← Zpět na předchozí stranuKatalog značek materiálů

SUS420F2 — Údaje o materiálu

Počet zdrojových záznamů: 2. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.

Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.

Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SUS420F2 →

Posouzení požadavků na materiál

Hledáte materiál SUS420F2?

Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.

Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.

Prohlédnout výrobky a možnosti zpracování

SUS420F2 · JIS G 4308-2013

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Podkategorie
Martenzitická korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Válcovaný drát za tepla z korozivzdorné oceli
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
JIS G 4308:2013
Umístění v tabulce
Značka podle tabulky 1; chemické složení a poznámky pod čarou podle tabulky 5
Fyzická strana PDF
4、6
Jednotka
Hmotnostní podíl (%)
Typ analýzy
Tavbová analýza

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.26 ~ 0.4
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Ni≤ 0.6 (dolní mez neuvedena)
Cr12.0 ~ 14.0
Pb0.05 ~ 0.3

Meze použitelnosti

JIS G 4308:2013, japonský originál, tabulka 5, řádek 8; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Norma se vztahuje na válcovaný drát za tepla z korozivzdorné oceli. Odchylky kontrolní analýzy výrobku je nutné ověřit podle JIS G 0321 a požadavků kupujícího; nelze je zahrnout do výchozího tavbového rozsahu. Značka materiálu a chemické složení neznamenají vhodnost pro pěchování za studena ani příslib dodávky naší společnosti; rozměry, dodací a technologický stav je nutné ověřit samostatně.

Podmínky složení

JIS G 4308:2013, japonský originál, tabulka 5, řádek 8; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Norma se vztahuje na válcovaný drát za tepla z korozivzdorné oceli. Odchylky kontrolní analýzy výrobku je nutné ověřit podle JIS G 0321 a požadavků kupujícího; nelze je zahrnout do výchozího tavbového rozsahu. Značka materiálu a chemické složení neznamenají vhodnost pro pěchování za studena ani příslib dodávky naší společnosti; rozměry, dodací a technologický stav je nutné ověřit samostatně.

Vysvětlení ověření

Vizuální kontrola jednotlivých řádků značek, tabulek tavbové analýzy a poznámek pod čarou v původních tabulkách 1–6; Pb.05~.30

SUS420F2 · JIS G 4308-1998

Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky

Podkategorie
Martenzitická korozivzdorná ocel
Forma materiálu
Válcovaný drát z korozivzdorné oceli
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
JIS G 4308:1998
Umístění v tabulce
Tabulka 1, tabulka 4 a poznámky pod čarou hlavního textu
Fyzická strana PDF
1、3
Jednotka
Hmotnostní podíl (%)
Typ analýzy
Tavbová analýza

Uhlíkový ekvivalent pro orientaci

IIW / CEV: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
Pcm (Ito–Bessyo): pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné
CET: pro tuto kategorii materiálů není přímo použitelné

Záznam složení

PrvekPožadavky na složení
C0.26 ~ 0.4
Si≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
Mn≤ 1.0 (dolní mez neuvedena)
P≤ 0.04 (dolní mez neuvedena)
S≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
Cr12.0 ~ 14.0
Pb0.05 ~ 0.3

Meze použitelnosti

JIS G 4308:1998, japonský naskenovaný originál, tabulka 1 hlavního textu uvádí SUS420F2; tabulka 4 hlavního textu uvádí tavbovou analýzu v hmotnostních procentech %. Předmětem tohoto vydání je válcovaný drát z korozivzdorné oceli; orientační přípona -WR není další výchozí značkou. Normové průměry viz tabulka 6, odchylky kontrolní analýzy výrobku se ověřují samostatně podle článku 4.2. Poznámka pod čarou tabulky 4: Ni≤0.60% je podmínka přípustného obsahu, nikoli výchozí složení. Automaticky se nepovažuje za vhodný pro pěchování za studena, skladový rozměr ani záruku dodávky naší společnosti.

Podmínky složení

JIS G 4308:1998, japonský naskenovaný originál, tabulka 1 hlavního textu uvádí SUS420F2; tabulka 4 hlavního textu uvádí tavbovou analýzu v hmotnostních procentech %. Předmětem tohoto vydání je válcovaný drát z korozivzdorné oceli; orientační přípona -WR není další výchozí značkou. Normové průměry viz tabulka 6, odchylky kontrolní analýzy výrobku se ověřují samostatně podle článku 4.2. Poznámka pod čarou tabulky 4: Ni≤0.60% je podmínka přípustného obsahu, nikoli výchozí složení. Automaticky se nepovažuje za vhodný pro pěchování za studena, skladový rozměr ani záruku dodávky naší společnosti.

Vysvětlení ověření

Vizuální kontrola jednotlivých řádků tabulky 1 a tabulek 2—5 japonského naskenovaného originálu 1998; podmínky poznámek pod čarou jsou oddělené od výchozího složení.
WhatsApp Technický dotaz →
Použití obrázků a obsahu · Creation Group