SWRH42A — Anyagadatok
Összesen 6 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
SWRH42A feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
SWRH42A anyagot keres?
Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
SWRH42A · JIS G 3506-2024
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Szénacél
- Alkategória
- Szénacél
- Termékforma
- Nagy széntartalmú acél hengerhuzal;az alkalmazható további feldolgozás és megállapodásos szállítási feltételek a leírásban
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- JIS G 3506:2024
- Táblázat helye
- 4. pont / 1. táblázat; 6. pont / 2. táblázat és megjegyzés; JA.1 melléklet
- PDF fizikai oldal
- 1、5、6、7、11
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis
Karbonegyenérték-tájékoztató
Az alábbi becslések az összetétel különböző alkalmazási feltételei szerint készülnek; a tényleges rendelési feltételeknek kell megfelelniük, a tartományok nem vonhatók össze.
A 2 táblázat alapértelmezett adaganalízis-tartománya
JA.1: Kizárólag szállító-vevő megállapodással szűkíthető befelé a C alsó és felső határa, egyenként 0.01 százalékponttal
Összetételi rekord (további feltételágakkal; önmagában nem tekinthető feltétel nélküli követelménynek)
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.39 ~ 0.46 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
A JIS G3506:2024 hivatalos japán eredeti 1/2. táblázata és JA normatív melléklete alapján; adagelemzés, tömeghányad wt%. Keményacél huzalhoz, olajban edzett és megeresztett huzalhoz, feszített beton acélhuzalához, horganyzott acélpászmához, acélsodronykötélhez és más további feldolgozásra való hengerhuzalra alkalmazható; e szabvány nem tartalmaz zongorahuzalhoz és hídkábelhez való hengerhuzalt. Nem tekinthető automatikusan hidegzömítési alkalmasságnak vagy vállalatunk szállítási garanciájának. A 2. táblázat alapértelmezett vegyi tartománya külön kezelendő a JA.1 csak szállítói-vevői megállapodással alkalmazható szűkített C tartományától: a megállapodásos tartomány alsó és felső határa egyenként 0.01 százalékponttal befelé szűkül, alapértelmezésként nem alkalmazható. A 2. táblázatban fel nem sorolt ötvözőelemek az olvasztás célján kívül szándékosan nem adhatók hozzá; a nem előírt szám nem nulla, és teljes szénegyenérték számítását sem alapozza meg. A 9. pont általában nem ír elő rögzített mechanikai tulajdonságot. Csak megállapodott cél-szakítószilárdság és megfelelő megállapodásos szállítási állapot esetén történik ellenőrzés a JA.3/JA.4 szerint; a JA.1 táblázat ±100/±120MPa értéke a megállapodott cél körüli megengedett eltérés, nem tényleges Rm abszolút tartomány, és a célértéket nem helyettesíti. A 7.1 átlagos teljesen dekarbonizált rétegmélysége ≤0.20mm; a JA.2 megállapodással ≤0.15mm értékre szigorítható. Az átlagos teljes dekarbonizációs mélység nem egyetlen látómező legnagyobb mélysége; a megállapodásos érték alkalmazását külön meg kell erősíteni. Az ausztenites szemcseméret és nemfémes zárványok határait a 7.2 szerint a megrendelő írja elő és megállapodás erősíti meg, a minőségjelből automatikus osztályzat nem adható. A 3. táblázat szabványos átmérői 5.5, 6, 6.4, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 12, 13, 14, 15mm; a 4≤15mm. táblázat átmérőeltérése ±0.40mm, ovalitása ≤0.64mm; >15mm megállapodást igényel, önkényesen nem extrapoláljuk. Vizsgálat, mintavétel, méret, felület és más termékszabvány-feltételek külön ellenőrizendők; a ISO16120 sorozathoz képest módosított átvétel, nem a minőségek automatikus felcserélhetősége.
