← Zpět na předchozí stranuKatalog značek materiálů

X3CRNICUMO17-11-3-2 — Údaje o materiálu

Počet zdrojových záznamů: 7. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.

Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.

Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro X3CRNICUMO17-11-3-2 →

Posouzení požadavků na materiál

Hledáte materiál X3CRNICUMO17-11-3-2?

Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.

Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.

Prohlédnout výrobky a možnosti zpracování

X3CrNiCuMo17-11-3-2 · EN 10263

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Tažený drát
Vysvětlení stavu původního záznamu
Referenční záznam přepisu normy
Vydání normy
BS EN 10263-5:2017
Umístění v tabulce
Tabulka 3

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 17.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 11.0
N≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)
Cu3.0 ~ 3.5

Meze použitelnosti

BS EN 10263-5:2017; tavbová analýza v hmotnostních procentech %. Hodnoty bez uvedeného rozsahu jsou maxima; poznámky pod tabulkou zůstávají zachovány. Web neuvádí vydání; zobrazení podle vydání tohoto zdroje neprokazuje smluvní použitelnost.

Vysvětlení ověření

Zdroj normy: BS EN 10263-5:2017 · Tabulka 3Zobrazit související produkt →

X3CrNiCuMo17-11-3-2 · ISO 4954

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Drát pro pěchování za studena
Vysvětlení stavu původního záznamu
Referenční záznam přepisu normy
Vydání normy
ISO 4954:2018
Umístění v tabulce
Tabulka D.2

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

Zdroj chemického složení a rozsah použití

Následují referenční údaje o složení podle uvedeného vydání normy, nikoli naměřené hodnoty tavby a dávky; normu platnou pro objednávku a požadavky na výchozí materiál i hotový výrobek je nutné potvrdit samostatně.

Zdroj: ISO 4954:2018 · Tabulka D.2 · X3CrNiCuMo17-11-3-2 · p.59

PrvekHmotnostní podíl / %
C≤0.04
Si≤1
Mn≤2
P≤0.045
S≤0.015
Cr16.5–17.5
Ni10–11
Mo2–2.5
N≤0.1
Cu3–3.5

Je-li uvedena pouze jedna hodnota, jde o horní mez, není-li uvedeno jinak; neuvedené prvky a prázdné buňky se nepovažují za nulu. Alternativní meze, volitelné přísady a tolerance analýzy vyžadují zohlednění příslušných poznámek k tabulce a dohodu v objednávce. Tato referenční tabulka nenahrazuje úplnou normu.

Meze použitelnosti

ISO 4954:2018; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %; hodnoty bez rozsahu jsou horní meze, úplné poznámky pod tabulkou viz původní stránka. Web neuvádí vydání; záznam se zobrazuje podle vydání zdroje, bez potvrzení použitelnosti pro smlouvu.

Vysvětlení ověření

Zdroj normy: ISO 4954:2018 · Tabulka D.2Zobrazit související produkt →

X3CrNiCuMo17-11-3-2 · ISO 4954-2018

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Kategorie materiálu
Korozivzdorná ocel
Podkategorie
Korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
ISO 4954:2018
Umístění v tabulce
Tabulka D.2

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 17.5
Ni10.0 ~ 11.0
Mo2.0 ~ 2.5
N≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)
Cu3.0 ~ 3.5

Meze použitelnosti

ISO 4954:2018, tabulka D.2: Tavbová analýza; jednotlivé hodnoty jsou horní meze, pomlčka není nula. Úchylky výrobkové analýzy se uvádějí samostatně podle tabulek 2/3 normy a přímo nerozšiřují rozsah tavbového složení. Bez souhlasu kupujícího se neuvedené prvky záměrně nepřidávají, kromě dokončení tavby.

Podmínky složení

ISO 4954:2018, tabulka D.2 uvádí tavbovou analýzu; jednotlivá hodnota je horní mez, pomlčka není nula. / Úchylky výrobkové analýzy jsou samostatně v tabulkách 2/3 a přímo neuvolňují tavbové rozsahy. / Bez souhlasu kupujícího se nesmějí záměrně přidávat neuvedené prvky, kromě dokončení tavby.

Vysvětlení ověření

Byla ověřena tabulka D.2 původního textu normy a poznámky pod čarou

X3CrNiCuMo17-11-3-2 · EN 10263-5-2017

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
EN 10263-5-2017
Umístění v tabulce
Tabulka 3 a poznámky a–e

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 17.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 11.0
N≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)
Cu3.0 ~ 3.5

Meze použitelnosti

Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; výrobkové úchylky se řídí samostatně tabulkou 4. Podmínky síry pro obrábění, svařování a leštitelnost podle tabulky 3, poznámky b zůstávají odděleny, různé požadavky se nevnucují současně. Značky stabilizované Ti vyžadují 5×C≤Ti≤0.70%, propojení se musí ověřit podle naměřených C/Ti. Norma platí pro korozivzdorné oceli na pěchování a protlačování za studena; dodací stav, rozměry, povrch a mechanické vlastnosti stále vyžadují samostatné potvrzení. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené hodnoty nejsou nula.

