← Vissza az előző oldalraAnyagminőségek jegyzéke

SUP12 — Anyagadatok

Összesen 3 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.

A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.

SUP12 feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →

Anyagigény értékelése

SUP12 anyagot keres?

Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.

A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.

Termékek és megmunkálási képességek felfedezése

SUP12 · POSCO hengerhuzal-katalógus (helyi 1203 fájl, az eredeti kiadásazonosító nincs megadva)

A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését

Anyagkategória
Rugóacél
Alkategória
Rugóacél
Termékforma
Hengerhuzal
Az eredeti rekord állapotának leírása
A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
Dokumentumkiadás
Helyi fájl:1203线材.pdf,az eredeti nem ad kiadásazonosítót; a PDF metaadatban szereplő 2014-12-03 csak a fájl létrehozási ideje
Dokumentum címe
WIRE ROD hengerhuzal
Táblázat helye
Nyomtatott oldal:18,3. összetételi táblázat (helyi táblázatindex)
PDF fizikai oldal
10
Egység
Az eredeti táblázat százalékos értékeket ad meg; a pontos értelmezés a forrásleírásban található
Analízis típusa
A katalógus nem tisztázza egységesen az adag-/termékanalízis típusát
Gyártó
POSCO / POSCO

Karbonegyenérték-tájékoztató

Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.

IIW / CEV:0.7300–0.9400 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo,V,Ni CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; szénacélok és gyengén ötvözött acélok hegesztési hidegrepedési érzékenységének mérnöki értékelésére.
Pcm(Ito–Bessyo):≥ 0.5792 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Ni,Mo,V; B felső határa nincs előírva, ezért a karbonegyenérték felső határa nem határozható meg Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; elsősorban kis széntartalmú, gyengén ötvözött acélokhoz, különösen korszerű kis széntartalmú csővezetékacélokhoz; célzottabban alkalmazható, ha C körülbelül nem haladja meg a 0.11% értéket.
CET:0.6000–0.7400 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo,Ni CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; ferrites acélok hegesztési előmelegítésének értékelési rendszeréhez; az EN 1011-2 alkalmazási feltételeivel együtt értékelendő.

Összetételi rekordok

ElemÖsszetételi követelmények
C0.51 ~ 0.59
Si0.2 ~ 1.6
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva)
S≤ 0.035 (alsó határ nincs megadva)
Cr0.6 ~ 0.9
B≥ 0.0005 (felső határ nincs megadva)
Cu≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva)

Alkalmazási korlátok

POSCO helyi hengerhuzal-katalógus,PDF,10. oldal/18. nyomtatott oldal,2 táblázatindex,6. sor.Az eredeti kiadásazonosító nincs megadva;a PDF létrehozási ideje,2014-12-03,nem tekinthető a szabvány kiadási évének;gyártói tartományadat,nem vállalatunk szállítási garanciája.Feltétel:ezen oldal rugóacél-lábjegyzetének legnagyobb Cu értéke 0.30%,a megfelelő táblázat szerint megőrizve.

Összetételi feltételek

Az eredeti katalógus hengerhuzalra vonatkozó kémiai összetételi táblázata%; az összehasonlított JIS/SAE/DIN kiadása nincs megadva, a katalógusadat nem minősül e szabványok ellenőrzött hivatalos kiadásának. / A gondolatjel nem nulla; az adag-/termékanalízis típusa nincs egységesen tisztázva, a megrendelés, a termékanalízis eltérései és a tényleges szállítás külön ellenőrzendők. / Ezen oldal rugóacél-lábjegyzetének legnagyobb Cu értéke 0.30%, a megfelelő táblázat szerint megőrizve.

Ellenőrzési megjegyzés

Az eredeti PDF táblázatok és karakterkoordináták kétirányú összevetése megtörtént; a hiányzó minőségcellák helyreállítva, az összevont cellák és az oldalláb/Remark külön ellenőrizve; az egyértelműen vitatott táblázatok és üres összetételű sorok függőben maradnak.

SUP12 · Nippon Steel hengerhuzal-katalógus EXE203 2008.3 / JIS G4801-2005

A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését

Anyagkategória
Rugóacél
Alkategória
Rugóacél
Termékforma
Hengerhuzal
Az eredeti rekord állapotának leírása
A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
Dokumentumkiadás
Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; a borító szerzői jogi éve:2008
Dokumentum címe
„Nippon Steel Wire Rods” – Nippon Steel hengerhuzal-katalógus
Táblázat helye
Nyomtatott oldal:18,táblázatindex:3
PDF fizikai oldal
11
Egység
Tömeghányad (%)
Analízis típusa
Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
Gyártó
NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel

Karbonegyenérték-tájékoztató

Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.

IIW / CEV:0.7300–0.9400 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo,V,Ni CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; szénacélok és gyengén ötvözött acélok hegesztési hidegrepedési érzékenységének mérnöki értékelésére.
Pcm(Ito–Bessyo):0.6100–0.7483 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Ni,Mo,V,B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; elsősorban kis széntartalmú, gyengén ötvözött acélokhoz, különösen korszerű kis széntartalmú csővezetékacélokhoz; célzottabban alkalmazható, ha C körülbelül nem haladja meg a 0.11% értéket.
CET:0.6000–0.7400 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo,Ni CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; ferrites acélok hegesztési előmelegítésének értékelési rendszeréhez; az EN 1011-2 alkalmazási feltételeivel együtt értékelendő.

