SNCM616 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 4. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SNCM616 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál SNCM616?
Související katalogové informace jsou k dispozici. Uvítáme také nové požadavky na materiál a zpracování. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
SNCM616 · JIS G4053
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Ocel pro tváření za studena
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Referenční záznam přepisu normy
- Vydání normy
- JIS G 4053:2008
- Umístění v tabulce
- Tabulka 2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.2 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.8 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 2.8 ~ 3.2 |
| Cr | 1.4 ~ 1.8 |
| Mo | 0.4 ~ 0.6 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
JIS G 4053:2008; tavbová analýza, hmotnostní podíly v %; poznámky pod tabulkou a podmínky použitelnosti viz původní stránka. Cu≤0.30%; Al pro SACM645 podle pokračování tabulky. Web neuvádí vydání; záznam se zobrazuje podle vydání zdroje, bez potvrzení použitelnosti pro smlouvu.
Vysvětlení ověření
Zdroj normy: JIS G 4053:2008 · Tabulka 2Zobrazit související produkt →SNCM616 · JIS G 4053-2008
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G 4053-2008
- Umístění v tabulce
- Tabulka 2 a poznámka a/b k pokračování; článek 5
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.2 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.8 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 2.8 ~ 3.2 |
| Cr | 1.4 ~ 1.8 |
| Mo | 0.4 ~ 0.6 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; dovolené úchylky výrobkové analýzy se řídí samostatně JIS G0321, tabulkou 4 a přímo nerozšiřují tavbový rozsah. Pro všechny značky platí zbytkové Cu≤0.30%, nestanovené Mo není nula. Pouze pro SNCM630 lze dohodou obou stran snížit dolní mez Mo na 0.30%; SACM645 musí navíc splňovat Al 0.70–1.20%. Vhodnost pro konkrétní součást pěchovanou za studena se potvrzuje samostatně podle dodacího stavu, globularizace, deformace, povrchové jakosti a zkoušek.
Podmínky složení
Tavbová analýza v hmotnostních podílech wt%; dovolené úchylky výrobkové analýzy se řídí zvlášť tabulkou 4 v JIS G0321 a přímo nerozšiřují tavbový rozsah. / Pro všechny značky zbytková Cu≤0.30%; nestanovený Mo nelze počítat jako nulu. / Pouze po dohodě obou stran lze pro SNCM630 snížit dolní mez Mo na 0.30%; SACM645 musí navíc splnit Al 0.70–1.20%. / Vhodnost pro konkrétní součást pěchovanou za studena je nutné samostatně potvrdit podle dodacího stavu, sferoidizace, stupně deformace, jakosti povrchu a zkoušek.
Vysvětlení ověření
Jednotlivé řádky tabulky 2 a poznámky pod čarou japonského originálu 2008 byly ověřenySNCM616 · Katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3 / JIS G4053-2003
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Podkategorie
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- Cat. No. EXE203 2008.3 PDF; autorská práva uvedená na obálce 2008
- Název dokumentu
- Válcovaný drát Nippon Steel
- Umístění v tabulce
- Tištěná strana 17, index tabulky 3
- Fyzická strana PDF
- 10
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (%)
- Typ analýzy
- Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
- Výrobce
- NIPPON STEEL CORPORATION / Nippon Steel
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.2 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.8 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 2.8 ~ 3.2 |
| Cr | 1.4 ~ 1.8 |
| Mo | 0.4 ~ 0.6 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Historický katalog válcovaného drátu Nippon Steel EXE203 2008.3, strana 10 souboru PDF / tištěná strana 17, JIS G4053-2003. Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy. Údaje o rozsazích výrobce, nikoli hodnoty zaručené normou ani skutečné naměřené hodnoty tavby a dávky, ani příslib dodávky naší společnosti.
Podmínky složení
Původní katalog uvádí hmotnostní podíly v %, historické podklady výrobce 2008.3; názvy a vydání citovaných norem jsou zachovány podle originálu, neznamená to získání a ověření oficiálního textu těchto norem. / Pomlčka ani prázdné pole nejsou 0; tato dávka ověřuje pouze chemické složení, mechanické vlastnosti a skutečné dodání je nutné ověřit zvlášť podle podmínek.
Vysvětlení ověření
Skupinové tabulky byly rozvinuty v plném rozsahu a ověřeny podle původních obrazů a poznámek; běžné prvky, zbytkové prvky a podmíněné prvky jsou odděleny. Neúplné tabulky přípon základních ocelí byly vyloučeny.SNCM616 · Katalog tyčí a válcovaného drátu China Steel Corporation 2014-C1 / 7.1.11 JIS G4053 (vydání citované normy není uvedeno)
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Kategorie materiálu
- Legovaná ocel
- Podkategorie
- Legovaná ocel
- Forma materiálu
- Tyče a válcovaný drát
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text výrobce byl ověřen
- Vydání dokumentu
- CAT.NO.3-BD-01-2014-C1 (výslovně uvedeno na zadní straně obálky)
- Název dokumentu
- Příručka výrobků z tyčí a válcovaného drátu „Bars & Wire Rods“
- Umístění v tabulce
- 7.1.11 JIS G4053 (vydání není uvedeno)
- Fyzická strana PDF
- 20
- Jednotka
- Hmotnostní podíl (%)
- Typ analýzy
- Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy
- Výrobce
- CHINA STEEL CORPORATION / China Steel Corporation (Tchaj-wan)
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Odhad rozsahu podle údajů výrobce, nikoli hodnota zaručená normou ani naměřená hodnota tavby a dávky; použitelnost vzorce je nutné přezkoumat podle účelu a technologického postupu.
Záznam složení
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.13 ~ 0.2 |
| Si | 0.15 ~ 0.35 |
| Mn | 0.8 ~ 1.2 |
| P | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.03 (dolní mez neuvedena) |
| Ni | 2.8 ~ 3.2 |
| Cr | 1.4 ~ 1.8 |
| Mo | 0.4 ~ 0.6 |
| Cu | ≤ 0.3 (dolní mez neuvedena) |
Meze použitelnosti
Katalog tyčí a válcovaného drátu China Steel CAT.NO.3-BD-01-2014-C1, strana 20 souboru PDF / tištěná strana 18, 7.1.11 JIS G4053 (vydání není uvedeno). Tato tabulka původního katalogu výslovně neurčuje typ analýzy. Historické rozsahy výrobce, nikoli hodnoty zaručené normou ani skutečně naměřené hodnoty tavby a dávky, ani příslib dodávky naší společnosti.
Podmínky složení
Historický katalog výrobce 2014-C1, tyče / drát; chybějící roky citovaných norem se nedoplňují z jiného katalogu a katalog není povýšen na oficiální text normy. / Pomlčka a prázdné pole nejsou nula; dostupné složení neznamená úplnost ani platnost vzorce. Mechanické vlastnosti a dodání ověřit zvlášť.