SCR430H2RCH — Anyagadatok
Összesen 1 forrásrekord. Az eltérő szabványok, kiadások és feltételek külön szerepelnek; azonos minőségjel nem jelent közvetlen anyaghelyettesíthetőséget.
A tömeghányad és az analízis típusa minden forrás saját leírása szerint értendő. A hiányzó adat nem 0; a gyártói tipikus érték, a szabványos garantált érték és az adag mért értéke nem keverhető össze. A számításokhoz és a feltételek kiválasztásához nyissa meg az anyagválasztót.
SCR430H2RCH feltételválasztó, összehasonlító és szénegyenérték-eszközének megnyitása →Anyagigény értékelése
SCR430H2RCH anyagot keres?
Nem szerepel a katalógusunkban? Küldje el igényét. Értékeljük, hogy berendezéseink, gyártósoraink és technológiai képességeink megfelelnek-e az Ön minőségi, termékformai, méret-, megmunkálási és szállítási igényeinek, majd egyeztetünk lehetséges megmunkálási, próbagyártási vagy szállítási megoldásokról.
A megvalósíthatóság és szállítási feltételek műszaki felülvizsgálat után megerősítendők. Az oldal szabványadatai nem szállítási vagy tulajdonságígéretek.
Őrizze meg a beírt adatokat, próbálja újra később, vagy keresse a website@chqwire.net címet. Ha már kapott visszaigazolást, ne küldje be újra.
SCr430H2RCH · JIS G 3509-1-2021
A kémiai összetétel forrása ellenőrizve; ez nem jelenti az összes szabványkövetelmény, a tényleges szállítás vagy az adag mért értékeinek ellenőrzését
- Anyagkategória
- Ötvözött acél
- Alkategória
- Ötvözött acél
- Termékforma
- Gyengén ötvözött acél kiinduló hengerhuzal hidegzömítéshez;JA.1 megállapodásos különleges átedzhetőségi jelölés
- Az eredeti rekord állapotának leírása
- A szabvány eredeti szövege ellenőrizve
- Szabványkiadás
- JIS G 3509-1:2021
- Táblázat helye
- 4. pont / 1. táblázat; 6. pont / 2. táblázat, a maradék Cu megjegyzésével együtt; JA.1 melléklet, a feltételes jelölés a HRCH összetételét örökli
- PDF fizikai oldal
- 6、7、8、36、37、38
- Egység
- Tömeghányad (wt%)
- Analízis típusa
- Adaganalízis
Karbonegyenérték-tájékoztató
Összetételi rekordok
| Elem | Összetételi követelmények |
|---|---|
| C | 0.27 ~ 0.33 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.55 ~ 0.95 |
| P | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| S | ≤ 0.03 (alsó határ nincs megadva) |
| Ni | ≤ 0.25 (alsó határ nincs megadva) |
| Cr | 0.85 ~ 1.25 |
| Cu | ≤ 0.3 (alsó határ nincs megadva) |
Alkalmazási korlátok
A JIS G3509-1:2021 hivatalos japán eredeti 1/2. táblázata alapján, adagelemzési tömeghányad wt%; e tétel alapanyag-hengerhuzal, nem automatikusan azonos a WCH feldolgozott acélhuzal szállítási tulajdonságaival vagy szállításával. A szokásos RCH, garantált átedzhetőségű HRCH és megállapodásos H1/H2 külön rekordok; a H típus vegyi tartománya e kiadás önálló sora szerinti, a szokásos összetételből automatikusan nem bővíthető. A teljes táblázatra Cu≤0.30%; a Mo gondolatjelek és a fel nem sorolt elemek nem kapnak 0 értéket, az olvasztás célján kívül szándékosan nem adhatók hozzá. Szemcsefinomításra Al hozzáadása megállapodásos. Si alapértéke 0.15—0.35%, a 0.15% alatti alsó határ csak megállapodással alkalmazható; e rekord az alapértelmezett tartományt őrzi, a megállapodásos Si a tényleges érték szerint külön ellenőrizendő. A