W6MO5CR4V2AL — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 5. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro W6MO5CR4V2AL →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál W6MO5CR4V2AL?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
W6Mo5Cr4V2Al · GB/T 9943-2025
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Hliník a slitiny hliníku
- Podkategorie
- Rychlořezná nástrojová ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- GB/T 9943-2025
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1 a poznámka a/b
- Fyzická strana PDF
- 7、8
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Tavbová analýza podle tabulky 1, nikoli pro ocel přetavenou pod struskou
Tabulka 1, poznámka a: Pro ocel přetavenou pod struskou není stanovena dolní mez Si.
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 1.05 ~ 1.15 |
| Si | 0.2 ~ 0.6 |
| Mn | 0.15 ~ 0.4 |
| Cr | 3.8 ~ 4.4 |
| Mo | 4.5 ~ 5.5 |
| V | 1.75 ~ 2.2 |
| W | 5.6 ~ 6.5 |
| Al | 0.8 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
GB/T9943-2025, tabulka 1: Tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Poznámka a: U elektrostruskové oceli není dolní mez Si, rozsahy ostatních prvků se tím nemění. Poznámka b dovoluje ve smlouvě předepsat zvláštní S pro zlepšení obrobitelnosti; konkrétní hodnoty nejsou uvedeny a obecný zvláštní rozsah S se nedoplňuje. Dovolené úchylky výrobkové analýzy podle 7.1.2 se řídí tabulkou 2 a automaticky nerozšiřují tavbové meze. Norma pro rychlořezné nástrojové oceli neprokazuje vhodnost drátu pro pěchování za studena ani automatické zařazení mezi dodávané výrobky.
Podmínky složení
GB/T9943-2025, tabulka 1: Tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Poznámka a: U elektrostruskové oceli není dolní mez Si, rozsahy ostatních prvků se tím nemění. Poznámka b dovoluje ve smlouvě předepsat zvláštní S pro zlepšení obrobitelnosti; konkrétní hodnoty nejsou uvedeny a obecný zvláštní rozsah S se nedoplňuje. Dovolené úchylky výrobkové analýzy podle 7.1.2 se řídí tabulkou 2 a automaticky nerozšiřují tavbové meze. Norma pro rychlořezné nástrojové oceli neprokazuje vhodnost drátu pro pěchování za studena ani automatické zařazení mezi dodávané výrobky.
Původní záznam podmíněné větve
Tavbová analýza podle tabulky 1, nikoli pro ocel přetavenou pod struskou
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 1.05 ~ 1.15 |
| Si | 0.2 ~ 0.6 |
| Mn | 0.15 ~ 0.4 |
| Cr | 3.8 ~ 4.4 |
| Mo | 4.5 ~ 5.5 |
| V | 1.75 ~ 2.2 |
| W | 5.6 ~ 6.5 |
| Al | 0.8 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
Tabulka 1, poznámka a: Pro ocel přetavenou pod struskou není stanovena dolní mez Si.
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 1.05 ~ 1.15 |
| Si | ≤ 0.6 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.15 ~ 0.4 |
| Cr | 3.8 ~ 4.4 |
| Mo | 4.5 ~ 5.5 |
| V | 1.75 ~ 2.2 |
| W | 5.6 ~ 6.5 |
| Al | 0.8 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
Je nutné vybrat podmíněnou větev
AnoVysvětlení ověření
Vizuální kontrola tabulky 1 originálu PDF7/8 a poznámek pod čarouW6Mo5Cr4V2Al · GB/T 9943-2025
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Hliník a slitiny hliníku
- Podkategorie
- Rychlořezná nástrojová ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- GB/T 9943-2025
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1 a poznámka a/b
- Fyzická strana PDF
- 7、8
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Tavbová analýza podle tabulky 1, nikoli pro ocel přetavenou pod struskou
Tabulka 1, poznámka a: Pro ocel přetavenou pod struskou není stanovena dolní mez Si.
