X10CRNIMOMNNBVB15-10-1 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 2. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro X10CRNIMOMNNBVB15-10-1 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál X10CRNIMOMNNBVB15-10-1?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
X10CrNiMoMnNbVB15-10-1 · EN 10269-2013
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- EN 10269-2013
- Umístění v tabulce
- Tabulka1, oceli pro vysoké teploty a poznámky a/b
- Fyzická strana PDF
- 18、19
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Běžný požadavek na síru podle tabulky 1
Dohodnuto při poptávce a objednání pro zlepšení obrobitelnosti: S .015–.030%
Dohodnuto při poptávce a objednání pro svařitelnost: S .008–.030%
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.07 ~ 0.13 |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 5.5 ~ 7.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.015 (dolní mez neuvedena) |
| B | 0.003 ~ 0.009 |
| Cr | 14.0 ~ 16.0 |
| Mo | 0.8 ~ 1.2 |
| Ni | 9.0 ~ 11.0 |
| V | 0.15 ~ 0.4 |
| Nb | 0.75 ~ 1.25 |
| N | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
EN10269:2013, oficiální anglické převzetí BS, tabulka 1 a poznámky a/b, tavbová analýza wt%. Al je uveden jako celkový hliník; neuvedené prvky se nedoplňují nulou a bez souhlasu kupujícího se nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby. Dohodnutá síra podle poznámky b je dostupná pouze označeným značkám; běžné podmínky a podmínky pro obrábění / svařování zůstávají odděleny. Titanem stabilizovaná značka X6CrNiTiB18-10 musí současně splňovat Ti≥5C a Ti≤.80; jednotlivá horní mez nenahrazuje propojenou dolní mez. Úchylky výrobkové analýzy, mechanické vlastnosti, dodací tepelné zpracování a vhodnost pro pěchování za studena se ověřují samostatně, bez automatického zařazení mezi dodávané výrobky.
Podmínky složení
EN10269:2013, oficiální anglické převzetí BS, tabulka 1 a poznámky a/b, tavbová analýza wt%. / Sloupec Al je celkový hliník; neuvedené prvky se nenahrazují nulou a bez souhlasu kupujícího se nesmějí záměrně přidávat (kromě dokončení tavby). / Smluvní síra podle poznámky b je dostupná pouze pro označené značky; běžné podmínky a podmínky pro obrábění / svařování jsou zachovány odděleně. / Titanem stabilizovaná značka X6CrNiTiB18-10 musí současně splnit Ti≥5C a Ti≤.80; jednotlivá horní mez nenahrazuje vázanou dolní mez. / Úchylky výrobkové analýzy, mechanické vlastnosti, tepelné zpracování při dodání a vhodnost pro pěchování za studena je nutné ověřit zvlášť; automaticky nejde o dodávaný výrobek.
Původní záznam podmíněné větve
Běžný požadavek na síru podle tabulky 1
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.07 ~ 0.13 |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 5.5 ~ 7.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.015 (dolní mez neuvedena) |
| B | 0.003 ~ 0.009 |
| Cr | 14.0 ~ 16.0 |
| Mo | 0.8 ~ 1.2 |
| Ni | 9.0 ~ 11.0 |
| V | 0.15 ~ 0.4 |
| Nb | 0.75 ~ 1.25 |
| N | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
Dohodnuto při poptávce a objednání pro zlepšení obrobitelnosti: S .015–.030%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.07 ~ 0.13 |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 5.5 ~ 7.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.015 ~ 0.03 |
| B | 0.003 ~ 0.009 |
| Cr | 14.0 ~ 16.0 |
| Mo | 0.8 ~ 1.2 |
| Ni | 9.0 ~ 11.0 |
| V | 0.15 ~ 0.4 |
| Nb | 0.75 ~ 1.25 |
| N | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
Dohodnuto při poptávce a objednání pro svařitelnost: S .008–.030%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.07 ~ 0.13 |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 5.5 ~ 7.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.008 ~ 0.03 |
| B | 0.003 ~ 0.009 |
| Cr | 14.0 ~ 16.0 |
| Mo | 0.8 ~ 1.2 |
| Ni | 9.0 ~ 11.0 |
| V | 0.15 ~ 0.4 |
| Nb | 0.75 ~ 1.25 |
| N | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
Je nutné vybrat podmíněnou větev
AnoVysvětlení ověření
Vizuální kontrola tabulky 1 oficiálního anglického originálu a příslušných poznámek pod čarouX10CrNiMoMnNbVB15-10-1 · NF EN 10269:1999
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Záznam původního textu normy
- Vydání normy
- NF EN 10269:1999
- Umístění v tabulce
- EN 10269:1999 Tabulka1 a poznámky pod čarou 1, 2
- Fyzická strana PDF
- 2、23
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.07 ~ 0.13 |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 5.5 ~ 7.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| B | 0.003 ~ 0.009 |
| Cr | 14.0 ~ 16.0 |
| Mo | 0.8 ~ 1.2 |
| Ni | 9.0 ~ 11.0 |
| V | 0.15 ~ 0.4 |
| Nb | 0.75 ~ 1.25 |
| N | ≤ 0.11 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Obálka NF EN 10269:1999 výslovně přebírá EN 10269:1999; vztah francouzského převzetí a evropského vydání zůstává zachován, neoznačuje se za jiný stát ani novější vydání. Tabulka 1 je tavbová analýza v hmotnostních procentech %. Jednotlivé hodnoty sloupců P a S jsou maxima; jiné jednotlivé hodnoty se vykládají podle původních nerovností. Nestanovené prvky se nedoplňují nulou. Platí pro předvalky, tyče a válcovaný drát z ocelí a slitin niklu pro spojovací součásti se stanovenými vlastnostmi při vysokých nebo nízkých teplotách; pěchování za studena a skutečné dodávky vyžadují ověření dodacího stavu, rozměrů a postupu. Tabulka 1, poznámka pod čarou 1: Bez souhlasu kupujícího se záměrně nepřidávají neuvedené prvky, kromě dokončení tavby; je nutné zabránit vnesení prvků ovlivňujících vlastnosti například ze šrotu. Záznam ověřuje pouze tavbové složení tabulky 1, bez automatického přičtení přípustných odchylek kontrolní analýzy výrobku z tabulky 2.
Podmínky složení
Obálka NF EN 10269:1999 výslovně přebírá EN 10269:1999; vztah francouzského převzetí a evropského vydání zůstává zachován, neoznačuje se za jiný stát ani novější vydání. Tabulka 1 je tavbová analýza v hmotnostních procentech %. Jednotlivé hodnoty sloupců P a S jsou maxima; jiné jednotlivé hodnoty se vykládají podle původních nerovností. Nestanovené prvky se nedoplňují nulou. Platí pro předvalky, tyče a válcovaný drát z ocelí a slitin niklu pro spojovací součásti se stanovenými vlastnostmi při vysokých nebo nízkých teplotách; pěchování za studena a skutečné dodávky vyžadují ověření dodacího stavu, rozměrů a postupu. Tabulka 1, poznámka pod čarou 1: Bez souhlasu kupujícího se záměrně nepřidávají neuvedené prvky, kromě dokončení tavby; je nutné zabránit vnesení prvků ovlivňujících vlastnosti například ze šrotu. Záznam ověřuje pouze tavbové složení tabulky 1, bez automatického přičtení přípustných odchylek kontrolní analýzy výrobku z tabulky 2.
Kombinovaná omezení
- Omezení kombinací prvků