SNB7 — Údaje o materiálu
Počet zdrojových záznamů: 3. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Otevřít výběr podmínek, porovnání a nástroj pro uhlíkový ekvivalent pro SNB7 →Posouzení požadavků na materiál
Hledáte materiál SNB7?
Související katalogové informace jsou k dispozici. Uvítáme také nové požadavky na materiál a zpracování. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
SNB7 · JIS G4107
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Ocel pro tváření za studena
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Vydání zdroje bylo identifikováno, ověření složení zbývá dokončit
- Vydání normy
- JIS G4107-2007
- Umístění v tabulce
- Použitelný průměr podle tabulky 1, tavbová analýza podle tabulky 3 a poznámky a/b
- Fyzická strana PDF
- 1、2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Platí pro průměr≤90mm, C .38–.48%
90<průměr≤120mm: Tabulka 3, poznámka b, dovoluje horní mez C .50%; použití této možnosti je nutné potvrdit.
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
Zdroj chemického složení a rozsah použití
Následují referenční údaje o složení podle uvedeného vydání normy, nikoli naměřené hodnoty tavby a dávky; normu platnou pro objednávku a požadavky na výchozí materiál i hotový výrobek je nutné potvrdit samostatně.
Zdroj: JIS G4107-2007 · Použitelný průměr podle tabulky 1, tavbová analýza podle tabulky 3 a poznámky a/b · SNB7 · p.1,2
| Prvek | Hmotnostní podíl / % |
|---|---|
| C | 0.38–0.48 |
| Si | 0.2–0.35 |
| Mn | 0.75–1 |
| P | ≤0.04 |
| S | ≤0.04 |
| Cr | 0.8–1.1 |
| Mo | 0.15–0.25 |
| C · d>90 mm · Table 3 b | Cmax 0.50% |
Meze použitelnosti
Složení podle JIS G4107-2007; výrobek neuvádí vydání, smluvně použitelné vydání je nutné potvrdit.
Podmínky složení
JIS G4107:2007, oficiální japonský hlavní text, tabulky 1/3 a článek 5, tavbová analýza v hmotnostních procentech. / Platný průměr ≤120mm; pro SNB7 při průměru >90mm lze podle tabulky 3, poznámky b samostatně zvolit horní mez C .50. / Pro SNB5 originál uvádí C≥.10%, pouze dolní mez, bez smyšlené horní meze uhlíku či úplného uhlíkového ekvivalentu. / Neuvedené prvky se bez dohody obou stran nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; prázdná pole nejsou nula. / Výrobkové úchylky se řídí zvlášť tabulkou 4 v JIS G0321 a neslučují se s tavbovými hodnotami. / Materiály legovaných ocelových šroubů pro vysoké teploty, včetně tyčí / drátu apod.; postup pěchování za studena a skutečné dodání se ověřují zvlášť, bez automatického zařazení do produktového centra.
Původní záznam podmíněné větve
Platí pro průměr≤90mm, C .38–.48%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.38 ~ 0.48 |
| Si | 0.2 ~ 0.35 |
| Mn | 0.75 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.8 ~ 1.1 |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |
90<průměr≤120mm: Tabulka 3, poznámka b, dovoluje horní mez C .50%; použití této možnosti je nutné potvrdit.
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.38 ~ 0.5 |
| Si | 0.2 ~ 0.35 |
| Mn | 0.75 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.8 ~ 1.1 |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |
Je nutné vybrat podmíněnou větev
AnoVysvětlení ověření
Složení podle JIS G4107-2007; výrobek neuvádí vydání, smluvně použitelné vydání je nutné potvrdit.Zobrazit související produkt →SNB7 · JIS G4107-2007
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G4107-2007
- Umístění v tabulce
- Použitelný průměr podle tabulky 1, tavbová analýza podle tabulky 3 a poznámky a/b
- Fyzická strana PDF
- 1、2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Platí pro průměr≤90mm, C .38–.48%
90<průměr≤120mm: Tabulka 3, poznámka b, dovoluje horní mez C .50%; použití této možnosti je nutné potvrdit.
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.38 ~ 0.48 |
| Si | 0.2 ~ 0.35 |
| Mn | 0.75 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.8 ~ 1.1 |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |
Meze použitelnosti
JIS G4107:2007, oficiální japonský hlavní text, tabulky 1/3 a článek 5, tavbová analýza v hmotnostních procentech. Platí pro průměr≤120mm. Pro SNB7 o průměru >90mm lze podle poznámky b tabulky 3 použít horní mez C .50, jako samostatnou volbu. Originál pro SNB5 stanovuje C≥.10%, pouze dolní mez; horní mez uhlíku ani úplná horní mez uhlíkového ekvivalentu se nevymýšlejí. Prvky nestanovené tabulkou se bez dohody obou stran nesmějí záměrně přidávat, kromě potřeb dokončení tavby; prázdné pole neznamená nulu. Přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku se řídí samostatně tabulkou 4 normy JIS G0321 a nebyly smíchány s tavbovými hodnotami. Materiál šroubů z legované oceli pro vysoké teploty, zahrnuje tyče / válcovaný drát apod. Postup pěchování za studena a skutečné dodací podmínky se stále ověřují samostatně; produkt nebyl automaticky přidán do produktového centra.