termékelemzési eltérések külön a hivatkozott JIS G0321 4. táblázata szerint, az adagelemzési határ nem tekinthető termékelemzési határnak. A 7.1 átlagos dekarbonizált rétegmélysége csak a vevő előírásakor: d≤15mm ferrites / teljes dekarbonizációja ≤0.02/0.12mm, 15<d≤25mm esetén ≤0.02/0.15mm, 25<d≤32mm esetén ≤0.02/0.20mm, 32<d≤40mm esetén ≤0.03/0.25mm, 40<d≤50mm esetén ≤0.03/0.30mm, d>50mm megállapodásos. A 7.2 nemfémes zárvány csak a vevő előírásakor, e kiadás 4. táblázata és a JIS G0555 megfelelő tisztasági módszere szerint értékelendő, nem automatikusan azonos a ASTM E45 módszerével. Az alapértelmezett felületihiba-mélység ≤0.10mm; a szigorúbb felület és méretpontosság külön megállapodásos. E minőség a JA.1 normatív melléklet különleges, megállapodással alkalmazandó átedzhetőségi jelölése; H1 a megfelelő HRCH sáv felső 75% részét, H2 az alsó 75% részét jelöli, nem hevítési eljárásszám vagy rögzített szállítási keménység. Az összetétel a megfelelő HRCH e kiadásának 2. táblázata szerint; a távolságonkénti átedzhetőségi alsó és felső határok ellenőrzött felvétele még hátravan, pusztán az összetételből H1/H2 garanciájának teljesülése nem állítható.
Összetételi feltételek
A JIS G3509-1:2021 hivatalos japán eredeti 1/2. táblázata alapján, adagelemzési tömeghányad wt%; e tétel alapanyag-hengerhuzal, nem automatikusan azonos a WCH feldolgozott acélhuzal szállítási tulajdonságaival vagy szállításával. A szokásos RCH, garantált átedzhetőségű HRCH és megállapodásos H1/H2 külön rekordok; a H típus vegyi tartománya e kiadás önálló sora szerinti, a szokásos összetételből automatikusan nem bővíthető. A teljes táblázatra Cu≤0.30%; a Mo gondolatjelek és a fel nem sorolt elemek nem kapnak 0 értéket, az olvasztás célján kívül szándékosan nem adhatók hozzá. Szemcsefinomításra Al hozzáadása megállapodásos. Si alapértéke 0.15—0.35%, a 0.15% alatti alsó határ csak megállapodással alkalmazható; e rekord az alapértelmezett tartományt őrzi, a megállapodásos Si a tényleges érték szerint külön ellenőrizendő. A termékelemzési eltérések külön a hivatkozott JIS G0321 4. táblázata szerint, az adagelemzési határ nem tekinthető termékelemzési határnak. A 7.1 átlagos dekarbonizált rétegmélysége csak a vevő előírásakor: d≤15mm ferrites / teljes dekarbonizációja ≤0.02/0.12mm, 15<d≤25mm esetén ≤0.02/0.15mm, 25<d≤32mm esetén ≤0.02/0.20mm, 32<d≤40mm esetén ≤0.03/0.25mm, 40<d≤50mm esetén ≤0.03/0.30mm, d>50mm megállapodásos. A 7.2 nemfémes zárvány csak a vevő előírásakor, e kiadás 4. táblázata és a JIS G0555 megfelelő tisztasági módszere szerint értékelendő, nem automatikusan azonos a ASTM E45 módszerével. Az alapértelmezett felületihiba-mélység ≤0.10mm; a szigorúbb felület és méretpontosság külön megállapodásos. E minőség a JA.1 normatív melléklet különleges, megállapodással alkalmazandó átedzhetőségi jelölése; H1 a megfelelő HRCH sáv felső 75% részét, H2 az alsó 75% részét jelöli, nem hevítési eljárásszám vagy rögzített szállítási keménység. Az összetétel a megfelelő HRCH e kiadásának 2. táblázata szerint; a távolságonkénti átedzhetőségi alsó és felső határok ellenőrzött felvétele még hátravan, pusztán az összetételből H1/H2 garanciájának teljesülése nem állítható.