← Vissza az előző oldalraAnyagminőségek jegyzéke

SWRCH38K-D — Anyagadatok

Összesen 3 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.

A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.

SWRCH38K-D feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →

Anyagigény értékelése

SWRCH38K-D anyagot keres?

Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.

A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.

Termékek és megmunkálási képességek felfedezése

SWRCH38K-D · Q/320582 SGGT503-2025 (0. kiadás)

A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését

Anyagkategória
Hidegzömítő acél
Alkategória
Hidegzömítő acél
Termékforma
Hengerhuzal
Az eredeti rekord állapotának leírása
A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
Dokumentumkiadás
2025 évi 0. kiadás; közzététel:2025-10-29,hatálybalépés:2025-11-07
Dokumentum címe
Melegen hengerelt hidegzömítő acél hengerhuzal gépjármű-kötőelemekhez
Táblázat helye
1. táblázat
PDF fizikai oldal
5
Egység
Tömeghányad (wt%)
Gyártó
Jiangsu Shagang Iron & Steel Co., Ltd.

Karbonegyenérték-tájékoztató

Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.

IIW / CEV:0.4500–0.6267 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; szénacélok és gyengén ötvözött acélok hegesztési hidegrepedési érzékenységének mérnöki értékelésére.
Pcm(Ito–Bessyo):0.3833–0.4892 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: V,B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; elsősorban kis széntartalmú, gyengén ötvözött acélokhoz, különösen korszerű kis széntartalmú csővezetékacélokhoz; célzottabban alkalmazható, ha C körülbelül nem haladja meg a 0.11% értéket.
CET:0.4100–0.5275 A gyártói dokumentum tartományából, elemenként függetlenül számított határtartomány, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; ferrites acélok hegesztési előmelegítésének értékelési rendszeréhez; az EN 1011-2 alkalmazási feltételeivel együtt értékelendő.

Összetételi rekordok

ElemÖsszetételi követelmények
C0.35 ~ 0.41
Si0.1 ~ 0.3
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.02 (alsó határ nincs megadva)
S≤ 0.015 (alsó határ nincs megadva)
Cr≤ 0.15 (alsó határ nincs megadva)
Mo≤ 0.05 (alsó határ nincs megadva)
Ni≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva)
Cu≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva)

Alkalmazási korlátok

Shagang Q/320582 SGGT503-2025 (0. kiadás),1. táblázat,26. sor (PDF,5. oldal),adaganalízis wt%;a szabvány szerinti melegen hengerelt hengerhuzalra alkalmazható.Ha az 1 táblázat külön rendelkezik,a sor határa elsőbbséget élvez;a megrendelés és a tényleges szállítás külön megerősítendő,ebből Creation Group szállítási ígéret nem következik.

Összetételi feltételek

1. táblázat,adaganalízis szerinti tömeghányad wt%;a táblázati gondolatjel nem nulla,a fel nem sorolt elemek nem tölthetők ki nullával. / A 6.1.3 pont szerinti Cr≤0.20%,Ni≤0.20%,Cu≤0.20%,Mo≤0.05% maradékelemek; ahol az 1 táblázat külön rendelkezik, az adott minőség követelménye érvényes. / Alkalmazható termék:az 5.0–38mm átmérőjű,csavarásmentesen hengerelt,szabályozottan hűtött,melegen hengerelt hengerhuzal gépjármű-kötőelemekhez;szállítási állapot:melegen hengerelt. / 2. táblázat: oxigén≤30×10⁻⁶,nitrogén≤70×10⁻⁶; nem kerültek a wt% tömeghányadú ötvözőelemmezőkbe. / A 6.8/6.9 pont keménységi és mechanikai adatai csak mért értékként jelentendők,nem szállítási átvételi alapok,ezért általános mechanikai érték nincs kitöltve.

Ellenőrzési megjegyzés

A gyártó 2025 évi 0. kiadásának 1 táblázata és 6.1.3. pontja soronként ellenőrizve;a vízjel által takart karakterű cellák a renderelt eredeti oldal alapján külön felülvizsgálva.

SWRCH38K-D · Q/320582 SGY503-2024 (2. kiadás)

A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését

Anyagkategória
Hidegzömítő acél
Alkategória
Hidegzömítő acél
Termékforma
Hengerhuzal
Az eredeti rekord állapotának leírása
A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
Dokumentumkiadás
2024 évi 2. kiadás; közzététel:2025-02-14,hatálybalépés:2025-02-18
Dokumentum címe
Melegen hengerelt hidegzömítő acél hengerhuzal gépjármű-kötőelemekhez
Táblázat helye
1. táblázat
PDF fizikai oldal
5
Egység
Tömeghányad (wt%)
Gyártó
Jiangsu Shagang Group Co., Ltd.

Karbonegyenérték-tájékoztató

Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.

IIW / CEV:0.4500–0.6267 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; szénacélok és gyengén ötvözött acélok hegesztési hidegrepedési érzékenységének mérnöki értékelésére.
Pcm(Ito–Bessyo):0.3833–0.4892 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: V,B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; elsősorban kis széntartalmú, gyengén ötvözött acélokhoz, különösen korszerű kis széntartalmú csővezetékacélokhoz; célzottabban alkalmazható, ha C körülbelül nem haladja meg a 0.11% értéket.
CET:0.4100–0.5275 A gyártói dokumentum tartományából, elemenként függetlenül számított határtartomány, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; ferrites acélok hegesztési előmelegítésének értékelési rendszeréhez; az EN 1011-2 alkalmazási feltételeivel együtt értékelendő.