Podmínky složení
JIS G4107:2007, oficiální japonský hlavní text, tabulky 1/3 a článek 5, tavbová analýza v hmotnostních procentech. / Platný průměr ≤120mm; pro SNB7 při průměru >90mm lze podle tabulky 3, poznámky b samostatně zvolit horní mez C .50. / Pro SNB5 originál uvádí C≥.10%, pouze dolní mez, bez smyšlené horní meze uhlíku či úplného uhlíkového ekvivalentu. / Neuvedené prvky se bez dohody obou stran nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; prázdná pole nejsou nula. / Výrobkové úchylky se řídí zvlášť tabulkou 4 v JIS G0321 a neslučují se s tavbovými hodnotami. / Materiály legovaných ocelových šroubů pro vysoké teploty, včetně tyčí / drátu apod.; postup pěchování za studena a skutečné dodání se ověřují zvlášť, bez automatického zařazení do produktového centra.
Původní záznam podmíněné větve
Platí pro průměr≤90mm, C .38–.48%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.38 ~ 0.48 |
| Si | 0.2 ~ 0.35 |
| Mn | 0.75 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.8 ~ 1.1 |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |
90<průměr≤120mm: Tabulka 3, poznámka b, dovoluje horní mez C .50%; použití této možnosti je nutné potvrdit.
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.38 ~ 0.5 |
| Si | 0.2 ~ 0.35 |
| Mn | 0.75 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.8 ~ 1.1 |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |
Je nutné vybrat podmíněnou větev
AnoVysvětlení ověření
Vizuální kontrola tabulek 1/3 japonského originálu a podmínek průměruSNB7 · JIS G4107-2007
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
- Forma materiálu
- Záznam referenčních údajů
- Vysvětlení stavu původního záznamu
- Původní text normy byl ověřen
- Vydání normy
- JIS G4107-2007
- Umístění v tabulce
- Použitelný průměr podle tabulky 1, tavbová analýza podle tabulky 3 a poznámky a/b
- Fyzická strana PDF
- 1、2
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Platí pro průměr≤90mm, C .38–.48%
90<průměr≤120mm: Tabulka 3, poznámka b, dovoluje horní mez C .50%; použití této možnosti je nutné potvrdit.
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.38 ~ 0.48 |
| Si | 0.2 ~ 0.35 |
| Mn | 0.75 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.8 ~ 1.1 |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |
Meze použitelnosti
JIS G4107:2007, oficiální japonský hlavní text, tabulky 1/3 a článek 5, tavbová analýza v hmotnostních procentech. Platí pro průměr≤120mm. Pro SNB7 o průměru >90mm lze podle poznámky b tabulky 3 použít horní mez C .50, jako samostatnou volbu. Originál pro SNB5 stanovuje C≥.10%, pouze dolní mez; horní mez uhlíku ani úplná horní mez uhlíkového ekvivalentu se nevymýšlejí. Prvky nestanovené tabulkou se bez dohody obou stran nesmějí záměrně přidávat, kromě potřeb dokončení tavby; prázdné pole neznamená nulu. Přípustné odchylky kontrolní analýzy výrobku se řídí samostatně tabulkou 4 normy JIS G0321 a nebyly smíchány s tavbovými hodnotami. Materiál šroubů z legované oceli pro vysoké teploty, zahrnuje tyče / válcovaný drát apod. Postup pěchování za studena a skutečné dodací podmínky se stále ověřují samostatně; produkt nebyl automaticky přidán do produktového centra.
Podmínky složení
JIS G4107:2007, oficiální japonský hlavní text, tabulky 1/3 a článek 5, tavbová analýza v hmotnostních procentech. / Platný průměr ≤120mm; pro SNB7 při průměru >90mm lze podle tabulky 3, poznámky b samostatně zvolit horní mez C .50. / Pro SNB5 originál uvádí C≥.10%, pouze dolní mez, bez smyšlené horní meze uhlíku či úplného uhlíkového ekvivalentu. / Neuvedené prvky se bez dohody obou stran nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; prázdná pole nejsou nula. / Výrobkové úchylky se řídí zvlášť tabulkou 4 v JIS G0321 a neslučují se s tavbovými hodnotami. / Materiály legovaných ocelových šroubů pro vysoké teploty, včetně tyčí / drátu apod.; postup pěchování za studena a skutečné dodání se ověřují zvlášť, bez automatického zařazení do produktového centra.
Původní záznam podmíněné větve
Platí pro průměr≤90mm, C .38–.48%
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.38 ~ 0.48 |
| Si | 0.2 ~ 0.35 |
| Mn | 0.75 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.8 ~ 1.1 |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |
90<průměr≤120mm: Tabulka 3, poznámka b, dovoluje horní mez C .50%; použití této možnosti je nutné potvrdit.
| Prvek | Požadavky na složení |
|---|---|
| C | 0.38 ~ 0.5 |
| Si | 0.2 ~ 0.35 |
| Mn | 0.75 ~ 1.0 |
| P | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| S | ≤ 0.04 (dolní mez neuvedena) |
| Cr | 0.8 ~ 1.1 |
| Mo | 0.15 ~ 0.25 |