Počet zdrojových záznamů: 2. Různé normy, vydání a podmínky jsou uvedeny odděleně; stejná značka materiálu neznamená přímou zaměnitelnost materiálů.
Hmotnostní podíly a typy analýz se řídí vysvětlením u každého zdroje. Chybějící údaje se nepovažují za 0; typické hodnoty výrobce, hodnoty zaručené normou a naměřené hodnoty konkrétní tavby a dávky se nesmějí směšovat. Pro výpočty a výběr podmínek otevřete nástroj pro výběr materiálu.
Nenašli jste materiál v našem katalogu? Zašlete nám své požadavky. Posoudíme, zda naše zařízení, výrobní linky a technologické možnosti odpovídají vašim požadavkům na značku materiálu, formu výrobku, rozměry, zpracování a dodání. Poté projednáme možnosti zpracování, zkoušek nebo dodávky.
Proveditelnost a podmínky dodávky se potvrzují po technickém posouzení. Informace o normách na této stránce nepředstavují závazek dodávky ani záruku vlastností.
Ponechte vyplněné údaje a zkuste to později nebo kontaktujte website@chqwire.net. Pokud jste již obdrželi potvrzení, neodesílejte požadavky znovu.
S70C · JIS G 4051-2023
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
Forma materiálu
Pouze plechy a pásy
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
JIS G 4051-2023
Umístění v tabulce
Příloha JB, tabulka JB.1 a poznámky a/b
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Tabulkové meze; Ni+Cr≤0.35%
IIW / CEV:0.7500–0.9733 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.6850–0.8350 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V, B; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.7100–0.8700 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Dohoda obou stran: rozšiřuje se pouze Cr≤0.30%; Ni+Cr≤0.35%
IIW / CEV:0.7500–0.9933 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.6850–0.8400 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V, B; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.7100–0.8750 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Dohoda obou stran: rozšiřuje se pouze mez součtu Ni+Cr; Ni+Cr≤0.45%
IIW / CEV:0.7500–0.9733 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.6850–0.8350 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V, B; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.7100–0.8700 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Dohoda obou stran: rozšiřuje se mez Cr a mez součtu Ni+Cr; Ni+Cr≤0.45%
IIW / CEV:0.7500–0.9933 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.6850–0.8400 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V, B; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.7100–0.8750 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
Prvek
Požadavky na složení
C
0.65 ~ 0.75
Si
0.15 ~ 0.35
Mn
0.6 ~ 0.9
P
≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S
≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Ni
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cr
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cu
≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Meze použitelnosti
Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; dovolené úchylky výrobkové analýzy se řídí samostatně JIS G0321, tabulkou 3. Rozšíření Cr≤0.30% a souhrnného maxima Ni+Cr vyžadují dohodu obou stran a volí se odděleně; jednotlivá mez Ni ≤0.20% se tím nerozšiřuje. Legující prvky neuvedené v tabulce se nesmějí záměrně přidávat kromě dokončení tavby; nestanovené není nula. Příloha JB platí pouze pro plechy a pásy, nikoli přímo jako výrobek z drátu pro pěchování za studena.
Podmínky složení
Hmotnostní podíly tavbové analýzy wt%; dovolené úchylky výrobkové analýzy se řídí samostatně JIS G0321, tabulkou 3. Rozšíření Cr≤0.30% a souhrnného maxima Ni+Cr vyžadují dohodu obou stran a volí se odděleně; jednotlivá mez Ni ≤0.20% se tím nerozšiřuje. Legující prvky neuvedené v tabulce se nesmějí záměrně přidávat kromě dokončení tavby; nestanovené není nula. Příloha JB platí pouze pro plechy a pásy, nikoli přímo jako výrobek z drátu pro pěchování za studena.
