SUM41 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 4. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SUM41 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál SUM41?
Související katalogové informace jsou k dispozici. Uvítáme také nové požadavky na materiál a zpracování. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
SUM41 · JIS G4804
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Ocel pro tváření za studena
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Referenční záznam přepisu normy
- Vydání normy
- JIS G 4804:2008
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Mn | 1.35 ~ 1.65 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
Meze použitelnosti
JIS G 4804:2008; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %; poznámky pod tabulkou a podmínky použitelnosti viz původní stránka. Web neuvádí vydání; záznam se zobrazuje podle vydání zdroje, bez potvrzení použitelnosti pro smlouvu.
Vysvětlení ověření
Zdroj normy: JIS G 4804:2008 · Tabulka 1Zobrazit související produkt →SUM41 · JIS G 4804:2008
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Uhlíková ocel
- Podkategorie
- Automatová ocel
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G 4804:2008
- Umístění v tabulce
- Tabulka 1 a poznámka a–d
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Tavbová analýza; Si není stanoven
Tavbová analýza; dohoda Si≤0.10%
Tavbová analýza; dohoda Si0.10–0.20%
Tavbová analýza; dohoda Si0.15–0.35%
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Mn | 1.35 ~ 1.65 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
Meze použitelnosti
Tabulka 1, hmotnostní podíly v %, výchozí tavbová analýza. Poznámka a: Si není stanoveno; lze dohodnout například ≤0.10%, 0.10–0.20% nebo 0.15–0.35%, nejde o jediné možné dohodnuté rozsahy. Poznámka b: Bez dohody obou stran se nepředepsané prvky nesmějí záměrně přidávat pro jiné účely než dokončení tavby; prázdná položka není nula. Poznámka c dovoluje dohodnout horní mez Mn 1.10% pouze pro SUM22/SUM22L. Poznámka d: U olovnaté oceli platí při výrobkové analýze Pb předepsané objednatelem Pb0.07–0.35%; tato dolní mez nenahrazuje tavbovou analýzu 0.10%. Složení automatové oceli s vysokým obsahem síry neznamená vhodnost pro pěchování za studena; plasticita a technologie součásti se ověřují nezávisle.
Podmínky složení
Tabulka 1, hmotnostní procenta %, výchozí tavbová analýza. / Poznámka a: Si není stanoveno; lze dohodnout ≤0.10%, 0.10–0.20%, 0.15–0.35% apod. Výčet není jediným možným smluvním rozsahem. / Poznámka b: bez dohody obou stran se nestanovené prvky nesmějí záměrně přidávat pro jiný účel než dokončení tavby; prázdné pole není nula. / Poznámka c: pouze pro SUM22/SUM22L lze dohodnout horní mez Mn 1.10%. / Poznámka d: požaduje-li objednatel výrobkovou analýzu Pb u olovnaté oceli, platí Pb0.07–0.35%; touto dolní mezí se nenahrazuje tavbová analýza 0.10%. / Složení automatové oceli s vysokým obsahem síry neznamená vhodnost pro pěchování za studena; plasticitu a postup pro součást je nutné ověřit samostatně.