Összetételi rekordok

ElemÖsszetételi követelmények
C0.51 ~ 0.59
Si1.2 ~ 1.6
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva)
S≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva)
Cr0.6 ~ 0.9
Cu≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva)

Alkalmazási korlátok

Nippon Steel hengerhuzal-katalógus, EXE203 2008.3 történeti anyag; PDF, 11. oldal / nyomtatott 18. oldal, JIS G4801-2005. Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását. Feltétel: az eredeti táblázatban P/S ≤0.030; megállapodással ≤0.035 elfogadható, alapértelmezésként nincs enyhítés; SUP11A B értéke csak alsó határt ad.

Összetételi feltételek

Az eredeti katalógus szerinti tömeghányad%,2008.3 történeti gyártói dokumentum; a hivatkozott szabványnevek és kiadások az eredeti szerint szerepelnek, ez nem jelenti e szabványok hivatalos eredeti szövegének beszerzését és ellenőrzését. / A gondolatjel vagy üres cella nem 0; e tételben csak a kémiai összetétel ellenőrzött, a mechanikai tulajdonságok és a tényleges szállítás a feltételek szerint külön ellenőrzendők. / Az eredeti táblázatban P/S≤0.030; megállapodással≤0.035 elfogadható, nincs alapértelmezett tágítás; az SUP11A B mezője csak alsó határt ad.

Ellenőrzési megjegyzés

A csoportosított táblázatok teljes kibontása, eredeti ábráinak és megjegyzéseinek ellenőrzése megtörtént; az alap-, maradék- és feltételes elemek külön kezelve, a hiányos alapacél-utótagtáblázatok kizárva.

SUP12 · China Steel Corporation rúdacél-/hengerhuzal-katalógus 2014-C1 / 7.1.12 JIS G4801 (kiadás nincs megadva)

A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését

Anyagkategória
Rugóacél
Alkategória
Rugóacél
Termékforma
Rúd és hengerhuzal
Az eredeti rekord állapotának leírása
A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
Dokumentumkiadás
CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (a hátsó borítón kifejezetten feltüntetve)
Dokumentum címe
Rúdacél- és hengerhuzal-termékkézikönyv Bars & Wire Rods
Táblázat helye
7.1.12 JIS G4801 (kiadás nincs megadva)
PDF fizikai oldal
21
Egység
Tömeghányad (%)
Analízis típusa
Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
Gyártó
CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (tajvani CSC)

Karbonegyenérték-tájékoztató

Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.

IIW / CEV:0.7300–0.9400 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo,V,Ni CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; szénacélok és gyengén ötvözött acélok hegesztési hidegrepedési érzékenységének mérnöki értékelésére.
Pcm(Ito–Bessyo):0.6100–0.7483 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Ni,Mo,V,B Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; elsősorban kis széntartalmú, gyengén ötvözött acélokhoz, különösen korszerű kis széntartalmú csővezetékacélokhoz; célzottabban alkalmazható, ha C körülbelül nem haladja meg a 0.11% értéket.
CET:0.6000–0.7400 Az ismert elemek hozzájárulása, nem teljes érték; hiányzik: Mo,Ni CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; ferrites acélok hegesztési előmelegítésének értékelési rendszeréhez; az EN 1011-2 alkalmazási feltételeivel együtt értékelendő.

Összetételi rekordok

ElemÖsszetételi követelmények
C0.51 ~ 0.59
Si1.2 ~ 1.6
Mn0.6 ~ 0.9
P≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva)
S≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva)
Cr0.6 ~ 0.9
Cu≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva)

Alkalmazási korlátok

China Steel rúd- és hengerhuzal-katalógus CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, PDF, 21. oldal / nyomtatott 19. oldal, 7.1.12 JIS G4801 (a kiadás nincs feltüntetve). Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Történeti gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását. Feltétel: az eredeti táblázatban P/S ≤0.030, megállapodással ≤0.035 lehet; nincs alapértelmezett enyhítés.

Összetételi feltételek

2014-C1 történeti gyártói katalógus, rúdacél/hengerhuzal; a hivatkozott szabvány meg nem adott kiadási évét nem szabad más katalógusból pótolni, és a katalógus nem minősíthető át a szabvány hivatalos eredeti szövegévé. / A gondolatjel és az üres cella nem nulla; az összetételi adat megléte nem igazolja a képlet teljességét vagy alkalmazhatóságát; a mechanikai tulajdonságok és a szállítás külön ellenőrzendők. / Az eredeti táblázatban P/S≤0.030, megállapodással≤0.035; nincs alapértelmezett tágítás.

Ellenőrzési megjegyzés

A teljes katalógus 28 táblázatának geometriai és összevont cellaszerkezete helyreállítva, hiányzó cella nincs; az eredeti ábrák, folytatóoldalak és megjegyzések szerint rögzítve, a vitatott feltételek függőben maradnak.
WhatsApp Műszaki érdeklődés →
Képek és tartalmak használata · Creation Group