Összetételi feltételek
A JIS G3506:2024 hivatalos japán eredeti 1/2. táblázata és JA normatív melléklete alapján; adagelemzés, tömeghányad wt%. Keményacél huzalhoz, olajban edzett és megeresztett huzalhoz, feszített beton acélhuzalához, horganyzott acélpászmához, acélsodronykötélhez és más további feldolgozásra való hengerhuzalra alkalmazható; e szabvány nem tartalmaz zongorahuzalhoz és hídkábelhez való hengerhuzalt. Nem tekinthető automatikusan hidegzömítési alkalmasságnak vagy vállalatunk szállítási garanciájának. A 2. táblázat alapértelmezett vegyi tartománya külön kezelendő a JA.1 csak szállítói-vevői megállapodással alkalmazható szűkített C tartományától: a megállapodásos tartomány alsó és felső határa egyenként 0.01 százalékponttal befelé szűkül, alapértelmezésként nem alkalmazható. A 2. táblázatban fel nem sorolt ötvözőelemek az olvasztás célján kívül szándékosan nem adhatók hozzá; a nem előírt szám nem nulla, és teljes szénegyenérték számítását sem alapozza meg. A 9. pont általában nem ír elő rögzített mechanikai tulajdonságot. Csak megállapodott cél-szakítószilárdság és megfelelő megállapodásos szállítási állapot esetén történik ellenőrzés a JA.3/JA.4 szerint; a JA.1 táblázat ±100/±120MPa értéke a megállapodott cél körüli megengedett eltérés, nem tényleges Rm abszolút tartomány, és a célértéket nem helyettesíti. A 7.1 átlagos teljesen dekarbonizált rétegmélysége ≤0.20mm; a JA.2 megállapodással ≤0.15mm értékre szigorítható. Az átlagos teljes dekarbonizációs mélység nem egyetlen látómező legnagyobb mélysége; a megállapodásos érték alkalmazását külön meg kell erősíteni. Az ausztenites szemcseméret és nemfémes zárványok határait a 7.2 szerint a megrendelő írja elő és megállapodás erősíti meg, a minőségjelből automatikus osztályzat nem adható. A 3. táblázat szabványos átmérői 5.5, 6, 6.4, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 12, 13, 14, 15mm; a 4≤15mm. táblázat átmérőeltérése ±0.40mm, ovalitása ≤0.64mm; >15mm megállapodást igényel, önkényesen nem extrapoláljuk. Vizsgálat, mintavétel, méret, felület és más termékszabvány-feltételek külön ellenőrizendők; a ISO16120 sorozathoz képest módosított átvétel, nem a minőségek automatikus felcserélhetősége.
A feltételágak eredeti rekordjai
A 2 táblázat alapértelmezett adaganalízis-tartománya
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.39 ~ 0.46 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
JA.1: Kizárólag szállító-vevő megállapodással szűkíthető befelé a C alsó és felső határa, egyenként 0.01 százalékponttal
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.4 ~ 0.45 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
- Megállapodásban rögzítendő
- Igen
Feltételág kiválasztása szükséges
IgenEllenőrzési megjegyzés
A JIS G3506:2024 2 táblázata és JA megállapodásos feltételei ellenőrizve;válassza az alapértelmezett vagy megállapodásos széntartományt.SWRH42A · JIS G 3506-2004
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Szénacél
- Termékforma
- Nagy széntartalmú acél hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- JIS G 3506:2004
- Táblázat helye
- 3/4. pont,a törzsszöveg 1 táblázata és megjegyzései
- PDF fizikai oldal
- 4、5
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.39 ~ 0.46 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
JIS G 3506:2004 eredeti angol kiadás,3/4. pont,1. táblázat,SWRH42A nagy széntartalmú acél hengerhuzal;e rekord a 2004 történeti kiadás adaganalízis szerinti wt% tömeghányada,a 2024 kiadástól külön rögzítve,jelenlegi szállíthatóság nem feltételezhető.Az 1 táblázat megjegyzése csak a felek megállapodásával engedi C alsó és felső határának egyenként 0.01 százalékponttal való szűkítését,az alapértelmezett tartomány nem szűkül automatikusan.Az 5.1 pont átlagos teljes dekarbonizációs mélysége≤0.20mm,külön vevői előírás hiányában nem kötelező vizsgálni;a megállapodásos különleges minőség és szemcse-/zárványkövetelmények külön ellenőrzendők.A szabvány hengerhuzala nem automatikusan hidegzömítő acélhuzal vagy késztermék-tulajdonsági garancia.
Összetételi feltételek
Az 1 táblázat alapértelmezett C tartománya a fenti;C alsó és felső határa egyenként 0.01 százalékponttal csak a felek megállapodásával szűkíthető. / 5.1 szerint az átlagos teljes dekarbonizációs mélység≤0.20mm,külön vevői előírás hiányában e vizsgálat elhagyható.