Původní záznam podmíněné větve
Tavbová analýza; Si není stanoven
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Mn | 1.35 ~ 1.65 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
Tavbová analýza; dohoda Si≤0.10%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Mn | 1.35 ~ 1.65 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | ≤ 0.1 (dolní mez neuvedena) |
Tavbová analýza; dohoda Si0.10–0.20%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Mn | 1.35 ~ 1.65 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | 0.1 ~ 0.2 |
Tavbová analýza; dohoda Si0.15–0.35%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Mn | 1.35 ~ 1.65 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
Je nutné vybrat podmíněnou větev
AnoVysvětlení ověření
Tabulka 1 japonského originálu PDF4 a všechny poznámky pod čarou byly ověřenySUM41 · Katalog válcovaného drátu POSCO (místní archiv 1203; číslo původního vydání není uvedeno)
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Automatová ocel
- Podkategorie
- Automatová ocel
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- Místní soubor 1203线材.pdf, původní text neuvádí číslo vydání; údaj 2014-12-03 v metadatech PDF označuje pouze dobu vytvoření souboru
- Název dokumentu
- WIRE ROD · válcovaný drát
- Umístění v tabulce
- Tištěná strana 19, tabulka chemického složení v pořadí 2 (místní index tabulky)
- Fyzická strana PDF
- 10
- Jednotka
- Hodnoty v původní tabulce jsou vyjádřeny v procentech; konkrétní základ viz vysvětlení zdroje
- Typ analýzy
- Katalog jednotně nerozlišuje tavbovou analýzu a kontrolní analýzu výrobku
- Výrobce
- POSCO / POSCO (Pohang)
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Mn | 1.35 ~ 1.65 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
Meze použitelnosti
Místní katalog válcovaného drátu POSCO, strana 10 souboru PDF / tištěná strana 19, index tabulky 1, řádek 9. Původní číslo vydání není uvedeno; datum vytvoření PDF 2014-12-03 není rokem vydání normy. Údaje o rozsazích výrobce nejsou zárukou dodávky naší společnosti. Podmínka: Poznámka k tabulce zásadně nestanovuje Si; dohodou lze zvolit horní mez nebo uvedený rozsah. Bez dohodnutých podmínek zůstává Si nestanoven.
Podmínky složení
Původní katalogová tabulka chemického složení v % pro drát; vydání porovnávaných JIS/SAE/DIN nebyla poskytnuta a katalogové údaje se nevydávají za ověřená oficiální vydání těchto norem. / Pomlčka není nula; typ tavbové / výrobkové analýzy není jednotně vyjasněn. Objednávku, úchylky výrobkové analýzy a skutečné dodání ověřit zvlášť. / Poznámka zásadně nestanoví Si; po dohodě lze vybrat horní mez či uvedený rozsah. Bez smluvních podmínek zůstává Si nestanoveno.
Vysvětlení ověření
Tabulky a souřadnice znaků původního PDF byly obousměrně porovnány; obnovu chybějících buněk značek materiálu, sloučené buňky a zápatí / Remark je nutné ověřit samostatně. Tabulky s výslovně spornými podmínkami a řádky bez údajů o složení zůstávají odloženy.SUM41 · Katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3 / JIS G4804-1999
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Automatová ocel
- Podkategorie
- Automatová ocel
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; autorská práva uvedená na obálce 2008
- Název dokumentu
- Válcovaný drát Nippon Steel
- Umístění v tabulce
- Tištěná strana 19, index tabulky 2
- Fyzická strana PDF
- 11
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (%)
- Typ analýzy
- Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
- Výrobce
- NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.32 ~ 0.39 |
| Mn | 1.35 ~ 1.65 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | 0.08 ~ 0.13 |
Meze použitelnosti
Historický katalog drátu Nippon Steel EXE203 2008.3, PDF strana 11 / tištěná strana 19, JIS G4804-1999. Původní katalog v této tabulce neurčuje typ analýzy. Rozsahy výrobce nejsou normovými zaručenými hodnotami ani naměřenými výsledky konkrétní tavby či dávky a nepotvrzují dodávku společnosti. Podmínka: Si podle dohodnutých možností originálu, bez výchozí volby a sloučení do jediného širokého rozsahu. Bez zvolení se nepoužívá pro úplný výpočet ani posouzení.
Podmínky složení
Původní katalog uvádí hmotnostní podíly v %, historické podklady výrobce 2008.3; názvy a vydání citovaných norem jsou zachovány podle originálu, neznamená to získání a ověření oficiálního textu těchto norem. / Pomlčka ani prázdné pole nejsou 0; tato dávka ověřuje pouze chemické složení, mechanické vlastnosti a skutečné dodání je nutné ověřit zvlášť podle podmínek. / Si se řídí původními smluvními volbami; žádná se nevolí automaticky a neslučují se do jednoho širokého rozsahu. Bez výběru se nepoužívá k úplnému výpočtu ani rozhodnutí.