Kombinovaná omezení
Omezení součtu prvků
Dotčené prvky
Ni
Cr
Horní mez
0.35
Původní záznam podmíněné větve
Tabulkové meze; Ni+Cr≤0.35%
Prvek
Požadavky na složení
C
0.65 ~ 0.75
Si
0.15 ~ 0.35
Mn
0.6 ~ 0.9
P
≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S
≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Ni
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cr
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cu
≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Kombinovaná omezení
Omezení součtu prvků
Dotčené prvky
Ni
Cr
Horní mez
0.35
Dohoda obou stran: rozšiřuje se pouze Cr≤0.30%; Ni+Cr≤0.35%
Prvek
Požadavky na složení
C
0.65 ~ 0.75
Si
0.15 ~ 0.35
Mn
0.6 ~ 0.9
P
≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S
≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Ni
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cr
≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Cu
≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Kombinovaná omezení
Omezení součtu prvků
Dotčené prvky
Ni
Cr
Horní mez
0.35
Dohoda obou stran: rozšiřuje se pouze mez součtu Ni+Cr; Ni+Cr≤0.45%
Prvek
Požadavky na složení
C
0.65 ~ 0.75
Si
0.15 ~ 0.35
Mn
0.6 ~ 0.9
P
≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S
≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Ni
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cr
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cu
≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Kombinovaná omezení
Omezení součtu prvků
Dotčené prvky
Ni
Cr
Horní mez
0.45
Dohoda obou stran: rozšiřuje se mez Cr a mez součtu Ni+Cr; Ni+Cr≤0.45%
Prvek
Požadavky na složení
C
0.65 ~ 0.75
Si
0.15 ~ 0.35
Mn
0.6 ~ 0.9
P
≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S
≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Ni
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cr
≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Cu
≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Kombinovaná omezení
Omezení součtu prvků
Dotčené prvky
Ni
Cr
Horní mez
0.45
Je nutné vybrat podmíněnou větev
Ano
Vysvětlení ověření
Tabulka 2 a normativní příloha JB japonského originálu 2023 byly ověřeny
S70C · JIS G 4051-2016
Zdroj chemického složení byl ověřen; neznamená to ověření všech ustanovení normy, skutečné dodávky ani naměřených hodnot konkrétní tavby a dávky
Forma materiálu
Pouze plechy a pásy
Vysvětlení stavu původního záznamu
Původní text normy byl ověřen
Vydání normy
JIS G 4051-2016
Umístění v tabulce
Normativní příloha JB, tabulka JB.1 a poznámky a/b
Fyzická strana PDF
1、6、18
Uhlíkový ekvivalent pro orientaci
Následující odhady jsou uvedeny odděleně podle podmínek použitelnosti složení; musí odpovídat skutečným podmínkám objednávky a rozsahy se neslučují.
Cr≤0.20%;Ni+Cr≤0.35%
IIW / CEV:0.7500–0.9733 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.6850–0.8350 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V, B; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.7100–0.8700 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Dohoda obou stran: Cr<0.30%; Ni+Cr≤0.35%
IIW / CEV:0.7500–0.9933 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.6850–0.8400 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V, B; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.7100–0.8750 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Cr≤0.20%;Ni+Cr<0.45%
IIW / CEV:0.7500–0.9733 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.6850–0.8350 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V, B; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.7100–0.8700 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Dohoda obou stran: Cr<0.30%; Ni+Cr<0.45%
IIW / CEV:0.7500–0.9933 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CEV = C + Mn/6 + (Cr + Mo + V)/5 + (Ni + Cu)/15; používá se pro technické posouzení náchylnosti uhlíkových a nízkolegovaných ocelí ke vzniku trhlin za studena při svařování.
Pcm(Ito–Bessyo):0.6850–0.8400 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo, V, B; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena Pcm = C + Si/30 + (Mn + Cu + Cr)/20 + Ni/60 + Mo/15 + V/10 + 5B; používá se především pro nízkouhlíkové nízkolegované oceli, zejména moderní nízkouhlíkové potrubní oceli; je vhodnější pro případy, kdy C přibližně nepřesahuje 0.11%.
CET:0.7100–0.8750 Příspěvek známých složek, nikoli úplná hodnota; chybí Mo; provázaná omezení prvků je nutné ověřit samostatně a dosažitelnost všech hodnot vypočteného intervalu není zaručena CET = C + (Mn + Mo)/10 + (Cr + Cu)/20 + Ni/40; používá se v systému posouzení předehřevu při svařování feritických ocelí; je nutné zohlednit podmínky použitelnosti EN 1011-2.
