SUS317 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 3. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SUS317 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál SUS317?
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
SUS317 · JIS G 4308-2013
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Válcovaný drát za tepla z korozivzdorné oceli
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G 4308:2013
- Umístění v tabulce
- Značka podle tabulky 1; chemické složení a poznámky pod čarou podle tabulky 2
- Fyzická strana PDF
- 4、5
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.0 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 11.0 ~ 15.0 |
| Cr | 18.0 ~ 20.0 |
| Mo | 3.0 ~ 4.0 |
Meze použitelnosti
JIS G 4308:2013, japonský originál, tabulka 2, řádek 17; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Norma se vztahuje na válcovaný drát za tepla z korozivzdorné oceli. Odchylky kontrolní analýzy výrobku je nutné ověřit podle JIS G 0321 a požadavků kupujícího; nelze je zahrnout do výchozího tavbového rozsahu. Značka materiálu a chemické složení neznamenají vhodnost pro pěchování za studena ani příslib dodávky naší společnosti; rozměry, dodací a technologický stav je nutné ověřit samostatně.
Podmínky složení
JIS G 4308:2013, japonský originál, tabulka 2, řádek 17; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %. Norma se vztahuje na válcovaný drát za tepla z korozivzdorné oceli. Odchylky kontrolní analýzy výrobku je nutné ověřit podle JIS G 0321 a požadavků kupujícího; nelze je zahrnout do výchozího tavbového rozsahu. Značka materiálu a chemické složení neznamenají vhodnost pro pěchování za studena ani příslib dodávky naší společnosti; rozměry, dodací a technologický stav je nutné ověřit samostatně.
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola jednotlivých řádků značek, tabulek tavbové analýzy a poznámek pod čarou v původních tabulkách 1–6;SUS317 · JIS G 4308-1998
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Válcovaný drát z korozivzdorné oceli
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G 4308:1998
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1, tabulka 2 a poznámky pod čarou hlavního textu
- Fyzická strana PDF
- 1、2
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1.0 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2.0 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 11.0 ~ 15.0 |
| Cr | 18.0 ~ 20.0 |
| Mo | 3.0 ~ 4.0 |
Meze použitelnosti
JIS G 4308:1998, japonský naskenovaný originál, tabulka 1 hlavního textu uvádí SUS317; tabulka 2 hlavního textu uvádí tavbovou analýzu v hmotnostních procentech %. Předmětem tohoto vydání je válcovaný drát z korozivzdorné oceli; orientační přípona -WR není další výchozí značkou. Normové průměry drátu viz tabulka 6, odchylky kontrolní analýzy výrobku je nutné ověřit samostatně podle článku 4.2. Automaticky se nepovažuje za vhodný pro pěchování za studena, skladový rozměr ani záruku dodávky naší společnosti.
Podmínky složení
JIS G 4308:1998, japonský naskenovaný originál, tabulka 1 hlavního textu uvádí SUS317; tabulka 2 hlavního textu uvádí tavbovou analýzu v hmotnostních procentech %. Předmětem tohoto vydání je válcovaný drát z korozivzdorné oceli; orientační přípona -WR není další výchozí značkou. Normové průměry drátu viz tabulka 6, odchylky kontrolní analýzy výrobku je nutné ověřit samostatně podle článku 4.2. Automaticky se nepovažuje za vhodný pro pěchování za studena, skladový rozměr ani záruku dodávky naší společnosti.
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola jednotlivých řádků tabulky 1 a tabulek 2—5 japonského naskenovaného originálu 1998; podmínky poznámek pod čarou jsou oddělené od výchozího složení.SUS317 · JIS G 4305-2021
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Korozivzdorná ocel
- Podkategorie
- Austenitická korozivzdorná ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G 4305-2021
- Umístění v tabulce
- Tabulka 3 a poznámky pod čarou; 5.1/5.2
- Fyzická strana PDF
- 7、8
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (wt%)
- Typ analýzy
- Tavbová analýza, nikoli kontrolní analýza výrobku
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | ≤ 0.08 (dolní mez neuvedena) |
| Si | ≤ 1 (dolní mez neuvedena) |
| Mn | ≤ 2 (dolní mez neuvedena) |
| P | ≤ 0.045 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 11 ~ 15 |
| Cr | 18 ~ 20 |
| Mo | 3 ~ 4 |
Meze použitelnosti
JIS G 4305:2021, tabulka 3, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; skutečné vydání zůstává evidováno samostatně. Platí pro plechy a pásy z korozivzdorné oceli válcované za studena; neprokazuje dodací použitelnost drátu pro pěchování za studena ani záruku chování při tomto procesu. Podle 5.2 se kontrolní analýza výrobku může odchylovat podle tabulky 5 normy JIS G0321; neuvedené položky se dohodnou mezi stranami. Tavbové meze se v této skupině přímo nerozšiřují. Pomlčka znamená nestanovené jednotné meze, nikoli 0. Běžné vzorce svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro nízkolegované oceli nejsou pro tuto kategorii korozivzdorných ocelí použitelné.
Podmínky složení
JIS G 4305:2021, tabulka 3, tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; skutečné vydání zůstává evidováno samostatně. Platí pro plechy a pásy z korozivzdorné oceli válcované za studena; neprokazuje dodací použitelnost drátu pro pěchování za studena ani záruku chování při tomto procesu. Podle 5.2 se kontrolní analýza výrobku může odchylovat podle tabulky 5 normy JIS G0321; neuvedené položky se dohodnou mezi stranami. Tavbové meze se v této skupině přímo nerozšiřují. Pomlčka znamená nestanovené jednotné meze, nikoli 0. Běžné vzorce svařovacího uhlíkového ekvivalentu pro nízkolegované oceli nejsou pro tuto kategorii korozivzdorných ocelí použitelné.