30CRMNSINI2A — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 5. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro 30CRMNSINI2A →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál 30CRMNSINI2A?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
30CrMnSiNi2A · GB/T 38809-2020
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Nikl a slitiny niklu
- Podkategorie
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- GB/T 38809-2020
- Umístění v tabulce
- Tabulka 2 a poznámky a/b, 5.1.1
- Fyzická strana PDF
- 1、5
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.27 ~ 0.33 |
| Si | 1.0 ~ 1.2 |
| Mn | 1.0 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.015 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.01 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Ni | 1.4 ~ 1.8 |
| Mo | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| W | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Ti | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Oficiální GB/T38809-2020, obálka PDF1, PDF5, tabulka 2 a poznámky pod čarou a/b; hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. Úchylky výrobkové analýzy se řídí samostatně tabulkou 3 a GB/T222 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. Použití tyčí, tavení, dodací stav, tepelné zpracování zkušebního tělesa a mechanické požadavky se potvrzují samostatně; nejde automaticky o výrobek pro pěchování za studena ani záruku dodávky. Poznámka a: S+P≤.021%; splnění jednotlivých P≤.015/S≤.010 může stále překročit souhrnnou mez. V 0.10 je vypočtený přídavek podle poznámky b; vykazuje se skutečná hodnota, nikoli přejímací mez. Reverzní hledání ani uhlíkový ekvivalent z normového rozsahu nepovažují 0.10 za pevnou hodnotu či maximum.
Podmínky složení
Oficiální GB/T38809-2020, obálka PDF1, PDF5, tabulka 2 a poznámky pod čarou a/b; hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. Úchylky výrobkové analýzy se řídí samostatně tabulkou 3 a GB/T222 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. Použití tyčí, tavení, dodací stav, tepelné zpracování zkušebního tělesa a mechanické požadavky se potvrzují samostatně; nejde automaticky o výrobek pro pěchování za studena ani záruku dodávky. Poznámka a: S+P≤.021%; splnění jednotlivých P≤.015/S≤.010 může stále překročit souhrnnou mez. V 0.10 je vypočtený přídavek podle poznámky b; vykazuje se skutečná hodnota, nikoli přejímací mez. Reverzní hledání ani uhlíkový ekvivalent z normového rozsahu nepovažují 0.10 za pevnou hodnotu či maximum.
Kombinovaná omezení
- Omezení součtu prvků
- Dotčené prvky
- S
- P
- Horní mez
- 0.021
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola obálky oficiálního originálu, všech 7 značek tabulky 2 a poznámek pod čarou30CrMnSiNi2A · GB/T 38809-2020
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Nikl a slitiny niklu
- Podkategorie
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- GB/T 38809-2020
- Umístění v tabulce
- Tabulka 2 a poznámky a/b, 5.1.1
- Fyzická strana PDF
- 1、5
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.27 ~ 0.33 |
| Si | 1.0 ~ 1.2 |
| Mn | 1.0 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.015 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.01 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Ni | 1.4 ~ 1.8 |
| Mo | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| W | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Ti | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Oficiální GB/T38809-2020, obálka PDF1, PDF5, tabulka 2 a poznámky pod čarou a/b; hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. Úchylky výrobkové analýzy se řídí samostatně tabulkou 3 a GB/T222 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. Použití tyčí, tavení, dodací stav, tepelné zpracování zkušebního tělesa a mechanické požadavky se potvrzují samostatně; nejde automaticky o výrobek pro pěchování za studena ani záruku dodávky. Poznámka a: S+P≤.021%; splnění jednotlivých P≤.015/S≤.010 může stále překročit souhrnnou mez. V 0.10 je vypočtený přídavek podle poznámky b; vykazuje se skutečná hodnota, nikoli přejímací mez. Reverzní hledání ani uhlíkový ekvivalent z normového rozsahu nepovažují 0.10 za pevnou hodnotu či maximum.