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 1.05 ~ 1.15 |
| Si | 0.2 ~ 0.6 |
| Mn | 0.15 ~ 0.4 |
| Cr | 3.8 ~ 4.4 |
| Mo | 4.5 ~ 5.5 |
| V | 1.75 ~ 2.2 |
| W | 5.6 ~ 6.5 |
| Al | 0.8 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
GB/T9943-2025, tabulka 1: Tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Poznámka a: U elektrostruskové oceli není dolní mez Si, rozsahy ostatních prvků se tím nemění. Poznámka b dovoluje ve smlouvě předepsat zvláštní S pro zlepšení obrobitelnosti; konkrétní hodnoty nejsou uvedeny a obecný zvláštní rozsah S se nedoplňuje. Dovolené úchylky výrobkové analýzy podle 7.1.2 se řídí tabulkou 2 a automaticky nerozšiřují tavbové meze. Norma pro rychlořezné nástrojové oceli neprokazuje vhodnost drátu pro pěchování za studena ani automatické zařazení mezi dodávané výrobky.
Podmínky složení
GB/T9943-2025, tabulka 1: Tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Poznámka a: U elektrostruskové oceli není dolní mez Si, rozsahy ostatních prvků se tím nemění. Poznámka b dovoluje ve smlouvě předepsat zvláštní S pro zlepšení obrobitelnosti; konkrétní hodnoty nejsou uvedeny a obecný zvláštní rozsah S se nedoplňuje. Dovolené úchylky výrobkové analýzy podle 7.1.2 se řídí tabulkou 2 a automaticky nerozšiřují tavbové meze. Norma pro rychlořezné nástrojové oceli neprokazuje vhodnost drátu pro pěchování za studena ani automatické zařazení mezi dodávané výrobky.
Původní záznam podmíněné větve
Tavbová analýza podle tabulky 1, nikoli pro ocel přetavenou pod struskou
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 1.05 ~ 1.15 |
| Si | 0.2 ~ 0.6 |
| Mn | 0.15 ~ 0.4 |
| Cr | 3.8 ~ 4.4 |
| Mo | 4.5 ~ 5.5 |
| V | 1.75 ~ 2.2 |
| W | 5.6 ~ 6.5 |
| Al | 0.8 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
Tabulka 1, poznámka a: Pro ocel přetavenou pod struskou není stanovena dolní mez Si.
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 1.05 ~ 1.15 |
| Si | ≤ 0.6 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.15 ~ 0.4 |
| Cr | 3.8 ~ 4.4 |
| Mo | 4.5 ~ 5.5 |
| V | 1.75 ~ 2.2 |
| W | 5.6 ~ 6.5 |
| Al | 0.8 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.02 (dolní mez neuvedena) |
Je nutné vybrat podmíněnou větev
AnoVysvětlení ověření
Vizuální kontrola tabulky 1 originálu PDF7/8 a poznámek pod čarouW6Mo5Cr4V2Al · GB /T 9943-2008
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Hliník a slitiny hliníku
- Podkategorie
- Nástrojová ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| Al | 0.8 ~ 1.2 |
| C | 1.05 ~ 1.15 |
| Cr | 3.8 ~ 4.4 |
| Mn | 0.15 ~ 0.4 |
| Mo | 4.5 ~ 5.5 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| V | 1.75 ~ 2.2 |
| W | 5.5 ~ 6.75 |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
W6Mo5Cr4V2Al · GB 9943-1988
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Hliník a slitiny hliníku
- Podkategorie
- Nástrojová ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| Al | 0.8 ~ 1.2 |
| C | 1.05 ~ 1.2 |
| Cr | 3.8 ~ 4.4 |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.15 ~ 0.4 |
| Mo | 4.5 ~ 5.5 |
| Ni | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | 0.2 ~ 0.6 |
| V | 1.75 ~ 2.2 |
| W | 5.5 ~ 6.75 |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.
W6Mo5Cr4V2Al · YB /T 084-2016
Ověření původního zdroje není dokončeno; nejde o podklad původní normy
- Kategorie materiálu
- Hliník a slitiny hliníku
- Podkategorie
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Stav ověření
- Referenční údaje, původní text není ověřen
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 1.05 ~ 1.15 |
| Cr | 3.8 ~ 4.4 |
| Cu | ≤ 0.25 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | 0.15 ~ 0.4 |
| Mo | 4.5 ~ 5.5 |
| Ni | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Si | 0.4 ~ 0.6 |
| V | 1.75 ~ 2.2 |
| W | 5.5 ~ 6.75 |
Meze použitelnosti
Shoda v databázi materiálů nepotvrzuje vhodnost pro pěchování za studena ani pevnost hotového výrobku; potvrzení vyžaduje stav drátu, deformaci, tepelné zpracování a zkoušky skutečného materiálu.