | 17.0 ~ 19.0 |
| Nb | ≤ 1.1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Katalog z oficiálního webu Walsin Lihwa, strana 7 souboru PDF / tištěná strana 10, řádek 31. Tabulka složení výrobce v %, pro ocelové předvalky a tyče; typ analýzy není uveden. Název souboru na oficiálním webu obsahuje 2024, uvnitř není uvedeno číslo vydání. Nejde o ověřené vydání porovnávané normy ani o záruku dodávky naší společnosti. Podmínka: Přepis zdroje: Nb=10*C-1.1. Znak rozsahu původní tabulky byl v přepisu nahrazen spojovníkem; označuje rozsah, nikoli odčítání. Dolní mez je propojena se stejnou naměřenou analýzou a nenahrazuje se pevnou hodnotou; druhý krajní bod je horní mez.
Podmínky složení
Původní tabulka uvádí Chemical Composition (%); nerozlišuje tavbovou / výrobkovou analýzu a nelze předpokládat záruku podle odpovídající normy. / Srovnávací sloupec uvádí názvové protějšky v podkladech výrobce; rok normy není uveden a nepovyšují se na ověřené normové záznamy ASTM/GB/JIS/EN/RCC-M. / Různé podmínky S, Ni a Ti/Nb stejnojmenných značek jsou zachovány po původních řádcích; pomlčky nejsou nula. / Nb=10*C-1.1; dolní mez je vázaná, vzorec se nemění na pevnou hodnotu. Spojovací pomlčka v tomto přepisu označuje rozsah k horní mezi, nikoli odčítání.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků
- Koeficient prvku
- Nb
- 1
- C
- -10.0
- Dolní mez
- 0
Vysvětlení ověření
Složení, řádky s různými podmínkami a provázané požadavky byly porovnány s původními obrazy buňku po buňce; anomální řádek označený 303 na straně 10 byl vyloučen.347 · ASME SA-240
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17 ~ 19 |
| Mn | ≤ 2 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 9 ~ 13 |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.75 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
347 · ASTM A 314-2025
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17 ~ 19 |
| Mn | ≤ 2 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 9 ~ 13 |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
347 · ASTM A240/A240M-2020
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17 ~ 19 |
| Mn | ≤ 2 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 9 ~ 13 |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.75 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
347 · ASTM A554-2026
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17 ~ 19 |
| Mn | ≤ 2 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 9 ~ 13 |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 0.75 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
347 · ASTM A959-2004
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17 ~ 19 |
| Mn | ≤ 2 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 9 ~ 12 |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
347 · ASTM A959-2019
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17 ~ 19 |
| Mn | ≤ 2 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 9 ~ 12 |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
347 · SAE J467b-1956
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Speciální legovaná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.05 ~ 0.05 |
| Cr | 18.5 ~ 18.5 |
| Mn | 1 ~ 1 |
| Nb | 0.7 ~ 0.7 |
| Ni | 11 ~ 11 |
| Si | 0.4 ~ 0.4 |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
347 · CNS 3477-2016
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 17 ~ 19 |
| Mn | ≤ 2 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 9 ~ 13 |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.