Podmínky složení
Oficiální GB/T38809-2020, obálka PDF1, PDF5, tabulka 2 a poznámky pod čarou a/b; hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. Úchylky výrobkové analýzy se řídí samostatně tabulkou 3 a GB/T222 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. Použití tyčí, tavení, dodací stav, tepelné zpracování zkušebního tělesa a mechanické požadavky se potvrzují samostatně; nejde automaticky o výrobek pro pěchování za studena ani záruku dodávky. Poznámka a: S+P≤.021%; splnění jednotlivých P≤.015/S≤.010 může stále překročit souhrnnou mez. V 0.10 je vypočtený přídavek podle poznámky b; vykazuje se skutečná hodnota, nikoli přejímací mez. Reverzní hledání ani uhlíkový ekvivalent z normového rozsahu nepovažují 0.10 za pevnou hodnotu či maximum.
Kombinovaná omezení
- Omezení součtu prvků
- Dotčené prvky
- S
- P
- Horní mez
- 0.021
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola obálky oficiálního originálu, všech 7 značek tabulky 2 a poznámek pod čarou30CrMnSiNi2A · GB/T 38809-2020
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- GB/T 38809-2020
- Umístění v tabulce
- Tabulka 2 a poznámky a/b, 5.1.1
- Fyzická strana PDF
- 1、5
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.27 ~ 0.33 |
| Si | 1.0 ~ 1.2 |
| Mn | 1.0 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.015 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.01 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Ni | 1.4 ~ 1.8 |
| Mo | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Cu | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| W | ≤ 0.2 (dolní mez neuvedena) |
| Ti | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Oficiální GB/T38809-2020, obálka PDF1, PDF5, tabulka 2 a poznámky pod čarou a/b; hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. Úchylky výrobkové analýzy se řídí samostatně tabulkou 3 a GB/T222 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. Použití tyčí, tavení, dodací stav, tepelné zpracování zkušebního tělesa a mechanické požadavky se potvrzují samostatně; nejde automaticky o výrobek pro pěchování za studena ani záruku dodávky. Poznámka a: S+P≤.021%; splnění jednotlivých P≤.015/S≤.010 může stále překročit souhrnnou mez. V 0.10 je vypočtený přídavek podle poznámky b; vykazuje se skutečná hodnota, nikoli přejímací mez. Reverzní hledání ani uhlíkový ekvivalent z normového rozsahu nepovažují 0.10 za pevnou hodnotu či maximum.
Podmínky složení
Oficiální GB/T38809-2020, obálka PDF1, PDF5, tabulka 2 a poznámky pod čarou a/b; hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%. Úchylky výrobkové analýzy se řídí samostatně tabulkou 3 a GB/T222 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. Použití tyčí, tavení, dodací stav, tepelné zpracování zkušebního tělesa a mechanické požadavky se potvrzují samostatně; nejde automaticky o výrobek pro pěchování za studena ani záruku dodávky. Poznámka a: S+P≤.021%; splnění jednotlivých P≤.015/S≤.010 může stále překročit souhrnnou mez. V 0.10 je vypočtený přídavek podle poznámky b; vykazuje se skutečná hodnota, nikoli přejímací mez. Reverzní hledání ani uhlíkový ekvivalent z normového rozsahu nepovažují 0.10 za pevnou hodnotu či maximum.
Kombinovaná omezení
- Omezení součtu prvků
- Dotčené prvky
- S
- P
- Horní mez
- 0.021
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola obálky oficiálního originálu, všech 7 značek tabulky 2 a poznámek pod čarou30CrMnSiNi2A · GB /T 3079-1993
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Podkategorie
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.27 ~ 0.34 |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 1 ~ 1.3 |
| Ni | 1.4 ~ 1.8 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | 0.9 ~ 1.2 |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
30CrMnSiNi2A · GJB 1951-1994
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Podkategorie
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.27 ~ 0.34 |
| Cr | 0.9 ~ 1.2 |
| Mn | 1 ~ 1.3 |
| Ni | 1.4 ~ 1.8 |
| P | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.025 (dolní mez neuvedena) |
| Si | 0.9 ~ 1.2 |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.