Podmínky složení

Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; výrobkové úchylky se řídí samostatně tabulkou 4. Podmínky síry pro obrábění, svařování a leštitelnost podle tabulky 3, poznámky b zůstávají odděleny, různé požadavky se nevnucují současně. Značky stabilizované Ti vyžadují 5×C≤Ti≤0.70%, propojení se musí ověřit podle naměřených C/Ti. Norma platí pro korozivzdorné oceli na pěchování a protlačování za studena; dodací stav, rozměry, povrch a mechanické vlastnosti stále vyžadují samostatné potvrzení. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené hodnoty nejsou nula.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí složení podle tabulky 3

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 17.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 11.0
N≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)
Cu3.0 ~ 3.5

Vysvětlení ověření

Tabulka 3 anglického originálu a poznámky pod čarou byly ověřeny

X3CrNiCuMo17-11-3-2 · DIN EN 10263-5-2002

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
DIN EN 10263-5-2002
Umístění v tabulce
Tabulka2 a poznámky a–e; tabulka 3 slouží pouze jako podklad pro odchylky
Fyzická strana PDF
1、8、9

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 17.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 11.0
N≤ 0.11 (dolní mez neuvedena)
Cu3.0 ~ 3.5

Meze použitelnosti

Skutečně se používá DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8, tabulka 2 a poznámky a–e. Výchozí tavbové složení wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku podle tabulky 3 jsou samostatné a nepřičítají se k výchozím tavbovým rozsahům. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; zbytkové prvky nesmějí poškodit vlastnosti a použití. Starší tabulka nepoužívá podmíněné požadavky na síru vydání 2017; možnosti obrobitelnosti / svařitelnosti / leštitelnosti novějšího vydání se nekopírují. Pro značky stabilizované Ti platí 5×C≤Ti≤0.70%, propojeně podle naměřeného C; na značky bez Ti se nepřenáší. Norma pro pěchování a protlačování za studena; skutečné dodávky, rozměry, dodací stav a vlastnosti je stále nutné potvrdit.

Podmínky složení

Skutečně použité DIN EN10263-5:2002-02, německé převzetí EN10263-5:2001, PDF8 tabulka 2 a poznámky a–e. / Výchozí tavbové složení wt%; výrobkové úchylky se řídí zvlášť tabulkou 3 a nepřičítají se k výchozímu tavbovému rozsahu. / Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); zbytkové prvky nesmějí poškodit vlastnosti a použití. / Starší tabulka nepoužívá podmíněné obsahy síry z vydání 2017; novější volby pro obrábění / svařování / leštění se nekopírují. / Pro značky stabilizované Ti platí 5×C≤Ti≤0.70%, ověřuje se společně podle naměřeného C; nepoužívá se pro značky bez Ti. / Rozsah normy: pěchování a protlačování za studena; skutečné dodání, rozměry, dodací stav a vlastnosti nadále vyžadují potvrzení.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí hodnoty tavbové analýzy tabulky 2 staršího vydání

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 17.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 11.0
N≤ 0.11 (dolní mez neuvedena)
Cu3.0 ~ 3.5

Vysvětlení ověření

Vizuální kontrola obálky staršího originálu, všech 19 značek tabulky 2 a poznámek pod čarou

X3CrNiCuMo17-11-3-2 · EN 10088-1-2005

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
EN 10088-1-2005
Umístění v tabulce
Tabulka 4 a pokračování / poznámky a–e, všech 50 značek austenitických korozivzdorných ocelí
Fyzická strana PDF
1、3、11、12

Zdrojový dokument

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
N≤ 0.11 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 17.5
Cu3.0 ~ 3.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 11.0

Meze použitelnosti

EN10088-1:2005, tabulka 4 a její pokračování, tavbová analýza wt%, všech 50 značek a poznámky pod čarou oficiální ukázky převzetí SIST PDF11/12. Poznámka a: Bez souhlasu kupujícího se záměrně nepřidávají neuvedené prvky, kromě dokončení tavby; prázdná pole se nedoplňují nulou. Poznámka b: Pouze u značek označených b se S volí podle dlouhých výrobků a vlastností. Poznámka d dovoluje ze zvláštních důvodů zvýšit horní mez Ni pouze uvedeným značkám, nikoli všem. Poznámka c: Pro pěchování / protlačování za studena Cu nejvýše 1.0%. Tato skupina poskytuje podmíněnou větev pouze značkám s prázdným polem Cu původní tabulky. Existující legující rozsahy Cu zůstávají zachovány a jejich výjimka Cu nebyla automaticky přepsána. Propojení Ti≥5C/Nb≥10C a Ti≥8(C+N) zůstávají zachována; neuvedená horní mez N se nedoplňuje nulou. Poznámka e původně upozorňuje na předpisy pro styk automatových ocelí s vysokým obsahem síry s pokožkou. Zachovává se pouze historické upozornění, nikoli tvrzení současné shody podle hlavního textu 2005. Složení seznamu ocelí ani výjimka Cu pro pěchování za studena samy neprokazují celkové chování materiálu při pěchování ani dodávku společnosti. Mechanické vlastnosti a výrobkové normy se ověřují samostatně, národní převzetí nejsou automaticky rovnocenná.

