SUS434 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 3. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SUS434 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál SUS434?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
SUS434 · JIS G 4308-2013
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Podkategorie
- Feritická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Válcovaný drát za tepla z korozivzdorné oceli
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G 4308:2013
- Umístění v tabulce
- Značka podle tabulky 1; chemické složení a poznámky pod čarou podle tabulky 4
- Fyzická strana PDF
- 4、5
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.12 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.6 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 16.0 ~ 18.0 |
| Mo | 0.75 ~ 1.25 |
Meze použitelnosti
JIS G 4308:2013, japonský originál, tabulka 4, řádek 4; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Norma se vztahuje na válcovaný drát za tepla z korozivzdorné oceli. Odchylky kontrolní analýzy výrobku je nutné ověřit podle JIS G 0321 a požadavků kupujícího; nelze je zahrnout do výchozího tavbového rozsahu. Značka materiálu a chemické složení neznamenají vhodnost pro pěchování za studena ani příslib dodávky naší společnosti; rozměry, dodací a technologický stav je nutné ověřit samostatně.
Podmínky složení
JIS G 4308:2013, japonský originál, tabulka 4, řádek 4; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Norma se vztahuje na válcovaný drát za tepla z korozivzdorné oceli. Odchylky kontrolní analýzy výrobku je nutné ověřit podle JIS G 0321 a požadavků kupujícího; nelze je zahrnout do výchozího tavbového rozsahu. Značka materiálu a chemické složení neznamenají vhodnost pro pěchování za studena ani příslib dodávky naší společnosti; rozměry, dodací a technologický stav je nutné ověřit samostatně.
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola jednotlivých řádků značek, tabulek tavbové analýzy a poznámek pod čarou v původních tabulkách 1–6;SUS434 · JIS G 4308-1998
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Podkategorie
- Feritická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Válcovaný drát z korozivzdorné oceli
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G 4308:1998
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1, tabulka 3 a poznámky pod čarou hlavního textu
- Fyzická strana PDF
- 1、2
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.12 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 16.0 ~ 18.0 |
| Mo | 0.75 ~ 1.25 |
Meze použitelnosti
JIS G 4308:1998, japonský naskenovaný originál, tabulka 1 hlavního textu uvádí SUS434; tabulka 3 hlavního textu uvádí tavbovou analýzu v hmotnostních procentech %. Předmětem tohoto vydání je válcovaný drát z korozivzdorné oceli; orientační přípona -WR není další výchozí značkou. Normové průměry viz tabulka 6, odchylky kontrolní analýzy výrobku se ověřují samostatně podle článku 4.2. Poznámka tabulky 3: Ni≤0.60% je podmínka přípustného obsahu, nikoli výchozí složení. Automaticky se nepovažuje za vhodný pro pěchování za studena, skladový rozměr ani záruku dodávky naší společnosti.
Podmínky složení
JIS G 4308:1998, japonský naskenovaný originál, tabulka 1 hlavního textu uvádí SUS434; tabulka 3 hlavního textu uvádí tavbovou analýzu v hmotnostních procentech %. Předmětem tohoto vydání je válcovaný drát z korozivzdorné oceli; orientační přípona -WR není další výchozí značkou. Normové průměry viz tabulka 6, odchylky kontrolní analýzy výrobku se ověřují samostatně podle článku 4.2. Poznámka tabulky 3: Ni≤0.60% je podmínka přípustného obsahu, nikoli výchozí složení. Automaticky se nepovažuje za vhodný pro pěchování za studena, skladový rozměr ani záruku dodávky naší společnosti.
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola jednotlivých řádků tabulky 1 a tabulek 2—5 japonského naskenovaného originálu 1998; podmínky poznámek pod čarou jsou oddělené od výchozího složení.SUS434 · JIS G 4305-2021
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Feritická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G 4305-2021
- Umístění v tabulce
- Tabulka 5 a poznámky pod čarou; 5.1/5.2
- Fyzická strana PDF
- 7、10
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza, nikoli kontrolní analýza výrobku
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.12 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | ≤ 0.6 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 16 ~ 18 |
| Mo | 0.75 ~ 1.25 |
Meze použitelnosti
JIS G 4305:2021, tabulka 5, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; skutečné vydání zůstává evidováno samostatně. Platí pro plechy a pásy z korozivzdorné oceli válcované za studena; neprokazuje dodací použitelnost drátu pro pěchování za studena ani záruku chování při tomto procesu. Podle 5.2 se kontrolní analýza výrobku může odchylovat podle tabulky 5 normy JIS G0321; neuvedené položky se dohodnou mezi stranami. Tavbové meze se v této skupině přímo nerozšiřují. Pomlčka znamená nestanovené jednotné meze, nikoli 0. Běžné vzorce svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro nízkolegované oceli nejsou pro tuto kategorii korozivzdorných ocelí použitelné.
Podmínky složení
JIS G 4305:2021, tabulka 5, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; skutečné vydání zůstává evidováno samostatně. Platí pro plechy a pásy z korozivzdorné oceli válcované za studena; neprokazuje dodací použitelnost drátu pro pěchování za studena ani záruku chování při tomto procesu. Podle 5.2 se kontrolní analýza výrobku může odchylovat podle tabulky 5 normy JIS G0321; neuvedené položky se dohodnou mezi stranami. Tavbové meze se v této skupině přímo nerozšiřují. Pomlčka znamená nestanovené jednotné meze, nikoli 0. Běžné vzorce svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro nízkolegované oceli nejsou pro tuto kategorii korozivzdorných ocelí použitelné.