Ellenőrzési megjegyzés
A JIS G 3506:2004 eredeti angol kiadás törzsszövegbeli 1 táblázatának mind a 21 sora cellánként ellenőrizveSWRH42A · POSCO hengerhuzal-katalógus (helyi 1203 fájl, az eredeti kiadásazonosító nincs megadva)
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Szénacél
- Alkategória
- Szénacél
- Termékforma
- Hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- Helyi fájl:1203线材.pdf,az eredeti nem ad kiadásazonosítót; a PDF metaadatban szereplő 2014-12-03 csak a fájl létrehozási ideje
- Dokumentum címe
- WIRE ROD hengerhuzal
- Táblázat helye
- Nyomtatott oldal:15,2. összetételi táblázat (helyi táblázatindex)
- PDF fizikai oldal
- 8
- Egység
- Az eredeti táblázat százalékos értékeket ad meg; a pontos értelmezés a forrásleírásban található
- Analízis típusa
- A katalógus nem tisztázza egységesen az adag-/termékanalízis típusát
- Gyártó
- POSCO / POSCO
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.39 ~ 0.46 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
POSCO helyi hengerhuzal-katalógus,PDF,8. oldal/15. nyomtatott oldal,1 táblázatindex,3. sor.Az eredeti kiadásazonosító nincs megadva;a PDF létrehozási ideje,2014-12-03,nem tekinthető a szabvány kiadási évének;gyártói tartományadat,nem vállalatunk szállítási garanciája.Feltétel:az eredeti lábjegyzet szállító-vevő megállapodással C mindkét határának 0.01 százalékponttal való csökkentését engedi;jelenleg a táblázatos tartomány látható,e rendelési módosítás nem automatikus.
Összetételi feltételek
Az eredeti katalógus hengerhuzalra vonatkozó kémiai összetételi táblázata%; az összehasonlított JIS/SAE/DIN kiadása nincs megadva, a katalógusadat nem minősül e szabványok ellenőrzött hivatalos kiadásának. / A gondolatjel nem nulla; az adag-/termékanalízis típusa nincs egységesen tisztázva, a megrendelés, a termékanalízis eltérései és a tényleges szállítás külön ellenőrzendők. / Az eredeti lábjegyzet szállító-vevő megállapodással C mindkét határának 0.01 százalékponttal való csökkentését engedi;jelenleg a táblázatos tartomány látható,e rendelési módosítás nem automatikus.
Ellenőrzési megjegyzés
Az eredeti PDF táblázatok és karakterkoordináták kétirányú összevetése megtörtént; a hiányzó minőségcellák helyreállítva, az összevont cellák és az oldalláb/Remark külön ellenőrizve; az egyértelműen vitatott táblázatok és üres összetételű sorok függőben maradnak.SWRH42A · Nippon Steel hengerhuzal-katalógus EXE203 2008.3 / JIS G3506-2004
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Szénacél
- Alkategória
- Szénacél
- Termékforma
- Hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; a borító szerzői jogi éve:2008
- Dokumentum címe
- „Nippon Steel Wire Rods” – Nippon Steel hengerhuzal-katalógus
- Táblázat helye
- Nyomtatott oldal:13,táblázatindex:3
- PDF fizikai oldal
- 8
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.39 ~ 0.46 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Nippon Steel hengerhuzal-katalógus, EXE203 2008.3 történeti anyag; PDF, 8. oldal / nyomtatott 13. oldal, JIS G3506-2004. Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását. Feltétel: megállapodással C tartományának alsó határa 0.01 százalékponttal emelhető, felső határa 0.01 százalékponttal csökkenthető; az eredeti táblázati tartomány jelenik meg, automatikus szűkítés nincs.
Összetételi feltételek
Az eredeti katalógus szerinti tömeghányad%,2008.3 történeti gyártói dokumentum; a hivatkozott szabványnevek és kiadások az eredeti szerint szerepelnek, ez nem jelenti e szabványok hivatalos eredeti szövegének beszerzését és ellenőrzését. / A gondolatjel vagy üres cella nem 0; e tételben csak a kémiai összetétel ellenőrzött, a mechanikai tulajdonságok és a tényleges szállítás a feltételek szerint külön ellenőrzendők. / Megállapodással a C tartomány alsó határa 0.01 százalékponttal emelhető,felső határa 0.01 százalékponttal csökkenthető;a megjelenítés az eredeti táblázat tartománya,nem szűkül automatikusan.