Podmínky složení

EN10088-1:2005, tabulka 4 a pokračování, tavbová analýza wt%, oficiální náhled převzetí SIST na PDF11/12 se všemi 50 značkami a poznámkami. / Podle poznámky a se neuvedené prvky bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby); prázdná pole nejsou nula. / Podle poznámky b se pouze u značek označených b volí S podle dlouhých výrobků a vlastností; poznámka d zvyšuje horní mez Ni ze zvláštních důvodů jen pro vyjmenované oceli, nikoli pro všechny značky. / Poznámka c dovoluje pro pěchování / protlačování za studena Cu nejvýše 1.0%; nyní je tato cesta pouze pro značky s prázdným Cu v originálu. Existující legovací rozsah Cu je zachován a jeho výjimka Cu se automaticky nepřepisuje. / Ti≥5C/Nb≥10C a Ti≥8(C+N) zůstávají vázanými podmínkami; neuvedená horní mez N není nula. / Historické upozornění poznámky e na předpisy při styku automatových ocelí s vysokým obsahem síry s pokožkou je zachováno; text z roku 2005 není prohlášením současné shody s předpisy. / Seznamové složení a výjimka Cu pro pěchování za studena samy neprokazují celkové vlastnosti materiálu při pěchování za studena ani dodání společností; mechanické a výrobkové normy ověřit zvlášť, národní převzetí nejsou automaticky totožná.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí požadavek na síru; výchozí Ni; výjimka pro Cu při pěchování za studena nebyla vybrána, platí původní tabulkový požadavek na Cu

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
N≤ 0.11 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 17.5
Cu3.0 ~ 3.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 11.0

Vysvětlení ověření

Vizuální ověření všech 50 řádků a poznámek tabulky 4 oficiálního původního textu; výjimka pro původně prázdné Cu

X3CrNiCuMo17-11-3-2 · DIN EN 10263-5-2018

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Forma materiálu
Záznam referenčních údajů
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
DIN EN 10263-5:2018-02
Umístění v tabulce
Tabulka 3 a poznámky pod čarou a–e; odchylky kontrolní analýzy výrobku podle tabulky 4 je nutné ověřit samostatně.
Fyzická strana PDF
1、10、11
Jednotka
Hmotnostní podíl (wt%)
Typ analýzy
Tavbová analýza

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 17.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 11.0
N≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)
Cu3.0 ~ 3.5

Meze použitelnosti

DIN EN 10263-5:2018-02 je německým vydáním EN 10263-5:2017; tento záznam byl ověřen podle tavbové analýzy a poznámek pod čarou tabulky 3 oficiálního německého vydání. Tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku samostatně podle tabulky 4. Podmínky obsahu síry pro obrobitelnost, svařitelnost a leštitelnost podle poznámky b tabulky 3 zůstávají oddělené; rozdílné požadavky se neukládají současně. Značky stabilizované Ti vyžadují 5×C≤Ti≤0.70% a propojené ověření podle naměřeného C/Ti. Norma je pro korozivzdorné oceli pro pěchování a protlačování za studena; dodací stav / rozměry / povrch / mechanické vlastnosti je stále nutné potvrdit samostatně. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené údaje se ve výpočtu nepovažují za nulu.

Podmínky složení

DIN EN 10263-5:2018-02 je německým vydáním EN 10263-5:2017; tento záznam byl ověřen podle tavbové analýzy a poznámek pod čarou tabulky 3 oficiálního německého vydání. Tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; odchylky kontrolní analýzy výrobku samostatně podle tabulky 4. Podmínky obsahu síry pro obrobitelnost, svařitelnost a leštitelnost podle poznámky b tabulky 3 zůstávají oddělené; rozdílné požadavky se neukládají současně. Značky stabilizované Ti vyžadují 5×C≤Ti≤0.70% a propojené ověření podle naměřeného C/Ti. Norma je pro korozivzdorné oceli pro pěchování a protlačování za studena; dodací stav / rozměry / povrch / mechanické vlastnosti je stále nutné potvrdit samostatně. Neuvedené prvky se bez souhlasu kupujícího nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovené údaje se ve výpočtu nepovažují za nulu.

Původní záznam podmíněné větve

Výchozí složení podle tabulky 3

PrvekPožadavky na složení
C≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 2.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.045 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.015 (dolní mez neuvedena)
Cr16.5 ~ 17.5
Mo2.0 ~ 2.5
Ni10.0 ~ 11.0
N≤ 0.1 (dolní mez neuvedena)
Cu3.0 ~ 3.5

Vysvětlení ověření

Ověření řádku 15 tabulky 3 a poznámek a–e oficiálního německého vydání DIN EN 10263-5:2018-02; přebírá EN 10263-5:2017.
WhatsApp Technický dotaz →
Použití obrázků a obsahu · Creation Group