SNCM415 — Anyagadatok
Összesen 4 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
SNCM415 feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
SNCM415 anyagot keres?
Kapcsolódó katalógusadatok rendelkezésre állnak. Új anyag- és megmunkálási igényeket is szívesen fogadunk. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
SNCM415 · JIS G4053
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Termékforma
- Acél hidegalakításhoz
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- Szabványátirat referenciarekordja
- Szabványkiadás
- JIS G 4053:2008
- Táblázat helye
- 2. táblázat
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.12 ~ 0.18 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.4 ~ 0.7 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | 1.6 ~ 2.0 |
| Cr | 0.4 ~ 0.6 |
| Mo | 0.15 ~ 0.3 |
| Cu | ≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
JIS G 4053:2008; olvadékelemzés, tömeghányad %; a táblázat alatti megjegyzéseket és alkalmazási feltételeket lásd az eredeti oldalon. Cu≤0.30%; SACM645 Al értéke a folytató táblázat szerint. A weboldal nem tünteti fel a kiadást; e tétel forráskiadása szerint jelenítjük meg, a szerződéses alkalmazhatóságot nem bizonyítja
Ellenőrzési megjegyzés
Szabványforrás:JIS G 4053:2008 · 2. táblázatKapcsolódó termék megtekintése →SNCM415 · JIS G 4053-2008
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Termékforma
- Referenciaanyagok rekordjai
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- JIS G 4053-2008
- Táblázat helye
- 2. táblázat és folytatása,a/b megjegyzés;5. pont
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.12 ~ 0.18 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.4 ~ 0.7 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | 1.6 ~ 2.0 |
| Cr | 0.4 ~ 0.6 |
| Mo | 0.15 ~ 0.3 |
| Cu | ≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Adaganalízis szerinti tömeghányad wt%;a termékanalízis megengedett eltérései külön a JIS G0321 4 táblázata szerint,nem tágítják közvetlenül az adaganalízis tartományát. Minden minőség maradékelem-követelménye Cu≤0.30%;ha Mo nincs előírva,nem számítható nullaként. SNCM630 csak a felek megállapodásával engedi Mo alsó határának 0.30% értékre csökkentését;SACM645 külön az Al 0.70–1.20% követelményét is teljesítse. A konkrét hidegzömített alkatrészhez való alkalmasság a szállítási állapot,szferoidizálás,alakváltozás,felületminőség és vizsgálatok alapján külön megerősítendő.
Összetételi feltételek
Adaganalízis szerinti tömeghányad wt%;a termékanalízis megengedett eltérései külön a JIS G0321 4 táblázata szerint,nem tágítják közvetlenül az adaganalízis tartományát. / Minden minőség maradékelem-követelménye Cu≤0.30%;ha Mo nincs előírva,nem számítható nullaként. / SNCM630 csak a felek megállapodásával engedi Mo alsó határának 0.30% értékre csökkentését;SACM645 külön az Al 0.70–1.20% követelményét is teljesítse. / A konkrét hidegzömített alkatrészhez való alkalmasság a szállítási állapot,szferoidizálás,alakváltozás,felületminőség és vizsgálatok alapján külön megerősítendő.
Ellenőrzési megjegyzés
A 2008 eredeti japán szöveg 2 táblázata és lábjegyzetei soronként ellenőrizveSNCM415 · Nippon Steel hengerhuzal-katalógus EXE203 2008.3 / JIS G4053-2003
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; a borító szerzői jogi éve:2008
- Dokumentum címe
- „Nippon Steel Wire Rods” – Nippon Steel hengerhuzal-katalógus
- Táblázat helye
- Nyomtatott oldal:17,táblázatindex:3
- PDF fizikai oldal
- 10
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.12 ~ 0.18 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.4 ~ 0.7 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | 1.6 ~ 2.0 |
| Cr | 0.4 ~ 0.6 |
| Mo | 0.15 ~ 0.3 |
| Cu | ≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
Nippon Steel hengerhuzal-katalógus, EXE203 2008.3, történeti anyag; PDF, 10. oldal / nyomtatott 17. oldal, JIS G4053-2003. Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását.
Összetételi feltételek
Az eredeti katalógus szerinti tömeghányad%,2008.3 történeti gyártói dokumentum; a hivatkozott szabványnevek és kiadások az eredeti szerint szerepelnek, ez nem jelenti e szabványok hivatalos eredeti szövegének beszerzését és ellenőrzését. / A gondolatjel vagy üres cella nem 0; e tételben csak a kémiai összetétel ellenőrzött, a mechanikai tulajdonságok és a tényleges szállítás a feltételek szerint külön ellenőrzendők.
Ellenőrzési megjegyzés
A csoportosított táblázatok teljes kibontása, eredeti ábráinak és megjegyzéseinek ellenőrzése megtörtént; az alap-, maradék- és feltételes elemek külön kezelve, a hiányos alapacél-utótagtáblázatok kizárva.SNCM415 · China Steel Corporation rúdacél-/hengerhuzal-katalógus 2014-C1 / 7.1.11 JIS G4053 (kiadás nincs megadva)
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Rúd és hengerhuzal
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A gyártó eredeti dokumentuma ellenőrizve
- Dokumentumkiadás
- CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (a hátsó borítón kifejezetten feltüntetve)
- Dokumentum címe
- Rúdacél- és hengerhuzal-termékkézikönyv Bars & Wire Rods
- Táblázat helye
- 7.1.11 JIS G4053 (kiadás nincs megadva)
- PDF fizikai oldal
- 20
- Egység
- Tömeghányad (%)
- Analízis típusa
- Az eredeti katalógus e táblázata nem tisztázza az analízis típusát
- Gyártó
- CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (tajvani CSC)
Karbonegyenérték-tájékoztató
Becslés a gyártói dokumentum tartományából, nem szabványos garantált érték/nem az adag mért értéke; a képlet alkalmazhatósága a felhasználás és technológia szerint felülvizsgálandó.
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.12 ~ 0.18 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.4 ~ 0.7 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | 1.6 ~ 2.0 |
| Cr | 0.4 ~ 0.6 |
| Mo | 0.15 ~ 0.3 |
| Cu | ≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
China Steel rúd- és hengerhuzal-katalógus CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, PDF, 20. oldal / nyomtatott 18. oldal, 7.1.11 JIS G4053 (a kiadás nincs feltüntetve). Az eredeti katalógus e táblázata nem határozza meg egyértelműen az elemzés típusát. Történeti gyártói tartományadat, nem szabványos garantált érték és nem tényleges adagvizsgálati eredmény; nem jelenti vállalatunk szállítását.
Összetételi feltételek
2014-C1 történeti gyártói katalógus, rúdacél/hengerhuzal; a hivatkozott szabvány meg nem adott kiadási évét nem szabad más katalógusból pótolni, és a katalógus nem minősíthető át a szabvány hivatalos eredeti szövegévé. / A gondolatjel és az üres cella nem nulla; az összetételi adat megléte nem igazolja a képlet teljességét vagy alkalmazhatóságát; a mechanikai tulajdonságok és a szállítás külön ellenőrzendők.