Összetételi rekordok

ElemÖsszetételi követelmények
C0.35 ~ 0.41
Si0.1 ~ 0.3
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.02 (alsó határ nincs megadva)
S≤ 0.015 (alsó határ nincs megadva)
Cr≤ 0.15 (alsó határ nincs megadva)
Mo≤ 0.05 (alsó határ nincs megadva)
Ni≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva)
Cu≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva)

Alkalmazási korlátok

Shagang Q/320582 SGY503-2024 (2. kiadás),1. táblázat,24. sor (szkennelt PDF,5. oldal),adaganalízis wt%;a 2025 év 2 hónapjában hatályba lépett korábbi kiadás,külön a SGGT503—2025 0. kiadásától.A megrendelés és szállítás külön megerősítendő,ebből Creation Group szállítási ígéret nem következik.

Összetételi feltételek

A 2024 évi 2. kiadás szkennelt eredetijének 1 táblázata,adaganalízis szerinti tömeghányad wt%;a gondolatjel nem nulla. / A 6.1.3 pont szerinti Cr≤0.20%,Ni≤0.20%,Cu≤0.20%,Mo≤0.05% maradékelemek; ahol az 1 táblázat külön rendelkezik, az adott minőség követelménye érvényes. / Az 1. táblázat AlT oszlopa a teljes alumínium alsó határa; B a régi kiadásban külön oszlopban, Ti,Ni,V stb. a megjegyzésoszlopban szerepel. / 2. táblázat: oxigén≤30×10⁻⁶,nitrogén≤70×10⁻⁶; nem kerültek a wt% tömeghányadú ötvözőelemmezőkbe. / Alkalmazható termék:gépjármű-kötőelemekhez való melegen hengerelt hengerhuzal;a 6.8/6.9 pont mért keménységi és mechanikai adatai nem szállítási átvételi alapok,általános tulajdonság nincs kitöltve.

Ellenőrzési megjegyzés

A 2024 évi 2. kiadás szkennelt eredetijének 1 táblázata soronként szemrevételezéssel ellenőrizve;az azonos minőségek összetétele egyezik a 2025 évi 0. kiadással;a régi kiadásban nincs ML35-D és SAE1018-D.

SWRCH38K-D · Q/320582 SGY503-2024 (1. kiadás)

A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését

Anyagkategória
Hidegzömítő acél
Alkategória
Hidegzömítő acél
Termékforma
Hengerhuzal
Az eredeti rekord állapotának leírása
A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
Dokumentumkiadás
2024 évi 1. kiadás; közzététel:2024-04-26,hatálybalépés:2024-05-01
Dokumentum címe
Melegen hengerelt hidegzömítő acél hengerhuzal gépjármű-kötőelemekhez
Táblázat helye
1. táblázat
PDF fizikai oldal
5
Egység
Tömeghányad (wt%)
Gyártó
Jiangsu Shagang Group Co., Ltd.

Karbonegyenérték-tájékoztató

Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.

IIW / CEV:0.4500–0.6267 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: V CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; szénacélok és gyengén ötvözött acélok hegesztési hidegrepedési érzékenységének mérnöki értékelésére.
Pcm(Ito–Bessyo):0.3833–0.4892 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: V,B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; elsősorban kis széntartalmú, gyengén ötvözött acélokhoz, különösen korszerű kis széntartalmú csővezetékacélokhoz; célzottabban alkalmazható, ha C körülbelül nem haladja meg a 0.11% értéket.
CET:0.4100–0.5275 A gyártói dokumentum tartományából, elemenként függetlenül számított határtartomány, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; ferrites acélok hegesztési előmelegítésének értékelési rendszeréhez; az EN 1011-2 alkalmazási feltételeivel együtt értékelendő.

Összetételi rekordok

ElemÖsszetételi követelmények
C0.35 ~ 0.41
Si0.1 ~ 0.3
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.02 (alsó határ nincs megadva)
S≤ 0.015 (alsó határ nincs megadva)
Cr≤ 0.15 (alsó határ nincs megadva)
Mo≤ 0.05 (alsó határ nincs megadva)
Ni≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva)
Cu≤ 0.2 (alsó határ nincs megadva)

Alkalmazási korlátok

Shagang Q/320582 SGY503-2024 (1. kiadás),1. táblázat,24. sor (PDF,5. oldal),adaganalízis wt%;e kiadás eredeti minőségjelei és értékei külön jelennek meg,a megrendelés és tényleges szállítás külön megerősítendő;ebből Creation Group szállítási ígéret nem következik.

Összetételi feltételek

2024 évi 1. kiadás,1. táblázat,adaganalízis szerinti tömeghányad wt%;a gondolatjel nem nulla. / A 6.1.3 pont szerinti Cr≤0.20%,Ni≤0.20%,Cu≤0.20%,Mo≤0.05% maradékelemek; ahol az 1 táblázat külön rendelkezik, az adott minőség követelménye érvényes. / Az AlT oszlop a teljes alumínium alsó határa,B külön oszlopban,Ti,V stb. a megjegyzésoszlopban szerepel;a minőségjel utótagja szigorúan e kiadás eredeti táblázata szerint értendő. / 2. táblázat: oxigén≤30×10⁻⁶,nitrogén≤70×10⁻⁶; nem kerültek a wt% tömeghányadú ötvözőelemmezőkbe. / A 6.10/6.11 pont mért keménységi és mechanikai adatai nem szállítási átvételi alapok,általános tulajdonság nincs kitöltve.

Ellenőrzési megjegyzés

A gyártó 2024 évi 1. kiadásának 1 táblázatából a fekete eredeti táblázatszöveg közvetlenül kinyerve és soronként ellenőrizve;a kék nyilvános vízjel a kinyerési rétegből kizárva.
WhatsApp Műszaki érdeklődés →
Képek és tartalmak használata · Creation Group