Záznam složení (obsahuje další podmíněné větve; nelze jej samostatně považovat za nepodmíněný požadavek)
Prvek
Požadavky na složení
C
0.65 ~ 0.75
Si
0.15 ~ 0.35
Mn
0.6 ~ 0.9
P
≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S
≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Ni
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cr
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cu
≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Meze použitelnosti
JSA, oficiální anglické vydání JIS G4051:2016; obálka a původní tabulka složení byly vizuálně ověřeny po řádcích; hmotnostní podíly wt%, tavbová analýza. Dohodnuté Cr podle poznámky a je přísně menší než 0.30%; dohodnuté Ni+Cr podle poznámky b je přísně menší než 0.45%, nikoli menší nebo rovno. Obě dohody se volí nezávisle. Při dohodnuté výrobkové analýze se úchylky řídí samostatně JIS G0321, tabulkou 3, a automaticky se nepřičítají k výchozímu tavbovému rozsahu. Neuvedené prvky se nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovená mez není nula. Záznam vychází pouze z vydání 2016 a nepotvrzuje stejné či ověřené složení jiných vydání. Normativní příloha JB platí pouze pro tlusté plechy, tenké plechy a pásy válcované za tepla nebo za studena, nikoli automaticky pro drát pro pěchování za studena.
Podmínky složení
JSA, oficiální anglické vydání JIS G4051:2016; obálka a původní tabulka složení byly vizuálně ověřeny po řádcích; hmotnostní podíly wt%, tavbová analýza. Dohodnuté Cr podle poznámky a je přísně menší než 0.30%; dohodnuté Ni+Cr podle poznámky b je přísně menší než 0.45%, nikoli menší nebo rovno. Obě dohody se volí nezávisle. Při dohodnuté výrobkové analýze se úchylky řídí samostatně JIS G0321, tabulkou 3, a automaticky se nepřičítají k výchozímu tavbovému rozsahu. Neuvedené prvky se nesmějí záměrně přidávat, kromě dokončení tavby; nestanovená mez není nula. Záznam vychází pouze z vydání 2016 a nepotvrzuje stejné či ověřené složení jiných vydání. Normativní příloha JB platí pouze pro tlusté plechy, tenké plechy a pásy válcované za tepla nebo za studena, nikoli automaticky pro drát pro pěchování za studena.
Kombinovaná omezení
Omezení součtu prvků
Dotčené prvky
Ni
Cr
Horní mez
0.35
Původní záznam podmíněné větve
Cr≤0.20%;Ni+Cr≤0.35%
Prvek
Požadavky na složení
C
0.65 ~ 0.75
Si
0.15 ~ 0.35
Mn
0.6 ~ 0.9
P
≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S
≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Ni
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cr
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cu
≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Kombinovaná omezení
Omezení součtu prvků
Dotčené prvky
Ni
Cr
Horní mez
0.35
Dohoda obou stran: Cr<0.30%; Ni+Cr≤0.35%
Prvek
Požadavky na složení
C
0.65 ~ 0.75
Si
0.15 ~ 0.35
Mn
0.6 ~ 0.9
P
≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S
≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Ni
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cr
< 0.3 (dolní mez neuvedena)
Cu
≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Kombinovaná omezení
Omezení součtu prvků
Dotčené prvky
Ni
Cr
Horní mez
0.35
Cr≤0.20%;Ni+Cr<0.45%
Prvek
Požadavky na složení
C
0.65 ~ 0.75
Si
0.15 ~ 0.35
Mn
0.6 ~ 0.9
P
≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S
≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Ni
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cr
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cu
≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Kombinovaná omezení
Omezení součtu prvků
Dotčené prvky
Ni
Cr
Horní mez
0.45
Horní mez nezahrnuje hraniční hodnotu
Ano
Dohoda obou stran: Cr<0.30%; Ni+Cr<0.45%
Prvek
Požadavky na složení
C
0.65 ~ 0.75
Si
0.15 ~ 0.35
Mn
0.6 ~ 0.9
P
≤ 0.03 (dolní mez neuvedena)
S
≤ 0.035 (dolní mez neuvedena)
Ni
≤ 0.2 (dolní mez neuvedena)
Cr
< 0.3 (dolní mez neuvedena)
Cu
≤ 0.3 (dolní mez neuvedena)
Kombinovaná omezení
Omezení součtu prvků
Dotčené prvky
Ni
Cr
Horní mez
0.45
Horní mez nezahrnuje hraniční hodnotu
Ano
Je nutné vybrat podmíněnou větev
Ano
Vysvětlení ověření
Vizuální kontrola všech 27 značek a poznámek pod čarou v tabulce 2 a normativní příloze JB oficiálního anglického originálu 2016WhatsAppTechnický dotaz →