Ellenőrzési megjegyzés
A csoportosított táblázatok teljes kibontása, eredeti ábráinak és megjegyzéseinek ellenőrzése megtörtént; az alap-, maradék- és feltételes elemek külön kezelve, a hiányos alapacél-utótagtáblázatok kizárva.SWRH42A · China Steel Corporation rúdacél-/hengerhuzal-katalógus 2014-C1 / 7.1.6 JIS G3506 (kiadás nincs megadva)
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Szénacél
- Alkategória
- Szénacél
- Termékforma
- Rúd és hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (a hátsó borítón kifejezetten feltüntetve)
- Dokumentum címe
- Rúdacél- és hengerhuzal-termékkézikönyv Bars & Wire Rods
- Táblázat helye
- 7.1.6 JIS G3506 (kiadás nincs megadva)
- PDF fizikai oldal
- 14
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (tajvani CSC)
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.39 ~ 0.46 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
China Steel rúd- és hengerhuzal-katalógus CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, PDF, 14. oldal / nyomtatott 12. oldal, 7.1.6 JIS G3506 (a kiadás nincs feltüntetve). Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Történeti gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását. Feltétel: megállapodással C tartományának alsó és felső végpontja egyenként 0.01 százalékponttal szűkíthető; jelenleg a főtáblázat marad érvényben.
Összetételi feltételek
2014-C1 történeti gyártói katalógus, rúdacél/hengerhuzal; a hivatkozott szabvány meg nem adott kiadási évét nem szabad más katalógusból pótolni, és a katalógus nem minősíthető át a szabvány hivatalos eredeti szövegévé. / A gondolatjel és az üres cella nem nulla; az összetételi adat megléte nem igazolja a képlet teljességét vagy alkalmazhatóságát; a mechanikai tulajdonságok és a szállítás külön ellenőrzendők. / Megállapodással a C tartomány mindkét határa befelé,egyenként 0.01 százalékponttal szűkíthető;jelenleg a főtáblázat marad érvényben.
Ellenőrzési megjegyzés
A teljes katalógus 28 táblázatának geometriai és összevont cellaszerkezete helyreállítva, hiányzó cella nincs; az eredeti ábrák, folytatóoldalak és megjegyzések szerint rögzítve, a vitatott feltételek függőben maradnak.SWRH42A · JIS G 3506-1996
A forrás eredeti szövegének ellenőrzése nem teljes; nem használható hivatalos szabványalapként
- Anyagkategória
- Szénacél
- Termékforma
- Nagy széntartalmú acél hengerhuzal
- Ellenőrzési állapot
- Referenciaadat, az eredeti szöveg nincs ellenőrizve
- Szabványkiadás
- JIS G 3506—1996 (kínai szkennelt fordítás)
- Táblázat helye
- 2/3. pont,1. táblázat,folytatása és megjegyzései
- PDF fizikai oldal
- 1、2
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis (a fordítás megfogalmazása)
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.39 ~ 0.46 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.3 ~ 0.6 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
JIS G 3506—1996 kínai szkennelt fordítás,törzsszöveg,1. táblázat,SWRH42A nagy széntartalmú acél hengerhuzal;e rekord a régi fordítás soronkénti ellenőrzése,a hivatalos japán eredeti még hiányzik,referencia-ellenőrzési állapot marad,nem eredetiben igazolt vagy jelenlegi szállítási állítás.Az 1 táblázat megjegyzése:C alsó és felső határának egyenként 0.01 százalékponttal való szűkítése csak szállító-vevő megállapodással.A 4.1 pont átlagos teljes dekarbonizációs mélysége≤0.20mm,de vevői előírás hiányában a vizsgálat elhagyható;a szemcseméret és zárványok határai megállapodás szerintiek.
Összetételi feltételek
C alsó és felső határa egyenként 0.01 százalékponttal csak megállapodással szűkíthető,alapértelmezetten nem szűkül. / 4.1 szerint az átlagos teljes dekarbonizációs mélység≤0.20mm,vevői kérés hiányában a vizsgálat elhagyható.